Kursy językowe dla firm

Skontaktuj się z nami, wspólnie dobierzemy i wdrożymy rozwiązania,
które będą odpowiedzią na potrzeby Twojej firmy
Koncentrujemy się głównie na doskonaleniu umiejętności
komunikacji biznesowej w języku obcym.
cover
29991

Działamy zgodnie z normą
ISO 29991 – Usługi nauki języków
poza edukacją formalną

rzetelna

Uczciwość, terminowość
i wiarygodność potwierdzona
certyfikatem rzetelności

gpl

Dostarczamy wysokiej jakości szkolenia od ponad 20 lat.

Kursy językowe dla firm – wierzymy w indywidualne podejście

1

Znajomość języków obcych na dzisiejszym globalnym rynku jest siłą napędową sukcesu w biznesie. Firmy, które działają na arenie międzynarodowej lub zamierzają rozpocząć współpracę z zagranicznym partnerem, dbają o to, żeby pracownicy posiadali wysokie umiejętności językowe. Warto więc przemyśleć proces przygotowania firmy oraz pracowników do działalności i komunikowania się w języku obcym.

Przygotujemy Twoich pracowników na każdą sytuację!

1

Skuteczna komunikacja jest istotna w każdej firmie działającej na arenie międzynarodowej. Umożliwia bowiem przedsiębiorstwom i ich pracownikom realizację celów operacyjnych i budowanie produktywnych relacji biznesowych z kluczowymi partnerami. Jeśli angielski nie jest pierwszym językiem pracowników Twojej firmy, poruszanie się po biznesowych niuansach językowych może być dla nich poważnym wyzwaniem.

W firmach międzynarodowych, w których angielski jest drugim językiem dla wielu pracowników, efektywna komunikacja ze współpracownikami i klientami może być problematyczna.

Korzyści ze współpracy

1
 • realizacja celów biznesowych i strategicznych
 • możliwość działania na rynkach międzynarodowych
 • informacja na temat zwrotu z inwestycji w rozwój kompetencji językowych zespołu

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę języków obcych?

1
 • Zapewniamy kompleksową obsługę administracyjną projektów.
 • Jesteśmy otwarci na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania z zakresu szkoleń językowych.
 • Nasi lektorzy są wykwalifikowani i posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu.
 • Zapewniamy naszym klientom pełen pakiet usług językowych.
 • Metoda nauczania EFFECTO sprawia, że nauka w Skrivanku jest skuteczna, naturalna i przyjemna.
 • Jasno określone procedury i polityka jakości pomagają nam osiągnąć cel, którym jest Twoja satysfakcja.
Czekamy na wiadomość od Państwa!

  Firma (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów

  Zapisz się na lekcję demonstracyjną i dowiedz się, jak działamy

  1

  Celem lekcji demonstracyjnej jest przybliżenie naszym Partnerom biznesowym procesu przygotowywania spersonalizowanych szkoleń językowych, jak również zapoznanie Działów HR z rozwiązaniami administracyjnymi, które wdrażamy w trakcie współpracy.

  Podczas 60 minutowego spotkania online zaprezentujemy Państwu kluczowe etapy przygotowania skutecznego kursu językowego, przedstawimy naszą autorską metodę nauczania, wyjaśnimy jakie rozwiązania edukacyjne proponujemy naszym Partnerom oraz opowiemy jak w zależności od ich potrzeb i celów strategicznych dobieramy specjalistyczne materiały szkoleniowe.

  W ramach lekcji demonstracyjnej powiemy Państwu na jakie sprawności i kompetencje językowe kładziemy szczególny nacisk oraz w jaki sposób stale monitorujemy postępy czynione przez naszych kursantów. A na zakończenie, podczas sesji Pytania-Odpowiedzi, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania skierowane do nas.

  Aby wziąć udział w bezpłatnej lekcji demonstracyjnej, wypełnij formularz zgłoszeniowy i podaj preferowany termin spotkania online.

  Potwierdzimy datę w mailowej wiadomości zwrotnej (lekcje mogą być prowadzone w dniach: poniedziałek – piątek, między godziną 8:00, a 15:00, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

   Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
   Skrivanek sp. z o.o.

   Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z zespołem szkoły i rekomendujemy szkołę językową Skrivanek firmom, które poszukują solidnego i elastycznego partnera oraz godną zaufania firmę gwarantującą wysoką jakość usług w zakresie rozwoju kompetencji językowych.

   Alcon

   Poziom organizacji szkoleń, np. badanie potrzeb i  poziomu zaawansowania przed rozpoczęciem nauki czy kontakt i monitorowanie przebiegu szkolenia, oceniamy pozytywnie. Szkoła językowa Skrivanek oferuje wysoki poziom współpracy, dlatego możemy z przekonaniem polecić ją innym firmom.

   Brammer

   Od grudnia 2015 roku Develey Polska Sp. z o.o. współpracuje ze szkołą językową Skrivanek w zakresie organizacji i prowadzenia kursu języka angielskiego dla pracowników. Szkoła językowa Skrivanek jest solidnym, odpowiedzialnym partnerem godnym polecenia.

   Develey Polska Sp. z o.o.