Język polski dla obcokrajowców


Zapisz się na kurs i skutecznie porozumiewaj się ze swoimi
współpracownikami i znajomymi z Polski.
cover

Polski stacjonarnie

1

Nauka polskiego dla obcokrajowców: zajęcia elastycznie dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości czasowych. Podejmij wyzwanie, ucz się języka polskiego z lektorem wykwalifikowanym w zakresie nauczania języka polskiego i korzystaj z profesjonalnych materiałów, które umożliwią Ci skuteczną naukę.

Polski online

1

Korzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, gdziekolwiek jesteś. Nauka polskiego online to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie mobilne i elastyczne rozwiązania. Grafik nauki języka polskiego online jest w pełni dopasowany do Twoich potrzeb.

Polski w grupach

1

Podczas zajęć z języka polskiego dla obcokrajowców kładziemy szczególny nacisk na praktyczną znajomość języka oraz jego zastosowanie w typowych sytuacjach z życia codziennego. Organizujemy również warsztaty tematyczne lub biznesowe, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie.

Polski indywidualnie

1

Nasze kursy języka polskiego charakteryzują się indywidualnym podejściem, a sposób ich prowadzenia jest uzależniony od poziomu znajomości języka. Ciekawe zajęcia pozwalające poznać polską kulturę i tradycję przynoszą niezwykle szybkie efekty.

Język polski dla obcokrajowców

1

Wśród osób z innych krajów często można spotkać się z opinią, że język polski dla obcokrajowców jest bardzo trudny do nauki, w szczególności w zakresie poprawnej pisowni i wymowy. Nie tak łatwo jest bowiem wymówić „i cóż, że ze Szwecji?”. W szkole językowej Skrivanek wiemy jednak, w jaki sposób mogą Państwo sprawnie i skutecznie porozumiewać się ze swoimi współpracownikami i znajomymi z Polski.

Kurs polskiego dla obcokrajowców pozwala przełamać bariery językowe poprzez rozwijanie u uczestników umiejętności płynnego pisania, czytania, mówienia i słuchania ze zrozumieniem.

Dlaczego warto uczyć się polskiego?

1

Aby móc w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje życie w Polsce, warto znać język polski. Przyjaciele, znajomi, bądź krewni z pewnością są w stanie na początku pomóc w codziennej komunikacji, jednak w perspektywie długoterminowej dużo lepiej jest nauczyć się języka polskiego. Znajomość języka pozwala bowiem lepiej zrozumieć ludzi wokół i uniknąć wielu niepotrzebnych nieporozumień. Pod kątem zawodowym natomiast umiejętność posługiwania się językiem polskim umożliwia wybór spośród znacznie większej liczby oferowanych stanowisk i pozwala być konkurencyjnym na polskim rynku pracy.

Powodów do poznania języka polskiego jest mnóstwo. Niezależnie jednak od motywacji mogą być Państwo pewni, że nauka w szkole językowej Skrivanek będzie przyjemna i efektywna.

Przełamywanie barier językowych i kulturowych

1

Dokładamy wszelkich starań, aby nauka w naszej szkole była przede wszystkim ciekawa. Zapomnijcie o nudnych zajęciach, prowadzonych w sposób schematyczny. Profesjonalny zespół lektorów, który działa pod okiem metodyka, dba o to, aby program zajęć był zawsze dostosowany do oczekiwań naszych kursantów.

Wykorzystujemy efektywne metody nauki języka polskiego oparte na poznawaniu polskiej kultury, sztuki i tradycji. Uczestnicy kursów Język polski dla obcokrajowców w trakcie zajęć mają okazję do aktywnego udziału w dyskusjach na tematy biznesowe, społeczne oraz dotyczących spraw życia codziennego.

Organizowane przez nas kursy dla obcokrajowców udowadniają, że nauka polskiego nie musi być trudna i stresująca.

nauka języka polskiego
nauka języka polskiego
nauka języka polskiego

Kursy indywidualne

1

Dla tych z Państwa, którzy wolą współpracować z lektorem twarzą w twarz, przygotowaliśmy specjalną ofertę kursów indywidualnych. Szkolenia te stanowią również doskonałe rozwiązanie dla osób prowadzących bardzo dynamiczny tryb życia i od kursu oczekują maksymalnej elastyczności. Wybierając się na kurs indywidualny, sami decydujecie Państwo, ile razy w tygodniu i w jakich porach będą miały miejsce spotkania z lektorem.

