Sprawdź, dlaczego warto

z nami współpracować.

Pobierz folder,
aby dowiedzieć się o nas więcej.

Zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe, ułatwiając naszym klientom rozwój i skuteczną komunikację
na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań, aby ich cele biznesowe i szkoleniowe zmieniały się w rzeczywistość. Jak?

Nasz sukces jest efektem współdziałania wielu wzajemnie powiązanych ze sobą obszarów. Składa się na niego, między innymi:

Sprawdzona metoda nauczania języków obcych. EFFECTO sprawia, że nauka w szkole językowej Skrivanek jest skuteczna, naturalna i przyjemna.
Szczególny nacisk kładziemy na komunikację i przełamywanie barier językowych, czyli o wiele ważniejsze aspekty niż umiejętność wyrecytowania reguł gramatycznych. Każde szkolenie szyjemy na miarę Twoich potrzeb, stawiając na dialog i indywidualne podejście do każdego klienta.
Profesjonalny i zaangażowany zespół. Lubimy to, co robimy. Dzięki temu zaangażowanie naszych pracowników i lektorów jest bardzo duże, co bezpośrednio przekłada się na efektywność szkoleń i jakość obsługi klienta. Dodatkowo bogate doświadczenie, znajomość rynku językowego i otwartość na nowe wyzwania pozwala nam dostarczać rozwiązania językowe, którym możesz zaufać. Do realizacji projektu dedykujemy każdorazowo profesjonalny i zaangażowany zespół fachowców w którego skład wchodzi doświadczony metodyk, koordynator kursu oraz wykwalifikowani lektorzy.
Doświadczenie. Od 2004 zdobywamy Wasze uznanie zmieniając potrzeby w konkretne projekty. Działamy tak, aby inwestycje w rozwój językowy przynosiły realny zwrot. Cieszy nas to, że nasi partnerzy biznesowi i kursanci doceniają to, co robimy. Kilkaset firm zdecydowało się na szkolenia w naszej szkole. W naszych kursach brało udział kilka tysięcy słuchaczy. Przeprowadziliśmy prawie milion godzin lekcyjnych. Wielokrotnie zaproszono nas do telewizji czy radia, pisano o nas w gazetach. Nie spoczywamy jednak na laurach i wciąż rozwijamy siebie i swoje pasje.
Gwarancja jakości. Zależy nam na Twoim sukcesie, dlatego cenimy sobie profesjonalizm i skrupulatność. Jasno określone procedury i polityka jakości pomagają nam osiągnąć nasz cel, jakim jest Twoja satysfakcja, oraz pozwalają na nieustanne doskonalenie. W naszej pracy staramy się opierać na sprawdzonych rozwiązaniach, ale nie tracimy z pola widzenia możliwości działań innowacyjnych i znajdowania rozwiązań nietypowych. Jako pierwsza szkoła językowa w Polsce wprowadziliśmy na szeroką skalę szkolenia w systemie blended-learning. Zawsze jesteśmy też otwarci na sugestie naszych klientów.
Szeroki wachlarz kursów i innych usług językowych. Zapewniamy naszym klientom pełen pakiet usług językowych – kursy tradycyjne (zajęcia grupowe i indywidualne), e-learning, e-coaching, blended-learning, intensywne warsztaty językowe, kursy za granicą, konwersacje. Przeprowadzamy również audyty językowe oraz świadczymy usługi tłumaczeniowe (tłumaczenia ustne i pisemne, lokalizacja, usługi DTP).
Dodatkowe wsparcie dla zaoszczędzenia Twojego czasu. W ramach naszej współpracy dostarczamy regularne raporty na temat frekwencji, analizy poziomu zadowolenia uczestników oraz raporty z wyników testów. Dokonujemy także wstępnego audytu poziomującego, dzielimy uczestników na grupy i ustalamy harmonogram kursu, a także opracowujemy systemy motywowania uczestników. Jesteśmy tu, by pomagać i wspierać Cię na drodze do sukcesu!

Nasze wartości

Odpowiedzialność

Zależy nam na TWOIM SUKCESIE.

Cenimy sobie profesjonalizm i skrupulatność, co pozwala nam dostarczać rozwiązania językowe, którym możesz zaufać.

Praca zespołowa

Wspieramy się, dzielimy wiedzą oraz WSPÓŁPRACUJEMY.

Wszystko po to, by tworzyć środowisko pracy sprzyjające osiąganiu wyjątkowych rezultatów, zarówno na poziomie indywidualnym jak i zespołowym.

Zrozumienie

Jesteśmy blisko TWOICH POTRZEB, CELÓW I WYZWAŃ.

Chcemy rozmawiać, aby poznać Twoje potrzeby i oczekiwania oraz wspólnie zidentyfikować priorytety. Dzięki temu możemy dostarczyć rozwiązania, nawet w wyjątkowych sytuacjach.

Wyzwania

Jesteśmy OTWARCI na nowe projekty.

Nawet te pozornie niewykonalne. Jesteśmy tu, aby wspierać Cię na drodze do sukcesu.

Dzięki temu funkcjonujemy na rynku już 20 lat i śmiało patrzymy w przyszłość.

Nauczamy na terenie całego kraju, dzięki czemu jesteśmy w stanie skoordynować duże projekty w różnych lokalizacjach, zapewniając przy tym wysoki poziom jakości świadczonych usług.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz dołączyć do grona zadowolonych słuchaczy szkoły językowej Skrivanek, skontaktuj się z nami.