Kursy j─Özykowe dla Ciebie

Skontaktuj si─Ö z nami, a wsp├│lnie dobierzemy dla Ciebie odpowiednie kursy j─Özykowe na zr├│┼╝nicowanych poziomach zaawansowania i wdro┼╝ymy rozwi─ůzania, kt├│re b─Öd─ů odpowiedzi─ů na potrzeby Twojej firmy
cover

Kursy j─Özykowe dla os├│b prywatnych oraz firm

1

Nasze szkolenia j─Özykowe wyr├│┼╝nia indywidualne i kompleksowe podej┼Ťcie do ka┼╝dego klienta. Formy i metody nauki zawsze dobieramy w taki spos├│b, aby w pe┼éni odpowiada┼éy celom i oczekiwaniom klienta, ale te┼╝ aby by┼éy ┼Ťci┼Ťle dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb lub specyfiki Twojej firmy.

Dowolna forma nauki ÔÇô chcesz si─Ö uczy─ç z lektorem, za pomoc─ů platformy online lub poprzez blended learning? W naszej ofercie znajdziesz ka┼╝de z tych rozwi─ůza┼ä.
Elastyczno┼Ť─ç ÔÇô form─Ö oraz tre┼Ť─ç kurs├│w jezykowych dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta ÔÇô ka┼╝dy Kursant otrzymuje dost─Öp do swojego profilu, w kt├│rym znajduj─ů si─Ö informacj─Ö na temat zaj─Ö─ç, grafiku, zada┼ä domowych oraz materia┼é├│w zrealizowanych podczas zaj─Ö─ç.
Certyfikaty ÔÇô udzia┼é w kursach j─Özykowych zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skal─ů CEFR.
Unikalna metoda EFFECTO ÔÇô nasi lektorzy pracuj─ů w oparciu o metod─Ö opracowan─ů przez szko┼é─Ö j─Özykow─ů Skrivanek, kt├│ra k┼éadzie nacisk na praktyczny trening kompetencji j─Özykowych podczas zaj─Ö─ç.

Na organizowane przez nas kursy j─Özykowe ucz─Öszcza ka┼╝dego roku ponad 3000 os├│b, a podczas szkole┼ä koncentrujemy si─Ö na rozwijaniu umiej─Ötno┼Ťci komunikacji przydatnych zar├│wno w sytuacjach codziennych, jak i zawodowych, kt├│re pozwol─ů Ci godnie reprezentowa─ç firm─Ö r├│wnie┼╝ poza granicami kraju.

 • rozwijamy kluczowe umiej─Ötno┼Ťci j─Özykowe (m├│wienie, s┼éuchanie, czytanie i pisanie), kt├│re s─ů przydatne np. w trakcie rozm├│w telefonicznych, przy wymianie korespondencji mailowej, na spotkaniach biznesowych i podczas prezentacji, przy obs┼éudze klienta, w sprzeda┼╝y czy negocjacjach;
 • stawiamy na nauk─Ö nowego s┼éownictwa bran┼╝owego z zakresu: marketingu, finans├│w, prawa, logistyki, ksi─Ögowo┼Ťci, PR, technologii, HR, IT i wielu innych dziedzin;
 • doskonalimy umiej─Ötno┼Ťci pisania raport├│w, wiadomo┼Ťci e-mail, ofert i CV.

W przypadku kurs├│w j─Özykowych dla firm koncentrujemy si─Ö g┼é├│wnie na doskonaleniu umiej─Ötno┼Ťci kluczowych dla skutecznej komunikacji w j─Özyku obcym w ┼Ťrodowisku biznesowym, daj─ůc kursantom jednocze┼Ťnie niepowtarzaln─ů okazj─Ö do rozwijania pozosta┼éych kompetencji z zakresu efektywnego stosowania j─Özyka w r├│┼╝nych sytuacjach og├│lnych i zawodowych.

Ka┼╝dy kurs rozpoczynamy od przeprowadzenia testu poziomuj─ůcego z j─Özyka obcego, na podstawie kt├│rego okre┼Ťlany jest aktualny stopie┼ä znajomo┼Ťci j─Özyka obcego przysz┼éych kursant├│w, a nast─Öpnie zesp├│┼é szko┼éy j─Özykowej Skrivanek opracowuje szczeg├│┼éowy program nauczania dopasowany do konkretnych wymaga┼ä i mo┼╝liwo┼Ťci uczestnik├│w szkolenia oraz dedykuje odpowiedniego lektora polskiego lub native speakera, kt├│ry poprowadzi kurs stacjonarny lub kurs online dla oddelegowanych na szkolenie uczestnik├│w.

Sprawd┼║ nasze darmowe testy j─Özykowe:

Kurs j─Özyka angielskiego
nauka j─Özyka niemieckiego

Nauka j─Özyka z kompetentnym i do┼Ťwiadczonym lektorem w ramach regularnych zaj─Ö─ç b─Ödzie obejmowa─ç zar├│wno s┼éownictwo og├│lne, jak i specjalistyczne, r├│┼╝norodne nagrania, interesuj─ůce filmy, ciekawe konwersacje, daj─ůce mo┼╝liwo┼Ť─ç zdobycia praktyki w m├│wieniu, okre┼Ťlony zakres gramatyki oraz u┼╝yteczne zwroty i wyra┼╝enia, dzi─Öki kt├│rym b─Ödziesz swobodnie wypowiada─ç si─Ö r├│wnie┼╝ na pi┼Ťmie.

W naszej szkole dost─Öpne s─ů dla doros┼éych r├│┼╝ne kursy j─Özykowe, np. z j─Özyka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpa┼äskiego┬áczy w┼éoskiego, a lekcje s─ů prowadzone przez wykwalifikowanych lektor├│w i native speaker├│w, kt├│rzy udzielaj─ů sta┼éego wsparcia swoim uczniom oraz ch─Ötnie si─Ö dziel─ů wszelkimi u┼╝ytecznymi wskaz├│wkami dotycz─ůcymi nauki j─Özyk├│w obcych.

Je┼Ťli jeste┼Ť zainteresowany wsp├│┼éprac─ů, chcesz dowiedzie─ç si─Ö wi─Öcej na temat naszych rozwi─ůza┼ä j─Özykowych lub sprawdzi─ç, czy s─ů one odpowiednie dla Ciebie lub Twojej firmy, napisz do nas lub sprawd┼║ ofert─Ö sklepu online.

Aby wype┼éni─ç ten formularz, w┼é─ůcz obs┼éug─Ö JavaScript w przegl─ůdarce.

Klikaj─ůc ÔÇ×Prze┼ŤlijÔÇŁ akceptujesz zasady ochrony prywatno┼Ťci Skrivanek sp. z o.o.

Wybrane opinie naszych klient├│w z Google Maps:

Zaj─Öcia prowadzone bardzo ciekawie i profesjonalnie.


Komunikacja, organizacja, szkolenia na wysokim poziomie. Polecam!


Bardzo polecam szko┼é─Ö j─Özykow─ů Skrivanek.


Polecam wsp├│┼éprac─Ö ze szko┼é─ů j─Özykow─ů Skrivanek.

Wi─Öcej opinii znajdziesz tutaj.

Zaufali nam:
klienci szkoła językowa

Korzy┼Ťci ze wsp├│┼épracy:

1
 • szansa rozwoju zawodowego dla Ciebie lub Twoich pracownik├│w, spersonalizowane kursy j─Özykowe
 • realizacja indywidualnych wyzwa┼ä, zawarto┼Ť─ç kursu dopasowana do specyfiki firmy lub egzaminu (nauka zdalna lub stacjonarna w ramach zaj─Ö─ç zgodnie z harmonogramem)
 • nabycie umiej─Ötno┼Ťci swobodnego pos┼éugiwania si─Ö j─Özykiem obcym w kraju i za granic─ů

Strefa kursanta:

1
 • informacje na temat swojej grupy, rozk┼éadu zaj─Ö─ç, dodatkowych prac,
 • harmonogram i szczeg├│┼éowa tematyka zaj─Ö─ç,
 • frekwencja na poszczeg├│lnych zaj─Öciach w danym miesi─ůcu,
 • terminy planowanych test├│w oraz uzyskane wyniki,
 • bezp┼éatna strefa e-learning z dodatkowymi materia┼éami.
Sprawd┼║ r├│wnie┼╝ nasz─ů ofert─Ö najcz─Ö┼Ťciej wybieranych kurs├│w indywidualnych lub przejd┼║ do sklepu:
kurs j─Özyka angielskiego online
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
kurs j─Özyka niemieckiego online
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
kurs j─Özyka rosyjskiego online
130,00 5600,00 
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
kurs j─Özyka francuskiego online
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
chatsimple