Nauka polskiego dla obcokrajowc贸w
w Skrivanku

Sprawd藕, jak mo偶emy pom贸c Ci w nauce polskiego, aby m贸wi膰 pewnie po polsku i odnale藕膰 si臋 w polskiej rzeczywisto艣ci.
cover

NAUKA J臉ZYKA Polskiego

1

Komunikuj si臋 skutecznie po polsku, rozwijaj swoje kompetencje, awansuj, wzmacniaj relacje oraz buduj zaufanie w艣r贸d wsp贸艂pracownik贸w dzi臋ki nauce j臋zyka polskiego ze szko艂膮 j臋zykow膮 Skrivanek!

Sprawd藕 jak mo偶emy Ci pom贸c osi膮gn膮膰 cele zawodowe oraz osobiste zwi膮zane z nauk膮 j臋zyka polskiego!

Elastyczno艣膰 鈥 form臋 oraz tre艣膰 kurs贸w z polskiego dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta 鈥 ka偶dy Kursant otrzymuje dost臋p do swojego profilu, w kt贸rym znajduj膮 si臋 informacje na temat zaj臋膰 z j臋zyka polskiego, grafiku, zada艅 domowych oraz materia艂贸w zrealizowanych podczas zaj臋膰.
Bezp艂atne odwo艂anie zaj臋膰 鈥 umo偶liwiamy bezp艂atne odwo艂anie zaj臋膰 na 24 godziny przed planowanym spotkaniem.
Certyfikaty 鈥 udzia艂 w kursach polskiego zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skal膮 CEFR.
Unikalna metoda EFFECTO 鈥 nasi lektorzy j臋zyka polskiego pracuj膮 w oparciu o metod臋 opracowan膮 przez szko艂臋 j臋zykow膮 Skrivanek, kt贸ra k艂adzie nacisk na praktyczny trening kompetencji j臋zykowych podczas zaj臋膰.

Poznaj nasz膮 unikaln膮 metod臋 nauczania

metoda effecto

Je艣li jeste艣 zainteresowany wsp贸艂prac膮, chcesz dowiedzie膰 si臋 wi臋cej na temat naszych rozwi膮za艅 j臋zykowych lub sprawdzi膰, czy s膮 one odpowiednie dla Ciebie lub Twojej firmy, napisz do nas lub sprawd藕 ofert臋 sklepu online.

  Firma / Imi臋 i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Tre艣膰 wiadomo艣ci
  Zaufali nam:
  klienci szko艂a j臋zykowa

  NAUKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWC脫W
  鈥 DLA KOGO I GDZIE?

  1

  Uczymy przedstawicieli wszystkich narodowo艣ci. Nasi kursanci pochodz膮 z ca艂ego 艣wiata, ale to najcz臋艣ciej Europejczycy 鈥 bardzo cz臋sto Francuzi, Niemcy, Holendrzy, W艂osi i Ukrai艅cy. S膮 to osoby, kt贸re:

  • otrzyma艂y dofinansowanie swoich pracodawc贸w do kurs贸w polskiego in-company,聽aby lepiej odnale藕膰 si臋 w 偶yciu codziennym w Polsce, a z czasem na pewno skuteczniej komunikowa膰 si臋 w r贸偶nych sytuacjach zawodowych (kursy polskiego indywidualne lub grupowe, w miejscu pracy, w naszej siedzibie w Warszawie lub online);
  • zwi膮za艂y swoj膮 przysz艂o艣膰 z Polsk膮, tu mieszkaj膮 i pracuj膮, chc膮 rozpocz膮膰 nauk臋 polskiego lub te偶 doskonali膰 swoje umiej臋tno艣ci (kursy indywidualne lub grupowe j臋zyka polskiego 鈥 nauczanie polskiego z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie lub Lublinie, online).

  KURSY POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWC脫W
  鈥 JAK D艁UGO?

  1

  To zale偶y od celu, kt贸ry chcesz osi膮gn膮膰.

  Przygotowanie do聽wa偶nego wydarzenia w j臋zyku polskim聽(np. przem贸wienie, rozmowa kwalifikacyjna, korespondencja biznesowa) 鈥 kilka spotka艅 w ci膮gu miesi膮ca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

  Realizowanie聽konkretnych wyzwa艅 osobistych lub zawodowych聽wymagaj膮cych pos艂ugiwania si臋 j臋zykiem polskim 鈥 kilka miesi臋cy. Polski uchodzi co prawda za wyj膮tkowo trudny j臋zyk 艣wiata, ale g艂owa do g贸ry! Je艣li skupimy si臋 na konkretnych aspektach, Twoja nauka z pewno艣ci膮 nie b臋dzie trwa艂a latami!

  Og贸lne doskonalenie swoich umiej臋tno艣ci w j臋zyku polskimi 鈥 regularne dwusemestralne kursy j臋zyka polskiego dla obcokrajowc贸w.

  WYBRA艁E艢 KURS POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWC脫W
  鈥 CO DALEJ?

  1

  No dobrze. Jeste艣 gotowy do rozpocz臋cia Twojej przygody z j臋zykiem polskim. Teraz tylko zdecyduj, jak chcesz rozwija膰 swoje umiej臋tno艣ci, by osi膮gn膮膰 jak najlepsze efekty. Kt贸ra metoda i forma聽nauki j臋zyka polskiego聽b臋dzie dla Ciebie odpowiednia?

  Mamy nadziej臋, 偶e poni偶sze informacje pomog膮 odpowiedzie膰 na to pytanie. Mo偶esz te偶 skontaktowa膰 si臋 z nami, a my zaproponujemy Ci rozwi膮zanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i cel贸w.

  POMO呕EMY CI ZREALIZOWA膯 TWOJE CELE J臉ZYKOWE,
  ABY艢 TY M脫G艁 OSI膭GN膭膯 SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE

  Ka偶da z os贸b, kt贸re trafiaj膮 do naszej szko艂y, chce zrealizowa膰 sw贸j w艂asny cel zawodowy b膮d藕 osobisty:

  • chce opanowa膰 j臋zyk polski, by swobodnie komunikowa膰 si臋 w podstawowych, codziennych sytuacjach, takich jak nawi膮zywanie znajomo艣ci, zakupy, wizyty w restauracji, itp.,
  • chce pozna膰 polsk膮 kultur臋 鈥 zrozumie膰 r贸偶nice kulturowe, wiedzie膰, co w Polsce wypada, a co nie,
  • przygotowuje si臋 do pa艅stwowego egzaminu z j臋zyka polskiego,
  • chce swobodnie studiowa膰, mieszka膰 i pracowa膰 w Polsce,
  • j臋zyk polski jest jej potrzebny w pracy zawodowej, w formalnych i nieformalnych relacjach zawodowych.
  kurs j臋zyka polskiego online
  110,00 4.800,00 

  To w艂a艣nie od sprecyzowania Twojego celu j臋zykowego zaczynamy nasz膮 wsp贸艂prac臋. Ma to ogromny wp艂yw na Twoj膮 motywacj臋 do nauki i to, 偶e wytrwasz w swoim postanowieniu. P贸藕niej wsp贸艂tworzymy ten proces. Ty masz sw贸j cel, a my towarzyszymy Ci w jego realizacji. Pomagamy, regularnie informujemy, na jakim etapie jego realizacji jeste艣. Jednym s艂owem, ca艂y czas trzymamy r臋k臋 na pulsie.

  W zale偶no艣ci od Twoich potrzeb zorganizujemy dla Ciebie聽og贸lny, biznesowy
  lub bran偶owy kurs j臋zyka polskiego. 聽

  Zbadamy te偶 Tw贸j obecny poziom j臋zyka polskiego 鈥 podczas rozmowy ustnej, za pomoc膮 testu online lub z wykorzystaniem kompleksowego narz臋dzia do audyt贸w j臋zykowych聽FOCUS.

  nauka j臋zyka polskiego
  kursy j臋zyka polskiego
  nauka polskiego
  JAK B臉DZIE WYGL膭DA艁 TW脫J KURS POLSKIEGO?
  Kolej na okre艣lenie formy szkolenia. Jak my艣lisz, kt贸ra opcja b臋dzie
  dla Ciebie najwygodniejsza w nauce j臋zyka polskiego?

  SPOTKANIA Z LEKTOREM

  1

  Je艣li cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci zaj臋cia stacjonarne lub nauk臋 polskiego online 鈥 indywidualnie lub w grupie.

  Lektor j臋zyka polskiego lub native speaker na bie偶膮co pracuje z Tob膮 nad konkretnym celem j臋zykowym, wykorzystuje materia艂y dydaktyczne, kt贸re Ciebie dotycz膮, na bie偶膮co przekazuje Ci feedback.

  Terminy i miejsce spotka艅 dostosowujemy do Twoich potrzeb.

  PLATFORMA E-LEARNINGOWA

  1

  Je艣li z g贸ry wiesz, 偶e nie b臋dziesz mia艂 czasu na regularne lekcje polskiego z lektorem, rozwa偶 kurs j臋zyka polskiego na platformie e-learningowej.

  W贸wczas uczysz si臋, kiedy masz na to czas i ochot臋. Dzi臋ki metodzie inteligentnych powt贸rek platformy SuperMemo ca艂y proces nauki j臋zyka polskiego przebiega sprawniej, a skuteczno艣膰 zapami臋tywania spe艂nia nasze oczekiwania. Platforma jest dost臋pna 24h na dob臋 z dowolnego miejsca z dost臋pem do internetu. Jest stworzona dla os贸b, kt贸re dopiero zaczynaj膮 swoj膮 przygod臋 z j臋zykiem polskim (poziomy A0鈥揃1).

  Zapisz si臋 ju偶 dzi艣 na kurs polskiego online w Skrivanku!

  20 lat do艣wiadczenia
  w nauczaniu os贸b doros艂ych

  120 wykwalifikowanych lektor贸w wsp贸艂pracuj膮cych z nami na co dzie艅

  Ca艂odobowy dost臋p do pomocy
  dydaktycznych w profilu kursanta

  gpl

  Liczne grono klient贸w zadowolonych
  z naszych kurs贸w j臋zykowych