Kursy językowe dla Ciebie

Skontaktuj się z nami, a wspólnie dobierzemy dla Ciebie odpowiednie kursy językowe na zróżnicowanych poziomach zaawansowania i wdrożymy rozwiązania, które będą odpowiedzią na potrzeby Twojej firmy

Kursy językowe dla osób prywatnych oraz firm

1

Nasze szkolenia językowe wyróżnia indywidualne i kompleksowe podejście do każdego klienta. Formy i metody nauki zawsze dobieramy w taki sposób, aby w pełni odpowiadały celom i oczekiwaniom klienta, ale też aby były ściśle dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb lub specyfiki Twojej firmy.

Dowolna forma nauki – chcesz się uczyć z lektorem, za pomocą platformy online lub poprzez blended learning? W naszej ofercie znajdziesz każde z tych rozwiązań.
Elastyczność – formę oraz treść kursów jezykowych dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta – każdy Kursant otrzymuje dostęp do swojego profilu, w którym znajdują się informację na temat zajęć, grafiku, zadań domowych oraz materiałów zrealizowanych podczas zajęć.
Certyfikaty – udział w kursach językowych zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skalą CEFR.
Unikalna metoda EFFECTO – nasi lektorzy pracują w oparciu o metodę opracowaną przez szkołę językową Skrivanek, która kładzie nacisk na praktyczny trening kompetencji językowych podczas zajęć.

Na organizowane przez nas kursy językowe uczęszcza każdego roku ponad 3000 osób, a podczas szkoleń koncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności komunikacji przydatnych zarówno w sytuacjach codziennych, jak i zawodowych, które pozwolą Ci godnie reprezentować firmę również poza granicami kraju.

• rozwijamy kluczowe umiejętności językowe (mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie), które są przydatne np. w trakcie rozmów telefonicznych, przy wymianie korespondencji mailowej, na spotkaniach biznesowych i podczas prezentacji, przy obsłudze klienta, w sprzedaży czy negocjacjach;
  • stawiamy na naukę nowego słownictwa branżowego z zakresu: marketingu, finansów, prawa, logistyki, księgowości, PR, technologii, HR, IT i wielu innych dziedzin;
  • doskonalimy umiejętności pisania raportów, wiadomości e-mail, ofert i CV.

W przypadku kursów językowych dla firm koncentrujemy się głównie na doskonaleniu umiejętności kluczowych dla skutecznej komunikacji w języku obcym w środowisku biznesowym, dając kursantom jednocześnie niepowtarzalną okazję do rozwijania pozostałych kompetencji z zakresu efektywnego stosowania języka w różnych sytuacjach ogólnych i zawodowych.

Każdy kurs rozpoczynamy od przeprowadzenia testu poziomującego z języka obcego, na podstawie którego określany jest aktualny stopień znajomości języka obcego przyszłych kursantów, a następnie zespół szkoły językowej Skrivanek opracowuje szczegółowy program nauczania dopasowany do konkretnych wymagań i możliwości uczestników szkolenia oraz dedykuje odpowiedniego lektora polskiego lub native speakera, który poprowadzi kurs stacjonarny lub kurs online dla oddelegowanych na szkolenie uczestników.

Sprawdź nasze darmowe testy językowe:

Kurs języka angielskiego
nauka języka niemieckiego

Nauka języka z kompetentnym i doświadczonym lektorem w ramach regularnych zajęć będzie obejmować zarówno słownictwo ogólne, jak i specjalistyczne, różnorodne nagrania, interesujące filmy, ciekawe konwersacje, dające możliwość zdobycia praktyki w mówieniu, określony zakres gramatyki oraz użyteczne zwroty i wyrażenia, dzięki którym będziesz swobodnie wypowiadać się również na piśmie.

W naszej szkole dostępne są dla dorosłych różne kursy językowe, np. z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego czy włoskiego, a lekcje są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów i native speakerów, którzy udzielają stałego wsparcia swoim uczniom oraz chętnie się dzielą wszelkimi użytecznymi wskazówkami dotyczącymi nauki języków obcych.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych lub sprawdzić, czy są one odpowiednie dla Ciebie lub Twojej firmy, napisz do nas lub sprawdź ofertę sklepu online.

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Wybrane opinie naszych klientów z Google Maps:

Zajęcia prowadzone bardzo ciekawie i profesjonalnie.

Komunikacja, organizacja, szkolenia na wysokim poziomie. Polecam!

Bardzo polecam szkołę językową Skrivanek.

Polecam współpracę ze szkołą językową Skrivanek.

Więcej opinii znajdziesz tutaj.

Zaufali nam:
klienci szkoła językowa

Korzyści ze współpracy:

1
  • szansa rozwoju zawodowego dla Ciebie lub Twoich pracowników, spersonalizowane kursy językowe
  • realizacja indywidualnych wyzwań, zawartość kursu dopasowana do specyfiki firmy lub egzaminu (nauka zdalna lub stacjonarna w ramach zajęć zgodnie z harmonogramem)
  • nabycie umiejętności swobodnego posługiwania się językiem obcym w kraju i za granicą

Strefa kursanta:

1
  • informacje na temat swojej grupy, rozkładu zajęć, dodatkowych prac,
  • harmonogram i szczegółowa tematyka zajęć,
  • frekwencja na poszczególnych zajęciach w danym miesiącu,
  • terminy planowanych testów oraz uzyskane wyniki,
  • bezpłatna strefa e-learning z dodatkowymi materiałami.
Sprawdź również naszą ofertę najczęściej wybieranych kursów indywidualnych lub przejdź do sklepu: