Kursy online

Nie możesz znaleźć czasu na udział w zajęciach stacjonarnych?
Chcesz mieć wpływ na to, kiedy i gdzie uczysz się języka?
Postaw na innowację i sprawdź, jakie kursy online oferujemy!
cover

Kursy online dla firm

1

Z biegiem lat kursy online stają się coraz bardziej popularne. Nie kojarzą się już tylko ze zdalnym wspomaganiem edukacji w szkołach i na uniwersytetach. Dziś uważane są za nowoczesną i wygodną formę szkoleń rozwijających umiejętności zawodowe przydatne na rynku pracy. Firmy coraz częściej decydują się na internetową formę kursów językowych dla swoich pracowników, aby umożliwić im podnoszenie kompetencji językowych w sposób komfortowy i w pełni efektywny.

Kursy online mają trzy podstawowe zalety: elastyczność, niski koszt i wygodę.

ELASTYCZNOŚĆ

1

Kursy online są dedykowane w szczególności osobom, które szukają okazji do rozwoju i chcą w szybki oraz elastyczny sposób zapoznawać się z nowym materiałem. W porównaniu do tradycyjnych metod edukacji nauka za pośrednictwem internetu nie zabiera cennego czasu.

NISKI KOSZT

1

Nauka za pośrednictwem platformy minimalizuje wysokie koszty szkoleń indywidualnych i zwiększa dostępność sal konferencyjnych lub innych pomieszczeń biurowych, które często przeznaczane są do organizacji zajęć stacjonarnych.

WYGODA

1

Państwa pracownicy mogą uczestniczyć w kursach online w dowolnym momencie – w domu lub podczas przestojów w pracy – dzięki czemu nauka nie musi kolidować z zadaniami w pracy, a pracownicy nie muszą znajdować się w jednym miejscu. Platformy szkoleniowe umożliwiają powrót do kluczowych informacji wtedy, gdy kursanci ich właśnie potrzebują.

Efektywne przełamywanie barier językowych dla zapracowanych

1

Kursy online dają uczestnikom możliwość rozwoju we własnym tempie. Każdy potrzebuje innej ilości czasu na przyswojenie i przetworzenie nowych informacji. W trakcie naszych szkoleń dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pracownikom zapewnić maksymalne wykorzystanie kursu.

Głównym założeniem kursów online jest rozwój wszystkich kompetencji językowych: mówienia, pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na szkolenia z języka ogólnego (codziennego), biznesowego, czy specjalistycznego (w obrębie danej dziedziny bądź branży), nasz zespół metodyczny opracuje dla Państwa indywidualny program nauczania oraz dobierze materiały dydaktyczne tak, aby pasowały do profilu zajęć i stopnia zaawansowania językowego kursanta lub grupy. Zorganizujemy kursy zarówno dla początkujących, jak i osób, które chcą kontynuować zdobywanie kwalifikacji językowych. Specjalizujemy się w kursach językowych dla firm i mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie, więc z pewnością uda nam się wspólnie z Państwem ułożyć program tak, żeby maksymalnie wspomógł rozwój osób uczestniczących w kursie.


Jeszcze więcej możliwości podnoszenia kompetencji językowych!

1

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla firm, które decydują się na kursy online z języka angielskiego czy niemieckiego dla swoich pracowników, niezwykle istotny jest czas oraz efektywność szkoleń. Dlatego za pośrednictwem platformy edukujemy pracowników indywidualnie lub w grupach maksymalnie czteroosobowych, zapewniając:

 • stały kontakt wzrokowy i słuchowy z lektorem oraz w przypadku zajęć grupowych z pozostałymi uczestnikami;
 • aktywizowanie uczestników zajęć przy pomocy tablicy interaktywnej – kursanci widzą materiał prezentowany przez lektora oraz rozwiązują zadania;
 • możliwość odsłuchania materiału audio albo oglądania materiału wideo;
 • otrzymywanie notatek po każdej zakończonej lekcji – podczas zajęć każda osoba ma możliwość zapisania sobie ważnych informacji na tablicy przy omawianym materiale i może z nich korzystać również po ukończeniu kursu;
 • dostęp do wszystkich materiałów realizowanych podczas zajęć, z których uczestnicy mogą skorzystać w dowolnym czasie, także po ukończeniu kursu;
 • możliwość nagrywania zajęć w celu ułatwienia nauki poprawnej wymowy lub późniejszego odtworzenia przebiegu zajęć przez osobę nieobecną.

Nie każdy uczy się w ten sam sposób. Nawet jeżeli materiał kursu jest spójny dla wszystkich uczestników, nauka za pośrednictwem platformy online pozwala Państwa pracownikom indywidualnie kontrolować tempo kursu.

Kursy online są aktualizowane na bieżąco, aby zapewnić każdemu uczestnikowi jak najdokładniejszą wiedzę i informacje.


Kursy online – elastyczne rozwiązania

1

Potrzeba prawidłowej komunikacji z zagranicznymi partnerami i klientami stale rośnie, dlatego firmy, które działają na arenie międzynarodowej, dokładają najwyższych starań, aby ich pracownicy podnosili swoje kompetencje językowe (m.in. w zakresie języka angielskiego). Wiemy, że nie wszyscy Państwa pracownicy potrzebują takiego samego szkolenia w tym samym czasie. Każdy z nich może posiadać umiejętności językowe na innym poziomie. Dlatego za pomocą naszej platformy online oferujemy Państwu:

 • konwersacje online z nativem, dzięki którym Państwa pracownicy będą mogli w wygodny sposób doskonalić umiejętność swobodnego wypowiadania się w języku obcym;
 • kursy online z polskim lektorem, który wyposaży uczestników w zdolność poprawnego konstruowania wiadomości e-mail oraz dokumentów;
 • kursy grupowe, w trakcie których Państwa pracownicy będą mogli podnosić swoje kompetencje w zakresie small talku i prowadzenia prezentacji pod okiem zespołu nauczycieli;
 • warsztaty w formie webinarów, które stanowią doskonałe uzupełnienie zdobywanej wiedzy podczas kursów i pozwalają rozwijać i usystematyzować wiadomości z poszczególnych dziedzin;
 • indywidualne szkolenia online, w pełni skupiające się na elementach, które dany uczestnik potrzebuje opanować.

Szkolenia online dają firmom możliwość wspierania indywidualnego rozwoju językowego każdego pracownika.

nauka języka online
nauka języka online
nauka języka online

Dlaczego warto postawić na kursy online dla swoich pracowników?

1

Twoich pracowników czeka konferencja zagraniczna?

Postaw na intensywne konwersacje online z nativem. Takie kursy online sprawią, że kandydaci w łatwy sposób podszkolą się w wypowiadaniu z obcym języku w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu. Za każdym razem temat rozmowy będzie dostosowywany do potrzeb kursanta, tak aby mógł maksymalnie wykorzystać czas kursu.

Korespondencja z partnerem biznesowym z innego kraju stanowi barierę?

Wybierz kursy online z lektorem polskim, który nauczy poprawnego pisania maili, dokumentów i skupi się na przydatnych zwrotach, które dopasuje do zajęć po przeprowadzeniu ankiety potrzeb na pierwszej lekcji.

Chcesz zapewnić pracownikowi swobodę w dopasowaniu tematyki?

Ufunduj mu indywidualne kursy online, dzięki którym skupi się dokładnie na elementach, które sam zechce opanować, bez udziału grupy, stawiając na rozwój osobisty, który jednak w zrozumiały sposób przysłuży się też całej instytucji.

Szukasz opcji dodatkowego podciągnięcia umiejętności pracowników?

Sprawdź opcję warsztatów językowych organizowanych w naszej szkole w formie webinarów podzielonych tematycznie.

To Ty decydujesz, jaki profil kursów będzie dla Ciebie odpowiedni. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego stawiamy na dobrą relację, która umożliwi nam osiągnięcie sukcesów i satysfakcję obu stron.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty kursów online i sprawdzić, czy kursy online są odpowiednie dla Ciebie oraz Twoich pracowników, zadzwoń lub napisz do nas!

chatsimple