Od ponad 20 lat pracujemy z klientami polskimi i zagranicznymi,
budując markę szkoły językowej Skrivanek.

Jesteśmy otwarci na nowe technologię, współtworzymy rynek usług
językowych, wyznaczając nowe trendy i standardy jakości.

Pobierz folder, aby dowiedzieć się o nas więcej.

NASZ ZESPÓŁ

Dowiedz się kto tworzy nasz zespół i jak dbamy o jakość i przebieg Twojego szkolenia, audytu lub egzaminu. Poznaj jak łączymy jakość z indywidualnym podejściem do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

 

SUKCESY KLIENTÓW

Poznaj historie naszych klientów
i konkretne przykłady rozwiązań, które zaproponowaliśmy. Pracujemy
z firmami polskimi i zagranicznymi
od ponad 20 lat.

Dowiedz się więcej

GWARANCJA SUKCESU

Dowiedz się jakie wartości są dla nas ważne w kwestii zarządzania jakością
i bezpieczeństwem. Gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług są przyznane akredytacje i certyfikaty.

Dowiedz się więcej

KARIERA

Chcesz dołączyć do zespołu i razem
z nami współtworzyć rynek usług językowych? Przez cały rok aktywnie rekrutujemy i poszukujemy osób chętnych do współpracy.

Dowiedz się więcej

EFFECTO

Metoda EFFECTO zapewnia maksymalną skuteczność nauczania języków obcych. Łączy w sobie 5 elementów: aktywność, inspirację, zabawę, indywidualne podejście oraz gwarancję skuteczności.

Dowiedz się więcej

Zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe, ułatwiając naszym klientom rozwój i skuteczną komunikację na całym świecie.
Na nasz sukces składa się wiele wzajemnie powiązanych ze sobą czynników. Oto one:

Profesjonalny i zaangażowany zespół
Lubimy to, co robimy. Dzięki temu zaangażowanie naszych pracowników i lektorów jest bardzo duże, co bezpośrednio przekłada się na efektywność szkoleń i jakość obsługi klienta. Dodatkowo znajomość rynku językowego i otwartość na nowe wyzwania pozwala nam dostarczać rozwiązania językowe, którym możesz zaufać. Przy realizacji każdego projektu współpracuje ze sobą profesjonalny i zaangażowany zespół fachowców, w którego skład wchodzą: doświadczony metodyk, koordynator kursu oraz wykwalifikowani lektorzy.
Doświadczenie
Od 2004 roku zdobywamy Wasze uznanie, zmieniając potrzeby w konkretne projekty. Działamy tak, aby inwestycje w rozwój językowy przynosiły realny zwrot. Cieszymy się, gdy nasi partnerzy biznesowi i kursanci doceniają nasze działania. Kilkaset firm zdecydowało się współpracę ze szkołą językową Skrivanek. W naszych kursach brało udział kilka tysięcy osób. Przeprowadziliśmy prawie milion godzin lekcyjnych. Wielokrotnie zapraszano nas do telewizji czy radia, pisano o nas w prasie. Nie spoczywamy jednak na laurach i każdy z nas stale rozwija swoje pasje.
Szeroki wachlarz kursów i innych usług językowych
Zapewniamy naszym klientom pełen pakiet usług językowych: kursy stacjonarne (zajęcia grupowe i indywidualne), e-learning, e-coaching, kursy e-learningowe, intensywne warsztaty językowe, kursy za granicą, konwersacje. Przeprowadzamy również audyty językowe oraz świadczymy usługi tłumaczeniowe (tłumaczenia ustne i pisemne, lokalizacja, usługi DTP).
Dodatkowe wsparcie pozwalające zaoszczędzić Twój czas
Dostarczamy regularne raporty na temat frekwencji, analizy poziomu zadowolenia uczestników oraz raporty z wyników testów. Dokonujemy także wstępnego audytu poziomującego, dzielimy uczestników na grupy i ustalamy harmonogram kursu, a także opracowujemy systemy motywowania uczestników. Jesteśmy, by pomagać i wspierać Cię na drodze do sukcesu.
Gwarancja jakości
Zależy nam na Twoim sukcesie. Dlatego cenimy sobie profesjonalizm i skrupulatność. Jasno określone procedury i polityka jakości pomagają nam osiągnąć nasz cel, którym jest Twoja satysfakcja, oraz pozwalają na nieustanne doskonalenie. W naszej pracy staramy się opierać na sprawdzonych rozwiązaniach, ale nie tracimy z pola widzenia możliwości działań innowacyjnych i znajdowania rozwiązań nietypowych. Jako pierwsza szkoła językowa w Polsce wprowadziliśmy na szeroką skalę szkolenia w systemie blended-learning. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów.
Sprawdzona metoda nauczania języków obcych
EFFECTO sprawia, że nauka w szkole językowej Skrivanek jest skuteczna, naturalna i przyjemna. Szczególny nacisk kładziemy na komunikację i przełamywanie barier językowych, czyli o wiele ważniejsze aspekty niż umiejętność wyrecytowania reguł gramatycznych. Każde szkolenie dostosowujemy do Twoich potrzeb, stawiając na dialog i indywidualne podejście do każdego klienta.

Nasze wartości

Wyzwania

Jesteśmy otwarci na nowe projekty. Nawet te pozornie niewykonalne. Jesteśmy tu, aby wspierać
Cię na drodze do sukcesu.

Odpowiedzialność

Zależy nam na Twoim sukcesie. Cenimy sobie profesjonalizm i skrupulatność, co pozwala nam dostarczać rozwiązania językowe, którym możesz zaufać.

Praca zespołowa

Wspieramy się, dzielimy wiedzą oraz współpracujemy. Wszystko po to, by tworzyć środowisko pracy sprzyjające osiąganiu wyjątkowych rezultatów, zarówno na poziomie indywidualnym jak i zespołowym.

Zrozumienie

Jesteśmy blisko Twoich potrzeb, celów
i wyzwań. Chcemy rozmawiać, aby poznać Twoje potrzeby i oczekiwania oraz wspólnie zidentyfikować priorytety. Dzięki temu możemy dostarczyć rozwiązania, nawet w wyjątkowych sytuacjach.

Dzięki temu funkcjonujemy na rynku już 20 lat i śmiało patrzymy w przyszłość.

Nauczamy na terenie całego kraju, dzięki czemu jesteśmy w stanie skoordynować duże projekty w różnych lokalizacjach, zapewniając przy tym wysoki poziom jakości świadczonych usług. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz dołączyć do grona zadowolonych słuchaczy szkoły językowej Skrivanek, skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych, czy są one odpowiednie dla Ciebie oraz Twoich pracowników napisz do nas!

Firma/Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Telefon:

Temat

Treść wiadomości

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT