SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK

Dlaczego warto uczy膰 si臋 j臋zyka polskiego?

W dzisiejszym globalnym 艣wiecie nauka nowych j臋zyk贸w otwiera drzwi do niezliczonych mo偶liwo艣ci 鈥 zar贸wno osobistych, jak i zawodowych. J臋zyk polski, b臋d膮cy jednym z bardziej dynamicznych i ekspresyjnych j臋zyk贸w s艂owia艅skich, oferuje unikalne korzy艣ci dla os贸b zainteresowanych jego opanowaniem. Polska jest szybko rozwijaj膮c膮 si臋 gospodark膮 w Europie, z rosn膮cym znaczeniem w r贸偶nych sektorach, takich jak IT, in偶ynieria, farmacja i wi臋cej. Znajomo艣膰 j臋zyka polskiego mo偶e by膰 kluczem do kariery w tych dynamicznych bran偶ach, zar贸wno w Polsce, jak i w firmach mi臋dzynarodowych, kt贸re inwestuj膮 lub wsp贸艂pracuj膮 z polskimi przedsi臋biorstwami.

Odkryj nieograniczone mo偶liwo艣ci w biznesie i 偶yciu prywatnym, rozwijaj膮c swoje umiej臋tno艣ci komunikacyjne z naszymi wszechstronnymi kursami j臋zykowymi. Nasze kursy j臋zyka polskiego jako obcego zapewniaj膮 nie tylko znajomo艣膰 j臋zyka, ale tak偶e narz臋dzia niezb臋dne do budowania mi臋dzynarodowych relacji i rozwoju zawodowego w coraz bardziej globalizuj膮cym si臋 艣wiecie. Dzi臋ki nauce j臋zyka polskiego mo偶esz osi膮gn膮膰 sukces osobisty i zawodowy.
Maturalne
Konwersacyjne
Dla firm i Ciebie
Indywidualne
Online
Grupowe
0
kursant贸w w 2023
0
dost臋pnych j臋zyk贸w
0
zrealizowanych lekcji w 2023
Rozpocznij swoj膮 edukacyjn膮 podr贸偶 z nami i odkryj, jak p艂ynna znajomo艣膰 j臋zyka polskiego mo偶e zmieni膰 Twoje 偶ycie. Nie czekaj, wype艂nij formularz lub sprawd藕 ofert臋 鉃★笍 kurs贸w z polskiego 锔忊瓙 w naszym sklepie online

Aby wype艂ni膰 ten formularz, w艂膮cz obs艂ug臋 JavaScript w przegl膮darce.

Klikaj膮c 鈥濸rze艣lij鈥 akceptujesz zasady ochrony prywatno艣ci Skrivanek sp. z o.o.

Szukasz konkretnego kursu j臋zykowego? Sprawd藕 sklep szko艂y j臋zykowej.

NAUKA POLSKIEGO DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

POMO呕EMY CI ZREALIZOWA膯 TWOJE ZA艁O呕ENIA J臉ZYKOWE, ABY艢 TY M脫G艁 OSI膭GN膭膯 SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE!

Witaj w Skrivanku, gdzie ka偶dy 鈥 czy to dzia艂aj膮c indywidualnie, czy w grupie 鈥 znajdzie drog臋 do realizacji swoich cel贸w. Jeste艣my tutaj, aby wspiera膰 Ci臋 w drodze do osobistego i zawodowego sukcesu, oferuj膮c elastyczne kursy online dostosowane do Twoich potrzeb. Nasza oferta skierowana jest do os贸b na r贸偶nych poziomach zaawansowania i dostosowana jest do konkretnych bran偶, co umo偶liwia nauk臋 w komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu.

Korzystaj膮c z naszych kurs贸w, zyskujesz dost臋p do najwy偶szej jako艣ci materia艂贸w edukacyjnych i mo偶liwo艣膰 pracy z do艣wiadczonymi lektorami. W Skrivanku wierzymy, 偶e nauka j臋zyk贸w otwiera przed Tob膮 艣wiat nowych mo偶liwo艣ci. Do艂膮cz do nas i odkryj, jak mo偶emy pom贸c Ci osi膮gn膮膰 Twoje cele. Twoja przysz艂o艣膰 rozpoczyna si臋 tutaj, w miejscu, gdzie pasja do nauki j臋zyka polskiego i profesjonalizm 艂膮cz膮 si臋, tworz膮c idealne warunki dla Twojego rozwoju i osi膮gania sukces贸w.

Poszukujesz sposobu na zwi臋kszenie kompetencji j臋zykowych w swoim zespole? Szkolajezyk.pl oferuje wi臋cej ni偶 kursy j臋zyka polskiego jako obcego i innych j臋zyk贸w 鈥 to inwestycja w rozw贸j Twojej firmy. Nasze programy j臋zykowe, dostosowane do specyfiki bran偶owej, og贸lnej wiedzy biznesowej lub konkretnych potrzeb Twojego zespo艂u, s膮 kluczem do globalnego sukcesu. Dzi臋ki profesjonalnemu wsparciu i regularnemu raportowaniu post臋p贸w b臋dziesz na bie偶膮co z osi膮gni臋ciami swoich pracownik贸w. Przeprowadzimy r贸wnie偶 szczeg贸艂ow膮 analiz臋 poziomu j臋zykowego Twojego zespo艂u, wykorzystuj膮c rozmowy, testy online oraz narz臋dzie audytowe FOCUS, aby dostosowa膰 program nauczania do Waszych potrzeb. Zarezerwuj spotkanie online i odkryj, jak nasza oferta mo偶e wspiera膰 Tw贸j biznes. Razem przekroczymy barier臋 j臋zykow膮, otwieraj膮c drzwi do nowych mo偶liwo艣ci!

loga szkola grey
Opinie naszych uczni贸w i klient贸w
Ich pozytywne do艣wiadczenia 艣wiadcz膮 o skuteczno艣ci naszych metod i indywidualnym podej艣ciu.
Nasz cel to zapewnienie bogatej wiedzy i umiej臋tno艣ci komunikacji w j臋zyku obcym.

Mia艂em korepetycje z angielskiego dla programist贸w i jestem bardzo zadowolony. Na zaj臋cia ucz臋szcza艂em przez kilka miesi臋cy z olbrzymim entuzjazmem. Pan Karol (Korepetytor) przygotowywa艂 艣wietne materia艂y oraz prowadzi艂 zaj臋cia w bardzo ciekawy spos贸b. Opr贸cz angielskiego posiada wiedz臋 z najnowszych technologii, tak偶e by艂o co przerabia膰 pos艂uguj膮c si臋 angielskim

Bardzo jestem zadowolona z lekcji, lektor z kt贸rym mamy zaj臋cia jest bardzo zaanga偶owany i prowadzi zaj臋cia w ciekawy spos贸b. Na zajeciach robimy r贸偶norodne formaty kt贸re nie pozwalaj膮 na nud臋. Wyj膮tkowo uda艂o mi si臋 wi臋c podtrzyma膰 moj膮 wewn臋trzn膮 motywacj臋 i z tego si臋 najbardziej ciesz臋, bo jest to niezmiernie trudne Zaj臋cia mam ju偶 prawie rok, dwa razy w tygodniu po jednej godzinie zegarowej. Zaj臋cia s膮 w biurze zaraz po pracy wi臋c jest to du偶e u艂atwienie.

Mam przyjemno艣膰 wsp贸艂pracowa膰 ze Szko艂膮 J臋zykowa Skrivanek. Szko艂a oferuje ciekawe kursy , przygotowane do indywidualnych potrzeb kursant贸w. Jest rzeteln膮 i profesjonaln膮 firm膮, z kt贸r膮 wsp贸艂praca na ka偶dym etapie jest przyjemno艣ci膮. Polecam !

Z us艂ug Szko艂y J臋zykowej Skrivanek korzysta艂am w ramach zaj臋膰 grupowych, organizowanych przez firm臋, w kt贸rej pracowa艂am. Gdy poszukiwa艂am platformy e-learningowej do nauki j臋zyka, a nast臋pnie lektora do zaj臋膰 indywidualnych wybra艂am r贸wnie偶 Skrivanka. Doceniam bardzo dobry kontakt z firm膮 i otwarto艣膰 na klienta.

Wysoko oceniamy wsp贸艂prac臋 z zespo艂em szko艂y j臋zykowej Skrivanek pod k膮tem organizacji. administracji i komunikacji na poszczeg贸lnych etapach projektu. Polecamy szko艂臋 j臋zykow膮 Skrivanek jako rzetelnego partnera, kt贸ry 艣wiadczy oferowane us艂ugi z nale偶yt膮 staranno艣ci膮 oraz na najwy偶szym poziomie.

Stosowane rozwi膮zania oraz odpowiednio dobrana kadra lektorska korzystnie wp艂ywaj膮 na rozw贸j kompetencji j臋zykowych pracownik贸w bior膮cych udzia艂 w szkoleniach. Proces organizacji oraz administracji projektu umo偶liwia bardzo dobr膮 komunikacj臋 i realizacj臋 cel贸w biznesowych naszej organizacji.

Cenimy spos贸b monitorowania przebiegu procesu szkole艅 i sprawn膮 komunikacj臋 z zespo艂em szko艂y. Pracownicy biura za ka偶dym razem wspieraj膮 Dzia艂 HR w ustaleniu harmonogramu zaj臋膰 , dostosowuj膮c si臋 do naszych wytycznych i potrzeb. Pozostaj膮 te偶 w sta艂ym kontakcie z uczestnikami zaj臋膰 i s膮 otwarci na informacje zwrotne z ich strony.

SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK
CO NAS WYR脫呕NIA?
Elastyczno艣膰
Form臋 oraz tre艣膰 kurs贸w j臋zyka polskiego dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta
Informacje na temat zaj臋膰, grafiku, zada艅 domowych oraz materia艂贸w zrealizowanych podczas zaj臋膰 z j臋zyka polskiego.
Odwo艂anie zaj臋膰
Umo偶liwiamy bezp艂atne odwo艂anie zaj臋膰 na 24 godziny przed planowanym spotkaniem.
Strefa firmy
Monitoring realizacji cel贸w, ankiety satysfakcji, raporty frekwencji oraz post臋p贸w w jednym miejscu.
Certyfikaty
Udzia艂 w kursach polskiego zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skal膮 CEFR.
Metoda Effecto
Metoda, kt贸ra k艂adzie nacisk na praktyczny trening kompetencji j臋zykowych podczas zaj臋膰.

Uczymy przedstawicieli wszystkich narodowo艣ci. Nasi kursanci pochodz膮 z ca艂ego 艣wiata, ale to najcz臋艣ciej Europejczycy 鈥 bardzo cz臋sto Francuzi, Niemcy, Holendrzy, W艂osi i Ukrai艅cy. S膮 to osoby, kt贸re:

  • otrzyma艂y dofinansowanie swoich pracodawc贸w do聽kurs贸w polskiego in-company,聽aby lepiej odnale藕膰 si臋 w 偶yciu codziennym w Polsce, a z czasem na pewno skuteczniej komunikowa膰 si臋 w r贸偶nych sytuacjach zawodowych (kursy polskiego indywidualne lub grupowe, w miejscu pracy, w naszej siedzibie w Warszawie lub online);
  • zwi膮za艂y swoj膮 przysz艂o艣膰 z Polsk膮, tu mieszkaj膮 i pracuj膮, chc膮 rozpocz膮膰 nauk臋 polskiego lub te偶 doskonali膰 swoje umiej臋tno艣ci (kursy indywidualne lub grupowe j臋zyka polskiego jako obcego 鈥 nauczanie polskiego z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie lub Lublinie, online).

No dobrze. Jeste艣 gotowy do rozpocz臋cia Twojej przygody z j臋zykiem polskim. Teraz tylko zdecyduj, jak chcesz rozwija膰 swoje umiej臋tno艣ci, by osi膮gn膮膰 jak najlepsze efekty i w pe艂ni opanowa膰 j臋zyk polski. Kt贸ra metoda i forma nauki j臋zyka polskiego聽b臋dzie dla Ciebie odpowiednia?

Mamy nadziej臋, 偶e poni偶sze informacje pomog膮 odpowiedzie膰 na to pytanie. Mo偶esz te偶 skontaktowa膰 si臋 z nami, a my zaproponujemy Ci rozwi膮zanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i cel贸w.

To zale偶y od celu, kt贸ry chcesz osi膮gn膮膰.

Przygotowanie do聽wa偶nego wydarzenia w j臋zyku polskim聽(np. przem贸wienie, rozmowa kwalifikacyjna, korespondencja biznesowa) 鈥 kilka spotka艅 w ci膮gu miesi膮ca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

Realizowanie聽konkretnych wyzwa艅 osobistych lub zawodowych聽wymagaj膮cych pos艂ugiwania si臋 j臋zykiem polskim 鈥 kilka miesi臋cy. J臋zyk polski uchodzi co prawda za wyj膮tkowo trudny j臋zyk 艣wiata, ale g艂owa do g贸ry! Je艣li skupimy si臋 na konkretnych aspektach, Twoja nauka z pewno艣ci膮 nie b臋dzie trwa艂a latami!

Og贸lne doskonalenie swoich umiej臋tno艣ci w j臋zyku polskimi聽鈥 regularne dwusemestralne kursy j臋zyka polskiego dla obcokrajowc贸w.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Je艣li z g贸ry wiesz, 偶e nie b臋dziesz mia艂 czasu na regularne spotkania z lektorem, rozwa偶 kurs j臋zyka polskiego na platformie e-learningowej.

Dzi臋ki metodzie inteligentnych powt贸rek ca艂y proces nauki przebiega sprawniej, a proces skuteczno艣ci zapami臋tywania spe艂nia nasze oczekiwania.

Nasz tutor online, pomo偶e Ci ustali膰 plan nauki, b臋dzie wyja艣nia艂 trudne dla Ciebie zagadnienia j臋zykowe, a tak偶e motywowa艂 Ci臋 do nauki polskiego.

SPOTKANIA Z LEKTOREM

Je艣li cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci zaj臋cia stacjonarne lub nauk臋 j臋zyka polskiego online indywidualnie lub w grupie.

Jeden z naszych lektor贸w j臋zyka polskiego lub native speaker na bie偶膮co pracuje z Tob膮 nad konkretnym celem j臋zykowym, wykorzystuje materia艂y, kt贸re Ciebie dotycz膮, na bie偶膮co przekazuje Ci feedback, pomagaj膮c Ci opanowa膰 j臋zyk polski.

Terminy i miejsce spotka艅 dostosowujemy do Twoich potrzeb.

BLENDED-LEARNING

Co, je艣li powy偶sze formy nauki nie do ko艅ca Ci臋 przekonuj膮? Nie masz czasu na regularne spotkania z lektorem j臋zyka polskiego, ale obawiasz si臋, 偶e samodzielna nauka j臋zyka online nie przyniesie efekt贸w?

Blended-learning mo偶e by膰 rozwi膮zaniem dla Ciebie.

Otrzymasz dost臋p do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie b臋dziesz wykonywa艂 膰wiczenia.

Dzi臋ki spotkaniom z lektorem skupisz si臋 na konwersacjach w j臋zyku polskim.

chatsimple