Metoda EFFECTO zapewnia maksymalną skuteczność nauczania języków obcych.

Łączy w sobie 5 podstawowych elementów:
aktywność, inspirację, zabawę, indywidualne
podejście oraz gwarancję skuteczności.

Dowiedz się jak uczymy, poznaj naszą metodę

1555

Aktywność

Nasi uczniowie aktywnie uczestniczą w zajęciach
i warsztatach przygotowanych przez szkołę językową Skrivanek. To właśnie oni pozwalają nam również doskonalić formę audytów językowych i innych usług w naszej szkole.

Dowiedz się więcej

Indywidualne podejście

Formę i rodzaj szkolenia dopasujemy indywidualnie do Twoich potrzeb. Lektor lub koordynator szkoły językowej Skrivanek zrobi wstępną analizę, na podstawie której przygotuje odpowiedni i najbardziej efektywny plan nauki.

Dowiedz się więcej

Skuteczność

Dzięki systematycznej pracy i zaangażowaniu zespołu metodycznego udaje nam się skutecznie realizować założenia Twojego projektu. Wspólnie wyznaczone cele i konsekwencja w realizacji to gwarancja sukcesu.

Dowiedz się więcej

Inspiracja i zabawa

Wciąż doskonalimy swoje umiejętności, w zakresie tego z kim i jak współpracujemy. Ponad 20 lat na rynku szkoleń językowych, pozwoliło wypracować nam solidne podstawy metodyczne i organizacyjne w zakresie szkoleń językowych i audytów.

Dowiedz się więcej

Naukę w naszej szkole prowadzimy w oparciu o  autorską metodę Effecto. Bazuje ona na klasycznych założeniach metodyki nauczania języków obcych, kładąc szczególny nacisk na umiejętność komunikowania się. Metoda Effecto łączy tradycyjne podejście z nowoczesnymi rozwiązaniami oraz technologią XXI wieku. Dla naszych kursantów organizujemy także różnorodne warsztaty tematyczne, seminaria oraz webinaria, co również podnosi jakość oraz atrakcyjność naszych zajęć.

Jak effecto działa w praktyce? Doskonałym przykładem, jest program Skrivanek Plus – sprawdź sam jak działa w praktyce i dołącz do nas!

6446
Skontaktuj się z nami!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych, czy są one odpowiednie dla Ciebie oraz Twoich pracowników napisz do nas!

Firma/Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Telefon:

Temat

Treść wiadomości

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT