Chcesz doskonalić znajomość języków obcych oraz swobodnie komunikować się na gruncie zawodowym?

Rozpocznij językową przygodę razem z nami!

Nauka języków obcych dla klientów indywidualnych oraz grup.

Kursy ogólne

Rozwiń 4 kompetencje językowe: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie
– tak, aby nabrać pewności
w korzystaniu z języka.

Kursy biznesowe

Rozwiń język biznesowy tak,
aby po ukończeniu szkolenia
swobodnie komunikować się
na gruncie zawodowym.

Kursy konwersacyjne

Szlifuj umiejętność płynnej, poprawnej i swobodnej rozmowy w języku obcym na zajęciach z lektorem natywnym.

Kursy egzaminacyjne

 Przygotuj się do egzaminów TELC i ETS oraz Cambridge, np.: FCE, CAE, CPE, TOEIC, TELC, TFI, WIDAF, BEC, LCCI, ILEC i wielu innych.

Wybierz, jak chcesz się uczyć:

Kursy grupoweKursy indywidualneKlasy wirtualneNauka w formie e-learninguWyjazdowe kursy zagraniczne

Zajęcia grupowe są przeznaczone dla tych, którzy cenią interakcję z innymi uczestnikami, a regularne wspólne spotkania motywują ich do nauki. Grupy na kursach otwartych liczą 4-8 osób, a nauka języków obcych odbywa się 1-2 razy w tygodniu, w godzinach 7:00 – 21:00, w siedzibie naszej szkoły na warszawskim Powiślu. Rekrutacja do grup na różnych poziomach zaawansowania trwa cały rok. Oferujemy kursy semestralne (60h), krótsze kursy konwersacyjne (20h) i inne.

Zajęcia indywidualne polecamy osobom, które chcą elastycznie dobrać ilość i częstotliwość zajęć na kursie (możliwość modyfikacji w trakcie kursu), a także cenią sobie samodzielną pracę pod kierunkiem lektora. Kursy indywidualne odbywają się w siedzibie naszej szkoły lub w dowolnej innej lokalizacji (lektorzy dojeżdżają do kursantów na terenie całej Polski). Zależy Ci na kursie dopasowanym do Twoich potrzeb i jednocześnie chciałbyś obniżyć jego koszty? Zaproś do swojej grupy znajomych o podobnym poziomie zaawansowanym, a koszt za zajęcie podzieli się na Was wszystkich.

Kursy online charakteryzują się dużą wygodą, ponieważ kursant uczy się nie wychodząc z domu. Lekcje odbywają się przy życiu komunikatora Skype lub platformy do prowadzenia lekcji wirtualnych Clickmeeting. W trybie online oferujemy zajęcia indywidualne lub w małych grupach (2-4 osoby). Warunkiem jest posiadanie dostępu do komputera oraz internetu, a największą korzyścią jest dostęp do szerokiej bazy najlepszych lektorów z całego kraju.

Nauka w formie e-learningu to dobry wybór dla osób, które lubią się uczyć samodzielnie, mają zmienny grafik zobowiązań i chcą same regulować zakres i tempo nauki języka. Nasza platforma Rosetta Stone Advantage umożliwia naukę 7 języków obcych w formie rocznych kursów. Kursant może wybrać naukę języka biznesowego lub ogólnego.

Więcej informacji o platformie…

Kursy zagraniczne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć naukę języka z wypoczynkiem i zwiedzaniem nowych miejsc. Wyjazdy do naszych szkół partnerskich z Londynu, Bournemouth oraz Malty cieszą się rosnącym powodzeniem naszych klientów i ich rodzin.

Dowiedz się więcej…

Jakich języków uczymy?

Naszą zaletą jest duży wybór języków obcych – w naszej ofercie nauka języków obcych to języki popularne oraz mniej znane.

2407

Niemiecki

2408

Francuski

2416

Rosyjski

2410

Hiszpański

2438

Czeski

2413

Włoski

2414

Duński

2415

Fiński

2417

Holenderski

2418

Norweski

2419

Szwedzki

Ile to będzie kosztowało?

  • Kursy indywidualne rozliczamy za każdą lekcję – sam decydujesz, ile lekcji chcesz wykupić. Standardowe ceny za lekcję indywidualną wynoszą: 85 zł za 60 minut zajęć i 130 zł za 90 minut zajęć (podane ceny dotyczą nauki języka ogólnego z lektorem polskim, dla języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski).
  • Kursy grupowe rozliczamy za pełny kurs. Standardowe ceny wynoszą od 990 zł za 60h zajęć i od 360 zł za 20h zajęć (w zależności od liczebności grupy i typu kursu). Oferujemy płatności ratalne oraz rabaty.
  • Uwaga! Ucząc się „we dwójkę” na kursie indywidualnym nie dopłacasz. Cena dzieli się między uczestników zajęć!

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły interesującego Cię kursu.

Uwaga!

Każdy kurs jest dostępny w wersji z lektorem polskim lub z native speakerem.
Aby sprawdzić swój poziom – wypełnij bezpłatny test z języka angielskiego lub niemieckiego na naszej stronie.
Zapoznaj się z Regulaminem Szkoły.
Zadzwoń – pomożemy dobrać najkorzystniejszą opcję nauki!
Szkoła językowa Skrivanek

ul. Solec 22, 00-410 Warszawa

Tel.: 22 337 13 37,

Kom.: 695 331 377,

E-mail: szkola@skrivanek.pl

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych lub sprawdzić, czy są one odpowiednie dla Ciebie lub Twojej firmy, już dziś zadzwoń lub napisz do nas!

Firma (wymagane) Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.