Nauka polskiego.
Kursy j臋zykowe online. stacjonarne. dla firm. dla Ciebie.
SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK
NAUKA POLSKIEGO
POMO呕EMY CI ZREALIZOWA膯 TWOJE CELE J臉ZYKOWE, ABY艢 TY M脫G艁 OSI膭GN膭膯 SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE!

Ka偶da z os贸b, kt贸re trafiaj膮 do naszej szko艂y, chce zrealizowa膰 sw贸j w艂asny cel zawodowy b膮d藕 osobisty. To w艂a艣nie od sprecyzowania Twojego celu j臋zykowego zaczynamy nasz膮 wsp贸艂prac臋. Ma to ogromny wp艂yw na Twoj膮 motywacj臋 do nauki i to, 偶e wytrwasz w swoim postanowieniu. P贸藕niej wsp贸艂tworzymy ten proces. Ty masz sw贸j cel, a my towarzyszymy Ci w jego realizacji.

Pomagamy, regularnie informujemy, na jakim etapie jego realizacji jeste艣. W zale偶no艣ci od Twoich potrzeb zorganizujemy dla Ciebie kurs og贸lny j臋zyka polskiego, biznesowy lub bran偶owy. Zbadamy te偶 Tw贸j obecny poziom j臋zyka polskiego 鈥 podczas rozmowy ustnej, za pomoc膮 testu online lub z wykorzystaniem kompleksowego narz臋dzia do audyt贸w j臋zykowych FOCUS.

loga szkola grey
Je艣li jeste艣 zainteresowany wsp贸艂prac膮, chcesz dowiedzie膰 si臋 wi臋cej na temat naszych rozwi膮za艅 j臋zykowych lub sprawdzi膰, czy s膮 one odpowiednie dla Ciebie lub Twojej firmy, napisz do nas lub sprawd藕 ofert臋 sklepu online.

Formularz kontaktowy

Aby wype艂ni膰 ten formularz, w艂膮cz obs艂ug臋 JavaScript w przegl膮darce.

Uczymy przedstawicieli wszystkich narodowo艣ci. Nasi kursanci pochodz膮 z ca艂ego 艣wiata, ale to najcz臋艣ciej Europejczycy 鈥 bardzo cz臋sto Francuzi, Niemcy, Holendrzy, W艂osi i Ukrai艅cy. S膮 to osoby, kt贸re:

  • otrzyma艂y dofinansowanie swoich pracodawc贸w do聽kurs贸w polskiego in-company,聽aby lepiej odnale藕膰 si臋 w 偶yciu codziennym w Polsce, a z czasem na pewno skuteczniej komunikowa膰 si臋 w r贸偶nych sytuacjach zawodowych (kursy polskiego indywidualne lub grupowe, w miejscu pracy, w naszej siedzibie w Warszawie lub online);
  • zwi膮za艂y swoj膮 przysz艂o艣膰 z Polsk膮, tu mieszkaj膮 i pracuj膮, chc膮 rozpocz膮膰 nauk臋 polskiego lub te偶 doskonali膰 swoje umiej臋tno艣ci (kursy indywidualne lub grupowe j臋zyka polskiego 鈥 nauczanie polskiego聽z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie lub Lublinie, online).

No dobrze. Jeste艣 gotowy do rozpocz臋cia Twojej przygody z j臋zykiem polskim. Teraz tylko zdecyduj, jak chcesz rozwija膰 swoje umiej臋tno艣ci, by osi膮gn膮膰 jak najlepsze efekty. Kt贸ra metoda i forma聽nauki j臋zyka polskiego聽b臋dzie dla Ciebie odpowiednia?

Mamy nadziej臋, 偶e poni偶sze informacje pomog膮 odpowiedzie膰 na to pytanie. Mo偶esz te偶 skontaktowa膰 si臋 z nami, a my zaproponujemy Ci rozwi膮zanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i cel贸w.

To zale偶y od celu, kt贸ry chcesz osi膮gn膮膰.

Przygotowanie do聽wa偶nego wydarzenia w j臋zyku polskim聽(np. przem贸wienie, rozmowa kwalifikacyjna, korespondencja biznesowa) 鈥 kilka spotka艅 w ci膮gu miesi膮ca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

Realizowanie聽konkretnych wyzwa艅 osobistych lub zawodowych聽wymagaj膮cych pos艂ugiwania si臋 j臋zykiem polskim 鈥 kilka miesi臋cy. Polski uchodzi co prawda za wyj膮tkowo trudny j臋zyk 艣wiata, ale g艂owa do g贸ry! Je艣li skupimy si臋 na konkretnych aspektach, Twoja nauka z pewno艣ci膮 nie b臋dzie trwa艂a latami!

Og贸lne doskonalenie swoich umiej臋tno艣ci w j臋zyku polskimi聽鈥 regularne dwusemestralne kursy j臋zyka polskiego dla obcokrajowc贸w.

SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK
CO NAS WYR脫呕NIA?
Elastyczno艣膰
Form臋 oraz tre艣膰 kurs贸w z polskiego dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta
Informacje na temat zaj臋膰, grafiku, zada艅 domowych oraz materia艂贸w zrealizowanych podczas zaj臋膰.
Odwo艂anie zaj臋膰
Umo偶liwiamy bezp艂atne odwo艂anie zaj臋膰 na 24 godziny przed planowanym spotkaniem.
Strefa firmy
Monitoring realizacji cel贸w, ankiety satysfakcji, raporty frekwencji oraz post臋p贸w w jednym miejscu.
Certyfikaty
Udzia艂 w kursach polskiego zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skal膮 CEFR.
Metoda Effecto
Metoda, kt贸ra k艂adzie nacisk na praktyczny trening kompetencji j臋zykowych podczas zaj臋膰.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Je艣li z g贸ry wiesz, 偶e nie b臋dziesz mia艂 czasu na regularne lekcje polskiego z lektorem, rozwa偶 kurs j臋zyka polskiego na platformie e-learningowej.

W贸wczas uczysz si臋, kiedy masz na to czas i ochot臋. Dzi臋ki metodzie inteligentnych powt贸rek platformy SuperMemo ca艂y proces nauki j臋zyka polskiego przebiega sprawniej, a skuteczno艣膰 zapami臋tywania spe艂nia nasze oczekiwania. Platforma jest dost臋pna 24h na dob臋 z dowolnego miejsca z dost臋pem do internetu. Jest stworzona dla os贸b, kt贸re dopiero zaczynaj膮 swoj膮 przygod臋 z j臋zykiem polskim (poziomy A0鈥揃1).

SPOTKANIA Z LEKTOREM

Je艣li cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci聽zaj臋cia stacjonarne聽lub聽nauk臋 polskiego online聽鈥 indywidualnie lub w grupie.

Lektor j臋zyka polskiego lub native speaker na bie偶膮co pracuje z Tob膮 nad konkretnym celem j臋zykowym, wykorzystuje materia艂y dydaktyczne, kt贸re Ciebie dotycz膮, na bie偶膮co przekazuje Ci feedback.

Terminy i miejsce spotka艅 dostosowujemy do Twoich potrzeb.

BLENDED-LEARNING

Co, je艣li powy偶sze formy聽nauki j臋zyka polskiego聽nie do ko艅ca Ci臋 przekonuj膮? Nie masz czasu na regularne spotkania z聽lektorem j臋zyka polskiego, ale obawiasz si臋, 偶e samodzielna nauka polskiego online nie przyniesie efekt贸w?

Blended-learning聽mo偶e by膰 rozwi膮zaniem dla Ciebie.

Otrzymasz dost臋p do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie b臋dziesz wykonywa艂 膰wiczenia.

Dzi臋ki spotkaniom z lektorem skupisz si臋 na聽konwersacjach po polsku, w kt贸rych prze膰wiczysz przyswojone samodzielnie polskie s艂ownictwo.