Kursy wyjazdowe z Skrivankiem!
Połącz przyjemne z pożytecznym.

Wypocznij i szlifuj swoje umiejętności
językowe za granicą

Nauka języka angielskiego podczas wakacyjnego wyjazdu to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko przełamać barierę językową, osiągnąć wyższy poziom językowy, a przy okazji odpocząć i zwiedzić nowe miejsca. Szkoła językowa Skrivanek przygotowała wyjątkową ofertę. Spośród tysięcy dostępnych opcji wybraliśmy dla Państwa najbardziej wartościowe kursy wyjazdowe.

2929

Nauka angielskiego na plaży? Bournemouth, położone na południowym wybrzeżu Anglii, jest jednym z najsłynniejszych kurortów nadmorskich Wielkiej Brytanii. Łagodny klimat, ponad 12 km złotych, piaszczystych plaż i 800 ha parków przyciąga co roku blisko 4 miliony gości. Nikogo przekonywać nie trzeba, że języka najlepiej uczyć się w jego ojczyźnie. Warto więc  tak zaplanować wakacyjny wyjazd, aby wypocząć i podszlifować język.

2930

Raj na ziemi? 7000 lat historii i dziedzictwa kulturowego, ok. 300 słonecznych dni w roku, 40 plaż otoczonych ciepłym i czystym Morzem Śródziemnym, aż 9 miejsc na liście zabytków UNESCO, niezliczona liczba klubów, restauracji, wszelkie wodne formy rekreacji i oczywiście wysokiej jakości szkoły angielskiego jest chyba najlepszą reklamą samą w sobie. Malta zyskuje na popularności wśród osób, które chcą połączyć naukę języka angielskiego z wakacyjnym wypoczynkiem.

2931

A może Londyn – centrum anglojęzycznego świata? Wybierając kurs językowy w Londynie, połączysz efektywną naukę języka angielskiego z ekscytującymi wakacjami. Będziesz mógł zanurzyć się w typowym, brytyjskim klimacie Londynu, ale i poczuć jego  wielokulturową atmosferę. To również możliwość odwiedzenia głównych atrakcji miasta: Big Ben, Pałac Buckingham, Tate Modern, Covent Garden, London Eye, czy Piccadilly Circus.

Organizujemy również:

Kursy wyjazdowe z nauką języka niemieckiego w Niemczech (Frankfurt, Berlin, Monachium, Hamburg, Dusseldorf), w Austrii (Wiedeń) oraz w Szwajcarii (Zurych).

Kursy języka Rosyjskiego w Rosji (Moskwa, Sankt Petersburg) oraz na Łotwie w Rydze.

Proponujemy udział w następujących kursach wyjazdowych:

  • z nauką języka ogólnego, biznesowego lub specjalistycznego,
  • w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych,
  • z zakwaterowaniem i wyżywieniem hotelowym lub przy rodzinach w pokojach jednoosobowych,
  • z możliwością wypoczynku i nauki dla pozostałych członków rodziny (kursy dla dzieci i młodzieży),
  • z bogatą ofertą rozrywkowo – kulturalną, obejmującą wycieczki, zajęcia sportowe, imprezy, a nawet śniadania biznesowe, spotkania networkingowe, czy dodatkowe warsztaty z zaproszonym gościem ze świata biznesu, nauki, polityki i mediów.

Jeśli nie znalazłeś języka lub kraju, który Cię interesuje, nie trać czasu na samodzielne szukanie – skontaktuj się z nami!.

Zorganizujemy kurs za granicą specjalnie dla Ciebie.

Szkoła językowa Skrivanek

ul. Solec 22, 00-410 Warszawa

Tel.: 22 337 13 37,

Kom.: 695 331 377,

E-mail: szkola@skrivanek.pl

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych lub sprawdzić, czy są one odpowiednie dla Ciebie lub Twojej firmy, już dziś zadzwoń lub napisz do nas!

Firma (wymagane) Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.