Szkoła językowa – o nas


Jesteśmy otwarci na nowe technologie, współtworzymy rynek usług językowych, wyznaczając nowe trendy i standardy jakości.

Pobierz folder, aby dowiedzieć się o nas więcej.
cover

Przez ponad 20 lat naszej działalności już kilkaset firm zdecydowało się współpracę ze szkołą językową Skrivanek. W naszych kursach brało udział kilka tysięcy osób. Przeprowadziliśmy prawie milion godzin lekcyjnych. Nasz zespół tworzą doświadczeni metodycy, profesjonalni koordynatorzy kursów oraz wykwalifikowani, doświadczeni lektorzy, którzy każdego dnia dokładają starań, aby nasi kursanci realizowali swoje cele językowe. Poznajmy się bliżej!

Od 2004 roku zdobywamy Wasze uznanie, zmieniając potrzeby językowe w konkretne projekty. Chcemy, aby inwestycje w rozwój językowy przyniosły realny zwrot naszym kursantom. Stale doskonalimy i dokształcamy się metodycznie, aby efekty naszej pracy były za każdym razem jeszcze szybsze i lepsze. Rozwijamy się i obserwujemy najnowsze trendy w nauczaniu języków obcych. Największą satysfakcją i motywacją do pracy są dla nas opinie naszych partnerów biznesowych i kursantów, którzy doceniają nasze działania i zaangażowanie.

Szkoła językowa Skrivanek – co nas wyróżnia?

1

Jesteśmy bardzo elastyczną szkołą językową, która słucha potrzeb i oczekiwań kursantów. Wierzymy, że każdy może skutecznie nauczyć się języka obcego. Nasza pasja pozwoliła nam stworzyć kompleksową ofertę kursów grupowych i indywidualnych, które prowadzimy zarówno w formie zajęć stacjonarnych, jak i za pośrednictwem platformy do nauki online.

Skutecznie edukujemy we wszystkich językach europejskich, a na życzenie klienta także w językach pozaeuropejskich.

Zatrudniani przez nas lektorzy są doskonale przygotowani pod względem metodycznym i jednocześnie mają bogate doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych. Wielu z naszych lektorów posiada dodatkowe umiejętności i kwalifikacje, takie jak uprawnienia egzaminatorów czy ukończone studia podyplomowe, które ułatwiają im prowadzenie zajęć w firmach działających w danej branży.

Elastyczność

1

Nie istnieje jedna, prawidłowa metoda nauki języka obcego, która byłaby skuteczna dla każdego. Każdy jest inny, ma inne preferencje, zdolności i potrzeby. W naszej szkole zapewniamy pełen pakiet usług językowych w zakresie nauki języków obcych:

Dla osób, które pragną maksymalnie wykorzystać swój cenny czas przeznaczony na naukę języka, przygotowaliśmy również ofertę w pełni spersonalizowanych kursów języków obcych, których zakres merytoryczny dopasujemy do potrzeb, możliwości czasowych oraz organizacyjnych kursantów.

Dopasowujemy formę i zakres merytoryczny nauki, w taki sposób, aby cały proces był jak najbardziej efektywny.

Praktyczne podejście do nauki języka obcego

1

Szkolimy w oparciu o naszą autorską metodę nauki EFFECTO. Jest to skuteczna i wciągająca technika nauki języka obcego, którą można dostosować do własnych potrzeb. Łączy w sobie pięć podstawowych elementów:

  • aktywność,
  • inspirację,
  • zabawę,
  • indywidualne podejście oraz
  • gwarancję skuteczności.

Metoda została opracowana przez szkołę językową Skrivanek i kładzie nacisk na praktyczny trening kompetencji językowych podczas zajęć. Dzięki temu skutecznie aktywizujemy uczestników kursów umożliwiając im szybsze przełamywanie barier językowych.

Uczymy w taki sposób, aby zdobyta wiedza rezonowała w prawdziwym życiu na długo po zakończeniu kursu.

kursy językowe
nauka języków
nauka języka

Szybkie rezultaty

1

W naszej pracy staramy się opierać na sprawdzonych rozwiązaniach, ale nie tracimy z pola widzenia możliwości działań innowacyjnych i nietypowych. Jako pierwsza szkoła językowa w Polsce wprowadziliśmy na szeroką skalę szkolenia w systemie blended learning, który łączy w sobie tradycyjne metody nauki (bezpośredni kontakt z prowadzącym) z aktywnościami prowadzonymi zdalnie za pomocą komputera (e-learning).

Na naszej platformie do dyspozycji kursantów jest również szeroki wachlarz narzędzi umożliwiających bieżącą analizę postępów w nauce wybranego języka. W Strefie kursanta znajdują się wszelkie informacje związane ze szkoleniem, między innymi: harmonogram, oceny, informacje o nieobecnościach i zrealizowanych zajęciach. Za pomocą platformy online można również bez ograniczeń korzystać z naszej oferty e-learningowej oraz utrzymywać bieżący kontakt z osobistym lektorem i koordynatorami szkolenia.

Pomagamy naszym kursantom w realizacji ich lingwistycznych celów i regularnie informujemy o osiąganych przez nich rezultatach. Innymi słowy, cały czas trzymamy rękę na pulsie.

Stawiamy na komunikację

1

Nasz zespół lektorów i audytorów językowych kładzie szczególny nacisk na przełamywanie wśród kursantów barier językowych oraz rozwój umiejętności komunikacyjnych, czyli rozumienia, wyrażania i interpretowania pojęć, myśli, uczuć, faktów i opinii w formie zarówno ustnej, jak i pisemnej.

Nauka języka obcego w szkole językowej Skrivanek to nie tylko poznawanie słów i reguł gramatycznych. Jesteśmy praktykami i uczymy skutecznej komunikacji dopasowanej do kontekstu społecznego i kulturowego. Znajomość języka obcego to również znajomość konwencji społecznych, czy aspektów kulturowych kraju, którego języka nauczamy. Skuteczna komunikacja jest dla nas najważniejsza. Języka obcego uczymy po to, by dzięki znajomości słownictwa oraz zagadnień gramatycznych nasi kursanci mogli swobodnie się porozumieć zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i prywatnych.

Znajomość rynku językowego i otwartość na nowe wyzwania pozwala nam dostarczać rozwiązania językowe, którym możesz zaufać.

Zależy nam na Twoim sukcesie!

1

Wszyscy, którzy podejmują decyzję o nauce języka obcego (angielskiego czy innego), dążą do realizacji wytyczonego przez siebie celu zawodowego lub osobistego. Z tego względu w szkole językowej Skrivanek to właśnie od sprecyzowania potrzeb naszych kursantów zaczynamy każdą współpracę. Następnie towarzyszymy uczestnikom kursów i szkoleń w realizacji ich celów. Wiemy, jak ogromny ma to wpływ na motywację do nauki. W zależności od potrzeb zorganizujemy zarówno ogólne, biznesowe, jak i branżowe kursy języka obcego. Dzięki indywidualnemu podejściu gwarantujemy wysoką skuteczność szkoleń oraz osiągnięcie założonych celów w określonym czasie. Zanim rozpoczną się kursy języka angielskiego lub innego, przeprowadzamy test sprawdzający poziom znajomości języka angielskiego lub innego. Pozwala to dostosować naukę języków do kursanta.

Stawiamy na profesjonalizm i skrupulatność. Poza tym po prostu lubimy to, co robimy. Dzięki temu zarówno nasi lektorzy, jak i pracownicy są bardzo zaangażowani w swoją pracę. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie pozwala nam efektywnie koordynować duże projekty w różnych lokalizacjach, zapewniając przy tym wysoki poziom jakości świadczonych usług. Najwyższa jakość nauczania oraz profesjonalizm szkoły językowej Skrivanek wielokrotnie zostały potwierdzone certyfikatami jakości.

Przekonaj się sam i dołącz do grona zadowolonych kursantów i słuchaczy szkoły językowej Skrivanek. Zapraszamy do kontaktu!

chatsimple