Nauka polskiego dla obcokrajowców
w Skrivanku

Sprawdź, jak możemy pomóc Ci w nauce polskiego, aby mówić pewnie po polsku i odnaleźć się w polskiej rzeczywistości.
cover

NAUKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW
– DLA KOGO I GDZIE?

1

Uczymy przedstawicieli wszystkich narodowości. Nasi kursanci pochodzą z całego świata, ale to najczęściej Europejczycy – bardzo często Francuzi, Niemcy, Holendrzy, Włosi i Ukraińcy. Są to osoby, które:

  • otrzymały dofinansowanie swoich pracodawców do kursów polskiego in-company, aby lepiej odnaleźć się w życiu codziennym w Polsce, a z czasem na pewno skuteczniej komunikować się w różnych sytuacjach zawodowych (kursy polskiego indywidualne lub grupowe, w miejscu pracy, w naszej siedzibie w Warszawie lub online);
  • związały swoją przyszłość z Polską, tu mieszkają i pracują, chcą rozpocząć naukę polskiego lub też doskonalić swoje umiejętności (kursy indywidualne lub grupowe języka polskiego — nauczanie polskiego z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie lub Lublinie, online).

KURSY POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW
– JAK DŁUGO?

1

To zależy od celu, który chcesz osiągnąć.

Przygotowanie do ważnego wydarzenia w języku polskim (np. przemówienie, rozmowa kwalifikacyjna, korespondencja biznesowa) – kilka spotkań w ciągu miesiąca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

Realizowanie konkretnych wyzwań osobistych lub zawodowych wymagających posługiwania się językiem polskim – kilka miesięcy. Polski uchodzi co prawda za wyjątkowo trudny język świata, ale głowa do góry! Jeśli skupimy się na konkretnych aspektach, Twoja nauka z pewnością nie będzie trwała latami!

Ogólne doskonalenie swoich umiejętności w języku polskimi – regularne dwusemestralne kursy języka polskiego dla obcokrajowców.

WYBRAŁEŚ KURS POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW
– CO DALEJ?

1

No dobrze. Jesteś gotowy do rozpoczęcia Twojej przygody z językiem polskim. Teraz tylko zdecyduj, jak chcesz rozwijać swoje umiejętności, by osiągnąć jak najlepsze efekty. Która metoda i forma nauki języka polskiego będzie dla Ciebie odpowiednia?

Mamy nadzieję, że poniższe informacje pomogą odpowiedzieć na to pytanie. Możesz też skontaktować się z nami, a my zaproponujemy Ci rozwiązanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i celów.

POMOŻEMY CI ZREALIZOWAĆ TWOJE CELE JĘZYKOWE,
ABYŚ TY MÓGŁ OSIĄGNĄĆ SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE

Każda z osób, które trafiają do naszej szkoły, chce zrealizować swój własny cel zawodowy bądź osobisty:

  • chce opanować język polski, by swobodnie komunikować się w podstawowych, codziennych sytuacjach, takich jak nawiązywanie znajomości, zakupy, wizyty w restauracji, itp.,
  • chce poznać polską kulturę — zrozumieć różnice kulturowe, wiedzieć, co w Polsce wypada, a co nie,
  • przygotowuje się do państwowego egzaminu z języka polskiego,
  • chce swobodnie studiować, mieszkać i pracować w Polsce,
  • język polski jest jej potrzebny w pracy zawodowej, w formalnych i nieformalnych relacjach zawodowych.
kurs języka polskiego online
100,00 4.400,00 

To właśnie od sprecyzowania Twojego celu językowego zaczynamy naszą współpracę. Ma to ogromny wpływ na Twoją motywację do nauki i to, że wytrwasz w swoim postanowieniu. Później współtworzymy ten proces. Ty masz swój cel, a my towarzyszymy Ci w jego realizacji. Pomagamy, regularnie informujemy, na jakim etapie jego realizacji jesteś. Jednym słowem, cały czas trzymamy rękę na pulsie.

W zależności od Twoich potrzeb zorganizujemy dla Ciebie ogólny, biznesowy
lub branżowy kurs języka polskiego.  

Zbadamy też Twój obecny poziom języka polskiego — podczas rozmowy ustnej, za pomocą testu online lub z wykorzystaniem kompleksowego narzędzia do audytów językowych FOCUS.

nauka języka polskiego
kursy języka polskiego
nauka polskiego
JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ KURS POLSKIEGO?
Kolej na określenie formy szkolenia. Jak myślisz, która opcja będzie
dla Ciebie najwygodniejsza w nauce języka polskiego?

SPOTKANIA Z LEKTOREM

1

Jeśli cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci zajęcia stacjonarne lub naukę polskiego online — indywidualnie lub w grupie.

Lektor języka polskiego lub native speaker na bieżąco pracuje z Tobą nad konkretnym celem językowym, wykorzystuje materiały dydaktyczne, które Ciebie dotyczą, na bieżąco przekazuje Ci feedback.

Terminy i miejsce spotkań dostosowujemy do Twoich potrzeb.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

1

Jeśli z góry wiesz, że nie będziesz miał czasu na regularne lekcje polskiego z lektorem, rozważ kurs języka polskiego na platformie e-learningowej.

Wówczas uczysz się, kiedy masz na to czas i ochotę. Dzięki metodzie inteligentnych powtórek platformy SuperMemo cały proces nauki języka polskiego przebiega sprawniej, a skuteczność zapamiętywania spełnia nasze oczekiwania. Platforma jest dostępna 24h na dobę z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Jest stworzona dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem polskim (poziomy A0–B1).

Zapisz się już dziś na kurs polskiego online w Skrivanku!

20 lat doświadczenia
w nauczaniu osób dorosłych

120 wykwalifikowanych lektorów współpracujących z nami na co dzień

Całodobowy dostęp do pomocy
dydaktycznych w profilu kursanta

gpl

Liczne grono klientów zadowolonych
z naszych kursów językowych