Kursy językowe dla firm

Skontaktuj się z nami, wspólnie dobierzemy i wdrożymy rozwiązania,
które będą odpowiedzią na potrzeby Twojej firmy
Koncentrujemy się głównie na doskonaleniu umiejętności
komunikacji biznesowej w języku obcym.
cover
29991

Działamy zgodnie z normą
ISO 29991 – Usługi nauki języków
poza edukacją formalną

rzetelna

Uczciwość, terminowość
i wiarygodność potwierdzona
certyfikatem rzetelności

gpl

Dostarczamy wysokiej jakości szkolenia od ponad 20 lat.

Kursy językowe dla firm – wierzymy w indywidualne podejście

1

Znajomość języków obcych na dzisiejszym globalnym rynku jest siłą napędową sukcesu w biznesie. Firmy, które działają na arenie międzynarodowej lub zamierzają rozpocząć współpracę z zagranicznym partnerem, dbają o to, żeby pracownicy posiadali wysokie umiejętności językowe. Warto więc przemyśleć proces przygotowania firmy oraz pracowników do działalności i komunikowania się w języku obcym.

Przygotujemy Twoich pracowników na każdą sytuację!

1

Skuteczna komunikacja jest istotna w każdej firmie działającej na arenie międzynarodowej. Umożliwia bowiem przedsiębiorstwom i ich pracownikom realizację celów operacyjnych i budowanie produktywnych relacji biznesowych z kluczowymi partnerami. Jeśli angielski nie jest pierwszym językiem pracowników Twojej firmy, poruszanie się po biznesowych niuansach językowych może być dla nich poważnym wyzwaniem.

W firmach międzynarodowych, w których angielski jest drugim językiem dla wielu pracowników, efektywna komunikacja ze współpracownikami i klientami może być problematyczna.

Korzyści ze współpracy

1
 • realizacja celów biznesowych i strategicznych
 • możliwość działania na rynkach międzynarodowych
 • informacja na temat zwrotu z inwestycji w rozwój kompetencji językowych zespołu

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę języków obcych?

1
 • Zapewniamy kompleksową obsługę administracyjną projektów.
 • Jesteśmy otwarci na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania z zakresu szkoleń językowych.
 • Nasi lektorzy są wykwalifikowani i posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu.
 • Zapewniamy naszym klientom pełen pakiet usług językowych.
 • Metoda nauczania EFFECTO sprawia, że nauka w Skrivanku jest skuteczna, naturalna i przyjemna.
 • Jasno określone procedury i polityka jakości pomagają nam osiągnąć cel, którym jest Twoja satysfakcja.
Czekamy na wiadomość od Państwa!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Nasi klienci:

klienci szkoła językowa

Zapisz się na lekcję demonstracyjną i dowiedz się, jak działamy

1

Celem lekcji demonstracyjnej jest przybliżenie naszym Partnerom biznesowym procesu przygotowywania spersonalizowanych szkoleń językowych, jak również zapoznanie Działów HR z rozwiązaniami administracyjnymi, które wdrażamy w trakcie współpracy.

Podczas 60 minutowego spotkania online zaprezentujemy Państwu kluczowe etapy przygotowania skutecznego kursu językowego, przedstawimy naszą autorską metodę nauczania, wyjaśnimy jakie rozwiązania edukacyjne proponujemy naszym Partnerom oraz opowiemy jak w zależności od ich potrzeb i celów strategicznych dobieramy specjalistyczne materiały szkoleniowe.

W ramach lekcji demonstracyjnej powiemy Państwu na jakie sprawności i kompetencje językowe kładziemy szczególny nacisk oraz w jaki sposób stale monitorujemy postępy czynione przez naszych kursantów. A na zakończenie, podczas sesji Pytania-Odpowiedzi, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania skierowane do nas.

Aby wziąć udział w bezpłatnej lekcji demonstracyjnej, wypełnij formularz zgłoszeniowy i podaj preferowany termin spotkania online.

Potwierdzimy datę w mailowej wiadomości zwrotnej (lekcje mogą być prowadzone w dniach: poniedziałek – piątek, między godziną 8:00, a 15:00, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

  Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
  Skrivanek sp. z o.o.

  Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z zespołem szkoły i rekomendujemy szkołę językową Skrivanek firmom, które poszukują solidnego i elastycznego partnera oraz godną zaufania firmę gwarantującą wysoką jakość usług w zakresie rozwoju kompetencji językowych.

  Alcon

  Poziom organizacji szkoleń, np. badanie potrzeb i  poziomu zaawansowania przed rozpoczęciem nauki czy kontakt i monitorowanie przebiegu szkolenia, oceniamy pozytywnie. Szkoła językowa Skrivanek oferuje wysoki poziom współpracy, dlatego możemy z przekonaniem polecić ją innym firmom.

  Brammer

  Od grudnia 2015 roku Develey Polska Sp. z o.o. współpracuje ze szkołą językową Skrivanek w zakresie organizacji i prowadzenia kursu języka angielskiego dla pracowników. Szkoła językowa Skrivanek jest solidnym, odpowiedzialnym partnerem godnym polecenia.

  Develey Polska Sp. z o.o.