Skontaktuj się z nami

1

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie kursów, metodach nauczania, czy też potrzebujesz porady w wyborze kursu dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb, skontaktuj się z nami. Nasz zespół ekspertów jest dostępny, aby pomóc Ci wybrać odpowiedni kurs, zaplanować lekcje oraz udzielić wsparcia na każdym etapie Twojej edukacji językowej. Oferujemy szeroki zakres programów nauczania dla młodzieży oraz dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Szkoła językowa Skrivanek

1

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych lub sprawdzić, czy są one odpowiednie dla Ciebie lub Twojej firmy, już dziś zadzwoń do nas!

Naszym głównym celem jest pomaganie kursantom w jak najlepszym wykorzystaniu wiedzy zdobytej podczas szkolenia, dlatego lektorzy prowadzący kursy to wyłącznie doświadczeni profesjonaliści.

ul. Plac Konstytucji 6/75, 00-550 Warszawa

Komunikuj się skutecznie, rozwijaj swoje kompetencje, awansuj, wzmacniaj relacje oraz buduj zaufanie wśród współpracowników zagranicznych dzięki nauce języka obcego ze szkołą językową Skrivanek!

Jakie kursy oferujecie?

Specjalizujemy się w kursach typu in-company, ale nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do nich. W ofercie naszej szkoły znajdują się również zajęcia dla osób prywatnychlekcje online czy warsztaty językowe. Na życzenie klienta organizujemy również kursy zagraniczne. Zajmujemy się również przeprowadzaniem audytów językowych, które ułatwiają rekrutację nowych pracowników.

Czy organizujecie kursy dostosowane do branży?

Podczas wstępnej analizy potrzeb poznajemy specyfikę pracy klienta, dzięki temu mamy pewność, że program dostosowany jest tematycznie do branży, w której działa dana firma.

Co wyróżnia Waszą szkołę na tle innych?

Wiemy doskonale, że nie wystarczy mówić w językach, by dobrze się zrozumieć, dlatego każdy projekt traktujemy jako indywidualne wyzwanie. Zapewniamy personalizację rozwiązań oraz wsparcie ze strony zespołu szkoły. Na cały okres współpracy dedykujemy opiekuna metodycznego, który dba o komunikację oraz czuwa nad realizacją założeń projektowych. Niezbędnym elementem efektywnych szkoleń jest analiza potrzeb klientów, co pozwala precyzyjnie dopasować rozwiązania językowe. Wiemy też, jak istotna dla każdego klienta jest informacja zwrotna. Skupiamy się na regularnym monitorowaniu procesu szkoleń, co gwarantuje możliwość szybkiej reakcji oraz elastycznego działania w czasie współpracy.

Czy Wasze metody nauczania sprawdzają się w 100%?

Na sukces wpływa wiele czynników. Przede wszystkim predyspozycje, zaangażowanie oraz praca własna każdego kursanta. Jako jednostka szkoleniowa z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, wiemy jak pomagać oraz wpływać na motywację i aktywność kursantów. Nasza metoda nauczania składa się z odpowiednio dobranych elementów, które umożliwiają efektywne dotarcie do odbiorcy i zmotywowanie do nauki. Dbamy też o odpowiednie przeszkolenie naszej kadry lektorskiej, która odpowiada za dobór najlepszych rozwiązań językowych. Materiały oraz narzędzia wspierające naukę dobierane są w taki sposób, aby aktywizowały wszystkich kursantów podczas zajęć.

Ile kosztują lekcje? W jaki sposób rozliczam się ze szkołą?

Cennik zajęć zależy od wielu czynników, dlatego przed rozpoczęciem kursu, podczas analizy potrzeb, zbierzemy kluczowe informacje i wówczas opracujemy ofertę cenową.

Z klientami biznesowymi rozliczamy się na podstawie faktur, a z osobami prywatnymi na podstawie paragonów. Termin  płatności uzależniony jest od formy współpracy oraz innych czynników, które określamy z klientami podczas analizy potrzeb.

Czy po ukończeniu kursu otrzymam jakiś certyfikat?

Tak, po zakończeniu kursu wystawiamy certyfikat potwierdzający znajomość języka na danym poziomie, zgodnie z CEFR.

chatsimple