Kursy językowe dla HR

Skontaktuj się z nami, wspólnie dobierzemy i wdrożymy rozwiązania,
które będą odpowiedzią na potrzeby Twojej firmy
KURSY STACJONARNE
Autorska metoda EFFECTO zapewnia maksymalną
skuteczność nauki języków obcych.
29991

Działamy zgodnie z normą
ISO 29991 – Usługi nauki języków
poza edukacją formalną

rzetelna

Uczciwość, terminowość
i wiarygodność potwierdzona
certyfikatem rzetelności

gpl

Dostarczamy wysokiej jakości szkolenia od ponad 20 lat.

Zarządzanie procesem szkoleniowym wiąże się z przygotowywaniem raportów frekwencji, monitorowaniem progresu poczynionego przez kursantów oraz innymi działaniami administracyjnymi.

Każdym projektem zajmuje się doświadczony zespół pracowników, w którego skład wchodzą:

• koordynator projektu przydzielony do każdego szkolenia, który nie tylko dobiera kadrę prowadzącą kursy językowe, ale także na bieżąco monitoruje przebieg szkolenia;
  • metodyk szkoły językowej, który dba o dostosowanie programu nauczania oraz materiałów dydaktycznych do potrzeb i oczekiwań kursantów;
  • zespół lektorów, którzy nie tylko prowadzą zajęcia, ale również konsultują przebieg szkolenia z osobami odpowiedzialnymi za realizację projektu.

Z myślą o zespołach HR przygotowaliśmy na naszej platformie online specjalną strefę firmy, za pomocą której mogą Państwo z łatwością weryfikować informacje związane z przeprowadzanymi w firmie szkoleniami.

Jak organizujemy kursy językowe?

how it works LS

Korzyści ze współpracy:

1
  • outsourcing – kompleksowe wsparcie i prowadzenie projektu
  • pomoc przy tworzeniu indywidualnie dopasowanej strategii językowej oraz jej wdrożenie
  • regularne dostarczanie informacji oraz wyników w zakresie realizacji celów i założeń

Strefa firmy/HR:

1

Strefa firmy to praktyczne i skuteczne narzędzie umożliwiające tworzenie raportów oraz monitorowanie postępów poczynionych przez kursantów.

• najważniejsze informacje na temat projektu,
  • dane kontaktowe opiekuna projektu,
  • dane na temat grup i harmonogramów zajęć,
  • frekwencja kursantów,
  • terminy i wyniki testów językowych,
  • dostęp do raportów wraz z możliwością eksportu do plików: pdf, csv, xls
  • informacje na temat wystawionych faktur
Umów się na rozmowę, jeśli chcesz omówić swój projekt. Chętnie omówimy szczegóły, abyśmy mogli Ci pomóc najlepiej jak potrafimy.
Wybierz jeden z dostępnych terminów klikając tutaj - 📅 Umów spotkanie 📞
Czekamy na wiadomość od Państwa!

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Opinie naszych klientów:

Pozytywna ocena poziomu nauki języka, elastyczność stosowanych rozwiązań oraz wysoki poziom obsługi klienta pozwalają z pełną odpowiedzialnością rekomendować firmę Skrivanek sp. z o.o. jako solidnego partnera w procesie rozwoju kompetencji językowych.

Eneris Surowce S.A.

Szkolenia organizowane przez szkołę językową Skrivanek cechują się wykwalifikowaną i elastyczną kadrą lektorów z dużym doświadczeniem w zakresie prowadzenia zajęć typu in-company. Szkoła zapewnia regularny monitoring szkolenia w postaci raportów frekwencji i postępu. Rekomendujemy szkołę językową Skrivanek jako zaufanego partnera, który gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

Orange Szkolenia Sp. z o.o.

Proces organizacji, program nauczania, zajęcia oraz monitoring projektu prowadzone są z najwyższą starannością. Lektorzy profesjonalnie pracują z grupą, podchodzą elastycznie do potrzeb danej grupy, jak również poszczególnych uczestników. Szkoła językowa Skrivanek jest solidnym, odpowiedzialnym partnerem godnym polecenia.

Develey Polska Sp. z o.o.

Zapisz się na lekcję demonstracyjną i dowiedz się, jak działamy

1

Celem lekcji demonstracyjnej jest przybliżenie naszym Partnerom biznesowym procesu przygotowywania spersonalizowanych szkoleń językowych, jak również zapoznanie Działów HR z rozwiązaniami administracyjnymi, które wdrażamy w trakcie współpracy.

Podczas 60 minutowego spotkania online zaprezentujemy Państwu kluczowe etapy przygotowania skutecznego kursu językowego, przedstawimy naszą autorską metodę nauczania,  wyjaśnimy jakie rozwiązania edukacyjne proponujemy naszym Partnerom oraz opowiemy jak w zależności od ich potrzeb i celów strategicznych dobieramy specjalistyczne materiały szkoleniowe.

W ramach lekcji demonstracyjnej powiemy Państwu na jakie sprawności i kompetencje językowe kładziemy szczególny nacisk oraz w jaki sposób stale monitorujemy postępy czynione przez naszych kursantów. A na zakończenie, podczas sesji Pytania-Odpowiedzi, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania skierowane do nas.

Aby wziąć udział w bezpłatnej lekcji demonstracyjnej, wypełnij formularz zgłoszeniowy i podaj preferowany termin spotkania online.

Potwierdzimy datę w mailowej wiadomości zwrotnej (lekcje mogą być prowadzone w dniach: poniedziałek – piątek, między godziną 8:00, a 15:00, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

Preferowana data lekcji demonstracyjnej

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Obiektywna ocena kompetencji językowych twoich pracowników

1

Prawidłowa komunikacja ma kluczowe znaczenie dla relacji zarówno wewnątrz firmy, jak i w kontaktach z partnerami biznesowymi. Wiemy jak dużo pracy wkładają działy kadr w zdiagnozowanie potrzeb językowych w firmie, aby komunikacja przebiegała sprawnie. Za pomocą narzędzia Focus mogą Państwo przeprowadzać audyty językowe, które szybko udzielają rzetelnych informacji w zakresie umiejętności językowych poszczególnych osób, potrzebnych do efektywnego wykorzystywania potencjału zespołu. Audyty przeprowadzane za pomocą naszej platformy pozwolą Państwu zaoszczędzić czas, zarówno działu kadr, jak również audytowanych pracowników. Test wykonywany jest w sposób całkowicie zdalny i uwzględnia nie tylko potrzeby poszczególnych osób, ale także cele całego przedsiębiorstwa.