Nauka angielskiego

Sprawd┼║, jak mo┼╝emy Ci pom├│c osi─ůgn─ů─ç Twoje cele zawodowe
i osobiste zwi─ůzane z kwesti─ů nauki j─Özyka angielskiego.
cover

NAUKA J─śZYKA angielskiego

1

Komunikuj si─Ö skutecznie po angielsku, rozwijaj swoje kompetencje, awansuj, wzmacniaj relacje oraz buduj zaufanie w┼Ťr├│d wsp├│┼épracownik├│w zagranicznych dzi─Öki nauce j─Özyka angielskiego ze szko┼é─ů j─Özykow─ů Skrivanek!

Sprawd┼║ jak mo┼╝emy Ci pom├│c osi─ůgn─ů─ç cele zawodowe oraz osobiste zwi─ůzane z nauk─ů j─Özyka angielskiego!

Elastyczno┼Ť─ç ÔÇô form─Ö oraz tre┼Ť─ç kurs├│w z angielskiego dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta ÔÇô ka┼╝dy Kursant otrzymuje dost─Öp do swojego profilu, w kt├│rym znajduj─ů si─Ö informacje na temat zaj─Ö─ç z j─Özyka angielskiego, grafiku, zada┼ä domowych oraz materia┼é├│w zrealizowanych podczas zaj─Ö─ç.
Bezp┼éatne odwo┼éanie zaj─Ö─ç ÔÇô umo┼╝liwiamy bezp┼éatne odwo┼éanie zaj─Ö─ç na 24 godziny przed planowanym spotkaniem.
Certyfikaty ÔÇô udzia┼é w kursach angielskiego zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skal─ů CEFR.
Unikalna metoda EFFECTO ÔÇô nasi lektorzy j─Özyka angielskiego pracuj─ů w oparciu o metod─Ö opracowan─ů przez szko┼é─Ö j─Özykow─ů Skrivanek, kt├│ra k┼éadzie nacisk na praktyczny trening kompetencji j─Özykowych podczas zaj─Ö─ç.

Poznaj nasz─ů unikaln─ů metod─Ö nauczania

metoda effecto

Je┼Ťli jeste┼Ť zainteresowany wsp├│┼éprac─ů, chcesz dowiedzie─ç si─Ö wi─Öcej na temat naszych rozwi─ůza┼ä j─Özykowych lub sprawdzi─ç, czy s─ů one odpowiednie dla Ciebie lub Twojej firmy, napisz do nas lub sprawd┼║ ofert─Ö sklepu online.

Aby wype┼éni─ç ten formularz, w┼é─ůcz obs┼éug─Ö JavaScript w przegl─ůdarce.
Zaufali nam:
klienci szkoła językowa

LEKCJE ANGIELSKIEGO
ÔÇö DLA KOGO I GDZIE?

1

Lekcje angielskiego ciesz─ů si─Ö najwi─Öksz─ů popularno┼Ťci─ů┬áw naszej szkole. W┼Ťr├│d naszych kursant├│w s─ů osoby, kt├│re:

 • zosta┼éy skierowane na szkolenie przez pracodawc─Ö
  (kursy firmowe angielskiego, indywidualne
  lub grupowe, w miejscu pracy, w naszej siedzibie
  w Warszawie lub online);
 • ┬ásame podj─Ö┼éy decyzj─Ö o inwestycji w angielski
  (kursy indywidualne lub grupowe,
  z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie
  lub Lublinie, online).

KURS ANGIELSKIEGO
ÔÇö JAK D┼üUGO?

1

To zale┼╝y od celu, kt├│ry chcesz osi─ůgn─ů─ç.

Przygotowanie do┬áwa┼╝nego wydarzenia w j─Özyku angielskim┬á(np. prezentacja, przem├│wienie lub spotkanie z klientem angloj─Özycznym)┬áÔÇö┬ákilka spotka┼ä w ci─ůgu miesi─ůca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

Realizowanie┬ákonkretnych wyzwa┼ä osobistych lub zawodowych┬áwymagaj─ůcych pos┼éugiwania si─Ö j─Özykiem angielskim┬áÔÇö┬ákilka miesi─Öcy. Pami─Ötaj, ┼╝e praca nad konkretnym celem j─Özykowym nie mo┼╝e trwa─ç latami.

Og├│lne doskonalenie swoich umiej─Ötno┼Ťci w j─Özyku angielskim┬áÔÇö┬áregularny kurs dwusemestralny.

 

WYBRAŁEŚ KURS ANGIELSKIEGO
ÔÇö CO DALEJ?

1

No dobrze. Podj─ů┼ée┼Ť decyzj─Ö. Bierzesz si─Ö za nauk─Ö angielskiego! Wci─ů┼╝ jeszcze jednak zastanawiasz si─Ö, jak powiniene┼Ť si─Ö uczy─ç, by osi─ůgn─ů─ç jak najlepsze efekty. Kt├│r─ů szko┼é─Ö j─Özykow─ů wybra─ç? Kt├│ra metoda i forma nauki j─Özyka angielskiego b─Ödzie dla Ciebie odpowiednia? Ile czasu po┼Ťwi─Öci─ç na nauk─Ö?

Mamy nadziej─Ö, ┼╝e poni┼╝sze informacje pomog─ů odpowiedzie─ç na te pytania. Mo┼╝esz te┼╝ skontaktowa─ç si─Ö z nami, a my zaproponujemy Ci rozwi─ůzanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i cel├│w.

 

POMO┼╗EMY CI ZREALIZOWA─ć TWOJE CELE J─śZYKOWE,
ABY┼Ü TY M├ôG┼ü OSI─äGN─ä─ć SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE

Ka┼╝da z os├│b, kt├│re trafiaj─ů do naszej szko┼éy, chce zrealizowa─ç sw├│j w┼éasny cel zawodowy b─ůd┼║ osobisty:

 • ┬ápotrzebuje angielskiego do pracy,
 • chce m├│wi─ç p┼éynniej po angielsku,
 • chce czu─ç si─Ö pewniej podczas small talk po angielsku,
 • uwielbia podr├│┼╝owa─ç i chce swobodnie kontaktowa─ç si─Ö z obcokrajowcami.

To w┼éa┼Ťnie od sprecyzowania Twojego celu j─Özykowego zaczynamy nasz─ů wsp├│┼éprac─Ö. Ma to ogromny wp┼éyw na Twoj─ů motywacj─Ö do nauki i to, ┼╝e wytrwasz w swoim postanowieniu. P├│┼║niej wsp├│┼étworzymy ten proces. Ty masz sw├│j cel, a my towarzyszymy Ci w jego realizacji. Pomagamy, regularnie informujemy, na jakim etapie jego realizacji jeste┼Ť. Jednym s┼éowem, ca┼éy czas trzymamy r─Ök─Ö na pulsie.

W zale┼╝no┼Ťci od Twoich potrzeb zorganizujemy dla Ciebie kurs og├│lny j─Özyka angielskiego, biznesowy lub bran┼╝owy.

Zbadamy te┼╝ Tw├│j obecny poziom j─Özyka angielskiego ÔÇö podczas rozmowy ustnej, za pomoc─ů testu online lub z wykorzystaniem kompleksowego narz─Ödzia do audyt├│w j─Özykowych FOCUS.

FORMY NAUKI J─śZYKA ANGIELSKIEGO?

Kolej na okre┼Ťlenie formy szkolenia. Jak my┼Ťlisz, kt├│ra opcja b─Ödzie dla Ciebie najwygodniejsza?

SPOTKANIA Z LEKTOREM
1

Je┼Ťli cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci zaj─Öcia stacjonarne lub nauk─Ö angielskiego online ÔÇö indywidualnie lub w grupie.

Lektor j─Özyka angielskiego lub native speaker ÔÇö na bie┼╝─ůco pracuje z Tob─ů nad konkretnym celem j─Özykowym, wykorzystuje materia┼éy, kt├│re Ciebie dotycz─ů, na bie┼╝─ůco przekazuje Ci feedback.

Terminy i miejsce spotkań dostosowujemy do Twoich potrzeb.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA
1

Je┼Ťli z g├│ry wiesz, ┼╝e nie b─Ödziesz mia┼é czasu na regularne spotkania z lektorem, rozwa┼╝ kurs angielskiego na platformie e-learningowej.

Dzi─Öki metodzie inteligentnych powt├│rek platformy SuperMemo ca┼éy proces nauki przebiega sprawniej, a proces skuteczno┼Ťci zapami─Ötywania spe┼énia nasze oczekiwania.

Nasz tutor online, pomo┼╝e Ci ustali─ç plan nauki, b─Ödzie wyja┼Ťnia┼é trudne dla Ciebie zagadnienia j─Özykowe, a tak┼╝e motywowa┼é Ci─Ö do nauki angielskiego.

BLENDED-LEARNING
1

Co, je┼Ťli powy┼╝sze formy nauki nie do ko┼äca Ci─Ö przekonuj─ů? Nie masz czasu na regularne spotkania z lektorem j─Özyka angielskiego, ale obawiasz si─Ö, ┼╝e samodzielna nauka j─Özyka online nie przyniesie efekt├│w?

Blended-learning mo┼╝e by─ç rozwi─ůzaniem dla Ciebie.

Otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie będziesz wykonywał ćwiczenia.

Dzi─Öki spotkaniom z lektorem skupisz si─Ö na konwersacjach w j─Özyku angielskim.

Nauka J─śZYKA angielskiego od podstaw przydatna w ┼╝yciu codziennym

Pos┼éugiwanie si─Ö jakimkolwiek j─Özykiem obcym niew─ůtpliwie jest przydatne. Je┼Ťli za┼Ť znasz j─Özyk angielski, to ┼Ťwiat nale┼╝y do Ciebie. Dos┼éownie. Faktem jest, ┼╝e angielskim pos┼éuguje si─Ö ogromna liczba ludzi na ca┼éej kuli ziemskiej. Je┼Ťli za┼Ť spojrze─ç tylko na siebie ÔÇö w ┼╝yciu codziennym r├│wnie┼╝ mo┼╝esz natkn─ů─ç si─Ö na cudzoziemc├│w. By─ç mo┼╝e b─Ödzie to kto┼Ť, kto zapyta Ci─Ö o drog─Ö, chodzi z Tob─ů na si┼éowni─Ö, a mo┼╝e Twoja wielka mi┼éo┼Ť─çÔÇŽ W ka┼╝dym razie warto by─ç przygotowanym na ka┼╝d─ů ewentualno┼Ť─ç i zawczasu pozna─ç chocia┼╝by podstawowe zwroty. Panuje powszechna opinia, ┼╝e angielski jest jednym z naj┼éatwiejszych j─Özyk├│w do nauczenia si─Ö. Nie bez powodu to w┼éa┼Ťnie on sta┼é si─Ö uniwersalnie u┼╝ywanym j─Özykiem. Dlatego ka┼╝dy jest w stanie opanowa─ç podstawy w nied┼éugim czasie i komunikowa─ç si─Ö w zadowalaj─ůcy spos├│b. Dobra┬ászko┼éa angielskiego w Warszawie┬áto logiczny wyb├│r, dla zdecydowanych na nauk─Ö.

Kurs angielskiego (Warszawa) ÔÇö zrozum swoje otoczenie

kurs j─Özyka angielskiego warszawa

Nie musisz wyje┼╝d┼╝a─ç z kraju, aby poczu─ç potrzeb─Ö poznania nowego j─Özyka. Szczeg├│lnie je┼Ťli chodzi o jeden z najpopularniejszych j─Özyk├│w na ┼Ťwiecie. Z angielskim stykamy si─Ö codziennie w kontaktach z lud┼║mi, ale nie tylko. Jest on obecny w telewizji, ksi─ů┼╝kach, reklamach, sloganach, nazwach firm i produkt├│w. Angielskie frazy zast─Öpuj─ů nieraz swoje polskie odpowiedniki, wprowadzaj─ůc zam─Öt w┼Ťr├│d os├│b, kt├│re nie znaj─ů j─Özyka angielskiego. Dobrze by┼éoby wiedzie─ç, co oznaczaj─ů tak popularne, cz─Östo powtarzane zwroty, jak ÔÇ×sensitiveÔÇŁ na opakowaniach ┼Ťrodk├│w do prania czy ÔÇ×spring/summerÔÇŁ, gdy mowa o kolekcjach odzie┼╝y w sklepach, prawda? Niezrozumienie mo┼╝e by─ç uci─ů┼╝liwie, a czasami nawet znacz─ůco utrudni─ç ┼╝ycie. Takich przyk┼éad├│w mo┼╝na poda─ç niezliczon─ů ilo┼Ť─ç.

Wniosek jest jeden: kurs angielskiego w Warszawie to bardzo praktyczny i życiowy prezent dla samego siebie.

Zainwestuj w samorozw├│j i daj sobie szans─Ö na nauk─Ö ÔÇö na pewno tego nie po┼╝a┼éujesz. Co istotne, nauk─Ö j─Özyka obcego mo┼╝na rozpocz─ů─ç w ka┼╝dym wieku. Najwa┼╝niejsze s─ů ch─Ö─ç doskonalenia si─Ö, motywacja oraz samodyscyplina. Wiele os├│b zastanawia si─Ö, gdzie znale┼║─ç dobre┬ászko┼éy angielskiego. Warszawa (centrum) to jedno z miejsc, w kt├│rych zapotrzebowanie na profesjonalne kursy jest najwi─Öksze. I nic dziwnego ÔÇö to w┼éa┼Ťnie tam koncentruje si─Ö ┼╝ycie miasta ÔÇö biznesowe, kulturalne, turystyczne.

Szko┼éa j─Özyka angielskiego (Warszawa) ÔÇö podnie┼Ť swoje umiej─Ötno┼Ťci j─Özykowe

Obecnie znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego jest przez wielu pracodawc├│w uznawana ju┼╝ nie za atut, jak to by┼éo kilkana┼Ťcie lat temu, ale za konieczno┼Ť─ç.

szkoła języka angielskiego warszawa

Dlatego warto zawczasu zadba─ç o podszkolenie si─Ö w tym zakresie, wybieraj─ůc odpowiedni┬ákurs angielskiego. Warszawa oferuje wiele mo┼╝liwo┼Ťci w tej dziedzinie ÔÇö dost─Öpne s─ů kursy intensywne, e-learningi, z dojazdem do klienta, indywidualne i grupowe. Poziom mo┼╝na z ┼éatwo┼Ťci─ů dostosowa─ç do swoich umiej─Ötno┼Ťci, kt├│re okre┼Ťla si─Ö, wykonuj─ůc test poziomuj─ůcy.

Warto przy tym pami─Öta─ç, ┼╝e pracodawcy przyjmuj─ů jako standard umiej─Ötno┼Ť─ç pos┼éugiwania si─Ö j─Özykiem angielskim na poziomie przynajmniej ┼Ťredniozaawansowanym (B1/B2). W og┼éoszeniach o prac─Ö coraz cz─Ö┼Ťciej pojawiaj─ů si─Ö wymagania jeszcze wy┼╝sze ÔÇö znajomo┼Ť─ç j─Özyka na poziomie zaawansowanym (C1) b─ůd┼║ zbli┼╝onym do natywnego (C2). Co istotne, dobra┬ászko┼éa j─Özyka angielskiego┬ámo┼╝e zapewni─ç zmotywowanym osobom osi─ůgni─Öcie nawet najwy┼╝szego poziomu. Odpowiednia kombinacja ─çwicze┼ä z r├│┼╝nych dziedzin wiedzy i ┼╝ycia codziennego, zaj─Öcia z native speakerami oraz profesjonalna kadra to po┼éowa drogi do sukcesu.

