Kursy e-learningowe

Chcesz mieć wpływ na to gdzie i kiedy uczysz się języka?

Zależy Ci na stałym kontakcie z językiem?

Lubisz innowacyjne rozwiązania?

Kursy e-learningowe w szkole językowej Skrivanek

W dzisiejszych czasach natłok obowiązków i ciągły pośpiech sprawiają, że pomimo szczerych chęci trudno jest znaleźć czas na stacjonarny kurs języka obcego. Z tego powodu zdarza się, że rozpoczęcie nauki danego języka jest stale odkładane na nienadchodzące jutro. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala podnosić swoje kompetencje lingwistyczne, nawet jeżeli na naukę języka możemy wygospodarować tylko kilka lub kilkanaście minut dziennie.

Odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych czasów są kursy e-learningowe!

Nauka za pośrednictwem platform online to rewolucyjna, ale również niezwykle efektywna alternatywa dla tradycyjnych szkoleń. Kursy e-learningowe umożliwiają rozwijanie umiejętności językowych z dowolnego miejsca i w dogodnym czasie, co jest niezwykle istotne w dzisiejszych dynamicznych czasach.

Nauka języka obcego dla zabieganych

Niektóre stanowiska w firmach działających na arenie międzynarodowej wymagają od pracowników znajomości języka obcego. Język angielski jest obecnie najpopularniejszym językiem obcym w biznesie, dlatego zatrudnienie pracowników, którzy potrafią komunikować się po angielsku nie stanowi dużego problemu. Trudności pojawiają się, gdy od pracownika wymagana jest umiejętność posługiwania się specjalistycznym, branżowym słownictwem lub stanowisko pracy wymaga znajomości mniej popularnych języków obcych.

W takich przypadkach pracodawcy decydują się na zapewnienie swoim pracownikom nauki danego języka obcego. Jednak w natłoku codziennych obowiązków służbowych przeprowadzenie stacjonarnego kursu językowego, zarówno grupowego, jak i indywidualnego może być problematyczne.

Dla firm, które oczekują formy dostarczania wiedzy w sposób zindywidualizowany, ale jednocześnie “na żądanie”, dostosowanej do obowiązków i trybu życia kursanta powstała platforma e-learningowa SuperMemo – narzędzie do profesjonalnych szkoleń językowych dla firm.

Nauka w komfortowych warunkach

W szkole językowej Skrivanek rocznie szkolimy ponad 3000 osób, dlatego wiemy, że nauka języka obcego wymaga komfortowych warunków. Zdarza się, że osoby nieśmiałe czują opór przed odezwaniem się w trakcie zajęć grupowych. W przypadku zajęć indywidualnych natomiast obecność lektora bądź native speakera może wzbudzać stres. Tym samym szkolenie z języka obcego okazuje się czasem zupełnie nieefektywne.

Nauka za pomocą platformy e-learningowej eliminuje powyższe, negatywne czynniki i będzie miała wpływ na maksymalizację efektów edukacyjnych. Aplikacja w pełni dostosowuje się do rytmu użytkownika. Państwa pracownicy będą mieli możliwość podnoszenia swoich kompetencji językowych w dowolnym, wybranym przez siebie momencie oraz w pełni komfortowych warunkach.

Platforma SuperMemo zapobiega barierom językowym, które powstają na skutek niskiej samooceny pod kątem umiejętności lingwistycznych i obawą przed popełnieniem błędu w obecności innych osób.

Różnorodność szkoleń i materiałów dydaktycznych

Doskonale rozumiemy, że Państwa pracownicy mogą różnić się między sobą zarówno poziomem znajomości danego języka obcego, jak i preferencjami w zakresie materiałów wykorzystywanych w czasie edukacji. Szkolenia językowe za pomocą platformy SuperMemo pozwalają dostosować plan nauki do predyspozycji uczącego się oraz umożliwiają wybór stopnia trudności materiału.

Użytkownicy aplikacji zdobywają wiedzę przy pomocy dowolnie wybranych materiałów spośród licznych tekstów, nagrań audio i wideo, animacji, jak również angażujących zadań i innych materiałów multimedialnych. Platforma e-learningowa pozwala również na dokonanie indywidualnego wyboru rodzaju kursu. Użytkownik aplikacji sam decyduje o tym, jaki zakres języka obcego chce doskonalić. SuperMemo umożliwia także określenie indywidualnego, konkretnego celu nauki. Najczęściej wybierane przez użytkowników cele to:

  • business English,
  • wyjazdy zagraniczne,
  • gramatyka,
  • wymowa.

Powtórki kluczem do sukcesu

W szkole językowej Skrivanek zdajemy sobie sprawę z tego, że zależy Państwu, aby nauka języka wśród Państwa pracowników była maksymalnie efektywna i nastawiona na słownictwo używane w codziennych kontaktach z partnerami firmy. Kluczem do sukcesu jest regularne powtarzanie słownictwa i zagadnień gramatycznych w celu utrwalenia opanowanej wiedzy językowej.

Dzięki innowacyjnej metodzie powtórek platformy SuperMemo, cały proces nauki przebiega sprawniej. Inteligentny algorytm, oparty na krzywej zapominania, przewiduje prawdopodobny moment zapomnienia przez użytkownika danej informacji i wyznacza najlepszą datę na powtórki. Dzięki temu materiał szybciej zapisuje się w pamięci długotrwałej a Państwa pracownicy unikają nieefektywnego “wkuwania” słówek na pamięć. Metoda nauki SuperMemo jest niezwykle uniwersalna i stosowana przez firmy na całym świecie.

Częste powtórki i odświeżanie informacji pozwalają na dużo szybsze przyswojenie wiedzy i zapamiętanie jej na zawsze.

Ucz się z dowolnego miejsca na świecie

Praca w środowisku międzynarodowym często wiąże się z koniecznością odbywania służbowych wyjazdów zagranicznych jak i na terenie kraju. W takiej sytuacji bardzo trudno jest wygospodarować czas na zajęcia z języka obcego, które odbywają się o odgórnie ustalonej godzinie. Dzięki temu, że aplikacja SuperMemo dostępna jest zarówno na komputerach z systemem Windows, jak również na tabletach z iOS oraz Androidem, użytkownicy mają dostęp do nieograniczonej ilości materiałów za każdym razem, gdy tylko znajdą na to czas. Miejsce nie jest istotne, wystarczy dostęp do internetu.

Ponadto dzięki możliwości synchronizacji między różnymi urządzeniami aplikacja SuperMemo umożliwia kontynuowanie nauki w każdym momencie z dowolnego urządzenia, które akurat użytkownik ma pod ręką. W praktyce oznacza, to że nauka rozpoczęta na komputerze może być kontynuowana w późniejszym czasie za pomocą urządzenia mobilnego, bez konieczności ponownego wykonywania tych samych ćwiczeń.

Aplikacja SuperMemo to nowoczesny sposób na naukę języka obcego, który powstał w oparciu o liczne badania naukowe. Stała dostępność materiałów pozwala użytkownikom na korzystanie z nich kiedy tylko znajdą na to czas i ochotę.

Platforma e-learningowa doskonale sprawdzi się zarówno jako samodzielne narzędzie do rozwijania umiejętności lingwistycznych, jak również jako dodatkowe wsparcie utrwalające wiedzę zdobytą na stacjonarnym kursie językowym. Użytkownicy oprócz kontaktu twarzą w twarz z nauczycielem zyskują możliwość usprawnienia nauki, która może znacząco polepszyć osiągane przez nich rezultaty. Jeżeli zatem zależy Państwu na tym, aby pracownicy firmy mieli stały kontakt z językiem obcym – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Ocena Google
4.9
Na podstawie 460 recenzji
×

9489

Mateusz Małachowski

Doradca klienta

5790

Aleksandra Śnitko

Key Account Manager

Skontaktuj się z nami!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych, czy są one odpowiednie dla Ciebie oraz Twoich pracowników napisz do nas!

Firma/Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Telefon:

Temat

Treść wiadomości

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT