Kursy e-learningowe

Chcesz mieć wpływ na to gdzie i kiedy uczysz się języka?

Zależy Ci na stałym kontakcie z językiem?

Lubisz innowacyjne rozwiązania?

Kursy e-learningowe w szkole językowej Skrivanek

W dzisiejszych czasach natłok obowiązków i ciągły pośpiech sprawiają, że pomimo szczerych chęci trudno jest znaleźć czas na stacjonarny kurs języka obcego. Z tego powodu zdarza się, że rozpoczęcie nauki danego języka jest stale odkładane na nienadchodzące jutro. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala podnosić swoje kompetencje lingwistyczne, nawet jeżeli na naukę języka możemy wygospodarować tylko kilka lub kilkanaście minut dziennie.

Odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych czasów są kursy e-learningowe!

Nauka za pośrednictwem platform online to rewolucyjna, ale również niezwykle efektywna alternatywa dla tradycyjnych szkoleń. Kursy e-learningowe umożliwiają rozwijanie umiejętności językowych z dowolnego miejsca i w dogodnym czasie, co jest niezwykle istotne w dzisiejszych dynamicznych czasach.

Nauka języka obcego dla zabieganych

Niektóre stanowiska w firmach działających na arenie międzynarodowej wymagają od pracowników znajomości języka obcego. Język angielski jest obecnie najpopularniejszym językiem obcym w biznesie, dlatego zatrudnienie pracowników, którzy potrafią komunikować się po angielsku nie stanowi dużego problemu. Trudności pojawiają się, gdy od pracownika wymagana jest umiejętność posługiwania się specjalistycznym, branżowym słownictwem lub stanowisko pracy wymaga znajomości mniej popularnych języków obcych.

W takich przypadkach pracodawcy decydują się na zapewnienie swoim pracownikom nauki danego języka obcego. Jednak w natłoku codziennych obowiązków służbowych przeprowadzenie stacjonarnego kursu językowego, zarówno grupowego, jak i indywidualnego może być problematyczne.

Platforma e-learningowa SuperMemo powstała z myślą o kursantach, którzy oczekują nauki w pełni dopasowanej do ich potrzeb, obowiązków i trybu życia, podanej w ciekawy i nowoczesny sposób.

Nauka w komfortowych warunkach

W szkole językowej Skrivanek rocznie szkolimy ponad 3000 osób, dlatego wiemy, że nauka języka obcego wymaga komfortowych warunków. Zdarza się, że osoby nieśmiałe czują opór przed odezwaniem się w trakcie zajęć grupowych. W przypadku zajęć indywidualnych natomiast obecność lektora bądź native speakera może wzbudzać stres. Tym samym szkolenie z języka obcego okazuje się czasem zupełnie nieefektywne.

Nauka za pomocą platformy e-learningowej eliminuje powyższe, negatywne czynniki i będzie miała wpływ na maksymalizację efektów edukacyjnych. Aplikacja w pełni dostosowuje się do rytmu użytkownika. Państwa pracownicy będą mieli możliwość podnoszenia swoich kompetencji językowych w dowolnym, wybranym przez siebie momencie oraz w pełni komfortowych warunkach.

Platforma SuperMemo pomaga pozbyć się bariery językowej, która powstaje na skutek obawy przed popełnieniem błędu w obecności innych osób.

Różnorodność szkoleń i materiałów dydaktycznych

Pracownicy wytypowani do uczestnictwa w szkoleniach językowych mogą znacznie różnić się między sobą zarówno poziomem znajomości danego języka obcego, jak i preferencjami w zakresie materiałów wykorzystywanych w czasie zajęć.

Szkolenia językowe z wykorzystaniem platformy SuperMemo pozwalają dostosować plan nauki do predyspozycji uczącego się oraz umożliwiają wybór stopnia trudności materiału.

Użytkownicy aplikacji zdobywają wiedzę przy pomocy dowolnie wybranych materiałów spośród licznych tekstów, nagrań audio i wideo, animacji, jak również angażujących zadań i innych materiałów multimedialnych. Platforma e-learningowa pozwala również na dokonanie indywidualnego wyboru rodzaju kursu.

Użytkownik aplikacji sam decyduje o tym, jaki obszar języka obcego chce doskonalić. SuperMemo umożliwia także określenie indywidualnego, konkretnego celu nauki. Najczęściej wybierane przez użytkowników cele to:

 • słownictwo business English,
 • sytuacje związane z wyjazdami zagranicznymi,
 • zagadnienia gramatyczne,
 • praca nad akcentem i wymową poszczególnych słów.

Powtórki kluczem do sukcesu

Z doświadczenia wiemy, że duża część klientów oczekuje maksymalnej efektywności nauki oraz nastawienia na przyswojenie słownictwa używanego w codziennych kontaktach z partnerami biznesowymi.

Kluczem do sukcesu jest regularne powtarzanie słownictwa i zagadnień gramatycznych w celu utrwalenia opanowanej wiedzy językowej.

Dzięki innowacyjnej metodzie powtórek platformy SuperMemo, cały proces nauki przebiega sprawniej. Inteligentny algorytm, oparty na krzywej zapominania, przewiduje prawdopodobny moment zapomnienia przez użytkownika danej informacji i wyznacza najlepszą datę na powtórki. Dzięki temu materiał szybciej zapisuje się w pamięci długotrwałej a to pozwala uniknąć nieefektywnego “wkuwania” słówek na pamięć.

Metoda nauki SuperMemo jest niezwykle uniwersalna i stosowana przez firmy na całym świecie.

Częste powtórki i odświeżanie informacji pozwalają na dużo szybsze przyswojenie wiedzy i zapamiętanie jej na zawsze.

Ucz się z dowolnego miejsca na świecie

Praca w środowisku międzynarodowym często wiąże się z wyjazdami służbowymi.

Przy takim trybie pracy trudno jest wygospodarować czas na zajęcia z języka obcego, które odbywają się o stałej, odgórnie ustalonej porze.

Aplikacja SuperMemo dostępna jest zarówno na komputerach z systemem Windows, jak również na tabletach z iOS oraz Androidem, dzięki czemu użytkownicy mają dostęp do nieograniczonej ilości materiałów za każdym razem, gdy tylko znajdą na to czas. Miejsce nie jest istotne, wystarczy dostęp do Internetu.

Ponadto, dzięki możliwości synchronizacji między różnymi urządzeniami aplikacja SuperMemo umożliwia kontynuowanie nauki w każdym momencie z dowolnego urządzenia, które akurat użytkownik ma pod ręką.

W praktyce oznacza, to że nauka rozpoczęta na komputerze może być kontynuowana w późniejszym czasie za pomocą urządzenia mobilnego, bez konieczności ponownego wykonywania tych samych ćwiczeń.

Aplikacja SuperMemo to nowoczesny sposób na naukę języka obcego, który powstał w oparciu o liczne badania naukowe. Stała dostępność materiałów pozwala użytkownikom na korzystanie z nich kiedy tylko znajdą na to czas i ochotę.

Platforma e-learningowa doskonale sprawdzi się zarówno jako samodzielne narzędzie do rozwijania umiejętności lingwistycznych, jak również jako dodatkowe wsparcie utrwalające wiedzę zdobytą na stacjonarnym kursie językowym.

Jeżeli zatem zależy Ci na tym, aby Twoi pracownicy  mieli stały kontakt z językiem obcym postaw na kors językowy w formie e-learningowej![brb_collection id=”9298″]

9489

Mateusz Małachowski

Doradca klienta

5790

Aleksandra Śnitko

Key Account Manager

Skontaktuj się z nami!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych, czy są one odpowiednie dla Ciebie oraz Twoich pracowników napisz do nas!

  Firma/Imię i nazwisko (*)

  Adres email (*)

  Telefon:

  Temat

  Treść wiadomości

  Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
  Skrivanek sp. z o.o.

  X
  KONTAKT