Je┼Ťli chodzi o j─Özyk┬áangielski, kurs w Warszawie┬áto doskona┼éy pomys┼é na zwi─Ökszenie swojej atrakcyjno┼Ťci na rynku pracy.

Intensywna nauka angielskiego w biznesie ÔÇö okno na ┼Ťwiat

J─Özyk angielski otwiera wiele drzwi kariery, zatem warto pomy┼Ťle─ç o rozwoju w tym kierunku i zapisa─ç si─Ö na┬áintensywny kurs angielskiego. Warszawa┬áto miasto, w kt├│rym bez angielskiego trudno jest dobrze zaprezentowa─ç si─Ö przysz┼éemu pracodawcy. Mi─Ödzynarodowe ┼Ťrodowisko i szeroka sie─ç zagranicznych kontakt├│w biznesowych w┼Ťr├│d firm maj─ůcych siedzib─Ö w stolicy zobowi─ůzuje do umiej─Ötno┼Ťci pos┼éugiwania si─Ö j─Özykiem, kt├│ry cieszy si─Ö mianem lingua franca. To wa┼╝ne zw┼éaszcza dla os├│b zatrudnionych w korporacjach oraz dla przedsi─Öbiorc├│w. W┼éasny biznes ma wi─Öksz─ů szans─Ö na sukces, je┼Ťli b─Ödzie otwarty na obcokrajowc├│w. W Warszawie stanowi─ů oni du┼╝─ů cz─Ö┼Ť─ç mieszka┼äc├│w miasta i z pewno┼Ťci─ů ch─Ötnie skorzystaj─ů z oferty firmy, kt├│ra oferuje us┼éugi w j─Özyku angielskim. Osobom nastawiaj─ůcym si─Ö na zagraniczne rynki zbytu r├│wnie┼╝ przypominamy o tym, jak wa┼╝ny jest j─Özyk angielski. Kurs w Warszawie┬ápomo┼╝e w karierze ka┼╝dego przedsi─Öbiorczego cz┼éowieka, niezale┼╝nie od jego wieku.

Najlepsza szkoła angielskiego (Warszawa)

nauka angielskiego od podstawJ─Özyk angielski opanowa┼é wsp├│┼éczesny ┼Ťwiat. Co do tego nie ma w─ůtpliwo┼Ťci. Ponadto w modzie jest nieustanny, wszechstronny rozw├│j. Je┼Ťli za┼Ť si─Ö uczy─ç, to tylko od najlepszych. Dlatego Skrivanek ÔÇö najlepsza szko┼éa angielskiego w Warszawie ÔÇö przygotowa┼é szerok─ů ofert─Ö zaj─Ö─ç skierowanych do os├│b zainteresowanych samorozwojem. Mo┼╝liwo┼Ťci jest wiele, zar├│wno je┼Ťli chodzi o nauk─Ö w domu, jak i w naszej siedzibie. Dzi─Öki temu dob├│r najbardziej satysfakcjonuj─ůcej opcji jest bardzo ┼éatwy. Dost─Öpne kursy to nie tylko modu┼éy og├│lne podwy┼╝szaj─ůce poziom znajomo┼Ťci j─Özyka. Warto skorzysta─ç z rozbudowanej oferty, kt├│r─ů oferuje┬ászko┼éa angielskiego. Warszawa┬áto miasto pe┼éne przedsi─Öbiorc├│w, a zatem przygotowali┼Ťmy zaj─Öcia nastawione na nauk─Ö specjalistycznych wyra┼╝e┼ä u┼╝ywanych w biznesie. Jeste┼Ťmy tak┼╝e otwarci na ┼╝yczenia i potrzeby naszych klient├│w ÔÇö mo┼╝emy przygotowa─ç indywidualnie opracowane kursy dotycz─ůce wybranych dziedzin, takich jak na przyk┼éad: finanse i rachunkowo┼Ť─ç, zarz─ůdzanie, budownictwo, telekomunikacja. Znajomo┼Ť─ç ┼╝argonu jest na pewnym szczeblu kariery niezb─Ödna do porozumiewania si─Ö, a nierzadko pozwala zwr├│ci─ç na siebie uwag─Ö i pom├│c w uzyskaniu awansu. Zapewnij sobie pozycj─Ö lidera ÔÇö intensywny kurs angielskiego w Warszawie┬áz pewno┼Ťci─ů przyjdzie Ci z pomoc─ů!

Szkoła języka angielskiego Warszawa

szko┼éa angielskiego warszawaSzybko┼Ť─ç i skuteczno┼Ť─ç to dwa kluczowe s┼éowa, kt├│re obecnie kr├│luj─ů we wsp├│┼éczesnym ┼Ťwiecie. Wszystko, co dzisiaj robimy, ma by─ç wykonane zar├│wno pr─Ödko, jak i efektywnie, niezale┼╝nie od tego, czy dotyczy to naszej pracy zawodowej, codziennych domowych obowi─ůzk├│w, rozrywki, wypoczynku czy te┼╝ innych dziedzin naszego ┼╝ycia. Ten slogan przewija si─Ö zawsze i wsz─Ödzie, obowi─ůzuje nawet w odniesieniu do nauki j─Özyka obcego, bo dzisiejsi ucz─ůcy si─Ö oczekuj─ů szybkich efekt├│w w mo┼╝liwie kr├│tkim czasie. Pojawia si─Ö zatem konkretne pytanie: jak szybko i skutecznie nauczy─ç si─Ö j─Özyka? Czy wybrany przez nas kurs j─Özykowy w renomowanej szkole j─Özykowej zapewni nam oczekiwane rezultaty, jednocze┼Ťnie pr─Ödko i efektywnie? Czy uzyskane efekty b─Ödziemy mogli natychmiast przetestowa─ç w praktyce?

Odpowiedzi─ů na te dylematy mo┼╝e by─ç na przyk┼éad w pe┼éni spersonalizowany, indywidualny kurs angielskiego, kt├│ry szko┼éa j─Özykowa maksymalnie dopasuje do naszych konkretnych potrzeb oraz mo┼╝liwo┼Ťci czasowych i organizacyjnych. Warszawa, podobnie jak wi─Ökszo┼Ť─ç miast, oferuje kursantom w┼éa┼Ťnie takie mo┼╝liwo┼Ťci, dzi─Öki kt├│rym b─Öd─ů mogli oni osi─ůgn─ů─ç swoje cele szybko i skutecznie.

szkoły angielskiego warszawa centrum

Szkoła językowa Skrivanek

Indywidualne kursy j─Özykowe s─ů przeznaczone dla os├│b, kt├│re pragn─ů maksymalnie wykorzysta─ç sw├│j cenny czas na nauk─Ö wybranego j─Özyka, bowiem lektor jest w stanie po┼Ťwi─Öci─ç im 100% swojej uwagi i zapewni─ç maksimum zaanga┼╝owania na zaj─Öciach. Dodatkowo, wszelkie tre┼Ťci realizowane na lekcjach mog─ů by─ç w pe┼éni dopasowane do indywidualnych preferencji kursanta, do zajmowanego stanowiska pracy, czy te┼╝ zainteresowa┼ä. Daje to ogromne spektrum r├│┼╝norodnych temat├│w do wyboru, zakresu s┼éownictwa, funkcji j─Özykowych czy sprawno┼Ťci, kt├│rych sta┼ée doskonalenie da poczucie ogromnej satysfakcji z osi─ůganych post─Öp├│w, a tym samym zapewni odczucie sukcesu odniesionego w trakcie nauki.

Indywidualny kurs angielskiego to tak┼╝e ogromne wyzwanie dla samego uczestnika, kt├│ry podejmuje pewne okre┼Ťlone zobowi─ůzanie na bazie kt├│rego mo┼╝liwe jest uzyskanie konkretnych, mierzalnych efekt├│w, bowiem proces nauczania to r├│wnie┼╝ wysi┼éek oraz wk┼éad w┼éasny ucznia w postaci aktywnego zaanga┼╝owania w trakcie lekcji, samodzielna nauka po zaj─Öciach, regularnie odrabiana praca domowa czy korzystanie z dodatkowych materia┼é├│w wyselekcjonowanych i zadanych przez lektora. Dzi─Öki temu zasada ÔÇ×szybko i skutecznieÔÇŁ mo┼╝e zosta─ç w pe┼éni wcielona w ┼╝ycie, przynosz─ůc okre┼Ťlone post─Öpy w nauce angielskiego.

Warto zatem zastanowi─ç si─Ö przy wyborze w┼éa┼Ťciwej dla nas formy kursu angielskiego, na ile spe┼éni ona nasze specyficzne oczekiwania w zakresie szybko┼Ťci i skuteczno┼Ťci oraz czy dzi─Öki niej zrealizujemy nasze indywidualne cele j─Özykowe. Z za┼éo┼╝enia bowiem w pe┼éni zindywidualizowany kurs O-T-O, tradycyjny czy online, elastycznie dopasowany do naszych wymaga┼ä, wydaje si─Ö tutaj najlepsz─ů z mo┼╝liwych opcj─ů. Skorzystajmy z niej, a w my┼Ťl zasady, ┼╝e szybko mo┼╝e znaczy─ç r├│wnie┼╝ skutecznie, efekty naszej wyt─Ö┼╝onej pracy b─Öd─ů widoczne ju┼╝ po kilku miesi─ůcach intensywnej nauki.

nauki angielskiego, kurs języka angielskiego, naukę języka angielskiego, nauki języka angielskiego online, kurs dopasowany, nowe słownictwo
nauki angielskiego, nauki j─Özyka angielskiego online, umiej─Ötno┼Ť─ç s┼éuchania, innymi u┼╝ytkownikami, nowe s┼éownictwo
nauki j─Özyka angielskiego online, umiej─Ötno┼Ť─ç s┼éuchania, systematyczn─ů nauk─Ö, innymi u┼╝ytkownikami

Dlaczego warto uczy─ç si─Ö angielskiego?

J─Özyk angielski nale┼╝y do rodziny j─Özyk├│w germa┼äskich. Obecnie jest to najbardziej popularny j─Özyk na ┼Ťwiecie, wsp├│┼éczesna lingua┬áfranca. U┼╝ywa si─Ö go mi─Ödzy innymi w handlu i biznesie (angielski biznesowy). Jest mi─Ödzynarodowym j─Özykiem sztuki i wymiany my┼Ťli dlatego te┼╝ kursy angielskiego ciesz─ů si─Ö obecnie ogromnym powodzeniem.

Angielski to j─Özyk ojczysty dla ponad 330 milion├│w ludzi. Jako drugim j─Özykiem lub j─Özykiem obcym pos┼éuguje si─Ö nim ponad 1,5 miliarda os├│b, kt├│re uko┼äczy┼éy kursy angielskiego. J─Özykiem urz─Ödowym angielski jest w 54 krajach. Pod wzgl─Ödem liczby rodzimych u┼╝ytkownik├│w plasuje si─Ö on na trzecim miejscu na ┼Ťwiecie, po mandary┼äskim oraz hiszpa┼äskim. Obecny rozw├│j technologii informatycznej sprawi┼é, ┼╝e┬á mo┼╝liwo┼Ť─ç nauki j─Özyka angielskiego online jest dost─Öpna na szersz─ů skal─Ö. Inna opcj─ů nauki j─Özyka biznesowego dla firm s─ů kursy konwersacyjne j─Özyka angielskiego.

Minirozm├│wki w podr├│┼╝y

Podczas podr├│┼╝y po krajach angloj─Özycznych z pewno┼Ťci─ů przyda si─Ö znajomo┼Ť─ç kilku podstawowych zwrot├│w, takich jak np.:

Pomocy. ÔÇô Help me. /help mi/

Nie rozumiem. ÔÇô I donÔÇÖt understand. /a╔¬ d╔Ö╩Őnt ╦î╩în.d╔Ö╦łst├Žnd/

Zgubi┼éem si─Ö. ÔÇô I got lost. /a╔¬ ╔í╔ĺt l╔ĺst/

Gdzie jest szpital / bankomat / dworzec kolejowy? ÔÇô Where is a hospital / a cash machine / a railway station? /we╔Ör ╔¬z ╔Ö ╦łh╔ĺs.p╔¬.t╔Öl / ╦łk├Ž╩â m╔Ö╦î╩âi╦Én / ╦łre╔¬l.we╔¬ ╦îste╔¬.╩â╔Ön/?

Dzi─Ökuj─Ö. ÔÇô Thank you. /╬Ş├Ž┼ők ju╦É/

Wypr├│buj nasze rozm├│wki z j─Özyka angielskiego.

Ciekawostki

Angielski w wersji brytyjskiej ro┼╝ni si─Ö od angielskiego w wersji ameryka┼äskiej. Warto pozna─ç kilka podstawowych s┼é├│w, kt├│re r├│┼╝ni─ů si─Ö od siebie, a oznaczaj─ů to samo. Na przyk┼éad toalety, czyli toilets w┬áwersji brytyjskiej to rest rooms w wersji ameryka┼äskiej. Bankomat to a cash machine lub cash dispenser w┬áwersji brytyjskiej i an ATM w wersji ameryka┼äskiej. Natomiast a road house to ameryka┼äski zajazd, czyli an inn po brytyjsku. Lekcje angielskiego stacjonarne lub kursy online z rodzimym u┼╝ytkownikiem (native speaker) pomagaj─ů nauczy─ç si─Ö j─Özyka og├│lnego w r├│┼╝nych jego odmianach i dialektach.

Miniprzewodnik

Kraje angloj─Özyczne to istny raj dla zwiedzaj─ůcych. Warto odwiedzi─ç nie tylko stolice i najwi─Öksze miasta, ale r├│wnie┼╝ pojecha─ç w inne zachwycaj─ůce zak─ůtki. W Wielkiej Brytanii mo┼╝emy trafi─ç do parku safari Knowsley lub do teatru Minack Theatre wykutego w skale niedaleko miejscowo┼Ťci Porthcurno. Warto wybra─ç si─Ö te┼╝ na p├│┼éwysep Lizard ÔÇö najbardziej wysuni─Öty na po┼éudnie punkt Wielkiej Brytanii.

Stany Zjednoczone to kraj r├│┼╝norodny i obfituj─ůcy w ciekawe zak─ůtki, zar├│wno te kultowe (jak Route 66), jak i te mniej znane (jak na przyk┼éad: Salt Flats, osada o dziwacznej nazwie Zzyzx w Kaliforni czy wioska Amisz├│w w Pensylwanii). Mi┼éo┼Ťnicy wina odwiedz─ů zapewne winny park rozrywki z winnic─ů Francisa Forda Coppoli, a zapaleni podr├│┼╝nicy pojad─ů a┼╝ na ÔÇ×skrzy┼╝owanie dr├│g ┼ŤwiataÔÇŁ, czyli do Anchorage na Alasce.

Kanada, ta mniej znana, to na przykład mała osada Alert. Jest to najdalej wysunięte na północ stale zamieszkałe miejsce na kuli ziemskiej.

Natomiast Australia mo┼╝e si─Ö poszczyci─ç najd┼éu┼╝szym p┼éotem chroni─ůcym przed psami dingo. Za┼Ť podr├│┼╝uj─ůc po Sydney, warto mie─ç ze sob─ů GPS, poniewa┼╝ na ┼╝adnym przystanku nie znajdziemy ani jego nazwy, ani tym bardziej trasy ┼╝adnego z autobus├│w.