E-korepetycje

Interesuje Cię konkretne zagadnienie? Chcesz się dobrze przygotować do określonego wyzwania językowego?

E-korepetycje to świetne rozwiązanie! Indywidualne zajęcia, ćwiczenia oparte na autentycznych sytuacjach i uwaga lektora poświęcona wyłącznie Tobie.

E-KOREPETYCJE W SZKOLE JĘZYKOWEJ SKRIVANEK

1

Prywatne korepetycje językowe cieszą się sporą popularnością z uwagi na indywidualne podejście do kursanta oraz materiał w pełni dopasowany do potrzeb uczącej się osoby. Wybierając tego typu kurs, można mieć pewność, że każdy element programu nauczania został dopasowany do możliwości językowych oraz oczekiwań ucznia.

WYKWALIFIKOWANI LEKTORZY JĘZYKÓW OBCYCH

1

E-korepetycje oferowane przez szkołę językową Skrivanek prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli, którzy przekazują wiedzę w przystępny sposób i stale motywują do nauki. Nasi lektorzy są świetnie przygotowalni pod względem metodycznym i jednocześnie mają bogate doświadczenie w nauczaniu. Wielu z nich ma dodatkowe umiejętności oraz kwalifikacje potwierdzone zdanymi egzaminami, dyplomami i certyfikatami. Jednak najważniejszą cechą lektorów, z którymi współpracujemy, jest pasja. Kochają to, co robią i wkładają w pracę całe serce, dzięki czemu możemy z dumą powiedzieć, że są najlepszą wizytówką naszej szkoły.

Korepetycje elektroniczne to bieżąca pomoc w konkretnych sytuacjach. Pomożemy Ci w przygotowaniu się do zbliżającego się spotkania z obcokrajowcem, przedstawienia prezentacji w języku obcym oraz w wielu innych wyzwaniach życia zawodowego i codziennego.

WYKORZYSTYWANE PLATFORMY

1

Korepetycje online prowadzone są przez naszych lektorów na najpopularniejszych platformach takich jak: ClickMeeting, ZOOM, Microsoft Teams, Skype, tak aby uczniowie mogli łatwo uzyskać dostęp i nie musieli instalować dodatkowych aplikacji.

korepetycje

ZALETY INDYWIDUALNYCH KURSÓW JĘZYKOWYCH:

• Indywidualne podejście do kursanta
  • Wsparcie lektora polskiego lub natywnego w nauce języka obcego
  • Kurs szyty na miarę i w pełni dopasowany do Twoich potrzeb
  • Stała aktywizacja uczestnika
  • Uwaga lektora jest w 100% skupiona na Tobie
  • Dostosowania treści do rzeczywistych potrzeb ucznia – lektor może pomóc Ci w realizacji bieżących wyzwań (np. przygotowanie prezentacji w języku obcym)
  • Regularna informacja od lektora na temat bieżących postępów w nauce
  • Możliwość korzystania z porady lektora w konkretnych wątpliwościach językowych
  • Oszczędność czasu – kursant nie musi dojeżdżać na zajęcia, może się znajdować właściwie w dowolnym miejscu na całym świecie (o ile ma w nim dostęp do Internetu)

Szkoła językowa Skrivanek to nie tylko kursy z języka angielskiego. Obecnie w ofercie mamy niemal 20 języków, między innymi: niemieckiwłoskifrancuskijapońskiportugalski czy szwedzki. Warto korzystać!

Szukasz korepetycji językowych w Twojej okolicy? Przejrzałeś każdy serwis ogłoszeniowy i nie znalazłeś nikogo kto pomoże Ci z nauka języka obcego? Napisz do nas!

Sprawdź również naszą sekcję “Angielski od podstaw” – nie potrzebne jest żadne darmowe konto czy inny dostęp. Lekcje publikujemy za darmo, nie są to porady marketingowe czy zapisy na newsletter, a możliwość bezpłatnej nauki podstaw języka angielskiego.

POPULARNE KURSY JĘZYKOWE: