Kurs Business English


Skontaktuj si─Ö z nami, aby pozna─ç kursy Business English, kt├│re przenios─ů Twoje umiej─Ötno┼Ťci j─Özykowe na wy┼╝szy poziom.
cover

Co wyróżnia kursy, które organizuje szkoła językowa Skrivanek?

1

Elastyczno┼Ť─ç ÔÇô Dopasowujemy form─Ö i zakres merytoryczny nauki, w taki spos├│b, aby ca┼éy proces by┼é jak najbardziej efektywny i odpowiada┼é wzywaniom zawodowym.

Strefa firmy ÔÇô Zarz─ůdzanie kursami nigdy nie by┼éo takie proste: monitoring realizacji cel├│w i za┼éo┼╝e┼ä projektowych, ankiety satysfakcji z zaj─Ö─ç oraz raporty frekwencji oraz post─Öp├│w w jednym miejscu.

Opieka koordynatora projektu ÔÇô kt├│ry dobierze kadr─Ö prowadz─ůc─ů kursy, na bie┼╝─ůco monitoruje przebieg szkolenia i optymalizuje koszty szkolenia.

Unikalna metoda EFFECTO ÔÇô Metoda zosta┼éa opracowana przez szko┼é─Ö j─Özykow─ů Skrivanek i k┼éadzie nacisk na praktyczny trening kompetencji j─Özykowych podczas zaj─Ö─ç.

Audyty j─Özykowe ÔÇô Niezale┼╝na weryfikacja poziomu j─Özykowego pracownik├│w przed kursem j─Özykowym i po nim.

Bezp┼éatne materia┼éy edukacyjne ÔÇô dost─Öp do strefy e-learningu programu LangLion, a w niej do r├│┼╝norodnych materia┼é├│w edukacyjnych

Co to jest kurs Business English?

1

Kurs Business English opiera si─Ö na specjalistycznym programie nauczania angielskiego dla os├│b ucz─ůcych si─Ö j─Özyka od d┼éu┼╝szego czasu. Zaj─Öcia skupiaj─ů si─Ö na poszerzaniu znajomo┼Ťci terminologii z zakresu biznesu oraz szlifowaniu przydatnych umiej─Ötno┼Ťci. Dzi─Öki temu kursowi uczestnicy zdobywaj─ů wiedz─Ö niezb─Ödn─ů do skutecznej komunikacji w ┼Ťrodowisku pracy: mi─Ödzynarodowych organizacjach, korporacjach czy przedsi─Öbiorstwach. Program obejmuje r├│┼╝norodne aspekty j─Özyka angielskiego w kontek┼Ťcie biznesowym, takie jak: negocjacje, prezentacje, pisemna i ustna komunikacja, marketing, zarz─ůdzanie czy networking.

Czego nauczy Ci─Ö kurs Business English?

1

Na naszym kursie Business English nauczysz si─Ö kluczowych umiej─Ötno┼Ťci niezb─Ödnych do efektywnego funkcjonowania w ┼Ťrodowisku biznesowym. Poszerzysz s┼éownictwo z zakresu j─Özyka biznesu oraz rozwiniesz umiej─Ötno┼Ťci prowadzenia negocjacji, prezentacji czy spotka┼ä w j─Özyku angielskim. Zdob─Ödziesz kompetencje potrzebne do pisania maili i raport├│w, a tak┼╝e nauczysz si─Ö, jak unika─ç typowych b┼é─Öd├│w i nieporozumie┼ä w komunikacji mi─Ödzynarodowej. To doskona┼éy spos├│b na rozw├│j kariery zawodowej i zdobycie przewagi na rynku pracy. Wszystko odbywa si─Ö pod okiem do┼Ťwiadczonych lektor├│w, z naciskiem na praktyczne ─çwiczenia i interaktywn─ů form─Ö nauki j─Özyka angielskiego.

Um├│w si─Ö na rozmow─Ö, je┼Ťli chcesz om├│wi─ç sw├│j projekt. Ch─Ötnie om├│wimy szczeg├│┼éy, aby┼Ťmy mogli Ci pom├│c najlepiej jak potrafimy.
Wybierz jeden z dost─Öpnych termin├│w klikaj─ůc tutaj - ­čôů Um├│w spotkanie ­čô×

Aby wype┼éni─ç ten formularz, w┼é─ůcz obs┼éug─Ö JavaScript w przegl─ůdarce.

Klikaj─ůc ÔÇ×Prze┼ŤlijÔÇŁ akceptujesz zasady ochrony prywatno┼Ťci Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, kt├│rzy nam zaufali
1
klienci szkoła językowa

Dlaczego warto wybra─ç nasze zaj─Öcia Business English?

