SZKOŁA JĘZYKOWA SKRIVANEK

Dlaczego warto uczyć się języka portugalskiego?

Nauka języka portugalskiego może znacząco poprawić Twoje perspektywy zawodowe, otwierając nowe możliwości na międzynarodowej arenie. Posiadanie umiejętności w tym języku jest szczególnie cenne w kontekście rozwijających się rynków, takich jak Brazylia, ułatwiając nawiązywanie relacji biznesowych i rozumienie lokalnych potrzeb rynkowych. Znajomość portugalskiego wyróżnia na tle konkurencji, zwłaszcza w branżach takich jak eksport, turystyka czy dyplomacja, i jest ceniona przez pracodawców poszukujących kandydatów zdolnych wspierać ekspansję firmy na nowe rynki. Dodatkowo, umiejętności te rozwijają elastyczność kulturową i zdolność adaptacji, kluczowe w budowaniu międzynarodowych sieci kontaktów i skutecznym prowadzeniu negocjacji. Inwestycja w naukę portugalskiego to strategiczny krok w kierunku międzynarodowej kariery i zwiększenia konkurencyjności na rynku pracy.

Odkryj nieograniczone możliwości w biznesie i życiu prywatnym, rozwijając swoje umiejętności komunikacyjne z naszymi wszechstronnymi kursami językowymi. Nasze kursy zapewniają nie tylko znajomość języka, ale także narzędzia niezbędne do budowania międzynarodowych relacji i osiągania osobistego sukcesu w coraz bardziej globalizującym się świecie.
Maturalne
Konwersacyjne
Dla firm i Ciebie
Indywidualne
Online
Grupowe
0
kursantów w 2023
0
dostępnych języków
0
zrealizowanych lekcji w 2023
Rozpocznij swoją edukacyjną podróż z nami i odkryj, jak płynna znajomość angielskiego może zmienić Twoje życie. Nie czekaj, wypełnij formularz lub sprawdź ofertę ➡️ kursów z portugalskiego ️⭐ w naszym sklepie online
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Szukasz konkretnego kursu językowego? Sprawdź sklep szkoły językowej.

NAUKA JĘZYKA PORTUGALSKIEGO DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

POMOŻEMY CI ZREALIZOWAĆ TWOJE ZAŁOŻENIA JĘZYKOWE, ABYŚ TY MÓGŁ OSIĄGNĄĆ SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE!

Witaj w Skrivanku, gdzie każdy – czy to działając indywidualnie, czy w grupie – znajdzie drogę do realizacji swoich celów. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w drodze do osobistego i zawodowego sukcesu, oferując elastyczne kursy online dostosowane do Twoich potrzeb. Nasza oferta skierowana jest do osób na różnych poziomach zaawansowania i dostosowana jest do konkretnych branży, co umożliwia naukę w komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu.

Korzystając z naszych kursów, zyskujesz dostęp do najwyższej jakości materiałów edukacyjnych i możliwość pracy z doświadczonymi lektorami. W Skrivanku wierzymy, że nauka języków – w tym nauka języka portugalskiego – otwiera przed Tobą świat nowych możliwości. Dołącz do nas i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele. Twoja przyszłość rozpoczyna się tutaj, w miejscu, gdzie pasja do nauki i profesjonalizm łączą się, tworząc idealne warunki dla Twojego rozwoju i osiągania sukcesów.

Poszukujesz sposobu na zwiększenie kompetencji językowych w swoim zespole? Szkolajezyk.pl oferuje więcej niż kursy językowe – to inwestycja w rozwój Twojej firmy. Nasze programy językowe, dostosowane do specyfiki branżowej, ogólnej wiedzy biznesowej lub konkretnych potrzeb Twojego zespołu, są kluczem do globalnego sukcesu. Dzięki profesjonalnemu wsparciu i regularnemu raportowaniu postępów będziesz na bieżąco z osiągnięciami swoich pracowników. Przeprowadzimy również szczegółową analizę poziomu językowego Twojego zespołu, wykorzystując rozmowy, testy online oraz narzędzie audytowe FOCUS, aby dostosować program nauczania do Waszych potrzeb. Zarezerwuj spotkanie online i odkryj, jak nasza oferta może wspierać Twój biznes. Razem przekroczymy barierę językową, otwierając drzwi do nowych możliwości!

loga szkola grey
Opinie naszych uczniów i klientów
Ich pozytywne doświadczenia świadczą o skuteczności naszych metod i indywidualnym podejściu.
Nasz cel to zapewnienie bogatej wiedzy i umiejętności komunikacji w języku obcym.

Miałem korepetycje z angielskiego dla programistów i jestem bardzo zadowolony. Na zajęcia uczęszczałem przez kilka miesięcy z olbrzymim entuzjazmem. Pan Karol (Korepetytor) przygotowywał świetne materiały oraz prowadził zajęcia w bardzo ciekawy sposób. Oprócz angielskiego posiada wiedzę z najnowszych technologii, także było co przerabiać posługując się angielskim

Bardzo jestem zadowolona z lekcji, lektor z którym mamy zajęcia jest bardzo zaangażowany i prowadzi zajęcia w ciekawy sposób. Na zajeciach robimy różnorodne formaty które nie pozwalają na nudę. Wyjątkowo udało mi się więc podtrzymać moją wewnętrzną motywację i z tego się najbardziej cieszę, bo jest to niezmiernie trudne Zajęcia mam już prawie rok, dwa razy w tygodniu po jednej godzinie zegarowej. Zajęcia są w biurze zaraz po pracy więc jest to duże ułatwienie.

Mam przyjemność współpracować ze Szkołą Językowa Skrivanek. Szkoła oferuje ciekawe kursy , przygotowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Jest rzetelną i profesjonalną firmą, z którą współpraca na każdym etapie jest przyjemnością. Polecam !

Z usług Szkoły Językowej Skrivanek korzystałam w ramach zajęć grupowych, organizowanych przez firmę, w której pracowałam. Gdy poszukiwałam platformy e-learningowej do nauki języka, a następnie lektora do zajęć indywidualnych wybrałam również Skrivanka. Doceniam bardzo dobry kontakt z firmą i otwartość na klienta.

Wysoko oceniamy współpracę z zespołem szkoły językowej Skrivanek pod kątem organizacji. administracji i komunikacji na poszczególnych etapach projektu. Polecamy szkołę językową Skrivanek jako rzetelnego partnera, który świadczy oferowane usługi z należytą starannością oraz na najwyższym poziomie.

Stosowane rozwiązania oraz odpowiednio dobrana kadra lektorska korzystnie wpływają na rozwój kompetencji językowych pracowników biorących udział w szkoleniach. Proces organizacji oraz administracji projektu umożliwia bardzo dobrą komunikację i realizację celów biznesowych naszej organizacji.

Cenimy sposób monitorowania przebiegu procesu szkoleń i sprawną komunikację z zespołem szkoły. Pracownicy biura za każdym razem wspierają Dział HR w ustaleniu harmonogramu zajęć , dostosowując się do naszych wytycznych i potrzeb. Pozostają też w stałym kontakcie z uczestnikami zajęć i są otwarci na informacje zwrotne z ich strony.

SZKOŁA JĘZYKOWA SKRIVANEK
CO NAS WYRÓŻNIA
Elastyczność
Formę oraz treść kursów z portugalskiego dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta
Informacje na temat zajęć, grafiku, zadań domowych oraz materiałów zrealizowanych podczas zajęć.
Odwołanie zajęć
Umożliwiamy bezpłatne odwołanie zajęć na 24 godziny przed planowanym spotkaniem.
Strefa firmy
Monitoring realizacji celów, ankiety satysfakcji, raporty frekwencji oraz postępów w jednym miejscu.
Certyfikaty
Udział w kursach portugalskiego zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skalą CEFR.
Metoda Effecto
Metoda, która kładzie nacisk na praktyczny trening kompetencji językowych podczas zajęć.

Język portugalski, należący do rodziny języków romańskich, jest językiem ojczystym dla około 260 milionów ludzi na całym świecie, co czyni go jednym z najbardziej rozpowszechnionych języków. Zauważają to:

  •  firmy, które kierują do nas swoich pracowników na kursy języka portugalskiego in-company (indywidualne lub grupowe, nauka portugalskiego w miejscu pracy, w naszej siedzibie w Warszawie lub online);
  •  osoby, dla których niemiecki to podstawa do realizowania celów międzynarodowej współpracy i rozpoczynają w naszej szkole kursy indywidualne lub grupowe języka portugalskiego — z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie lub Lublinie, online.

Zachęcony do rozpoczęcia nauki portugalskiego? Świetnie — okazji do wykorzystania znajomości języka portugalskiego z pewnością Ci nie zabraknie. Teraz tylko zdecyduj, jak chcesz rozwijać swoje umiejętności, by osiągnąć jak najlepsze efekty. Która metoda i forma nauki portugalskiego będzie dla Ciebie odpowiednia?

Skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy Ci rozwiązanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i celów.

To zależy od celu, który chcesz osiągnąć.

Przygotowanie do ważnego wydarzenia w języku portugalski (np. udział w targach, przemówienie lub spotkanie z klientem portugalskojęzycznym) — kilka spotkań w ciągu miesiąca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

Realizowanie konkretnych wyzwań osobistych lub zawodowych wymagających posługiwania się językiem portugalskiego — kilka miesięcy.

Ogólne doskonalenie swoich umiejętności w języku portugalskim — regularny kurs dwusemestralny.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Jeśli z góry wiesz, że nie będziesz miał czasu na regularne spotkania z lektorem, rozważ kurs portugalskiego na platformie e-learningowej.

Dzięki metodzie inteligentnych powtórek cały proces nauki portugalskiego przebiega sprawniej, a proces skuteczności zapamiętywania spełnia nasze oczekiwania.

Nasz tutor online, pomoże Ci ustalić plan nauki języka portugalskiego, będzie wyjaśniał trudne dla Ciebie zagadnienia językowe, a także motywował Cię do nauki portugalskiego.

SPOTKANIA Z LEKTOREM

Jeśli cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci zajęcia stacjonarne lub naukę portugalskiego online indywidualnie lub w grupie.

Lektor języka portugalskiego lub native speaker na bieżąco pracuje z Tobą nad konkretnym celem językowym, wykorzystuje materiały, które Ciebie dotyczą, na bieżąco przekazuje Ci feedback.

Terminy i miejsce spotkań dostosowujemy do Twoich potrzeb.

BLENDED-LEARNING

Co, jeśli powyższe formy nauki portugalskiego nie do końca Cię przekonują? Nie masz czasu na regularne spotkania z lektorem języka portugalskiego, ale obawiasz się, że samodzielna nauka języka online nie przyniesie efektów?

Blended-learning może być rozwiązaniem dla Ciebie.

Otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie będziesz wykonywał ćwiczenia.

Dzięki spotkaniom z lektorem skupisz się na konwersacjach w języku portugalskim.

SZKOŁA JĘZYKOWA SKRIVANEK
KURS JĘZYKA portugalskiego

Język portugalski, mówiony przez miliony ludzi na całym świecie, stanowi klucz do odkrywania bogatej kultury i historii krajów lusofonijnych. Dla pracowników oraz pracodawców znajomość portugalskiego otwiera drzwi do międzynarodowych rynków w Europie, Afryce, Ameryce Południowej oraz Azji. Oferowanie kursów języka portugalskiego stanowi więc znaczącą korzyść i możliwość rozwoju dla przedsiębiorstw pragnących poszerzać swoje horyzonty.

Doświadczenie pokazuje, że pasywna nauka języka, ograniczająca się do słuchania wykładowcy, rzadko przynosi oczekiwane efekty. W naszej szkole językowej kładziemy nacisk na aktywny udział uczestników w zajęciach. Odgrywanie scenek, dyskusje oraz gry językowe to tylko niektóre z metod, które stosujemy, aby uczynić naukę skuteczną i przyjemną.

Wierzymy, że nauka języka portugalskiego powinna odbywać się w atmosferze sprzyjającej otwartości i wzajemnemu zrozumieniu. Nasze kursy są projektowane tak, aby każdy czuł się komfortowo, niezależnie od poziomu zaawansowania. W małych grupach, liczących od 5 do 10 osób, każdy kursant może liczyć na indywidualne podejście oraz wsparcie ze strony lektora.

Język portugalski, należący do rodziny języków romańskich, jest językiem ojczystym dla około 260 milionów ludzi na całym świecie, co czyni go jednym z najbardziej rozpowszechnionych języków. Jest językiem urzędowym w 9 krajach, w tym w Portugalii, Brazylii, Angoli, Mozambiku i Timorze Wschodnim, co świadczy o jego globalnym znaczeniu.

Portugalski jako język obcy zyskuje na popularności zarówno wśród osób pragnących podążać za karierą międzynarodową, jak i wśród miłośników kultur portugalskojęzycznych krajów. Jego znajomość otwiera wiele drzwi – od możliwości pracy w dynamicznie rozwijających się gospodarkach po odkrywanie literatury i sztuki.

Język portugalski zachwyca swoją melodyjnością i bogactwem wyrazów. Ciekawostką jest na przykład fakt, że w portugalskim istnieje wiele słów i wyrażeń, które nie mają swoich odpowiedników w innych językach, co czyni go niezwykle ekspresyjnym i poetyckim.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Z przyjemnością przygotujemy ofertę kursów dla Twojej firmy.
chatsimple