Kursy indywidualne

Chcesz rozwijać znajomość języków obcych i samodzielnie
decydować o tempie i metodzie nauczania?

Dobierzemy indywidualny program, w oparciu o Twoje potrzeby.
Rozpocznij naukę ze szkołą językową Skrivanek!
KURSY INDYWIDUALNE
1

Chcesz sam wyznaczać tempo i intensywność nauki? Potrzebujesz się skupić na konkretnych zagadnieniach, które wpłyną na jakość Twojej komunikacji w pracy lub w życiu prywatnym? Jeśli tak, to kurs indywidualny jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Sam zadecydujesz o liczbie godzin i terminach szkolenia.

WARSZTATY JĘZYKOWE
1

Interesuje Cię konkretne zagadnienie? Chciał(a)byś doszkolić swoje umiejętności negocjacji, prezentacji lub pogłębić widzę na temat relacji międzykulturowych? Warsztaty językowe to idealna okazja. Kameralne grupy, ćwiczenia oparte na autentycznych sytuacjach, całość szkolenia zakończona egzaminem praktycznym i feedbackiem Twojego trenera.

Sam chcesz decydować, kiedy i gdzie będziesz się uczyć? Masz elastyczny grafik i tego samego oczekujesz od swojego lektora? Sprawdź naszą ofertę kursów online i możliwości nauki zdalnej — przekonaj się, czy to rozwiązanie dla Ciebie — skontaktuj się z nami i wypróbuj jedną z najbardziej elastycznych form nauki.

Po tym, jak wybierzesz formę nauki odpowiednią dla Ciebie i Twoich potrzeb, określ:

• JĘZYK — zajęcia prowadzą zarówno lektorzy polscy, jak i native speakerzy
  • CZAS TRWANIA: oferujemy kursy semestralne, intensywnie lub realizowane w określonej liczbie godzin
  • MIEJSCE: zajęcia mogą odbywać się w siedzibie naszej szkoły (przy ul. Śniadeckich 17 w Warszawie) lub w wybranej przez Ciebie lokalizacji (koszt dojazdu lektora jest wliczony w cenę kursu)
  • CENA: wszystkie powyższe czynniki decydują o cenie kursu, którą w pełni dopasowujesz do swojego budżetu
  • CEL: kiedy określasz, co chcesz osiągnąć dzięki kursowi, nasz metodyk dopasowuje program do Twoich potrzeb i pomaga Ci zrealizować Twój cel

Indywidualne kursy językowe to jedne z najbardziej skutecznych form nauczania języków obcych. Szkoła językowa Skrivanek daje Ci możliwość skorzystania z różnych form kursów indywidualnych — od zajęć stacjonarnych, przez warsztaty językowe, po coraz bardziej popularne kursy online. Nauka języka obcego w trybie indywidualnym daje również dużo możliwości pod względem dopasowania materiału szkoleniowego i realizacji jego założeń. Uczestnik sam decyduje, czy zależy mu na doskonaleniu języka biznesowego (business English), używanego w codziennej pracy (English at work), czy też woli się skupić na języku ogólnym (general English).

Przy tym szkoła językowa Skrivanek to nie tylko szkolenia językowe z angielskiego. Obecnie w ofercie mamy niemal 20 języków, między innymi: niemiecki, włoski, francuski, japoński, portugalski czy szwedzki. Jeśli zależy Ci na organizacji szkolenia z języka, którego nie widzisz na liście poniżej, napisz do nas. Dobierzemy wykwalifikowanego lektora i pomożemy Ci realizować Twoje marzenia o nauce języka i poznawaniu kultury danego kraju.

Zalety indywidualnych kursów językowych:
1
  • Indywidualne wsparcie w nauce języka obcego
  • Wybór lektora (native speaker lub lektor polski)
  • Wygoda decydowania, kiedy i gdzie odbywają się zajęcia
  • Kurs typu tailor-made, nauka języka w pełni dopasowana do Twoich potrzeb
  • Stała aktywizacja uczestnika
  • Uwaga lektora jest w 100% skupiona na Tobie
  • Możliwość elastycznej zmiany study planu — lektor może pomóc Ci w realizacji bieżących wyzwań (np. przygotowanie prezentacji w języku obcym)
  • Feedback od lektora w pełni poświęcony Twoim mocnym i słabym stronom
Jakich języków uczymy?
1

Naszą zaletą jest duży wybór języków obcych — w naszej ofercie nauka języków obcych to języki popularne oraz mniej znane.

kurs języka angielskiego
kurs języka niemieckiego
kurs języka francuskiego
kurs języka rosyjskiego
kurs języka włoskiego
kurs języka duńskiego
kurs języka fińskiego
kurs języka holenderskiego
Holenderski
kurs języka hiszpańskiego
kurs języka czeskiego
Czeski
język polski
KURSY INDYWIDUALNE
Słowacki
kurs języka portugalskiego
język rumuński
Rumuński
kurs języka norweskiego
kurs języka szwedzkiego

Kursy egzaminacyjne — szkoła językowa Skrivanek prowadzi również kursy nastawione na przygotowanie do egzaminów takich jak:
CPE, TOIEC, TELC, CELI i wiele innych, które stanowią międzynarodowy certyfikat świadczący o znajomości języka obcego.

Zapoznaj się z regulaminem szkoły.

• Chcesz sprawdzić swój poziom? Wypełnij bezpłatny test z języka angielskiego
  • Interesuje Cię kompleksowa znajomość Twojego poziomu? Sprawdź, czym jest FOCUS