Język polski dla obcokrajowców

Jesteś w Polsce w interesach lub prywatnie?
Chcesz poznać język polski i naszą kulturę?
Zapisz się na kurs i skutecznie porozumiewaj się ze swoimi
współpracownikami i znajomymi z Polski.

Nauka języka polskiego

Polski stacjonarnie
Nauka języka polskiego dla obcokrajowców: lokalizacja elastycznie dopasowana do Twoich potrzeb. Podejmij wyzwanie i ucz się języka polskiego gdzie tylko chcesz – w domu, w pracy lub nawet w kawiarni. Nasi lektorzy zapewnią Ci profesjonalne materiały i stały kontakt z językiem polskim.

Polski online
Korzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia gdziekolwiek jesteś. Nauka języka polskiego online to idealne rozwiązanie, dla tych, którzy cenią sobie mobilne i elastyczne rozwiązania. Grafik nauki języka polskiego online jest w pełni dopasowany do Twoich potrzeb.

Polski w grupach
Zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców prowadzimy nie tylko w sali szkoleniowej, ale również podczas praktycznych aktywności, np.: zwiedzania miasta, wizyty w muzeum, lunchu w restauracji. Organizujemy warsztaty tematyczne lub biznesowe, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie.

Polski indywidualnie
Nasze kursy charakteryzują się indywidualnym podejściem, a sposób ich prowadzenia jest uzależniony od poziomu znajomości języka. Ciekawe zajęcia pozwalające poznać polską kulturę i tradycję przynoszą niezwykle szybkie efekty.

Język polski dla obcokrajowców

Wśród obcokrajowców często można spotkać się z opinią, że język polski jest bardzo trudny do nauki, w szczególności w zakresie poprawnej pisowni i wymowy. Nie tak łatwo jest bowiem wymówić “i cóż, że ze Szwecji?”. W szkole językowej Skrivanek wiemy jednak, w jaki sposób mogą Państwo sprawnie i skutecznie porozumiewać się ze swoimi współpracownikami i znajomymi z Polski.

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców pozwala przełamać bariery językowe poprzez rozwijanie u uczestników umiejętności płynnego pisania, czytania, mówienia i słuchania ze zrozumieniem.

Dlaczego warto uczyć się polskiego?

Aby móc w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje życie w Polsce warto znać język polski. Przyjaciele, znajomi, bądź krewni z pewnością są w stanie na początku pomóc w codziennej komunikacji, jednak patrząc długoterminowo dużo lepiej jest nauczyć się języka polskiego. Znajomość języka pozwala bowiem lepiej zrozumieć ludzi wokół i uniknąć wielu, niepotrzebnych nieporozumień. Pod kątem zawodowym natomiast, umiejętność posługiwania się językiem polskim umożliwia wybór spośród znacznie większej liczby oferowanych stanowisk i pozwala być konkurencyjnym na polskim rynku pracy.

Powodów do poznania języka polskiego jest mnóstwo. Niezależnie jednak od motywacji mogą być Państwo pewni, że nauka w szkole językowej Skrivanek będzie przyjemna i efektywna.

Przełamywanie barier językowych i kulturowych

Na naszych kursach języka polskiego dla obcokrajowców staramy się, aby nauka była przede wszystkim ciekawa. Mogą Państwo zapomnieć o nudnych i prozaicznych zajęciach, prowadzonych w sposób schematyczny. Nasz profesjonalny zespół lektorów i metodyków dba o to, aby program zajęć był zawsze dostosowany do Państwa potrzeb i znajomości języka polskiego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta odpowiadała możliwościom czasowym oraz budżetowym naszych kursantów.

Kurs językowy dla obcokrajowców w szkole językowej Skrivanek prowadzony jest w sposób wykorzystujący efektywne metody nauki oparte na poznawaniu polskiej kultury, sztuki i tradycji. Uczestnicy kursów w trakcie zajęć mają okazję do aktywnego udziału w dyskusjach na tematy polityczne, ekonomiczne, społeczne oraz dotyczących spraw życia codziennego.

Poprzez kursy dla obcokrajowców udowadniamy, że nauka języka polskiego nie musi być trudna i stresująca.

Kursy indywidualne

Dla tych z Państwa, którzy wolą współpracować z lektorem twarzą w twarz przygotowaliśmy specjalną ofertę kursów indywidualnych. Szkolenia te stanowią również doskonałe rozwiązanie dla osób prowadzących bardzo dynamiczny tryb życia i od kursu oczekują maksymalnej elastyczności. Decydując się na kurs indywidualny sami decydujecie Państwo o tym ile razy w tygodniu i w jakich porach będą miały miejsce spotkania z lektorem.

Indywidualny kurs języka obcego może odbyć się w Warszawie lub innej, dogodnej lokalizacji. W większości przypadków zajęcia odbywają się w miejscu wskazanym przez kursanta. Nasi lektorzy dojadą za darmo do wskazanego przez Państwa miejsca.

W szkole językowej Skrivanek wiemy, że zależy Państwu na zdobyciu usystematyzowanej wiedzy językowej, która umożliwi skuteczną komunikację w każdej sytuacji. W przypadku zajęć indywidualnych kursanci sami określają cel, jaki zamierzają osiągnąć. Może to być zarówno chęć płynnego mówienia w języku polskim, jak i nauka podstawowych zwrotów, które są przydatne w życiu codziennym.

Podejmując naukę języka polskiego w naszej szkole mają Państwo możliwość wyboru zarówno zakresu merytorycznego, jak i czasu trwania kursu. Kurs języka polskiego można rozpocząć w dowolnym momencie roku, indywidualnie ustalić czas trwania spotkań z lektorem oraz dopasować częstotliwość zajęć.

Nasz indywidualny kurs języka polskiego dla obcokrajowców dzięki urozmaiconym formom i elastyczności jest jednym z najlepszych sposobów na naukę języka.

Państwowy egzamin z języka polskiego dla obcokrajowców

Jednym z najtrudniejszych wymagań do spełnienia w celu uzyskania polskiego obywatelstwa jest udokumentowanie znajomości języka polskiego na poziomie co najmniej B1. Jest to warunek konieczny dla możliwości wnioskowania o obywatelstwo. W tym celu należy przystąpić do państwowego egzaminu z języka polskiego jako obcego, który potwierdzi umiejętności swobodnego używania współczesnego języka polskiego w mowie i piśmie.

W trakcie zajęć przygotowujących do egzaminu z języka polskiego na poziomie B1 ćwiczymy w oparciu o wszystkie typy zadań, jakie występują na państwowym egzaminie, zarówno w części ustnej, jak i pisemnej. Nasze kursy języka polskiego dla obcokrajowców skutecznie przygotowują uczestników do pozytywnego zaliczenia egzaminu i starania się o polskie obywatelstwo.

Nauka języka polskiego w naszej szkole jest zawsze dopasowana do potrzeb kursantów. Oferujemy możliwość łączenia ze sobą różnych form nauki – do Państwa należy decyzja, który wariant będzie dla Państwa najbardziej odpowiedni.

Język polski w biznesie

W szkole językowej Skrivanek wiemy, że poruszanie się po biznesowych niuansach języka polskiego może być poważnym wyzwaniem. Do skutecznej komunikacji w biznesie niezbędna jest jednak znajomość terminologii charakterystycznej dla danej branży i zajmowanego stanowiska. Dlatego dla kadr zarządzających oraz dla osób prywatnych, które znają już podstawy języka polskiego i są zainteresowane rozwojem umiejętności komunikacji w sytuacjach biznesowych organizujemy specjalne zajęcia języka polskiego w biznesie, które obejmują:

  • rozwijanie umiejętności językowych przydatnych w różnych sytuacjach biznesowych, między innymi w rozmowach telefonicznych, podczas wymiany korespondencji mailowej, spotkań i prezentacji, obsługi klienta, sprzedaży oraz w trakcie negocjacji;
  • naukę nowego słownictwa branżowego z zakresu: marketingu, finansów, prawa, logistyki, księgowości, PR, technologii, reklamy i wielu innych dziedzin;
  • doskonalenie umiejętności pisania raportów, wiadomości e-mail, ofert bądź CV.

Organizując szkolenia z języka polskiego w sytuacjach biznesowych stawiamy na praktyczność oraz skuteczność, dlatego zajęcia są dopasowywane do branży i zajmowanego przez uczestników stanowiska.

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców powstały z myślą o wszystkich, którzy chcą w sposób skuteczny i efektywny zgłębić ten język. Nauka języka polskiego ze szkołą językową Skrivanek to pewność szybkich postępów, interesujące tematy, a także nauka o kulturze i tradycji naszego kraju. Jesteśmy przekonani, że razem z nami szybko nauczysz się języka polskiego. Skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją przygodę z językiem polskim już teraz!
9489

Mateusz Małachowski

Doradca klienta

5790

Aleksandra Śnitko

Key Account Manager

Ocena Google
4.9
Na podstawie 460 recenzji
×
Skontaktuj się z nami!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych, czy są one odpowiednie dla Ciebie oraz Twoich pracowników napisz do nas!

Firma/Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Telefon:

Temat

Treść wiadomości

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT