Nauka ukrai艅skiego.
Kursy j臋zykowe online. stacjonarne. dla firm. dla Ciebie.
SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK
NAUKA UKRAI艃SKIEGO
POMO呕EMY CI ZREALIZOWA膯 TWOJE CELE J臉ZYKOWE, ABY艢 TY M脫G艁 OSI膭GN膭膯 SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE!

Ka偶da z os贸b, kt贸re trafiaj膮 do naszej szko艂y, chce zrealizowa膰 sw贸j w艂asny cel zawodowy b膮d藕 osobisty. To w艂a艣nie od sprecyzowania Twojego celu j臋zykowego zaczynamy nasz膮 wsp贸艂prac臋. Ma to ogromny wp艂yw na Twoj膮 motywacj臋 do nauki i to, 偶e wytrwasz w swoim postanowieniu. P贸藕niej wsp贸艂tworzymy ten proces. Ty masz sw贸j cel, a my towarzyszymy Ci w jego realizacji.

Pomagamy, regularnie informujemy, na jakim etapie jego realizacji jeste艣. W zale偶no艣ci od Twoich potrzeb zorganizujemy dla Ciebie kurs og贸lny j臋zyka ukrai艅skiego, biznesowy lub bran偶owy. Zbadamy te偶 Tw贸j obecny poziom j臋zyka ukrai艅skiego 鈥 podczas rozmowy ustnej, za pomoc膮 testu online lub z wykorzystaniem kompleksowego narz臋dzia do audyt贸w j臋zykowych FOCUS.

loga szkola grey
Je艣li jeste艣 zainteresowany wsp贸艂prac膮, chcesz dowiedzie膰 si臋 wi臋cej na temat naszych rozwi膮za艅 j臋zykowych lub sprawdzi膰, czy s膮 one odpowiednie dla Ciebie lub Twojej firmy, napisz do nas lub sprawd藕 ofert臋 sklepu online.

Formularz kontaktowy

Aby wype艂ni膰 ten formularz, w艂膮cz obs艂ug臋 JavaScript w przegl膮darce.

Kursy聽ukrai艅skiego聽ciesz膮 si臋 coraz wi臋ksz膮 popularno艣ci膮. W艣r贸d naszych kursant贸w s膮 osoby, kt贸re:

  • zosta艂y skierowane na szkolenie przez pracodawc臋 (firmowe聽kursy聽ukrai艅skiego, indywidualne lub grupowe, w miejscu pracy, w naszej siedzibie w Warszawie lub online);
  • same podj臋艂y decyzj臋 o inwestycji w j臋zyk ukrai艅ski (kursy indywidualne lub grupowe j臋zyka聽ukrai艅skiego,聽z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie lub Lublinie, online).

No dobrze. Podj膮艂e艣 decyzj臋. Bierzesz si臋 za聽nauk臋j. ukrai艅skiego! Jednak nadal zastanawiasz si臋, jak powiniene艣 si臋 uczy膰, by osi膮gn膮膰 jak najlepsze efekty? Kt贸ra metoda i forma聽nauki j臋zykaukrai艅skiego聽b臋dzie dla Ciebie odpowiednia? Ile czasu po艣wi臋ci膰聽nauce聽ukrai艅skiego?

Mamy nadziej臋, 偶e poni偶sze informacje pomog膮 odpowiedzie膰 na te pytania. Mo偶esz te偶 skontaktowa膰 si臋 z nami, a my zaproponujemy Ci rozwi膮zanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i cel贸w.

To zale偶y od celu, kt贸ry chcesz osi膮gn膮膰.

Przygotowanie do聽wa偶nego zadania w j臋zyku聽ukrai艅skim聽(np. prezentacja, przem贸wienie lub spotkanie z klientem) 鈥 kilka spotka艅 w ci膮gu miesi膮ca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

Realizowanie聽konkretnych wyzwa艅 osobistych lub zawodowych聽wymagaj膮cych pos艂ugiwania si臋聽j臋zykiem ukrai艅skim聽鈥 kilka miesi臋cy. Pami臋taj, 偶e praca nad konkretnym celem j臋zykowym nie mo偶e trwa膰 latami.

Og贸lne doskonalenie umiej臋tno艣ci w pos艂ugiwaniu si臋 j臋zykiem聽ukrai艅skim聽鈥 regularny kurs dwusemestralny.

SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK
CO NAS WYR脫呕NIA?
Elastyczno艣膰
Form臋 oraz tre艣膰 kurs贸w z ukrai艅skiego dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta
Informacje na temat zaj臋膰, grafiku, zada艅 domowych oraz materia艂贸w zrealizowanych podczas zaj臋膰.
Odwo艂anie zaj臋膰
Umo偶liwiamy bezp艂atne odwo艂anie zaj臋膰 na 24 godziny przed planowanym spotkaniem.
Strefa firmy
Monitoring realizacji cel贸w, ankiety satysfakcji, raporty frekwencji oraz post臋p贸w w jednym miejscu.
Certyfikaty
Udzia艂 w kursach ukrai艅skiego zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skal膮 CEFR.
Metoda Effecto
Metoda, kt贸ra k艂adzie nacisk na praktyczny trening kompetencji j臋zykowych podczas zaj臋膰.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Je艣li z g贸ry wiesz, 偶e nie b臋dziesz mia艂 czasu na regularne spotkania z lektorem, rozwa偶聽lekcje ukrai艅skiego na聽platformie e-learningowej.

