Nauka angielskiego.
Kursy językowe online. stacjonarne. dla firm. dla Ciebie.
SZKOŁA JĘZYKOWA SKRIVANEK
NAUKA ANGIELSKIEGO
POMOŻEMY CI ZREALIZOWAĆ TWOJE CELE JĘZYKOWE, ABYŚ TY MÓGŁ OSIĄGNĄĆ SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE!

Każda z osób, które trafiają do naszej szkoły, chce zrealizować swój własny cel zawodowy bądź osobisty. To właśnie od sprecyzowania Twojego celu językowego zaczynamy naszą współpracę. Ma to ogromny wpływ na Twoją motywację do nauki i to, że wytrwasz w swoim postanowieniu. Później współtworzymy ten proces. Ty masz swój cel, a my towarzyszymy Ci w jego realizacji.

Pomagamy, regularnie informujemy, na jakim etapie jego realizacji jesteś. W zależności od Twoich potrzeb zorganizujemy dla Ciebie kurs ogólny języka angielskiego, biznesowy lub branżowy. Zbadamy też Twój obecny poziom języka angielskiego — podczas rozmowy ustnej, za pomocą testu online lub z wykorzystaniem kompleksowego narzędzia do audytów językowych FOCUS.

loga szkola grey
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych lub sprawdzić, czy są one odpowiednie dla Ciebie lub Twojej firmy, napisz do nas lub sprawdź ofertę sklepu online.

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Lekcje angielskiego cieszą się największą popularnością w naszej szkole. Wśród naszych kursantów są osoby, które:

  • zostały skierowane na szkolenie przez pracodawcę (kursy firmowe angielskiego, indywidualne lub grupowe, w miejscu pracy, w naszej siedzibie w Warszawie lub online);
  •  same podjęły decyzję o inwestycji w angielski (kursy indywidualne lub grupowe, z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie lub Lublinie, online).

No dobrze. Podjąłeś decyzję. Bierzesz się za naukę angielskiego! Wciąż jeszcze jednak zastanawiasz się, jak powinieneś się uczyć, by osiągnąć jak najlepsze efekty. Którą szkołę językową wybrać? Która metoda i forma nauki języka angielskiego będzie dla Ciebie odpowiednia? Ile czasu poświęcić na naukę?

Mamy nadzieję, że poniższe informacje pomogą odpowiedzieć na te pytania. Możesz też skontaktować się z nami, a my zaproponujemy Ci rozwiązanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i celów.

To zależy od celu, który chcesz osiągnąć.

Przygotowanie do ważnego wydarzenia w języku angielskim (np. prezentacja, przemówienie lub spotkanie z klientem anglojęzycznym)  kilka spotkań w ciągu miesiąca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

Realizowanie konkretnych wyzwań osobistych lub zawodowych wymagających posługiwania się językiem angielskim  kilka miesięcy. Pamiętaj, że praca nad konkretnym celem językowym nie może trwać latami.

Ogólne doskonalenie swoich umiejętności w języku angielskim — regularny kurs dwusemestralny.

SZKOŁA JĘZYKOWA SKRIVANEK
CO NAS WYRÓŻNIA?
Elastyczność
Formę oraz treść kursów z angielskiego dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta
Informacje na temat zajęć, grafiku, zadań domowych oraz materiałów zrealizowanych podczas zajęć.
Odwołanie zajęć
Umożliwiamy bezpłatne odwołanie zajęć na 24 godziny przed planowanym spotkaniem.
Strefa firmy
Monitoring realizacji celów, ankiety satysfakcji, raporty frekwencji oraz postępów w jednym miejscu.
Certyfikaty
Udział w kursach angielskiego zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skalą CEFR.
Metoda Effecto
Metoda, która kładzie nacisk na praktyczny trening kompetencji językowych podczas zajęć.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Jeśli z góry wiesz, że nie będziesz miał czasu na regularne spotkania z lektorem, rozważ kurs angielskiego na platformie e-learningowej.

Dzięki metodzie inteligentnych powtórek platformy SuperMemo cały proces nauki przebiega sprawniej, a proces skuteczności zapamiętywania spełnia nasze oczekiwania.

Nasz tutor online, pomoże Ci ustalić plan nauki, będzie wyjaśniał trudne dla Ciebie zagadnienia językowe, a także motywował Cię do nauki angielskiego.

SPOTKANIA Z LEKTOREM

Jeśli cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci zajęcia stacjonarne lub naukę angielskiego online indywidualnie lub w grupie.

Lektor języka angielskiego lub native speaker na bieżąco pracuje z Tobą nad konkretnym celem językowym, wykorzystuje materiały, które Ciebie dotyczą, na bieżąco przekazuje Ci feedback.

Terminy i miejsce spotkań dostosowujemy do Twoich potrzeb.

BLENDED-LEARNING

Co, jeśli powyższe formy nauki nie do końca Cię przekonują? Nie masz czasu na regularne spotkania z lektorem języka angielskiego, ale obawiasz się, że samodzielna nauka języka online nie przyniesie efektów?

Blended-learning może być rozwiązaniem dla Ciebie.

Otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie będziesz wykonywał ćwiczenia.

Dzięki spotkaniom z lektorem skupisz się na konwersacjach w języku angielskim.

SZKOŁA JĘZYKOWA SKRIVANEK
KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Posługiwanie się jakimkolwiek językiem obcym niewątpliwie jest przydatne. Jeśli zaś znasz język angielski, to świat należy do Ciebie. Dosłownie. Faktem jest, że angielskim posługuje się ogromna liczba ludzi na całej kuli ziemskiej. Jeśli zaś spojrzeć tylko na siebie  w życiu codziennym również możesz natknąć się na cudzoziemców. Być może będzie to ktoś, kto zapyta Cię o drogę, chodzi z Tobą na siłownię, a może Twoja wielka miłość… W każdym razie warto być przygotowanym na każdą ewentualność i zawczasu poznać chociażby podstawowe zwroty. Panuje powszechna opinia, że angielski jest jednym z najłatwiejszych języków do nauczenia się. Nie bez powodu to właśnie on stał się uniwersalnie używanym językiem. Dlatego każdy jest w stanie opanować podstawy w niedługim czasie i komunikować się w zadowalający sposób. Dobra szkoła angielskiego w Warszawie to logiczny wybór, dla zdecydowanych na naukę.

Nie musisz wyjeżdżać z kraju, aby poczuć potrzebę poznania nowego języka. Szczególnie jeśli chodzi o jeden z najpopularniejszych języków na świecie. Z angielskim stykamy się codziennie w kontaktach z ludźmi, ale nie tylko. Jest on obecny w telewizji, książkach, reklamach, sloganach, nazwach firm i produktów. Angielskie frazy zastępują nieraz swoje polskie odpowiedniki, wprowadzając zamęt wśród osób, które nie znają języka angielskiego. Dobrze byłoby wiedzieć, co oznaczają tak popularne, często powtarzane zwroty, jak „sensitive” na opakowaniach środków do prania czy „spring/summer”, gdy mowa o kolekcjach odzieży w sklepach, prawda? Niezrozumienie może być uciążliwie, a czasami nawet znacząco utrudnić życie. Takich przykładów można podać niezliczoną ilość.

Wniosek jest jeden: kurs angielskiego w Warszawie to bardzo praktyczny i życiowy prezent dla samego siebie.

Zainwestuj w samorozwój i daj sobie szansę na naukę  na pewno tego nie pożałujesz. Co istotne, naukę języka obcego można rozpocząć w każdym wieku. Najważniejsze są chęć doskonalenia się, motywacja oraz samodyscyplina. Wiele osób zastanawia się, gdzie znaleźć dobre szkoły angielskiego. Warszawa (centrum) to jedno z miejsc, w których zapotrzebowanie na profesjonalne kursy jest największe. I nic dziwnego  to właśnie tam koncentruje się życie miasta  biznesowe, kulturalne, turystyczne.

Obecnie znajomość języka angielskiego jest przez wielu pracodawców uznawana już nie za atut, jak to było kilkanaście lat temu, ale za konieczność.

Dlatego warto zawczasu zadbać o podszkolenie się w tym zakresie, wybierając odpowiedni kurs angielskiego. Warszawa oferuje wiele możliwości w tej dziedzinie  dostępne są kursy intensywne, e-learningi, z dojazdem do klienta, indywidualne i grupowe. Poziom można z łatwością dostosować do swoich umiejętności, które określa się, wykonując test poziomujący.

Warto przy tym pamiętać, że pracodawcy przyjmują jako standard umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym (B1/B2). W ogłoszeniach o pracę coraz częściej pojawiają się wymagania jeszcze wyższe  znajomość języka na poziomie zaawansowanym (C1) bądź zbliżonym do natywnego (C2). Co istotne, dobra szkoła języka angielskiego może zapewnić zmotywowanym osobom osiągnięcie nawet najwyższego poziomu. Odpowiednia kombinacja ćwiczeń z różnych dziedzin wiedzy i życia codziennego, zajęcia z native speakerami oraz profesjonalna kadra to połowa drogi do sukcesu.

Jeśli chodzi o język angielski, kurs w Warszawie to doskonały pomysł na zwiększenie swojej atrakcyjności na rynku pracy.

Język angielski otwiera wiele drzwi kariery, zatem warto pomyśleć o rozwoju w tym kierunku i zapisać się na intensywny kurs angielskiego. Warszawa to miasto, w którym bez angielskiego trudno jest dobrze zaprezentować się przyszłemu pracodawcy. Międzynarodowe środowisko i szeroka sieć zagranicznych kontaktów biznesowych wśród firm mających siedzibę w stolicy zobowiązuje do umiejętności posługiwania się językiem, który cieszy się mianem lingua franca. To ważne zwłaszcza dla osób zatrudnionych w korporacjach oraz dla przedsiębiorców. Własny biznes ma większą szansę na sukces, jeśli będzie otwarty na obcokrajowców. W Warszawie stanowią oni dużą część mieszkańców miasta i z pewnością chętnie skorzystają z oferty firmy, która oferuje usługi w języku angielskim. Osobom nastawiającym się na zagraniczne rynki zbytu również przypominamy o tym, jak ważny jest język angielski. Kurs w Warszawie pomoże w karierze każdego przedsiębiorczego człowieka, niezależnie od jego wieku.

Język angielski opanował współczesny świat. Co do tego nie ma wątpliwości. Ponadto w modzie jest nieustanny, wszechstronny rozwój. Jeśli zaś się uczyć, to tylko od najlepszych. Dlatego Skrivanek — najlepsza szkoła angielskiego w Warszawie — przygotował szeroką ofertę zajęć skierowanych do osób zainteresowanych samorozwojem. Możliwości jest wiele, zarówno jeśli chodzi o naukę w domu, jak i w naszej siedzibie. Dzięki temu dobór najbardziej satysfakcjonującej opcji jest bardzo łatwy. Dostępne kursy to nie tylko moduły ogólne podwyższające poziom znajomości języka. Warto skorzystać z rozbudowanej oferty, którą oferuje szkoła angielskiego. Warszawa to miasto pełne przedsiębiorców, a zatem przygotowaliśmy zajęcia nastawione na naukę specjalistycznych wyrażeń używanych w biznesie. Jesteśmy także otwarci na życzenia i potrzeby naszych klientów  możemy przygotować indywidualnie opracowane kursy dotyczące wybranych dziedzin, takich jak na przykład: finanse i rachunkowość, zarządzanie, budownictwo, telekomunikacja. Znajomość żargonu jest na pewnym szczeblu kariery niezbędna do porozumiewania się, a nierzadko pozwala zwrócić na siebie uwagę i pomóc w uzyskaniu awansu. Zapewnij sobie pozycję lidera — intensywny kurs angielskiego w Warszawie z pewnością przyjdzie Ci z pomocą!

Szybkość i skuteczność to dwa kluczowe słowa, które obecnie królują we współczesnym świecie. Wszystko, co dzisiaj robimy, ma być wykonane zarówno prędko, jak i efektywnie, niezależnie od tego, czy dotyczy to naszej pracy zawodowej, codziennych domowych obowiązków, rozrywki, wypoczynku czy też innych dziedzin naszego życia. Ten slogan przewija się zawsze i wszędzie, obowiązuje nawet w odniesieniu do nauki języka obcego, bo dzisiejsi uczący się oczekują szybkich efektów w możliwie krótkim czasie. Pojawia się zatem konkretne pytanie: jak szybko i skutecznie nauczyć się języka? Czy wybrany przez nas kurs językowy w renomowanej szkole językowej zapewni nam oczekiwane rezultaty, jednocześnie prędko i efektywnie? Czy uzyskane efekty będziemy mogli natychmiast przetestować w praktyce?

Odpowiedzią na te dylematy może być na przykład w pełni spersonalizowany, indywidualny kurs angielskiego, który szkoła językowa maksymalnie dopasuje do naszych konkretnych potrzeb oraz możliwości czasowych i organizacyjnych. Warszawa, podobnie jak większość miast, oferuje kursantom właśnie takie możliwości, dzięki którym będą mogli oni osiągnąć swoje cele szybko i skutecznie.

Indywidualne kursy językowe są przeznaczone dla osób, które pragną maksymalnie wykorzystać swój cenny czas na naukę wybranego języka, bowiem lektor jest w stanie poświęcić im 100% swojej uwagi i zapewnić maksimum zaangażowania na zajęciach. Dodatkowo, wszelkie treści realizowane na lekcjach mogą być w pełni dopasowane do indywidualnych preferencji kursanta, do zajmowanego stanowiska pracy, czy też zainteresowań. Daje to ogromne spektrum różnorodnych tematów do wyboru, zakresu słownictwa, funkcji językowych czy sprawności, których stałe doskonalenie da poczucie ogromnej satysfakcji z osiąganych postępów, a tym samym zapewni odczucie sukcesu odniesionego w trakcie nauki.

Indywidualny kurs angielskiego to także ogromne wyzwanie dla samego uczestnika, który podejmuje pewne określone zobowiązanie na bazie którego możliwe jest uzyskanie konkretnych, mierzalnych efektów, bowiem proces nauczania to również wysiłek oraz wkład własny ucznia w postaci aktywnego zaangażowania w trakcie lekcji, samodzielna nauka po zajęciach, regularnie odrabiana praca domowa czy korzystanie z dodatkowych materiałów wyselekcjonowanych i zadanych przez lektora. Dzięki temu zasada „szybko i skutecznie” może zostać w pełni wcielona w życie, przynosząc określone postępy w nauce angielskiego.

Warto zatem zastanowić się przy wyborze właściwej dla nas formy kursu angielskiego, na ile spełni ona nasze specyficzne oczekiwania w zakresie szybkości i skuteczności oraz czy dzięki niej zrealizujemy nasze indywidualne cele językowe. Z założenia bowiem w pełni zindywidualizowany kurs O-T-O, tradycyjny czy online, elastycznie dopasowany do naszych wymagań, wydaje się tutaj najlepszą z możliwych opcją. Skorzystajmy z niej, a w myśl zasady, że szybko może znaczyć również skutecznie, efekty naszej wytężonej pracy będą widoczne już po kilku miesiącach intensywnej nauki.

Język angielski należy do rodziny języków germańskich. Obecnie jest to najbardziej popularny język na świecie, współczesna lingua franca. Używa się go między innymi w handlu i biznesie (angielski biznesowy). Jest międzynarodowym językiem sztuki i wymiany myśli dlatego też kursy angielskiego cieszą się obecnie ogromnym powodzeniem.

Angielski to język ojczysty dla ponad 330 milionów ludzi. Jako drugim językiem lub językiem obcym posługuje się nim ponad 1,5 miliarda osób, które ukończyły kursy angielskiego. Językiem urzędowym angielski jest w 54 krajach. Pod względem liczby rodzimych użytkowników plasuje się on na trzecim miejscu na świecie, po mandaryńskim oraz hiszpańskim. Obecny rozwój technologii informatycznej sprawił, że  możliwość nauki języka angielskiego online jest dostępna na szerszą skalę. Inna opcją nauki języka biznesowego dla firm są kursy konwersacyjne języka angielskiego.

Podczas podróży po krajach anglojęzycznych z pewnością przyda się znajomość kilku podstawowych zwrotów, takich jak np.:

Pomocy. – Help me. /help mi/

Nie rozumiem. – I don’t understand. /aɪ dəʊnt ˌʌn.dəˈstænd/

Zgubiłem się. – I got lost. /aɪ ɡɒt lɒst/

Gdzie jest szpital / bankomat / dworzec kolejowy? – Where is a hospital / a cash machine / a railway station? /weər ɪz ə ˈhɒs.pɪ.təl / ˈkæʃ məˌʃiːn / ˈreɪl.weɪ ˌsteɪ.ʃən/?

Dziękuję. – Thank you. /θæŋk juː/

Wypróbuj nasze rozmówki z języka angielskiego.

Angielski w wersji brytyjskiej rożni się od angielskiego w wersji amerykańskiej. Warto poznać kilka podstawowych słów, które różnią się od siebie, a oznaczają to samo. Na przykład toalety, czyli toilets w wersji brytyjskiej to rest rooms w wersji amerykańskiej. Bankomat to a cash machine lub cash dispenser w wersji brytyjskiej i an ATM w wersji amerykańskiej. Natomiast a road house to amerykański zajazd, czyli an inn po brytyjsku. Lekcje angielskiego stacjonarne lub kursy online z rodzimym użytkownikiem (native speaker) pomagają nauczyć się języka ogólnego w różnych jego odmianach i dialektach.

Kraje anglojęzyczne to istny raj dla zwiedzających. Warto odwiedzić nie tylko stolice i największe miasta, ale również pojechać w inne zachwycające zakątki. W Wielkiej Brytanii możemy trafić do parku safari Knowsley lub do teatru Minack Theatre wykutego w skale niedaleko miejscowości Porthcurno. Warto wybrać się też na półwysep Lizard  najbardziej wysunięty na południe punkt Wielkiej Brytanii.

Stany Zjednoczone to kraj różnorodny i obfitujący w ciekawe zakątki, zarówno te kultowe (jak Route 66), jak i te mniej znane (jak na przykład: Salt Flats, osada o dziwacznej nazwie Zzyzx w Kaliforni czy wioska Amiszów w Pensylwanii). Miłośnicy wina odwiedzą zapewne winny park rozrywki z winnicą Francisa Forda Coppoli, a zapaleni podróżnicy pojadą aż na „skrzyżowanie dróg świata”, czyli do Anchorage na Alasce.

Kanada, ta mniej znana, to na przykład mała osada Alert. Jest to najdalej wysunięte na północ stale zamieszkałe miejsce na kuli ziemskiej.

Natomiast Australia może się poszczycić najdłuższym płotem chroniącym przed psami dingo. Zaś podróżując po Sydney, warto mieć ze sobą GPS, ponieważ na żadnym przystanku nie znajdziemy ani jego nazwy, ani tym bardziej trasy żadnego z autobusów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Z przyjemnością przygotujemy ofertę kursów dla Twojej firmy.