Audyty językowe

Obiektywna ocena kompetencji językowych Twoich pracowników.
Poznaj Focus Audit Tool – testy 100% online, 30+ języków,
skala CEFR (A1-C1), możliwość personalizacji,
wyniki nawet w 24 godziny.
cover

FOCUS jest narzędziem dla firm ceniących sobie rzetelną ocenę i czas – swój i swoich pracowników. To nowoczesna platforma online, która wspiera firmy w weryfikacji umiejętności językowych kandydatów, pracowników i uczestników szkoleń.

Co możemy Ci zaoferować?

Testy online z ponad 30 języków (m.in. angielskiego, czeskiego, francuskiego i rosyjskiego), które mogą ocenić 5 kompetencji językowych (gramatyka, słownictwo, czytanie, pisanie, mówienie). Wyniki w oparciu o skalę CEFR są gotowe w max. 24 lub 48 godzin, wraz z rekomendacjami do dalszej nauki. Z nami możesz oszczędzać czas i pieniądze!

Audyt rekrutacyjny
1

Rzetelna i obiektywna ocena kompetencji językowych kandydatów ubiegających się o pracę w Twojej firmie. W pełni dopasujemy testy do Twoich potrzeb.

Audyt kompleksowy
1

Najdokładniejsze zbadanie umiejętności językowych pracowników lub kandydatów do pracy. Określ poziom zaawansowania, potrzeby oraz przyrost kompetencji językowych.

Audyt poziomujący
1

Określenie poziomu językowego pracowników i podział na grupy szkoleniowe przed rozpoczęciem
kursu językowego.

Screening językowy
1

Szybka weryfikacja umiejętności komunikowania się w języku obcym, przeprowadzana najczęściej wśród kandydatów do pracy, za pomocą rozmowy telefonicznej lub komunikatorów internetowych.

Co zyskujesz, wybierając Focus?

• Łatwy wybór najlepszych pracowników do zespołu w procesie rekrutacji i redukcję kosztów oraz czasu potrzebnych na doszkolenie językowe.
  • Realną ocenę skali zwrotu z inwestycji w rozwój kompetencji językowych swoich pracowników.
  • Na podstawie szczegółowych wyników możesz określić, dla kogo w zespole szkolenia językowe stanowią cel strategiczny, co generuje wysokie koszty w budżecie, a dla kogo wsparcie z zakresu nauki języków obcych można traktować jako formę benefitu, co pozwala na dobranie odpowiedniej formy szkoleń dla pracowników.
  • Konkretną informację o poczynionych postępach każdego pracownika indywidualnie oraz w postaci raportu zbiorczego, uwzględniającego wszystkich audytowanych.

Dlaczego Focus jest dla Ciebie?

• dostęp do platformy w dowolnym miejscu i czasie 24/7
  • testy, wyniki i kontrola 100% online
  • personalizacja testów oraz komunikacji
  • możliwość oceny indywidualnej i grupowej
  • pełna kontrola etapów, na jakich znajduje się każdy test
  • korzystaj z platformy indywidualnie bądź z zespołem
  • zarządzanie widocznością informacji dla pracowników
logo focus LS

Czym jest FOCUS? To autorskie i innowacyjne narzędzie szkoły językowej Skrivanek do przeprowadzania audytów online, które wspiera firmy na rynku polskim i zagranicznym w procesach rekrutacyjnych i nie tylko.