Dzi臋ki metodzie inteligentnych powt贸rek platformy SuperMemo ca艂y proces nauki przebiega sprawniej, a proces skuteczno艣ci zapami臋tywania spe艂nia nasze oczekiwania.

Nasz tutor online, pomo偶e Ci ustali膰 plan nauki, b臋dzie wyja艣nia艂 trudne dla Ciebie zagadnienia j臋zykowe, a tak偶e motywowa艂 Ci臋 do聽nauki j臋zyka ukrai艅skiego.

SPOTKANIA Z LEKTOREM

Je艣li cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci聽zaj臋cia stacjonarne聽lub聽lekcje ukrai艅skiegoonline聽鈥撀爄ndywidualnie lub w grupie.

Lektor j臋zyka ukrai艅skiego聽lub native speaker 鈥撀爊a bie偶膮co pracuje z Tob膮 nad konkretnym celem j臋zykowym, wykorzystuje materia艂y, kt贸re Ciebie dotycz膮, na bie偶膮co przekazuje Ci feedback.

Terminy i miejsce spotka艅 dostosowujemy do Twoich potrzeb.

BLENDED-LEARNING

Co, je艣li powy偶sze formy nauki nie do ko艅ca Ci臋 przekonuj膮? Nie masz czasu na regularne spotkania z聽lektorem j臋zyka ukrai艅skiego, ale obawiasz si臋, 偶e samodzielna nauka j臋zyka online nie przyniesie efekt贸w?

Blended-learning聽mo偶e by膰 rozwi膮zaniem dla Ciebie.

Otrzymasz dost臋p do platformy e-learningowej, gdzie podczas kursu j臋zykowego samodzielnie b臋dziesz wykonywa艂 膰wiczenia.

Dzi臋ki spotkaniom z lektorem skupisz si臋 na konwersacjach w聽j臋zyku ukrai艅skim.

SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK
KURS J臉ZYKA UKRAI艃SKIEGO

Ukraina bezpo艣rednio graniczy z Polsk膮, a oba kraje 艂膮cz膮 mocne wi臋zi handlowe i biznesowe.聽Wiele polskich firm dzia艂a na rynku ukrai艅skim, co sprawia, 偶e pracodawcy intensywnie poszukuj膮 os贸b w艂adaj膮cych ukrai艅skim.聽Mimo bliskich powi膮za艅 obu pa艅stw聽nadal trudno znale藕膰 w Polsce osoby biegle pos艂uguj膮ce si臋 ukrai艅skim. Warto o tym pami臋ta膰 i podj膮膰 nauk臋 ukrai艅skiego.

Ukraina to pi臋kne tereny zajmowane przez dzik膮 przyrod臋, malownicze g贸ry, pe艂ne zabytk贸w miasta oraz ciep艂e morze. Ukrai艅cy s膮 niezwykle go艣cinni. Ich pi臋kny, rozleg艂y kraj zdumiewa r贸偶norodno艣ci膮 krajobraz贸w. Od Karpat po nieko艅cz膮ce si臋 stepy, od g贸r Krymu po wybrze偶e Morza Czarnego 鈥 ka偶dy zak膮tek ziemi ma swoj膮 histori臋, a w wielu miejscowo艣ciach odnale藕膰 mo偶na 艣lady polskiej historii i kultury. Chocia偶 podr贸偶owanie po tym kraju nie zawsze jest 艂atwe i bezproblemowe, to przepi臋kne krajobrazy i ciekawe miejsca s膮 w stanie wynagrodzi膰 trudy podr贸偶owania ka偶demu tury艣cie.

Nauce j臋zyk贸w, w tym tak偶e聽uczeniu si臋 ukrai艅skiego, trzeba po艣wi臋ci膰 troch臋 czasu. Na pocz膮tek z pewno艣ci膮 przyda si臋 znajomo艣膰 kilku u偶ytecznych zwrot贸w, takich jak np.:

褌邪泻聽鈥 tak
薪褨 鈥聽nie
袛褟泻褍褞. 鈥聽Dzi臋kuj臋.
袩褉芯褕褍 写褍卸械. 袧械屑邪 蟹邪 褖芯. 鈥聽Prosz臋 bardzo. Nie ma za co.
袛芯斜褉懈泄 褉邪薪芯泻! 鈥聽Dzie艅 dobry! (rano)
袛芯斜褉懈泄 写械薪褜! 鈥聽Dzie艅 dobry! (po po艂udniu)
袛芯 锌芯斜邪褔械薪薪褟! 鈥聽Do widzenia!
袛芯斜褉懈泄 胁械褔褨褉! 鈥聽Dobry wiecz贸r!
袧邪 写芯斜褉邪薪褨褔! 鈥聽Dobranoc!
袩褉懈胁褨褌! 鈥聽Cze艣膰! (powitanie)
袘褍胁邪泄!聽鈥 Pa!

Waluta Ukrainy to聽hrywna. 1 hrywna to 100 kopiejek. W kantorach na terenie Ukrainy mo偶na swobodnie wymieni膰 dolary ameryka艅skie, euro oraz ruble rosyjskie. Wymiana z艂ot贸wek na hrywny jest mo偶liwa w niekt贸rych punktach na terenie miast i obwod贸w s膮siaduj膮cych z聽Polsk膮. Nie ma problemu z wymian膮 PLN na inne waluty w praktycznie ka偶dym kantorze znajduj膮cym si臋 w miastach na zachodzie Ukrainy.

Jeste艣 zainteresowany nasz膮 ofert膮?
Z przyjemno艣ci膮 przygotujemy ofert臋 kurs贸w dla Twojej firmy.