E-korepetycje


Interesuje Cię konkretne zagadnienie? Chcesz się dobrze przygotować do określonego wyzwania językowego?

E-korepetycje to świetne rozwiązanie! Indywidualne zajęcia, ćwiczenia oparte na autentycznych sytuacjach i uwaga lektora poświęcona wyłącznie Tobie.
cover
E-KOREPETYCJE W SZKOLE JĘZYKOWEJ SKRIVANEK
1

Prywatne korepetycje językowe cieszą się sporą popularnością z uwagi na indywidualne podejście do kursanta oraz materiał w pełni dopasowany do potrzeb uczącej się osoby. Wybierając tego typu kurs można mieć pewność, że każdy element programu nauczania został dopasowany do możliwości językowych oraz oczekiwań ucznia.

E-korepetycje oferowane przez szkołę językową Skrivanek prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli, którzy przekazują wiedzę w przystępny sposób i stale motywują do nauki. Nasi lektorzy są świetnie przygotowalni pod względem metodycznym i jednocześnie mają bogate doświadczenie w nauczaniu. Wielu z nich ma dodatkowe umiejętności oraz kwalifikacje potwierdzone zdanymi egzaminami, dyplomami i certyfikatami. Jednak najważniejszą cechą lektorów, z którymi współpracujemy, jest pasja. Kochają to, co robią i wkładają w pracę całe serce, dzięki czemu możemy z dumą powiedzieć, że są najlepszą wizytówką naszej szkoły.

E-korepetycje to bieżąca pomoc w konkretnych sytuacjach. Pomożemy Ci w przygotowaniu się do zbliżającego się spotkania z obcokrajowcem, przedstawienia prezentacji w języku obcym oraz w wielu innych wyzwaniach życia zawodowego i codziennego.

Korepetycje online prowadzone są przez naszych lektorów na najpopularniejszych platformach takich jak: ClickMeeting, ZOOM, Microsoft Teams, Skype, dzięki temu dostęp do lekcji jest łatwy i nie wymaga instalowania dodatkowych aplikacji.

ZALETY INDYWIDUALNYCH KURSÓW JĘZYKOWYCH:
1
  • Indywidualne wsparcie w nauce języka obcego
  • Wsparcie lektora polskiego lub natywnego
  • Kurs szyty na miarę i w pełni dopasowana do Twoich potrzeb
  • Stała aktywizacja uczestnika
  • Uwaga lektora jest w 100% skupiona na Tobie
  • Dostosowania treści do rzeczywistych potrzeb ucznia — lektor może pomóc Ci w realizacji bieżących wyzwań (np. przygotowanie prezentacji w języku obcym)
  • Regularna informacja od lektora na temat bieżących postępów w nauce

Szkoła językowa Skrivanek to nie tylko kursy z języka angielskiego. Obecnie w ofercie mamy niemal 20 języków, między innymi: niemieckiwłoskifrancuskijapońskiportugalski czy szwedzki.

POPULARNE KURSY JĘZYKOWE:
1