Angielski dla firm


Wypr├│buj nasz─ů ofert─Ö nauki angielskiego, niezale┼╝nie czy szukasz kursy dla swoich pracownik├│w czy dla siebie.
cover

Co wyróżnia kursy, które organizuje szkoła językowa Skrivanek?

1

Elastyczno┼Ť─ç – Dopasowujemy form─Ö i zakres merytoryczny nauki, w taki spos├│b, aby ca┼éy proces by┼é jak najbardziej efektywny i odpowiada┼é wzywaniom zawodowym.

Strefa firmy ÔÇô Zarz─ůdzanie kursami nigdy nie by┼éo takie proste: monitoring realizacji cel├│w i za┼éo┼╝e┼ä projektowych, ankiety satysfakcji z zaj─Ö─ç oraz raporty frekwencji oraz post─Öp├│w w jednym miejscu.

Opieka koordynatora projektu – kt├│ry dobierze kadr─Ö prowadz─ůc─ů kursy, na bie┼╝─ůco monitoruje przebieg szkolenia i optymalizuje koszty szkolenia.

Unikalna metoda EFFECTO ÔÇô Metoda zosta┼éa opracowana przez szko┼é─Ö j─Özykow─ů Skrivanek i k┼éadzie nacisk na praktyczny trening kompetencji j─Özykowych podczas zaj─Ö─ç.

Audyty j─Özykowe – Niezale┼╝na weryfikacja poziomu j─Özykowego pracownik├│w przed i po kursie j─Özykowym.

Bezpłatne materiały edukacyjnedostęp do strefy e-learningu programu LangLion, a w niej nieograniczony dostęp do różnorodnych materiałów edukacyjnych

Nasze kursy j─Özyka angielskiego wyr├│┼╝nia indywidualne i kompleksowe podej┼Ťcie do klient├│w biznesowych. Formy nauki zawsze dobieramy w taki spos├│b, aby w pe┼éni odpowiada┼éy celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale te┼╝ by┼éy dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownik├│w.

 • rozwijamy umiej─Ötno┼Ťci j─Özykowe przydatne w: rozmowach telefonicznych, wymianie korespondencji mailowej, spotkaniach i prezentacjach, obs┼éudze klienta, sprzeda┼╝y i negocjacjach w j─Özyku angielskim;
 • bardzo wa┼╝na jest dla nas nauka nowego s┼éownictwa bran┼╝owego z zakresu: marketingu, finans├│w, prawa, logistyki, ksi─Ögowo┼Ťci, PR, technologii, HR, IT i wielu innych dziedzin;
 • zaj─Öcia pomagaj─ů rozwija─ç r├│wnie┼╝ umiej─Ötno┼Ťci mi─Ökkie: zarz─ůdzanie konfliktami w zespole, komunikacj─Ö mi─Ödzypokoleniow─ů czy asertywno┼Ť─ç w miejscu pracy;
 • podczas nauki doskonalimy umiej─Ötno┼Ťci pisania raport├│w, wiadomo┼Ťci e-mail, ofert i CV w j─Özyku angielskim.

Kursy j─Özykowe dla firm koncentrujemy g┼é├│wnie na doskonaleniu umiej─Ötno┼Ťci komunikacji biznesowej w j─Özyku angielskim.

Nauka j─Özyka angielskiego dla firm to idealne rozwi─ůzanie dla Twojej firmy. Zainwestuj w nasz kurs angielskiego i zacznij porozumiewa─ç si─Ö swobodnie na spotkaniach biznesowych oraz prze┼éam barier─Ö j─Özykow─ů i podbijaj zagraniczne rynki.

Jeste┼Ť zainteresowany nasz─ů ofert─ů? Wype┼énij poni┼╝szy formularz lub skontaktuj si─Ö z nami mailowo b─ůd┼║ telefonicznie, a przygotujemy ofert─Ö kurs├│w j─Özyka angielskiego dla Twojej firmy.

  Firma / Imi─Ö i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Tre┼Ť─ç wiadomo┼Ťci
  Klienci kt├│rzy nam zaufali
  1
  klienci szkoła językowa

  Zapisz si─Ö na lekcj─Ö demonstracyjn─ů i dowiedz si─Ö jak dzia┼éamy

  1

  Celem lekcji demonstracyjnej jest przybli┼╝enie naszym Partnerom biznesowym procesu przygotowywania spersonalizowanych szkole┼ä j─Özykowych, jak r├│wnie┼╝ zapoznanie Dzia┼é├│w HR z rozwi─ůzaniami administracyjnymi, kt├│re wdra┼╝amy w trakcie wsp├│┼épracy.

  Podczas 60-minutowego spotkania online zaprezentujemy Pa┼ästwu kluczowe etapy przygotowania skutecznego kursu j─Özykowego, przedstawimy nasz─ů autorsk─ů metod─Ö nauczania, wyja┼Ťnimy, jakie rozwi─ůzania edukacyjne proponujemy naszym Partnerom, oraz opowiemy, jak w zale┼╝no┼Ťci od ich potrzeb i cel├│w strategicznych dobieramy specjalistyczne materia┼éy szkoleniowe.

  W ramach lekcji demonstracyjnej powiemy Pa┼ästwu, na jakie sprawno┼Ťci i kompetencje j─Özykowe k┼éadziemy szczeg├│lny nacisk oraz w jaki spos├│b stale monitorujemy post─Öpy czynione przez naszych kursant├│w. A na zako┼äczenie, podczas sesji Pytania-Odpowiedzi, ch─Ötnie odpowiemy na wszelkie pytania skierowane do nas.

  Aby wzi─ů─ç udzia┼é w bezp┼éatnej lekcji demonstracyjnej, wype┼énij formularz zg┼éoszeniowy i podaj preferowany termin spotkania online.

  Potwierdzimy dat─Ö w mailowej wiadomo┼Ťci zwrotnej (lekcje mog─ů by─ç prowadzone w dniach: poniedzia┼éek ÔÇô pi─ůtek, mi─Ödzy godzin─ů 8:00, a 15:00, z wy┼é─ůczeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

   Dane osobowe b─Öd─ů przetwarzane zgodnie polityk─ů prywatno┼Ťci
   Skrivanek sp. z o.o.

   Kursy j─Özyka angielskiego online dla firm

   1

   Pracodawcy, kt├│rzy wybieraj─ů kursy j─Özyka angielskiego online, zapewniaj─ů pracownikom zaj─Öcia w dogodnym czasie i miejscu. Dodatkowo zmniejszaj─ů wysokie koszty szkole┼ä indywidualnych i zwi─Ökszaj─ů dost─Öpno┼Ť─ç sal konferencyjnych lub innych pomieszcze┼ä biurowych cz─Östo wykorzystywanych do zaj─Ö─ç stacjonarnych.

   Nauka angielskiego online daje mo┼╝liwo┼Ť─ç utworzenia grup sk┼éadaj─ůcych si─Ö z os├│b przebywaj─ůcych w r├│┼╝nych lokalizacjach, co znacznie przyspiesza organizacj─Ö ka┼╝dego szkolenia. Niew─ůtpliw─ů zalet─ů zaj─Ö─ç przeprowadzanych za po┼Ťrednictwem internetu jest oszcz─Ödno┼Ť─ç czasu ÔÇô kursanci i lektorzy nie musz─ů doje┼╝d┼╝a─ç na miejsce spotka┼ä. Szkolenia j─Özykowe odbywaj─ů si─Ö online, ale s─ů prowadzone na ┼╝ywo, a dzi─Öki udost─Öpnionym przez lektora interaktywnym ─çwiczeniom kursanci pozostaj─ů aktywni i zaanga┼╝owani w lekcje.

   Nasza oferta zaj─Ö─ç online obejmuje r├│wnie┼╝ kurs j─Özyka angielskiego biznesowego, podczas kt├│rego uczestnicy koncentruj─ů si─Ö na j─Özyku wykorzystywanym w ┼Ťrodowisku pracy. Ten wariant polecamy szczeg├│lnie osobom aktywnie pos┼éuguj─ůcym si─Ö j─Özykiem angielskim w codziennych zadaniach s┼éu┼╝bowych.

   Stacjonarne kursy j─Özyka angielskiego dla firm

   1

   Stacjonarne kursy j─Özyka angielskiego dopasowujemy do celu pracodawcy oraz indywidualnych potrzeb pracownik├│w. S─ů one najlepszym rozwi─ůzaniem dla ka┼╝dego, kto potrzebuje w spos├│b systematyczny doskonali─ç bieg┼éo┼Ť─ç pos┼éugiwania si─Ö danym j─Özykiem obcym.

   Głównym założeniem kursów stacjonarnych jest rozwój wszystkich kompetencji językowych: mówienia, pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu. Nasz zespół metodyczny opracowuje indywidualny program nauczania i dobiera materiały dydaktyczne tak, aby kurs angielskiego pasował do profilu zajęć i stopnia zaawansowania językowego kursanta lub grupy.

   Podczas zaj─Ö─ç pracujemy r├│wnie┼╝ na realnych materia┼éach, kt├│re stanowi─ů wyzwanie dla naszych klient├│w w codziennej pracy. Wykorzystujemy r├│┼╝norodne tre┼Ťci i narz─Ödzia, aby personalizowa─ç rozwi─ůzania nawet w przypadku zaj─Ö─ç grupowych. W ramach kurs├│w stacjonarnych prowadzimy szkolenia j─Özykowe z j─Özyka og├│lnego (codziennego), biznesowego j─Özyka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (j─Özyk angielski w obr─Öbie danej dziedziny b─ůd┼║ bran┼╝y).

   FORMY NAUKI J─śZYKA ANGIELSKIEGO

   1
   Kolej na okre┼Ťlenie formy szkolenia. Jak my┼Ťlisz, kt├│ra opcja b─Ödzie dla Ciebie najwygodniejsza?

   SPOTKANIA Z LEKTOREM

   1

   Je┼Ťli cenisz sobie kontakt z nauczycielem, zazwyczaj proponujemy Ci stacjonarny kurs j─Özykowy lub angielski online ÔÇö indywidualnie lub w grupie. Lektor j─Özyka angielskiego lub native speaker na bie┼╝─ůco pracuje z Tob─ů nad konkretnym celem j─Özykowym, wykorzystuje materia┼éy, kt├│re Ciebie dotycz─ů, na bie┼╝─ůco przekazuje Ci feedback. Terminy i miejsce spotka┼ä dostosowujemy do Twoich potrzeb.

   PLATFORMA E-LEARNINGOWA

   1

   Je┼Ťli z g├│ry wiesz, ┼╝e nie b─Ödziesz mia┼é czasu na regularne spotkania z nauczycielem, rozwa┼╝ angielski dla firm na platformie e-learningowej. Dzi─Öki metodzie inteligentnych powt├│rek platformy SuperMemo ca┼éy proces nauki przebiega sprawniej, a skuteczno┼Ť─ç zapami─Ötywania spe┼énia nasze oczekiwania. Nasz tutor online pomo┼╝e Ci ustali─ç plan nauki, b─Ödzie wyja┼Ťnia┼é trudne dla Ciebie zagadnienia j─Özykowe, a tak┼╝e motywowa┼é Ci─Ö do nauki angielskiego.

   BLENDED-LEARNING

   1

   Co, je┼Ťli powy┼╝sze formy nauki nie do ko┼äca Ci─Ö przekonuj─ů? Nie masz czasu na regularne spotkania z lektorem j─Özyka angielskiego, ale obawiasz si─Ö, ┼╝e samodzielna nauka j─Özyka online nie przyniesie efekt├│w? Blended-learning mo┼╝e by─ç rozwi─ůzaniem dla Ciebie. Otrzymasz dost─Öp do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie b─Ödziesz wykonywa┼é ─çwiczenia. Dzi─Öki spotkaniom z lektorem skupisz si─Ö na konwersacjach w j─Özyku angielskim, rozwijaj─ůc umiej─Ötno┼Ť─ç komunikacji ustnej w tym j─Özyku.

   przymiotniki po angielsku
   mowa niezale┼╝na; warszawa, kultura
   kursy j─Özykowe online

   J─Özyk angielski dla firm

   • Przygotujemy plan nauczania dopasowany do za┼éo┼╝e┼ä pracodawcy oraz do indywidualnych potrzeb uczestnik├│w.
   • Dobierzemy materia┼éy dydaktyczne do profilu zaj─Ö─ç oraz do stopnia zaawansowania kursant├│w.
   • Oferujemy r├│┼╝norodne formy szkole┼ä dostosowane do kursant├│w.
   • Gwarantujemy wysok─ů jako┼Ť─ç ┼Ťwiadczonych przez nas us┼éug.

   J─Özyk angielski dla HR

   • Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji i administracji kurs├│w.
   • Przygotujemy raporty zawieraj─ůce dane statystyczne i finansowe dotycz─ůce szkole┼ä.
   • Regularnie przeprowadzamy ankiety satysfakcji z kursu i raportujemy o wynikach.
   • Na bie┼╝─ůco monitorujemy frekwencj─Ö, oceny oraz post─Öpy poczynione przez kursant├│w.

   Dlaczego warto wybra─ç nasz─ů szko┼é─Ö j─Özyk├│w obcych?

   1
   • Zapewniamy kompleksow─ů obs┼éug─Ö administracyjn─ů projekt├│w.
   • Jeste┼Ťmy otwarci na nowe technologie i innowacyjne rozwi─ůzania z zakresu szkole┼ä j─Özykowych.
   • Nasi lektorzy s─ů wykwalifikowani i posiadaj─ů bogate do┼Ťwiadczenie w nauczaniu.
   • Nasza szko┼éa zapewnia klientom pe┼éen pakiet us┼éug j─Özykowych.
   • Metoda nauczania EFFECTO sprawia, ┼╝e kursy j─Özykowe w Skrivanku s─ů skuteczne, a sama nauka naturalna i przyjemna.
   • Jasno okre┼Ťlone procedury i polityka jako┼Ťci pomagaj─ů nam osi─ůgn─ů─ç cel, kt├│rym jest Twoja satysfakcja i rozw├│j kompetencji j─Özykowych Twoich pracownik├│w.

   Na organizowane przez nas szkolenia j─Özykowe dla firm (angielski dla firm) rocznie ucz─Öszcza ponad 3000 os├│b, a podczas szkole┼ä koncentrujemy si─Ö na rozwijaniu umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjnych przydatnych w sytuacjach zawodowych, kt├│re pozwalaj─ů pracownikom reprezentowa─ç firm─Ö r├│wnie┼╝ poza granicami kraju.