1
  • Wykwalifikowana kadra, kt├│ra potrafi wyt┼éumaczy─ç skomplikowane zagadnienia w prosty spos├│b i ukierunkowa─ç samodzieln─ů nauk─Ö.
  • Wykorzystanie nowych technologii na zaj─Öciach jako ciekawe urozmaicenie dla przekazywanego materia┼éu.
  • Skupiamy si─Ö na praktycznych aspektach j─Özyka, dotycz─ůcych sytuacji biznesowych, kt├│re napotkasz w pracy. ─ćwiczenia oparte na realnych scenariuszach pomog─ů Ci lepiej zrozumie─ç i zastosowa─ç nabyte umiej─Ötno┼Ťci.
  • Zaj─Öcia prowadzone s─ů na podstawie autentycznych materia┼é├│w, takich jak raporty, artyku┼éy prasowe, dokumenty handlowe czy studia przypadk├│w, co pozwala uczestnikom lepiej zrozumie─ç specyfik─Ö j─Özyka u┼╝ywanego w pracy zawodowej.
  • Program nauczania jest dostosowywany do poziomu zaawansowania oraz potrzeb zawodowych uczestnik├│w, co pozwala skupi─ç si─Ö na obszarach, kt├│re s─ů najwa┼╝niejsze dla uczni├│w.

Dla kogo jest kurs Business English?

1

Kurs Business English jest przeznaczony dla os├│b pracuj─ůcych w r├│┼╝nych sektorach gospodarki, takich jak finanse, handel, technologia czy turystyka, a tak┼╝e dla przedsi─Öbiorc├│w, mened┼╝er├│w i os├│b zajmuj─ůcych si─Ö handlem mi─Ödzynarodowym. Jednym s┼éowem: dla wszystkich tych, kt├│rzy z j─Özykiem angielskim maj─ů do czynienia w pracy i czuj─ů, ┼╝e chcieliby wej┼Ť─ç na wy┼╝szy poziom zaawansowania i swobodnie obraca─ç si─Ö w profesjonalnym ┼Ťrodowisku native speaker├│w. Dzi─Öki udzia┼éowi w kursie znacznie poszerzysz zakres s┼éownictwa i zdob─Ödziesz pewno┼Ť─ç siebie w codziennych sytuacjach biznesowych.

Podejdź do nauki Business English na własnych zasadach

1

Przygotowali┼Ťmy r├│┼╝norodne opcje, dzi─Öki kt├│rym dostosujesz nauk─Ö do swoich potrzeb i wymaga┼ä. Oferujemy zaj─Öcia w grupach oraz indywidualne. Niezale┼╝nie od tego, czy bardziej cenisz interakcj─Ö z innymi uczestnikami, czy indywidualne podej┼Ťcie, znajdziesz co┼Ť dla siebie. Kursy Business English s─ů dost─Öpne w formie stacjonarnej oraz online. Mo┼╝esz uczestniczy─ç w zaj─Öciach niezale┼╝nie od Twojego miejsca zamieszkania czy pracy. Lekcje online przeprowadzane s─ů z wykorzystaniem nowoczesnych narz─Ödzi i platform, kt├│re umo┼╝liwiaj─ů swobodn─ů rozmow─Ö. Decyduj─ůc si─Ö na nasz─ů ofert─Ö, z ┼éatwo┼Ťci─ů dopasujesz zaj─Öcia do Twojego stylu ┼╝ycia.

Business English, wyrażeń niezbędnych
Business English, j─Özyk biznesu
Business English

Sprawd┼║, czy zaj─Öcia Business English s─ů dla Ciebie

1

Bezpłatna lekcja demonstracyjna to doskonały sposób, aby poznać nasze metody działania. Podczas 60-minutowego spotkania online przekonasz się, czy odpowiada Ci nasza autorska metoda nauczania języka angielskiego. Dowiesz się również, czy Business English to kurs dla Ciebie i poznasz materiały, z którymi pracujemy na co dzień.

W czasie lekcji demonstracyjnej poznamy Twoje potrzeby oraz opowiemy, na jakie sprawno┼Ťci i kompetencje j─Özykowe k┼éadziemy nacisk. Zapoznamy Ci─Ö z naszymi metodami monitorowania post─Öp├│w oraz ch─Ötnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Wzi─Öcie udzia┼éu w bezp┼éatnych zaj─Öciach demonstracyjnych jest bardzo proste. Wype┼énij formularz zg┼éoszeniowy, wybieraj─ůc dogodny termin spotkania online.

Potwierdzimy dat─Ö w mailowej wiadomo┼Ťci zwrotnej (lekcje mog─ů by─ç prowadzone w dniach: poniedzia┼éek ÔÇô pi─ůtek, mi─Ödzy godzin─ů 8:00 a 15:00, z wy┼é─ůczeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

Aby wype┼éni─ç ten formularz, w┼é─ůcz obs┼éug─Ö JavaScript w przegl─ůdarce.
Preferowana data lekcji demonstracyjnej

Klikaj─ůc ÔÇ×Prze┼ŤlijÔÇŁ akceptujesz zasady ochrony prywatno┼Ťci Skrivanek sp. z o.o.

chatsimple