Polski dla obcokrajowców w Skrivanku

Sprawdź, jak możemy pomóc Ci mówić pewnie po polsku

i odnaleźć się w polskiej rzeczywistości.

DLA KOGO I GDZIE?

 

Uczymy przedstawicieli wszystkich narodowości. Nasi kursanci to najczęściej Europejczycy – bardzo często Francuzi, Niemcy, Holendrzy, Włosi i Ukraińcy. Są to osoby, które:

otrzymali dofinansowanie swoich pracodawców do kursów języka polskiego in-company, aby lepiej odnaleźć się w życiu codziennym w Polsce, a z czasem na pewno skuteczniej komunikować się w różnych sytuacjach zawodowych (kursy języka polskiego indywidualne lub grupowe, w miejscu pracy, w naszej siedzibie w Warszawie lub online);
 
związały swoją przyszłość z Polską, tu mieszkają i pracują chcą rozpocząć naukę języka polskiego lub też doskonalić swoje umiejętności (kursy indywidualne lub grupowe języka polskiego – z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie lub Lublinie, online).

JAK DŁUGO?

 

To zależy od celu, który chcesz osiągnąć.

Przygotowanie do ważnego wydarzenia w języku polskim (np. przemówienie, rozmowa kwalifikacyjna, korespondencja biznesowa) – kilka spotkań w ciągu miesiąca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

Realizowanie konkretnych wyzwań osobistych lub zawodowych wymagających posługiwania się językiem polskim – kilka miesięcy. Polski uchodzi co prawda za wyjątkowo trudny język świata, ale głowa do góry! Jeśli skupimy się na konkretnych aspektach, Twoja nauka z pewnością nie będzie trwała latami!

Ogólne doskonalenie swoich umiejętności w języku polskimi – regularny kurs dwusemestralny.

CO DALEJ?

 

No dobrze. Jesteś gotowy do rozpoczęcia Twojej przygody z językiem polskim. Teraz tylko zdecyduj, jak chcesz rozwijać swoje umiejętności, by osiągnąć jak najlepsze efekty. Która metoda i forma nauki języka polskiego będzie dla Ciebie odpowiednia?

Mamy nadzieję, że poniższe informacje pomogą odpowiedzieć na to pytanie. Możesz też skontaktować się z nami, a my zaproponujemy Ci rozwiązanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i celów.

POMOŻEMY CI ZREALIZOWAĆ TWOJE CELE JĘZYKOWE,
ABYŚ TY MÓGŁ OSIĄGNĄĆ SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE
 

Każda z osób, która trafia do naszej szkoły chce zrealizować swój własny cel zawodowy bądź osobisty:
 
chcą swobodnie komunikować się w podstawowych sytuacjach życia codziennego, tj. nawiązywanie znajomości, zakupy, wizyty w restauracji, itp.,
chcą poznać polską kulturę – zrozumieć różnice kulturowe, wiedzieć, co w Polsce wypada, a co nie,
przygotowują się do państwowego egzaminu z języka polskiego,
chcą swobodnie studiować, mieszkać i pracować w Polsce,
potrzebują języka polskiego w pracy zawodowej, w formalnych i nieformalnych relacjach zawodowych.
 
To właśnie od sprecyzowania Twojego celu językowego zaczynamy naszą współpracę. Ma to ogromny wpływ na Twoją motywację do nauki i to, że wytrwasz w swoim postanowieniu. Później współtworzymy ten proces. Ty masz swój cel, a my towarzyszymy Ci w jego realizacji. Pomagamy, regularnie informujemy, na jakim etapie jego realizacji jesteś. Jednym słowem, cały czas trzymamy rękę na pulsie.
 

W zależności od Twoich potrzeb zorganizujemy dla Ciebie ogólny, biznesowy lub branżowy kurs języka polskiego.  

Zbadamy też Twój obecny poziom języka polskiego – podczas rozmowy ustnej, za pomocą testu online
lub z wykorzystaniem kompleksowego narzędzia do audytów językowych FOCUS.

8079

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ KURS ANGIELSKIEGO?

Kolej na określenie formy szkolenia. Jak myślisz, która opcja będzie dla Ciebie najwygodniejsza?

SPOTKANIA Z LEKTOREM

Jeśli cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci zajęcia stacjonarne lub naukę polskiego online – indywidualnie lub w grupie.

Lektor języka polskiego lub native speaker – na bieżąco pracuje z Tobą nad konkretnym celem językowym, wykorzystuje materiały, które Ciebie dotyczą, na bieżąco przekazuje Ci feedback.

Terminy i miejsce spotkań dostosowujemy do Twoich potrzeb.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Jeśli z góry wiesz, że nie będziesz miał czasu na regularne spotkania z lektorem rozważ kurs niemieckiego na platformie e-learningowej.

Wówczas uczysz się, kiedy masz na to czas i ochotę. Dzięki metodzie inteligentnych powtórek platformy SuperMemo, cały proces nauki przebiega sprawniej, a proces skuteczności zapamiętywania spełnia nasze oczekiwania.Platforma jest dostępna 24h na dobę z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Jest stworzona dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem polskim (poziomy A0 – B1).

9489

Mateusz Małachowski

Doradca klienta

5788

Justyna Różniecka

Koordynator ds. szkoleń językowych

5790

Aleksandra Śnitko

Key Account Manager

Ocena Google
4.9
Na podstawie 460 recenzji
×
Skontaktuj się z nami!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych, czy są one odpowiednie dla Ciebie oraz Twoich pracowników napisz do nas!

Firma/Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Telefon:

Temat

Treść wiadomości

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT