SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK

Dlaczego warto uczy膰 si臋 j臋zyka ukrai艅skiego?

Ukraina bezpo艣rednio graniczy z Polsk膮, a oba kraje 艂膮cz膮 mocne wi臋zi handlowe i biznesowe. Wiele polskich firm dzia艂a na rynku ukrai艅skim, co sprawia, 偶e pracodawcy intensywnie poszukuj膮 os贸b w艂adaj膮cych ukrai艅skim. Mimo bliskich powi膮za艅 obu pa艅stw nadal trudno znale藕膰 w Polsce osoby biegle pos艂uguj膮ce si臋 ukrai艅skim. Warto o tym pami臋ta膰 i podj膮膰 nauk臋 j臋zyka ukrai艅skiego.

Odkryj nieograniczone mo偶liwo艣ci w biznesie i 偶yciu prywatnym, rozwijaj膮c swoje umiej臋tno艣ci komunikacyjne z naszymi wszechstronnymi kursami j臋zykowymi. Nasze kursy zapewniaj膮 nie tylko znajomo艣膰 j臋zyka, ale tak偶e narz臋dzia niezb臋dne do budowania mi臋dzynarodowych relacji i osi膮gania osobistego sukcesu w coraz bardziej globalizuj膮cym si臋 艣wiecie.
Maturalne
Konwersacyjne
Dla firm i Ciebie
Indywidualne
Online
Grupowe
0
kursant贸w w 2023
0
dost臋pnych j臋zyk贸w
0
zrealizowanych lekcji w 2023
Rozpocznij swoj膮 edukacyjn膮 podr贸偶 z nami i odkryj, jak p艂ynna znajomo艣膰 ukrai艅skiego mo偶e zmieni膰 Twoje 偶ycie. Nie czekaj, wype艂nij formularz lub sprawd藕 ofert臋 鉃★笍 kurs贸w z ukrai艅skiego 锔忊瓙 w naszym sklepie online

Aby wype艂ni膰 ten formularz, w艂膮cz obs艂ug臋 JavaScript w przegl膮darce.

Klikaj膮c 鈥濸rze艣lij鈥 akceptujesz zasady ochrony prywatno艣ci Skrivanek sp. z o.o.

Szukasz konkretnego kursu j臋zykowego? Sprawd藕 sklep szko艂y j臋zykowej.

NAUKA UKRAI艃SKIEGO DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

POMO呕EMY CI ZREALIZOWA膯 TWOJE ZA艁O呕ENIA J臉ZYKOWE, ABY艢 TY M脫G艁 OSI膭GN膭膯 SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE!

Witaj w Skrivanku, gdzie ka偶dy 鈥 czy to dzia艂aj膮c indywidualnie, czy w grupie 鈥 znajdzie drog臋 do realizacji swoich cel贸w. Jeste艣my tutaj, aby wspiera膰 Ci臋 w drodze do osobistego i zawodowego sukcesu, oferuj膮c elastyczne kursy online dostosowane do Twoich potrzeb. Nasza oferta skierowana jest do os贸b na r贸偶nych poziomach zaawansowania i dostosowana jest do konkretnych bran偶y. Umo偶liwia nauk臋 w komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu.

Korzystaj膮c z naszych kurs贸w, zyskujesz dost臋p do najwy偶szej jako艣ci materia艂贸w edukacyjnych i mo偶liwo艣膰 pracy z do艣wiadczonymi lektorami. W Skrivanku wierzymy, 偶e nauka j臋zyka ukrai艅skiego i innych j臋zyk贸w otwiera przed Tob膮 艣wiat nowych mo偶liwo艣ci. Do艂膮cz do nas i odkryj, jak mo偶emy pom贸c Ci osi膮gn膮膰 Twoje cele. Twoja przysz艂o艣膰 rozpoczyna si臋 tutaj, w miejscu, gdzie pasja do nauki ukrai艅skiego i profesjonalizm 艂膮cz膮 si臋, tworz膮c idealne warunki dla Twojego rozwoju i osi膮gania sukces贸w.

Poszukujesz sposobu na zwi臋kszenie kompetencji j臋zykowych w swoim zespole? Szkolajezyk.pl oferuje wi臋cej ni偶 kursy j臋zykowe 鈥 to inwestycja w rozw贸j Twojej firmy. Nasze programy j臋zykowe, dostosowane do specyfiki bran偶owej, og贸lnej wiedzy biznesowej lub konkretnych potrzeb Twojego zespo艂u, s膮 kluczem do globalnego sukcesu. Dzi臋ki profesjonalnemu wsparciu i regularnemu raportowaniu post臋p贸w b臋dziesz na bie偶膮co z osi膮gni臋ciami swoich pracownik贸w. Przeprowadzimy r贸wnie偶 szczeg贸艂ow膮 analiz臋 poziomu j臋zykowego Twojego zespo艂u, wykorzystuj膮c rozmowy, testy online oraz narz臋dzie audytowe FOCUS, aby dostosowa膰 program nauczania do Waszych potrzeb. Zarezerwuj spotkanie online i odkryj, jak nasza oferta mo偶e wspiera膰 Tw贸j biznes. Razem przekroczymy barier臋 j臋zykow膮, otwieraj膮c drzwi do nowych mo偶liwo艣ci! Ju偶 teraz daj swoim pracownikom szans臋 nauki j臋zyka ukrai艅skiego w odpowiedniej dla nich formie.

loga szkola grey
Opinie naszych uczni贸w i klient贸w
Ich pozytywne do艣wiadczenia 艣wiadcz膮 o skuteczno艣ci naszych metod i indywidualnym podej艣ciu.
Nasz cel to zapewnienie bogatej wiedzy i umiej臋tno艣ci komunikacji w j臋zyku obcym.

Mia艂em korepetycje z angielskiego dla programist贸w i jestem bardzo zadowolony. Na zaj臋cia ucz臋szcza艂em przez kilka miesi臋cy z olbrzymim entuzjazmem. Pan Karol (Korepetytor) przygotowywa艂 艣wietne materia艂y oraz prowadzi艂 zaj臋cia w bardzo ciekawy spos贸b. Opr贸cz angielskiego posiada wiedz臋 z najnowszych technologii, tak偶e by艂o co przerabia膰 pos艂uguj膮c si臋 angielskim

Bardzo jestem zadowolona z lekcji, lektor z kt贸rym mamy zaj臋cia jest bardzo zaanga偶owany i prowadzi zaj臋cia w ciekawy spos贸b. Na zajeciach robimy r贸偶norodne formaty kt贸re nie pozwalaj膮 na nud臋. Wyj膮tkowo uda艂o mi si臋 wi臋c podtrzyma膰 moj膮 wewn臋trzn膮 motywacj臋 i z tego si臋 najbardziej ciesz臋, bo jest to niezmiernie trudne Zaj臋cia mam ju偶 prawie rok, dwa razy w tygodniu po jednej godzinie zegarowej. Zaj臋cia s膮 w biurze zaraz po pracy wi臋c jest to du偶e u艂atwienie.

Mam przyjemno艣膰 wsp贸艂pracowa膰 ze Szko艂膮 J臋zykowa Skrivanek. Szko艂a oferuje ciekawe kursy , przygotowane do indywidualnych potrzeb kursant贸w. Jest rzeteln膮 i profesjonaln膮 firm膮, z kt贸r膮 wsp贸艂praca na ka偶dym etapie jest przyjemno艣ci膮. Polecam !

Z us艂ug Szko艂y J臋zykowej Skrivanek korzysta艂am w ramach zaj臋膰 grupowych, organizowanych przez firm臋, w kt贸rej pracowa艂am. Gdy poszukiwa艂am platformy e-learningowej do nauki j臋zyka, a nast臋pnie lektora do zaj臋膰 indywidualnych wybra艂am r贸wnie偶 Skrivanka. Doceniam bardzo dobry kontakt z firm膮 i otwarto艣膰 na klienta.

Wysoko oceniamy wsp贸艂prac臋 z zespo艂em szko艂y j臋zykowej Skrivanek pod k膮tem organizacji. administracji i komunikacji na poszczeg贸lnych etapach projektu. Polecamy szko艂臋 j臋zykow膮 Skrivanek jako rzetelnego partnera, kt贸ry 艣wiadczy oferowane us艂ugi z nale偶yt膮 staranno艣ci膮 oraz na najwy偶szym poziomie.

Stosowane rozwi膮zania oraz odpowiednio dobrana kadra lektorska korzystnie wp艂ywaj膮 na rozw贸j kompetencji j臋zykowych pracownik贸w bior膮cych udzia艂 w szkoleniach. Proces organizacji oraz administracji projektu umo偶liwia bardzo dobr膮 komunikacj臋 i realizacj臋 cel贸w biznesowych naszej organizacji.

Cenimy spos贸b monitorowania przebiegu procesu szkole艅 i sprawn膮 komunikacj臋 z zespo艂em szko艂y. Pracownicy biura za ka偶dym razem wspieraj膮 Dzia艂 HR w ustaleniu harmonogramu zaj臋膰 , dostosowuj膮c si臋 do naszych wytycznych i potrzeb. Pozostaj膮 te偶 w sta艂ym kontakcie z uczestnikami zaj臋膰 i s膮 otwarci na informacje zwrotne z ich strony.

SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK
CO NAS WYR脫呕NIA
Elastyczno艣膰
Form臋 oraz tre艣膰 kurs贸w ukrai艅skiego dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta
Informacje na temat zaj臋膰, grafiku, zada艅 domowych oraz materia艂贸w zrealizowanych podczas zaj臋膰.
Odwo艂anie zaj臋膰
Umo偶liwiamy bezp艂atne odwo艂anie zaj臋膰 na 24 godziny przed planowanym spotkaniem.
Strefa firmy
Monitoring realizacji cel贸w, ankiety satysfakcji, raporty frekwencji oraz post臋p贸w w jednym miejscu.
Certyfikaty
Udzia艂 w kursach ukrai艅skiego zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skal膮 CEFR.
Metoda Effecto
Metoda, kt贸ra k艂adzie nacisk na praktyczny trening kompetencji j臋zykowych podczas zaj臋膰.

Kursy聽ukrai艅skiego聽ciesz膮 si臋 coraz wi臋ksz膮 popularno艣ci膮. W艣r贸d naszych kursant贸w s膮 osoby, kt贸re:

  • zosta艂y skierowane na szkolenie przez pracodawc臋 (firmowe聽kursyukrai艅skiego, indywidualne lub grupowe, w miejscu pracy, w naszej siedzibie w Warszawie lub online);
  • same podj臋艂y decyzj臋 o inwestycji w j臋zyk ukrai艅ski (kursy indywidualne lub grupowe j臋zyka聽ukrai艅skiego,聽z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie lub Lublinie, online).

No dobrze. Podj膮艂e艣 decyzj臋. Bierzesz si臋 za聽nauk臋j臋zyka ukrai艅skiego! Jednak nadal zastanawiasz si臋, jak powiniene艣 si臋 uczy膰, by osi膮gn膮膰 jak najlepsze efekty? Kt贸ra metoda i forma聽nauki ukrai艅skiego聽b臋dzie dla Ciebie odpowiednia? Ile czasu po艣wi臋ci膰聽nauce聽ukrai艅skiego?

Mamy nadziej臋, 偶e poni偶sze informacje pomog膮 odpowiedzie膰 na wszystkie pytania dotycz膮ce nauki j臋zyka ukrai艅skiego. Mo偶esz te偶 skontaktowa膰 si臋 z nami, a my zaproponujemy Ci rozwi膮zanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i cel贸w.

To zale偶y od celu, kt贸ry chcesz osi膮gn膮膰.

Przygotowanie do聽wa偶nego zadania w j臋zyku聽ukrai艅skim聽(np. prezentacja, przem贸wienie lub spotkanie z klientem) 鈥 kilka spotka艅 w ci膮gu miesi膮ca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

Realizowanie聽konkretnych wyzwa艅 osobistych lub zawodowych聽wymagaj膮cych pos艂ugiwania si臋聽j臋zykiem ukrai艅skim聽鈥 kilka miesi臋cy. Pami臋taj, 偶e praca nad konkretnym celem j臋zykowym nie mo偶e trwa膰 latami.

Og贸lne doskonalenie umiej臋tno艣ci w pos艂ugiwaniu si臋 j臋zykiem聽ukrai艅skim聽鈥 regularny kurs dwusemestralny.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Je艣li z g贸ry wiesz, 偶e nie b臋dziesz mia艂 czasu na regularne spotkania z lektorem, rozwa偶 kurs ukrai艅skiego na platformie e-learningowej.

Dzi臋ki metodzie inteligentnych powt贸rek ca艂y proces nauki ukrai艅skiego przebiega sprawniej, a proces skuteczno艣ci zapami臋tywania spe艂nia nasze oczekiwania.

Nasz tutor online, pomo偶e Ci ustali膰 plan nauki j臋zyka, b臋dzie wyja艣nia艂 trudne dla Ciebie zagadnienia j臋zykowe, a tak偶e motywowa艂 Ci臋 do nauki ukrai艅skiego.

SPOTKANIA Z LEKTOREM

Je艣li cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci zaj臋cia stacjonarne lub nauk臋 ukrai艅skiego online indywidualnie lub w grupie.

Lektor j臋zyka ukrai艅skiego lub native speaker na bie偶膮co pracuje z Tob膮 nad konkretnym celem j臋zykowym, wykorzystuje materia艂y, kt贸re Ciebie dotycz膮, na bie偶膮co przekazuje Ci feedback.

Terminy i miejsce spotka艅 dostosowujemy do Twoich potrzeb.

BLENDED-LEARNING

Co, je艣li powy偶sze formy nauki ukrai艅skiego nie do ko艅ca Ci臋 przekonuj膮? Nie masz czasu na regularne spotkania z lektorem j臋zyka ukrai艅skiego, ale obawiasz si臋, 偶e samodzielna nauka j臋zyka online nie przyniesie efekt贸w?

Blended-learning mo偶e by膰 rozwi膮zaniem dla Ciebie.

Otrzymasz dost臋p do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie b臋dziesz wykonywa艂 膰wiczenia.

Dzi臋ki spotkaniom z lektorem skupisz si臋 na konwersacjach w j臋zyku ukrai艅skim.

SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK
KURS J臉ZYKA UKRAI艃SKIEGO

Ukraina bezpo艣rednio graniczy z Polsk膮, a oba kraje 艂膮cz膮 mocne wi臋zi handlowe i biznesowe.聽Wiele polskich firm dzia艂a na rynku ukrai艅skim, co sprawia, 偶e pracodawcy intensywnie poszukuj膮 os贸b w艂adaj膮cych ukrai艅skim.聽Mimo bliskich powi膮za艅 obu pa艅stw聽nadal trudno znale藕膰 w Polsce osoby biegle pos艂uguj膮ce si臋 ukrai艅skim. Warto o tym pami臋ta膰 i podj膮膰 nauk臋 ukrai艅skiego.

Ukraina to pi臋kne tereny zajmowane przez dzik膮 przyrod臋, malownicze g贸ry, pe艂ne zabytk贸w miasta oraz ciep艂e morze. Ukrai艅cy s膮 niezwykle go艣cinni. Ich pi臋kny, rozleg艂y kraj zdumiewa r贸偶norodno艣ci膮 krajobraz贸w. Od Karpat po nieko艅cz膮ce si臋 stepy, od g贸r Krymu po wybrze偶e Morza Czarnego 鈥 ka偶dy zak膮tek ziemi ma swoj膮 histori臋, a w wielu miejscowo艣ciach odnale藕膰 mo偶na 艣lady polskiej historii i kultury. Chocia偶 podr贸偶owanie po tym kraju nie zawsze jest 艂atwe i bezproblemowe, to przepi臋kne krajobrazy i ciekawe miejsca s膮 w stanie wynagrodzi膰 trudy podr贸偶owania ka偶demu tury艣cie.

Nauce j臋zyk贸w, w tym tak偶e聽uczeniu si臋 ukrai艅skiego, trzeba po艣wi臋ci膰 troch臋 czasu. Na pocz膮tek z pewno艣ci膮 przyda si臋 znajomo艣膰 kilku u偶ytecznych zwrot贸w, takich jak np.:

褌邪泻聽鈥 tak
薪褨 鈥聽nie
袛褟泻褍褞. 鈥聽Dzi臋kuj臋.
袩褉芯褕褍 写褍卸械. 袧械屑邪 蟹邪 褖芯. 鈥聽Prosz臋 bardzo. Nie ma za co.
袛芯斜褉懈泄 褉邪薪芯泻! 鈥聽Dzie艅 dobry! (rano)
袛芯斜褉懈泄 写械薪褜! 鈥聽Dzie艅 dobry! (po po艂udniu)
袛芯 锌芯斜邪褔械薪薪褟! 鈥聽Do widzenia!
袛芯斜褉懈泄 胁械褔褨褉! 鈥聽Dobry wiecz贸r!
袧邪 写芯斜褉邪薪褨褔! 鈥聽Dobranoc!
袩褉懈胁褨褌! 鈥聽Cze艣膰! (powitanie)
袘褍胁邪泄!聽鈥 Pa!

Waluta Ukrainy to聽hrywna. 1 hrywna to 100 kopiejek. W kantorach na terenie Ukrainy mo偶na swobodnie wymieni膰 dolary ameryka艅skie, euro oraz ruble rosyjskie. Wymiana z艂ot贸wek na hrywny jest mo偶liwa w niekt贸rych punktach na terenie miast i obwod贸w s膮siaduj膮cych z聽Polsk膮. Nie ma problemu z wymian膮 PLN na inne waluty w praktycznie ka偶dym kantorze znajduj膮cym si臋 w miastach na zachodzie Ukrainy.

Jeste艣 zainteresowany nasz膮 ofert膮?
Z przyjemno艣ci膮 przygotujemy ofert臋 kurs贸w dla Twojej firmy.
chatsimple