Język polski dla obcokrajowców

Jesteś w Polsce w interesach lub prywatnie?
Chcesz poznać język polski i naszą kulturę?
Zapisz się na kurs i skutecznie porozumiewaj się ze swoimi
współpracownikami i znajomymi z Polski.

Nauka języka polskiego

Polski stacjonarnie
Nauka języka polskiego dla obcokrajowców: lokalizacja elastycznie dopasowana do Twoich potrzeb. Podejmij wyzwanie i ucz się języka polskiego gdzie tylko chcesz – w domu, w pracy lub nawet w kawiarni. Nasi lektorzy zapewnią Ci profesjonalne materiały i stały kontakt z językiem polskim.
Dowiedz się więcej

Polski online
Korzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia gdziekolwiek jesteś. Nauka języka polskiego online to idealne rozwiązanie, dla tych, którzy cenią sobie mobilne i elastyczne rozwiązania. Grafik nauki języka polskiego online jest w pełni dopasowany do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej

Polski w grupach
Zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców prowadzimy nie tylko w sali szkoleniowej, ale również podczas praktycznych aktywności, np.: zwiedzania miasta, wizyty w muzeum, lunchu w restauracji. Organizujemy warsztaty tematyczne lub biznesowe, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie.
Dowiedz się więcej

Polski indywidualnie
Nasze kursy charakteryzują się indywidualnym podejściem, a sposób ich prowadzenia jest uzależniony od poziomu znajomości języka. Ciekawe zajęcia pozwalające poznać polską kulturę i tradycję przynoszą niezwykle szybkie efekty
– między innymi swobodę w używaniu języka polskiego.
Dowiedz się więcej

Nauka języka polskiego w naszej szkole to:
  • Kursy dla kadry zarządzającej i osób prywatnych
  • Indywidualne podejście
  • Dostęp do obszernej bazy materiałów – tradycyjnie i online
  • Kadra profesjonalistów nastawionych na efekt
  • Kurs przygotowujący do państwowego egzaminu
Rozwiązania, które oferuje Ci szkoła językowa Skrivanek
w zakresie nauki języka polskiego to:
  • POLSKI STACJONARNIE
  • POLSKI ONLINE
  • POLSKI W GRUPACH
  • POLSKI INDYWIDUALNIE

Nauka języka polskiego w naszej szkole jest zawsze dopasowana do Twoich potrzeb. Możesz łączyć ze sobą przedstawione formy nauki
– do Ciebie należy decyzja, który wariant jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Na naszych kursach języka polskiego dla obcokrajowców staramy się, aby nauka języka była przede wszystkim ciekawa. Wykorzystujemy efektywne metody nauki oparte na poznawaniu kultury i tradycji naszego kraju. Program zajęć jest zawsze dostosowany do Twoich potrzeb. Nauczymy Cię podstaw, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z językiem polskim. Jeśli opanowałeś już podstawy, popracujemy nad tym, abyś płynnie się wypowiadał lub poszerzył zasób słownictwa biznesowego. Nasi profesjonalni lektorzy sprawią, że nauka języka polskiego dla obcokrajowców już nigdy więcej nie będzie stresująca.

Poza zagadnieniami językowymi podczas zajęć poruszamy kwestie dotyczące polskiej kultury i tradycji – dzięki temu dowiesz się wiele ciekawych rzeczy o Polsce i samych Polakach

Już od pierwszych zajęć będziemy pomagać Ci przełamywać bariery językowe i kulturowe. Nasi lektorzy dopasują treść zajęć do poziomu znajomości języka polskiego, dzięki czemu nauka języka polskiego dla obcokrajowców będzie przyjemna i efektywna. Jeśli uważasz, że bardzo ciężko jest nauczyć się naszego języka, kursy języka polskiego dla obcokrajowców pozwolą Ci szybko zmienić zdanie. Przekonaj się, jak szybko będziesz mógł swobodnie posługiwać się językiem polskim dzięki naszym kursom języka polskiego dla obcokrajowców.

Państwowy egzamin z języka polskiego dla obcokrajowców

Możemy również przygotować Cię do państwowego egzaminu, którego zdanie to niezbędny warunek otrzymania polskiego obywatelstwa

Państwowy egzamin z języka polskiego, którego zaliczenie jest niezbędnym warunkiem uzyskania obywatelstwa polskiego, to potwierdzenie umiejętności swobodnego używania współczesnego języka polskiego w mowie i piśmie. Nasze kursy języka polskiego dla obcokrajowców skutecznie przygotują Cię do pozytywnego zaliczenia egzaminu i możliwości starania się o polskie obywatelstwo.

6460

Na zajęciach wykorzystujemy niebanalne materiały. Staramy się, by każde zajęcia były nie tylko efektywne, ale także ciekawe.
Nauka języka polskiego dla obcokrajowców ze szkołą językową Skrivanek to pewność szybkich postępów, interesujące tematy,
a także nauka o kulturze i tradycji naszego kraju. Jesteśmy przekonani, że razem z nami szybko nauczysz się języka polskiego.
Skontaktuj się i rozpocznij swoją przygodę z językiem polskim już teraz!

Ocena Google
4.9
Na podstawie 459 recenzji
×
9489

Mateusz Małachowski

Doradca klienta

5790

Aleksandra Śnitko

Key Account Manager

Skontaktuj się z nami!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych, czy są one odpowiednie dla Ciebie oraz Twoich pracowników napisz do nas!

Firma/Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Telefon:

Temat

Treść wiadomości

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT