Matura – angielski


Myśl o maturze sprawia, że nie możesz spać spokojnie?
Wynik próbnego egzaminu Cię rozczarował? Głowa do góry!

Postaw na naukę ze Skrivankiem i zdaj maturę z języka angielskiego śpiewająco!
cover

Angielski to zdecydowanie najczęściej wybierany język obcy na maturze, zarówno na poziomie rozszerzonym, jak i podstawowym. Tak jak każdy egzamin, matura z angielskiego jest źródłem stresu dla wielu uczniów. Pomożemy Ci pokonać lęk przed maturą i przygotujemy Cię na to wyzwanie. Zaufaj nam i nie martw się wynikiem!

Matura z języka angielskiego – zakres materiału
1

Przed przystąpieniem do egzaminu należy zapoznać się z formatami i wymaganiami poszczególnych części testu. Dlatego tworząc program naszych kursów przygotowujących do matury z języka angielskiego, zwróciliśmy szczególną uwagę na następujące obszary:

 • Czytanie – pomożemy Ci nabrać biegłości w czytaniu i rozumieniu pisanego języka angielskiego. Przejdziemy z Tobą przez wiele typów zadań i wyjaśnimy, jak sobie z nimi radzić.
 • Słuchanie – ćwiczenie tej umiejętności nie kończy się wyłącznie podczas zajęć – poza nimi uzyskasz dostęp do materiałów audio, które pomogą Ci ćwiczyć rozumienie ze słuchu również samodzielnie.
 • Mówienie – zajęcia są prowadzone głównie w języku angielskim, dzięki czemu nabierzesz pewności oraz płynności w komunikacji.
 • Pisanie – otrzymasz wiele zadań online do samodzielnego wykonania, a Twój lektor sprawdzi je, oceni oraz udzieli Ci wskazówek, jak doskonalić tę umiejętność.
matura angielski
matura angielski
matura angielski
Pogotowie maturalne
1

Wiemy, że w ostatnim roku nauki masz mnóstwo spraw na głowie i nie możesz poświęcić wolnego czasu  wyłącznie nauce języka obcego. Nie musisz zobowiązywać się do uczęszczania na kurs przez cały rok. Napisz nam, jakie są Twoje potrzeby, opisz, z którymi zagadnieniami masz największy problem, a nasi lektorzy pomogą Ci zrozumieć wybrane tematy.

 • Zajęcia w pełni dostosowane do możliwości czasowych i rzeczywistych potrzeb kursanta.
 • Kompleksowe przygotowanie do matury z angielskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym z zakresu gramatyki, leksyki oraz sprawności językowych (czytanie, pisanie, słuchanie), w zależności od indywidualnych potrzeb oraz aktualnego stanu wiedzy.
 • Kurs w formie indywidualnych konsultacji z zakresu wiedzy leksykalno-gramatycznej oraz niezbędnych technik egzaminacyjnych potrzebnych kursantowi.
 • Indywidualne spotkania online z lektorem polskim w wymiarze 60 minut, które kursant realizuje według wcześniej określonych potrzeb, na podstawie własnej wiedzy bazowej oraz z zakresu wcześniej uzgodnionego z prowadzącym.
 • Kursant w porozumieniu z prowadzącym ustala konkretny plan działania dotyczący poszczególnych spotkań i dokładnie precyzuje, co zostanie uwzględnione w jego indywidualnym kursie przygotowującym do matury, czyli na jakim poziomie planuje zdawać maturę i jaki zakres materiału obejmie jego spersonalizowany kurs.

Wypełnij formularz i zamów lekcje: 90 zł za 60 min online

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Kursy egzaminacyjneszkoła językowa Skrivanek prowadzi również kursy nastawione na przygotowanie do egzaminów takich jak: CPE, TOIEC, TELC, CELI i wiele innych, które stanowią międzynarodowy certyfikat świadczący o znajomości języka obcego.

Zapoznaj się z regulaminem szkoły.

 • Chcesz sprawdzić swój poziom? Wypełnij bezpłatny test z języka angielskiego
 • Interesuje Cię kompleksowa znajomość Twojego poziomu? Sprawdź, czym jest FOCUS
chatsimple