Od ponad 20 lat pracujemy z klientami polskimi i zagranicznymi,
budując markę szkoły językowej Skrivanek.

Jesteśmy otwarci na nowe technologię, współtworzymy rynek usług
językowych, wyznaczając nowe trendy i standardy jakości.

Pobierz folder, aby dowiedzieć się o nas więcej.

Szkoła językowa Skrivanek

Przez ponad 20 lat naszej działalności już kilkaset firm zdecydowało się współpracę ze szkołą językową Skrivanek. W naszych kursach brało udział kilka tysięcy osób. Przeprowadziliśmy prawie milion godzin lekcyjnych. Nasz zespół tworzą doświadczeni metodycy, profesjonalni koordynatorzy kursów oraz wykwalifikowani lektorzy, którzy każdego dnia dokładają starań, aby nasi kursanci realizowali swoje cele językowe. Poznajmy się bliżej!

Od 2004 roku zdobywamy Wasze uznanie, zmieniając potrzeby językowe w konkretne projekty. Chcemy, aby inwestycje w rozwój językowy przyniosły realny zwrot naszym kursantom. Stale doskonalimy i dokształcamy się metodycznie, aby efekty naszej pracy były za każdym razem jeszcze szybsze i lepsze. Rozwijamy się i obserwujemy najnowsze trendy w nauczaniu języków obcych. Największą satysfakcją i motywacją do pracy są dla nas opinie naszych partnerów biznesowych i kursantów, którzy doceniają nasze działania i zaangażowanie.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy bardzo elastyczną szkołą językową, która słucha potrzeb i oczekiwań kursantów. Wierzymy, że każdy może skutecznie nauczyć się języka obcego. Nasza pasja pozwoliła nam stworzyć kompleksową ofertę kursów grupowych i indywidualnych, które prowadzimy zarówno w formie zajęć stacjonarnych, jak i za pośrednictwem platformy do nauki online.

Skutecznie edukujemy we wszystkich językach europejskich, a na życzenie klienta także w językach pozaeuropejskich.

Zatrudniani przez nas lektorzy są doskonale przygotowani pod względem metodycznym i jednocześnie mają bogate doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych. Wielu z naszych lektorów posiada dodatkowe umiejętności i kwalifikacje, takie jak uprawnienia egzaminatorów czy ukończone studia podyplomowe, które ułatwiają im prowadzenie zajęć w firmach działających w danej branży.

Elastyczność

Nie istnieje jedna, prawidłowa metoda nauki języka obcego, która byłaby skuteczna dla każdego. Każdy jest inny, ma inne preferencje, zdolności i potrzeby. W naszej szkole zapewniamy pełen pakiet usług językowych:

  • kursy stacjonarne (zajęcia grupowe i indywidualne),
  • e-learning,
  • kursy e-learningowe,
  • intensywne warsztaty językowe,
  • zajęcia w formie konwersacji.

Dla osób, które pragną maksymalnie wykorzystać swój cenny czas przeznaczony na naukę wybranego języka, przygotowaliśmy również ofertę w pełni spersonalizowanych kursów języków obcych, których zakres merytoryczny dopasujemy do potrzeb, możliwości czasowych oraz organizacyjnych kursantów.

Dopasowujemy formę i zakres merytoryczny nauki, w taki sposób, aby cały proces był jak najbardziej efektywny.

Praktyczne podejście do nauki języka obcego

Szkolimy w oparciu o naszą autorską metodę nauki EFFECTO. Jest to skuteczna i wciągająca technika nauki języka obcego, którą można dostosować do własnych potrzeb. Łączy w sobie pięć podstawowych elementów:

  • aktywność,
  • inspirację,
  • zabawę,
  • indywidualne podejście oraz
  • gwarancję skuteczności.

Metoda została opracowana przez szkołę językową Skrivanek i kładzie nacisk na praktyczny trening kompetencji językowych podczas zajęć. Dzięki temu skutecznie aktywizujemy uczestników kursów umożliwiając im szybsze przełamywanie barier językowych.

Uczymy w taki sposób, aby zdobyta wiedza rezonowała w prawdziwym życiu na długo po zakończeniu kursu.

Szybkie rezultaty

W naszej pracy staramy się opierać na sprawdzonych rozwiązaniach, ale nie tracimy z pola widzenia możliwości działań innowacyjnych i nietypowych. Jako pierwsza szkoła językowa w Polsce wprowadziliśmy na szeroką skalę szkolenia w systemie blended learning, który łączy w sobie tradycyjne metody nauki (bezpośredni kontakt z prowadzącym) z aktywnościami prowadzonymi zdalnie za pomocą komputera (e-learning).

Na naszej platformie do dyspozycji kursantów jest również szeroki wachlarz narzędzi umożliwiających bieżącą analizę postępów w nauce wybranego języka. W Strefie kursanta znajdują się wszelkie informacje związane ze szkoleniem, między innymi: harmonogram, oceny, informacje o nieobecnościach i zrealizowanych zajęciach. Za pomocą platformy online można również bez ograniczeń korzystać z naszej oferty e-learningowej oraz utrzymywać bieżący kontakt z osobistym lektorem i koordynatorami szkolenia.

Pomagamy naszym kursantom w realizacji ich lingwistycznych celów i regularnie informujemy o osiąganych przez nich rezultatach. Innymi słowy, cały czas trzymamy rękę na pulsie.

Stawiamy na komunikację

Nasz zespół lektorów i audytorów językowych kładzie szczególny nacisk na przełamywanie wśród kursantów barier językowych oraz rozwój umiejętności komunikacyjnych, czyli rozumienia, wyrażania i interpretowania pojęć, myśli, uczuć, faktów i opinii w formie zarówno ustnej, jak i pisemnej.

Nauka języka obcego w szkole językowej Skrivanek to nie tylko poznawanie słów i reguł gramatycznych. Jesteśmy praktykami i uczymy skutecznej komunikacji dopasowanej do kontekstu społecznego i kulturowego. Znajomość języka obcego to również znajomość konwencji społecznych, czy aspektów kulturowych kraju, którego języka nauczamy. Skuteczna komunikacja jest dla nas najważniejsza. Języka obcego uczymy po to, by dzięki znajomości słownictwa oraz zagadnień gramatycznych nasi kursanci mogli swobodnie się porozumieć zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i prywatnych.

Znajomość rynku językowego i otwartość na nowe wyzwania pozwala nam dostarczać rozwiązania językowe, którym możesz zaufać.

Zależy nam na Twoim sukcesie!

Wszyscy, którzy podejmują decyzję o nauce języka obcego dążą do realizacji wytyczonego przez siebie celu zawodowego lub osobistego. Z tego względu w szkole językowej Skrivanek to właśnie od sprecyzowania potrzeb naszych kursantów zaczynamy każdą współpracę. Następnie towarzyszymy uczestnikom kursów i szkoleń w realizacji ich celów. Wiemy, jak ogromny ma to wpływ na motywację do nauki. W zależności od potrzeb zorganizujemy zarówno ogólne, biznesowe, jak i branżowe kursy języka obcego. Dzięki indywidualnemu podejściu gwarantujemy wysoką skuteczność szkoleń oraz osiągnięcie założonych celów w określonym czasie.

Stawiamy na  profesjonalizm i skrupulatność. Poza tym po prostu lubimy to, co robimy. Dzięki temu zarówno nasi lektorzy, jak i pracownicy są bardzo zaangażowani w swoją pracę. Nasze ponad 20 letnie doświadczenie pozwala nam efektywnie koordynować duże projekty w różnych lokalizacjach, zapewniając przy tym wysoki poziom jakości świadczonych usług. Najwyższa jakość nauczania oraz profesjonalizm szkoły językowej Skrivanek wielokrotnie zostały potwierdzone certyfikatami jakości.

Przekonaj się sam i dołącz do grona zadowolonych kursantów i słuchaczy szkoły językowej Skrivanek. Zapraszamy do kontaktu!

Ocena Google
4.9
Na podstawie 460 recenzji
×
Skontaktuj się z nami!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych, czy są one odpowiednie dla Ciebie oraz Twoich pracowników napisz do nas!

Firma/Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Telefon:

Temat

Treść wiadomości

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT