Angielski dla firm


Język angielski – prawdziwy język w prawdziwych sytuacjach biznesowych. Przełam barierę językową.
Wypróbuj naszą ofertę nauki angielskiego, niezależnie czy szukasz kursy dla swoich pracowników czy dla siebie.
cover

Kursy języka angielskiego online dla firm

1

Pracodawcy, którzy wybierają kursy języka angielskiego online, zapewniają pracownikom zajęcia w dogodnym czasie i miejscu. Dodatkowo zmniejszają wysokie koszty szkoleń indywidualnych i zwiększają dostępność sal konferencyjnych lub innych pomieszczeń biurowych często wykorzystywanych do zajęć stacjonarnych.

Nauka angielskiego online daje możliwość utworzenia grup składających się z osób przebywających w różnych lokalizacjach, co znacznie przyspiesza organizację każdego szkolenia. Niewątpliwą zaletą zajęć przeprowadzanych za pośrednictwem internetu jest oszczędność czasu – kursanci i lektorzy nie muszą dojeżdżać na miejsce spotkań. Szkolenia językowe odbywają się online, ale są prowadzone na żywo, a dzięki udostępnionym przez lektora interaktywnym ćwiczeniom kursanci pozostają aktywni i zaangażowani w lekcje.

Nasza oferta zajęć online obejmuje również kurs języka angielskiego biznesowego, podczas którego uczestnicy koncentrują się na języku wykorzystywanym w środowisku pracy. Ten wariant polecamy szczególnie osobom aktywnie posługującym się językiem angielskim w codziennych zadaniach służbowych.

Stacjonarne kursy języka angielskiego dla firm

1

Stacjonarne kursy języka angielskiego dopasowujemy do celu pracodawcy oraz indywidualnych potrzeb pracowników. Są one najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje w sposób systematyczny doskonalić biegłość posługiwania się danym językiem obcym.

Głównym założeniem kursów stacjonarnych jest rozwój wszystkich kompetencji językowych: mówienia, pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu. Nasz zespół metodyczny opracowuje indywidualny program nauczania i dobiera materiały dydaktyczne tak, aby kurs angielskiego pasował do profilu zajęć i stopnia zaawansowania językowego kursanta lub grupy.

Podczas zajęć pracujemy również na realnych materiałach, które stanowią wyzwanie dla naszych klientów w codziennej pracy. Wykorzystujemy różnorodne treści i narzędzia, aby personalizować rozwiązania nawet w przypadku zajęć grupowych. W ramach kursów stacjonarnych prowadzimy szkolenia językowe z języka ogólnego (codziennego), biznesowego języka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (język angielski w obrębie danej dziedziny bądź branży).

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie, a przygotujemy ofertę kursów języka angielskiego dla Twojej firmy.

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Masz jakieś pytania?!
  Napisz do nas lub zadzwoń.
  szkola@skrivanek.pl
  +48 695 402 299

  Zapisz się na lekcję demonstracyjną i dowiedz się jak działamy

  1

  Celem lekcji demonstracyjnej jest przybliżenie naszym Partnerom biznesowym procesu przygotowywania spersonalizowanych szkoleń językowych, jak również zapoznanie Działów HR z rozwiązaniami administracyjnymi, które wdrażamy w trakcie współpracy.

  Podczas 60-minutowego spotkania online zaprezentujemy Państwu kluczowe etapy przygotowania skutecznego kursu językowego, przedstawimy naszą autorską metodę nauczania, wyjaśnimy, jakie rozwiązania edukacyjne proponujemy naszym Partnerom, oraz opowiemy, jak w zależności od ich potrzeb i celów strategicznych dobieramy specjalistyczne materiały szkoleniowe.

  W ramach lekcji demonstracyjnej powiemy Państwu, na jakie sprawności i kompetencje językowe kładziemy szczególny nacisk oraz w jaki sposób stale monitorujemy postępy czynione przez naszych kursantów. A na zakończenie, podczas sesji Pytania-Odpowiedzi, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania skierowane do nas.

  Aby wziąć udział w bezpłatnej lekcji demonstracyjnej, wypełnij formularz zgłoszeniowy i podaj preferowany termin spotkania online.

  Potwierdzimy datę w mailowej wiadomości zwrotnej (lekcje mogą być prowadzone w dniach: poniedziałek – piątek, między godziną 8:00, a 15:00, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

   Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
   Skrivanek sp. z o.o.

   FORMY NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

   1
   Kolej na określenie formy szkolenia. Jak myślisz, która opcja będzie dla Ciebie najwygodniejsza?

   SPOTKANIA Z LEKTOREM

   1

   Jeśli cenisz sobie kontakt z nauczycielem, zazwyczaj proponujemy Ci stacjonarny kurs językowy lub angielski online — indywidualnie lub w grupie. Lektor języka angielskiego lub native speaker na bieżąco pracuje z Tobą nad konkretnym celem językowym, wykorzystuje materiały, które Ciebie dotyczą, na bieżąco przekazuje Ci feedback. Terminy i miejsce spotkań dostosowujemy do Twoich potrzeb.

   PLATFORMA E-LEARNINGOWA

   1

   Jeśli z góry wiesz, że nie będziesz miał czasu na regularne spotkania z nauczycielem, rozważ angielski dla firm na platformie e-learningowej. Dzięki metodzie inteligentnych powtórek platformy SuperMemo cały proces nauki przebiega sprawniej, a skuteczność zapamiętywania spełnia nasze oczekiwania. Nasz tutor online pomoże Ci ustalić plan nauki, będzie wyjaśniał trudne dla Ciebie zagadnienia językowe, a także motywował Cię do nauki angielskiego.

   BLENDED-LEARNING

   1

   Co, jeśli powyższe formy nauki nie do końca Cię przekonują? Nie masz czasu na regularne spotkania z lektorem języka angielskiego, ale obawiasz się, że samodzielna nauka języka online nie przyniesie efektów? Blended-learning może być rozwiązaniem dla Ciebie. Otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie będziesz wykonywał ćwiczenia. Dzięki spotkaniom z lektorem skupisz się na konwersacjach w języku angielskim, rozwijając umiejętność komunikacji ustnej w tym języku.

   przymiotniki po angielsku
   mowa niezależna; warszawa, kultura
   kursy językowe online

   Język angielski dla firm

   • Przygotujemy plan nauczania dopasowany do założeń pracodawcy oraz do indywidualnych potrzeb uczestników.
   • Dobierzemy materiały dydaktyczne do profilu zajęć oraz do stopnia zaawansowania kursantów.
   • Oferujemy różnorodne formy szkoleń dostosowane do kursantów.
   • Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

   Język angielski dla HR

   • Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji i administracji kursów.
   • Przygotujemy raporty zawierające dane statystyczne i finansowe dotyczące szkoleń.
   • Regularnie przeprowadzamy ankiety satysfakcji z kursu i raportujemy o wynikach.
   • Na bieżąco monitorujemy frekwencję, oceny oraz postępy poczynione przez kursantów.

   Dlaczego warto wybrać naszą szkołę języków obcych?

   1
   • Zapewniamy kompleksową obsługę administracyjną projektów.
   • Jesteśmy otwarci na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania z zakresu szkoleń językowych.
   • Nasi lektorzy są wykwalifikowani i posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu.
   • Nasza szkoła zapewnia klientom pełen pakiet usług językowych.
   • Metoda nauczania EFFECTO sprawia, że kursy językowe w Skrivanku są skuteczne, a sama nauka naturalna i przyjemna.
   • Jasno określone procedury i polityka jakości pomagają nam osiągnąć cel, którym jest Twoja satysfakcja i rozwój kompetencji językowych Twoich pracowników.

   Na organizowane przez nas szkolenia językowe dla firm (angielski dla firm) rocznie uczęszcza ponad 3000 osób, a podczas szkoleń koncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych przydatnych w sytuacjach zawodowych, które pozwalają pracownikom reprezentować firmę również poza granicami kraju.

   Co wyróżnia kursy, które organizuje szkoła językowa Skrivanek?

   1
   • rozwijamy umiejętności językowe przydatne w: rozmowach telefonicznych, wymianie korespondencji mailowej, spotkaniach i prezentacjach, obsłudze klienta, sprzedaży i negocjacjach w języku angielskim;
   • bardzo ważna jest dla nas nauka nowego słownictwa branżowego z zakresu: marketingu, finansów, prawa, logistyki, księgowości, PR, technologii, HR, IT i wielu innych dziedzin;
   • zajęcia pomagają rozwijać również umiejętności miękkie: zarządzanie konfliktami w zespole, komunikację międzypokoleniową czy asertywność w miejscu pracy;
   • podczas nauki doskonalimy umiejętności pisania raportów, wiadomości e-mail, ofert i CV w języku angielskim.

   Nasz kurs języka angielskiego wyróżnia indywidualne i kompleksowe podejście do klientów biznesowych. Formy nauki zawsze dobieramy w taki sposób, aby w pełni odpowiadały celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale też były dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników.

   Kursy językowe dla firm koncentrujemy głównie na doskonaleniu umiejętności komunikacji biznesowej w języku angielskim.

   Nauka języka angielskiego dla firm to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Zainwestuj w nasz kurs angielskiego i zacznij porozumiewać się swobodnie na spotkaniach biznesowych oraz przełam barierę językową i podbijaj zagraniczne rynki.