Angielski dla firm


Wypr├│buj nasz─ů ofert─Ö nauki angielskiego, niezale┼╝nie od tego, czy szukasz kurs├│w dla swoich pracownik├│w czy dla siebie.
cover

Co wyróżnia kursy, które organizuje szkoła językowa Skrivanek?

1

Elastyczno┼Ť─ç ÔÇô Dopasowujemy form─Ö i zakres merytoryczny nauki, w taki spos├│b, aby ca┼éy proces by┼é jak najbardziej efektywny i odpowiada┼é wzywaniom zawodowym.

Strefa firmy ÔÇô Zarz─ůdzanie kursami nigdy nie by┼éo takie proste: monitoring realizacji cel├│w i za┼éo┼╝e┼ä projektowych, ankiety satysfakcji z zaj─Ö─ç oraz raporty frekwencji oraz post─Öp├│w w jednym miejscu.

Opieka koordynatora projektu ÔÇô kt├│ry dobierze kadr─Ö prowadz─ůc─ů kursy angielskiego, na bie┼╝─ůco monitoruje przebieg szkolenia i optymalizuje koszty szkolenia.

Audyty j─Özykowe ÔÇô Niezale┼╝na weryfikacja poziomu j─Özykowego pracownik├│w przed kursem j─Özykowym i po nim.

Bezp┼éatne materia┼éy edukacyjne ÔÇô dost─Öp do strefy e-learningu programu LangLion, a w niej do r├│┼╝norodnych materia┼é├│w edukacyjnych

Nasze kursy j─Özyka angielskiego wyr├│┼╝nia indywidualne i kompleksowe podej┼Ťcie do klient├│w biznesowych. Formy nauki zawsze dobieramy w taki spos├│b, aby w pe┼éni odpowiada┼éy celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale te┼╝ by┼éy dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownik├│w.

 • rozwijamy umiej─Ötno┼Ťci j─Özykowe przydatne w: rozmowach telefonicznych, wymianie korespondencji mailowej, spotkaniach i prezentacjach, obs┼éudze klienta, sprzeda┼╝y i negocjacjach w j─Özyku angielskim;
 • bardzo wa┼╝na jest dla nas nauka nowego s┼éownictwa bran┼╝owego z zakresu: marketingu, finans├│w, prawa, logistyki, ksi─Ögowo┼Ťci, PR, technologii, HR, IT i wielu innych dziedzin;
 • zaj─Öcia pomagaj─ů rozwija─ç r├│wnie┼╝ umiej─Ötno┼Ťci mi─Ökkie: zarz─ůdzanie konfliktami w zespole, komunikacj─Ö mi─Ödzypokoleniow─ů czy asertywno┼Ť─ç w miejscu pracy;
 • podczas nauki doskonalimy umiej─Ötno┼Ťci pisania raport├│w, wiadomo┼Ťci e-mail, ofert i CV w j─Özyku angielskim.

Kursy j─Özykowe dla firm koncentrujemy g┼é├│wnie na doskonaleniu umiej─Ötno┼Ťci komunikacji biznesowej w j─Özyku angielskim.

Nauka j─Özyka angielskiego dla firm to idealne rozwi─ůzanie dla Twojej firmy. Zainwestuj w nasz kurs angielskiego i zacznij porozumiewa─ç si─Ö swobodnie na spotkaniach biznesowych oraz prze┼éam barier─Ö j─Özykow─ů i podbijaj zagraniczne rynki.

Um├│w si─Ö na rozmow─Ö, je┼Ťli chcesz om├│wi─ç sw├│j projekt. Ch─Ötnie om├│wimy szczeg├│┼éy, aby┼Ťmy mogli Ci pom├│c najlepiej jak potrafimy.

Wybierz jeden z dost─Öpnych termin├│w klikaj─ůc tutaj - ­čôů Um├│w spotkanie ­čô×

Aby wype┼éni─ç ten formularz, w┼é─ůcz obs┼éug─Ö JavaScript w przegl─ůdarce.

Klikaj─ůc ÔÇ×Prze┼ŤlijÔÇŁ akceptujesz zasady ochrony prywatno┼Ťci Skrivanek sp. z o.o.

rhenus2

Wysoko oceniamy wsp├│┼éprac─Ö z zespo┼éem szko┼éy j─Özykowej Skrivanek pod k─ůtem organizacji. administracji i komunikacji na poszczeg├│lnych etapach projektu.
Polecamy szko┼é─Ö j─Özykow─ů Skrivanek jako rzetelnego partnera, kt├│ry ┼Ťwiadczy oferowane us┼éugi z nale┼╝yt─ů staranno┼Ťci─ů oraz na najwy┼╝szym poziomie.

Rhenus Logistics

gtv

Stosowane rozwi─ůzania oraz odpowiednio dobrana kadra lektorska korzystnie wp┼éywaj─ů na rozw├│j kompetencji j─Özykowych pracownik├│w bior─ůcych udzia┼é w szkoleniach. Proces organizacji oraz administracji projektu umo┼╝liwia bardzo dobr─ů komunikacj─Ö i realizacj─Ö cel├│w biznesowych naszej organizacji.

GTV Poland S.A.

gea

Cenimy spos├│b monitorowania przebiegu procesu szkole┼ä i sprawn─ů komunikacj─Ö z zespo┼éem szko┼éy. Pracownicy biura za ka┼╝dym razem wspieraj─ů Dzia┼é HR w ustaleniu harmonogramu zaj─Ö─ç , dostosowuj─ůc si─Ö do naszych wytycznych i potrzeb. Pozostaj─ů te┼╝ w sta┼éym kontakcie z uczestnikami zaj─Ö─ç i s─ů otwarci na informacje zwrotne z ich strony.

GEA Polska

getin

Wysoko cenimy sprawno┼Ť─ç organizacyjn─ů firmy i elastyczno┼Ť─ç. Regularne raporty post─Öp├│w w nauce pozwalaj─ů monitorowa─ç przebieg realizacji za┼éo┼╝e┼ä oraz efekty szkole┼ä. Chcemy poleci─ç wsp├│┼éprac─Ö ze szko┼é─ů j─Özykow─ů Skrivanek jako profesjonalnego partnera.

GETIN Holding S.A.

Zapisz si─Ö na lekcj─Ö demonstracyjn─ů i dowiedz si─Ö, jak dzia┼éamy

1

Celem lekcji demonstracyjnej jest przybli┼╝enie naszym Partnerom biznesowym procesu przygotowywania spersonalizowanych szkole┼ä j─Özykowych, jak r├│wnie┼╝ zapoznanie Dzia┼é├│w HR z rozwi─ůzaniami administracyjnymi, kt├│re wdra┼╝amy w trakcie wsp├│┼épracy.

Podczas 60-minutowego spotkania online zaprezentujemy Pa┼ästwu kluczowe etapy przygotowania skutecznego kursu j─Özykowego, przedstawimy nasz─ů autorsk─ů metod─Ö nauczania, wyja┼Ťnimy, jakie rozwi─ůzania edukacyjne proponujemy naszym Partnerom, oraz opowiemy, jak w zale┼╝no┼Ťci od ich potrzeb i cel├│w strategicznych dobieramy specjalistyczne materia┼éy szkoleniowe.

W ramach lekcji demonstracyjnej powiemy Pa┼ästwu, na jakie sprawno┼Ťci i kompetencje j─Özykowe k┼éadziemy szczeg├│lny nacisk oraz w jaki spos├│b stale monitorujemy post─Öpy czynione przez naszych kursant├│w. A na zako┼äczenie, podczas sesji Pytania-Odpowiedzi, ch─Ötnie odpowiemy na wszelkie pytania skierowane do nas.

Aby wzi─ů─ç udzia┼é w bezp┼éatnej lekcji demonstracyjnej, wype┼énij formularz zg┼éoszeniowy i podaj preferowany termin spotkania online.

Potwierdzimy dat─Ö w mailowej wiadomo┼Ťci zwrotnej (lekcje mog─ů by─ç prowadzone w dniach: poniedzia┼éek ÔÇô pi─ůtek, mi─Ödzy godzin─ů 8:00 a 15:00, z wy┼é─ůczeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

Aby wype┼éni─ç ten formularz, w┼é─ůcz obs┼éug─Ö JavaScript w przegl─ůdarce.
Preferowana data lekcji demonstracyjnej

Klikaj─ůc ÔÇ×Prze┼ŤlijÔÇŁ akceptujesz zasady ochrony prywatno┼Ťci Skrivanek sp. z o.o.

Kursy j─Özyka angielskiego online dla firm

1

Pracodawcy, kt├│rzy wybieraj─ů kursy j─Özyka angielskiego online, zapewniaj─ů pracownikom zaj─Öcia w dogodnym czasie i miejscu. Dodatkowo zmniejszaj─ů wysokie koszty szkole┼ä indywidualnych i zwi─Ökszaj─ů dost─Öpno┼Ť─ç sal konferencyjnych lub innych pomieszcze┼ä biurowych cz─Östo wykorzystywanych do zaj─Ö─ç stacjonarnych.

Nauka angielskiego online daje mo┼╝liwo┼Ť─ç utworzenia grup sk┼éadaj─ůcych si─Ö z os├│b przebywaj─ůcych w r├│┼╝nych lokalizacjach, co znacznie przyspiesza organizacj─Ö ka┼╝dego szkolenia. Niew─ůtpliw─ů zalet─ů zaj─Ö─ç przeprowadzanych za po┼Ťrednictwem internetu jest oszcz─Ödno┼Ť─ç czasu ÔÇô kursanci i lektorzy nie musz─ů doje┼╝d┼╝a─ç na miejsce spotka┼ä. Szkolenia j─Özykowe odbywaj─ů si─Ö online, ale s─ů prowadzone na ┼╝ywo, a dzi─Öki udost─Öpnionym przez lektora interaktywnym ─çwiczeniom kursanci pozostaj─ů aktywni i zaanga┼╝owani w lekcje.

Nasza oferta zaj─Ö─ç online obejmuje r├│wnie┼╝ kurs j─Özyka angielskiego biznesowego, podczas kt├│rego uczestnicy koncentruj─ů si─Ö na j─Özyku wykorzystywanym w ┼Ťrodowisku pracy. Ten wariant polecamy szczeg├│lnie osobom aktywnie pos┼éuguj─ůcym si─Ö j─Özykiem angielskim w codziennych zadaniach s┼éu┼╝bowych.

Stacjonarny angielski dla firm

1

Stacjonarne kursy j─Özyka angielskiego dopasowujemy do celu pracodawcy oraz indywidualnych potrzeb pracownik├│w. S─ů one najlepszym rozwi─ůzaniem dla ka┼╝dego, kto potrzebuje w spos├│b systematyczny doskonali─ç bieg┼éo┼Ť─ç pos┼éugiwania si─Ö danym j─Özykiem obcym.

Głównym założeniem kursów stacjonarnych jest rozwój wszystkich kompetencji językowych: mówienia, pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu. Nasz zespół metodyczny opracowuje indywidualny program nauczania i dobiera materiały dydaktyczne tak, aby kurs angielskiego pasował do profilu zajęć i stopnia zaawansowania językowego kursanta lub grupy.

Podczas zaj─Ö─ç pracujemy r├│wnie┼╝ na realnych materia┼éach, kt├│re stanowi─ů wyzwanie dla naszych klient├│w w codziennej pracy. Wykorzystujemy r├│┼╝norodne tre┼Ťci i narz─Ödzia, aby personalizowa─ç rozwi─ůzania nawet w przypadku zaj─Ö─ç grupowych. W ramach kurs├│w stacjonarnych prowadzimy szkolenia j─Özykowe z j─Özyka og├│lnego (codziennego), biznesowego j─Özyka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (j─Özyk angielski w obr─Öbie danej dziedziny b─ůd┼║ bran┼╝y).

FORMY NAUKI J─śZYKA ANGIELSKIEGO

1
Kolej na okre┼Ťlenie formy szkolenia. Jak my┼Ťlisz, kt├│ra opcja b─Ödzie dla Ciebie najwygodniejsza?

SPOTKANIA Z LEKTOREM

1

Je┼Ťli cenisz sobie kontakt z nauczycielem, zazwyczaj proponujemy Ci stacjonarny kurs j─Özykowy lub angielski online ÔÇö indywidualnie lub w grupie. Lektor j─Özyka angielskiego lub native speaker na bie┼╝─ůco pracuje z Tob─ů nad konkretnym celem j─Özykowym, wykorzystuje materia┼éy, kt├│re Ciebie dotycz─ů, na bie┼╝─ůco przekazuje Ci feedback. Terminy i miejsce spotka┼ä dostosowujemy do Twoich potrzeb.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

1

Je┼Ťli z g├│ry wiesz, ┼╝e nie b─Ödziesz mia┼é czasu na regularne spotkania z nauczycielem, rozwa┼╝ angielski dla firm na platformie e-learningowej. Dzi─Öki metodzie inteligentnych powt├│rek platformy SuperMemo ca┼éy proces nauki przebiega sprawniej, a skuteczno┼Ť─ç zapami─Ötywania spe┼énia nasze oczekiwania. Nasz tutor online pomo┼╝e Ci ustali─ç plan nauki, b─Ödzie wyja┼Ťnia┼é trudne dla Ciebie zagadnienia j─Özykowe, a tak┼╝e motywowa┼é Ci─Ö do nauki angielskiego.

BLENDED-LEARNING

1

Co, je┼Ťli powy┼╝sze formy nauki nie do ko┼äca Ci─Ö przekonuj─ů? Nie masz czasu na regularne spotkania z lektorem j─Özyka angielskiego, ale obawiasz si─Ö, ┼╝e samodzielna nauka j─Özyka online nie przyniesie efekt├│w? Blended-learning mo┼╝e by─ç rozwi─ůzaniem dla Ciebie. Otrzymasz dost─Öp do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie b─Ödziesz wykonywa┼é ─çwiczenia. Dzi─Öki spotkaniom z lektorem skupisz si─Ö na konwersacjach w j─Özyku angielskim, rozwijaj─ůc umiej─Ötno┼Ť─ç komunikacji ustnej w tym j─Özyku.

przymiotniki po angielsku; najlepsze kursy angielskiego na rynku szkoleń językowych, kursy indywidualne, komunikacja z zagranicznymi klientami
mowa niezale┼╝na; warszawa, kultura; lekcje z native speakerem, pracownicy ucz─ů si─Ö szybko business English od native speaker├│w
kursy j─Özykowe online; mo┼╝liwo┼Ť─ç nauki z native speakerami dla cz┼éonk├│w twojej organizacji, zgodnie z indywidualnymi potrzebami; profesjonalna obs┼éuga

J─Özyk angielski dla firm

 • Przygotujemy plan nauczania dopasowany do za┼éo┼╝e┼ä pracodawcy oraz do indywidualnych potrzeb uczestnik├│w.
 • Dobierzemy materia┼éy dydaktyczne do profilu zaj─Ö─ç oraz do stopnia zaawansowania kursant├│w.
 • Oferujemy r├│┼╝norodne formy szkole┼ä dostosowane do kursant├│w.
 • Gwarantujemy wysok─ů jako┼Ť─ç ┼Ťwiadczonych przez nas us┼éug.

J─Özyk angielski dla HR

 • Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji i administracji kurs├│w.
 • Przygotujemy raporty zawieraj─ůce dane statystyczne i finansowe dotycz─ůce szkole┼ä.
 • Regularnie przeprowadzamy ankiety satysfakcji z kursu i raportujemy o wynikach.
 • Na bie┼╝─ůco monitorujemy frekwencj─Ö, oceny oraz post─Öpy poczynione przez kursant├│w.

Dlaczego warto wybra─ç nasz─ů szko┼é─Ö j─Özyk├│w obcych?

1
 • Zapewniamy kompleksow─ů obs┼éug─Ö administracyjn─ů projekt├│w.
 • Jeste┼Ťmy otwarci na nowe technologie i innowacyjne rozwi─ůzania z zakresu szkole┼ä j─Özykowych.
 • Nasi lektorzy s─ů wykwalifikowani i posiadaj─ů bogate do┼Ťwiadczenie w nauczaniu.
 • Nasza szko┼éa zapewnia klientom pe┼éen pakiet us┼éug j─Özykowych.
 • Metoda nauczania EFFECTO sprawia, ┼╝e kursy j─Özykowe w Skrivanku s─ů skuteczne, a sama nauka naturalna i przyjemna.
 • Jasno okre┼Ťlone procedury i polityka jako┼Ťci pomagaj─ů nam osi─ůgn─ů─ç cel, kt├│rym jest Twoja satysfakcja i rozw├│j kompetencji j─Özykowych Twoich pracownik├│w.

Na organizowane przez nas szkolenia j─Özykowe dla firm (angielski dla firm) rocznie ucz─Öszcza ponad 3000 os├│b, a podczas szkole┼ä koncentrujemy si─Ö na rozwijaniu umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjnych przydatnych w sytuacjach zawodowych, kt├│re pozwalaj─ů pracownikom reprezentowa─ç firm─Ö r├│wnie┼╝ poza granicami kraju.

chatsimple