Indywidualny kurs języka obcego może odbyć się w Warszawie lub innej, dogodnej lokalizacji. W większości przypadków zajęcia odbywają się w miejscu wskazanym przez kursanta. Nasi lektorzy dojadą za darmo do wskazanego przez Państwa miejsca.

W szkole językowej Skrivanek wiemy, że zależy Państwu na zdobyciu usystematyzowanej wiedzy językowej, która umożliwi skuteczną komunikację w każdej sytuacji. W przypadku zajęć indywidualnych kursanci sami określają cel, jaki zamierzają osiągnąć. Może to być zarówno chęć płynnego mówienia w języku polskim, jak i nauka podstawowych zwrotów, które są przydatne w życiu codziennym, czy przyswojenie sobie składni języka polskiego.

Podejmując naukę polskiego w naszej szkole, mają Państwo możliwość wyboru zarówno zakresu merytorycznego, jak i czasu trwania kursu. Kurs polskiego można rozpocząć w dowolnym momencie roku, indywidualnie ustalić czas trwania spotkań z lektorem oraz dopasować częstotliwość zajęć.

Nasz indywidualny kurs polskiego dla obcokrajowców dzięki urozmaiconym formom i elastyczności jest jednym z najlepszych sposobów na naukę języka.

Państwowy egzamin z języka polskiego dla obcokrajowców

1

Jednym z najtrudniejszych wymagań do spełnienia w celu uzyskania polskiego obywatelstwa jest udokumentowanie znajomości języka polskiego na poziomie co najmniej B1. Jest to warunek konieczny dla możliwości wnioskowania o obywatelstwo. W tym celu należy przystąpić do państwowego egzaminu z języka polskiego jako obcego, który potwierdzi umiejętności swobodnego używania współczesnego języka polskiego w mowie i piśmie.

W trakcie zajęć przygotowujących do egzaminów certyfikacyjnych z języka polskiego na poziomie B1 ćwiczymy wszystkie typy zadań, jakie występują na państwowym egzaminie, zarówno w części ustnej, jak i pisemnej.

Kursy polskiego dla obcokrajowców organizowane w naszej szkole przygotują Cię również do przystąpienia do egzaminu, dzięki któremu otrzymasz oficjalne potwierdzenie znajomości języka polskiego na określonym poziomie.

Nauka polskiego w naszej szkole jest dopasowana do potrzeb kursantów. Oferujemy możliwość łączenia ze sobą różnych form nauki języka polskiego – do Ciebie należy decyzja, który wariant wybierzesz.

język polski dla obcokrajowców
język polski dla obcokrajowców
język polski dla obcokrajowców

Język polski dla obcokrajowców w biznesie

1

W szkole językowej Skrivanek wiemy, że poruszanie się po biznesowych niuansach języka polskiego może być poważnym wyzwaniem. Do skutecznej komunikacji w biznesie niezbędna jest jednak znajomość terminologii charakterystycznej dla danej branży i zajmowanego stanowiska.

Dlatego dla pracowników firm oraz dla osób prywatnych, które znają już podstawy języka polskiego i są zainteresowane rozwojem umiejętności komunikacji w sytuacjach biznesowych, organizujemy specjalne zajęcia języka polskiego w biznesie, które obejmują:

  • rozwijanie umiejętności językowych przydatnych w różnych sytuacjach biznesowych, między innymi w rozmowach telefonicznych, podczas wymiany korespondencji mailowej, spotkań i prezentacji, obsługi klienta, sprzedaży oraz w trakcie negocjacji;
  • naukę nowego słownictwa branżowego z zakresu: marketingu, finansów, prawa, logistyki, księgowości, PR, technologii, reklamy i wielu innych dziedzin;
  • doskonalenie umiejętności pisania raportów, wiadomości e-mail, ofert bądź CV.

Organizując szkolenia z języka polskiego w sytuacjach biznesowych, stawiamy na praktyczność oraz skuteczność, dlatego zajęcia są dopasowywane do branży i zajmowanego przez uczestników stanowiska.

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców powstały z myślą o wszystkich, którzy chcą w sposób skuteczny i efektywny zgłębić ten język. Nauka polskiego ze szkołą językową Skrivanek to pewność szybkich postępów, interesujące tematy, a także nauka o kulturze i tradycji naszego kraju. Jesteśmy przekonani, że razem z nami szybko nauczysz się języka polskiego. Skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją przygodę z językiem polskim już teraz!

chatsimple