SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK

Dlaczego warto uczy膰 si臋 j臋zyka japo艅skiego?

Nauka podstaw j臋zyka japo艅skiego聽jest konieczna dla wszystkich os贸b planuj膮cych podr贸偶 do Japonii. Warto pami臋ta膰 o tym, 偶e j臋zyk angielski niewiele pomo偶e w komunikacji z miejscowymi 鈥 Japo艅czycy bardzo s艂abo znaj膮 ten j臋zyk.

Nauka j臋zyka japo艅skiego聽zaowocuje r贸wnie偶 w sytuacjach zawodowych. Wiele du偶ych mi臋dzynarodowych korporacji ma oddzia艂y za granic膮, wi臋c nauka drugiego j臋zyka, takiego jak聽j臋zyk japo艅ski, mo偶e stworzy膰 wi臋cej mo偶liwo艣ci pracy.

Rozwi艅 skrzyd艂a w biznesie i 偶yciu prywatnym z naszymi kursami j臋zykowymi!
Maturalne
Konwersacyjne
Dla firm i Ciebie
Indywidualne
Online
Grupowe
0
kursant贸w w 2023
0
dost臋pnych j臋zyk贸w
0
zrealizowanych lekcji w 2023
Napisz do nas!

Aby wype艂ni膰 ten formularz, w艂膮cz obs艂ug臋 JavaScript w przegl膮darce.

Klikaj膮c 鈥濸rze艣lij鈥 akceptujesz zasady ochrony prywatno艣ci Skrivanek sp. z o.o.

Szukasz konkretnego kursu j臋zykowego? Sprawd藕 sklep szko艂y j臋zykowej.

NAUKA JAPO艃SKIEGO DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

POMO呕EMY CI ZREALIZOWA膯 TWOJE ZA艁O呕ENIA J臉ZYKOWE, ABY艢 TY M脫G艁 OSI膭GN膭膯 SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE!

Witaj w Skrivanek, gdzie ka偶dy – czy to dzia艂aj膮c indywidualnie, czy w grupie – znajdzie drog臋 do realizacji swoich cel贸w. Jeste艣my tutaj, aby wspiera膰 Ci臋 w drodze do osobistego i zawodowego sukcesu, oferuj膮c elastyczne kursy online dostosowane do Twoich potrzeb. Nasza oferta skierowana jest do os贸b na r贸偶nych poziomach zaawansowania i dostosowana jest do konkretnych bran偶y, co umo偶liwia nauk臋 w komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu.

Korzystaj膮c z naszych kurs贸w, zyskujesz dost臋p do najwy偶szej jako艣ci materia艂贸w edukacyjnych i mo偶liwo艣膰 pracy z do艣wiadczonymi lektorami. W Skrivanek wierzymy, 偶e nauka j臋zyk贸w otwiera przed Tob膮 艣wiat nowych mo偶liwo艣ci. Do艂膮cz do nas i odkryj, jak mo偶emy pom贸c Ci osi膮gn膮膰 Twoje cele. Twoja przysz艂o艣膰 rozpoczyna si臋 tutaj, w miejscu, gdzie pasja do nauki i profesjonalizm 艂膮cz膮 si臋, tworz膮c idealne warunki dla Twojego rozwoju i osi膮gania sukces贸w.

Poszukujesz sposobu na zwi臋kszenie kompetencji j臋zykowych w swoim zespole? Szkolajezyk.pl oferuje wi臋cej ni偶 kursy j臋zykowe 鈥 to inwestycja w rozw贸j Twojej firmy. Nasze programy j臋zykowe, dostosowane do specyfiki bran偶owej, og贸lnej wiedzy biznesowej lub konkretnych potrzeb Twojego zespo艂u, s膮 kluczem do globalnego sukcesu. Dzi臋ki profesjonalnemu wsparciu i regularnemu raportowaniu post臋p贸w b臋dziesz na bie偶膮co z osi膮gni臋ciami swoich pracownik贸w. Przeprowadzimy r贸wnie偶 szczeg贸艂ow膮 analiz臋 poziomu j臋zykowego Twojego zespo艂u, wykorzystuj膮c rozmowy, testy online oraz narz臋dzie audytowe FOCUS, aby dostosowa膰 program nauczania do Waszych potrzeb. Zarezerwuj spotkanie online i odkryj, jak nasza oferta mo偶e wspiera膰 Tw贸j biznes. Razem przekroczymy barier臋 j臋zykow膮, otwieraj膮c drzwi do nowych mo偶liwo艣ci!

loga szkola grey
Opinie naszych uczni贸w i klient贸w
Ich pozytywne do艣wiadczenia 艣wiadcz膮 o skuteczno艣ci naszych metod i indywidualnym podej艣ciu.
Nasz cel to zapewnienie bogatej wiedzy i umiej臋tno艣ci komunikacji w j臋zyku obcym.

Mia艂em korepetycje z angielskiego dla programist贸w i jestem bardzo zadowolony. Na zaj臋cia ucz臋szcza艂em przez kilka miesi臋cy z olbrzymim entuzjazmem. Pan Karol (Korepetytor) przygotowywa艂 艣wietne materia艂y oraz prowadzi艂 zaj臋cia w bardzo ciekawy spos贸b. Opr贸cz angielskiego posiada wiedz臋 z najnowszych technologii, tak偶e by艂o co przerabia膰 pos艂uguj膮c si臋 angielskim

Bardzo jestem zadowolona z lekcji, lektor z kt贸rym mamy zaj臋cia jest bardzo zaanga偶owany i prowadzi zaj臋cia w ciekawy spos贸b. Na zajeciach robimy r贸偶norodne formaty kt贸re nie pozwalaj膮 na nud臋. Wyj膮tkowo uda艂o mi si臋 wi臋c podtrzyma膰 moj膮 wewn臋trzn膮 motywacj臋 i z tego si臋 najbardziej ciesz臋, bo jest to niezmiernie trudne Zaj臋cia mam ju偶 prawie rok, dwa razy w tygodniu po jednej godzinie zegarowej. Zaj臋cia s膮 w biurze zaraz po pracy wi臋c jest to du偶e u艂atwienie.

Mam przyjemno艣膰 wsp贸艂pracowa膰 ze Szko艂膮 J臋zykowa Skrivanek. Szko艂a oferuje ciekawe kursy , przygotowane do indywidualnych potrzeb kursant贸w. Jest rzeteln膮 i profesjonaln膮 firm膮, z kt贸r膮 wsp贸艂praca na ka偶dym etapie jest przyjemno艣ci膮. Polecam !

Z us艂ug Szko艂y J臋zykowej Skrivanek korzysta艂am w ramach zaj臋膰 grupowych, organizowanych przez firm臋, w kt贸rej pracowa艂am. Gdy poszukiwa艂am platformy e-learningowej do nauki j臋zyka, a nast臋pnie lektora do zaj臋膰 indywidualnych wybra艂am r贸wnie偶 Skrivanka. Doceniam bardzo dobry kontakt z firm膮 i otwarto艣膰 na klienta.

Wysoko oceniamy wsp贸艂prac臋 z zespo艂em szko艂y j臋zykowej Skrivanek pod k膮tem organizacji. administracji i komunikacji na poszczeg贸lnych etapach projektu. Polecamy szko艂臋 j臋zykow膮 Skrivanek jako rzetelnego partnera, kt贸ry 艣wiadczy oferowane us艂ugi z nale偶yt膮 staranno艣ci膮 oraz na najwy偶szym poziomie.

Stosowane rozwi膮zania oraz odpowiednio dobrana kadra lektorska korzystnie wp艂ywaj膮 na rozw贸j kompetencji j臋zykowych pracownik贸w bior膮cych udzia艂 w szkoleniach. Proces organizacji oraz administracji projektu umo偶liwia bardzo dobr膮 komunikacj臋 i realizacj臋 cel贸w biznesowych naszej organizacji.

Cenimy spos贸b monitorowania przebiegu procesu szkole艅 i sprawn膮 komunikacj臋 z zespo艂em szko艂y. Pracownicy biura za ka偶dym razem wspieraj膮 Dzia艂 HR w ustaleniu harmonogramu zaj臋膰 , dostosowuj膮c si臋 do naszych wytycznych i potrzeb. Pozostaj膮 te偶 w sta艂ym kontakcie z uczestnikami zaj臋膰 i s膮 otwarci na informacje zwrotne z ich strony.

SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK
CO NAS WYR脫呕NIA
Elastyczno艣膰
Form臋 oraz tre艣膰 kurs贸w z angielskiego dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta
Informacje na temat zaj臋膰, grafiku, zada艅 domowych oraz materia艂贸w zrealizowanych podczas zaj臋膰.
Odwo艂anie zaj臋膰
Umo偶liwiamy bezp艂atne odwo艂anie zaj臋膰 na 24 godziny przed planowanym spotkaniem.
Strefa firmy
Monitoring realizacji cel贸w, ankiety satysfakcji, raporty frekwencji oraz post臋p贸w w jednym miejscu.
Certyfikaty
Udzia艂 w kursach angielskiego zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skal膮 CEFR.
Metoda Effecto
Metoda, kt贸ra k艂adzie nacisk na praktyczny trening kompetencji j臋zykowych podczas zaj臋膰.

Kursy聽japo艅skiego聽ciesz膮 si臋 coraz wi臋ksz膮 popularno艣ci膮. W艣r贸d naszych kursant贸w s膮 osoby, kt贸re:

  • zosta艂y skierowane na szkolenie przez pracodawc臋 (firmowe聽kursy聽japo艅skiego, indywidualne lub grupowe, w miejscu pracy, w naszej siedzibie w Warszawie lub online);
  • same podj臋艂y decyzj臋 o inwestycji w j臋zyk japo艅ski (indywidualne lub grupowe kursy j臋zykajapo艅skiego,聽z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie lub Lublinie, online).

No dobrze. Podj膮艂e艣 decyzj臋. Bierzesz si臋 za聽nauk臋 japo艅skiego! Wci膮偶 jeszcze jednak zastanawiasz si臋, jak powiniene艣 si臋 uczy膰, by osi膮gn膮膰 jak najlepsze efekty. Kt贸r膮 szko艂臋 j臋zykow膮 wybra膰? Kt贸ra metoda i forma聽nauki japo艅skiego b臋dzie dla Ciebie odpowiednia? Ile czasu po艣wi臋ci膰 na nauk臋 japo艅skiego?

Mamy nadziej臋, 偶e poni偶sze informacje pomog膮 odpowiedzie膰 na te pytania. Mo偶esz te偶 skontaktowa膰 si臋 z nami, a my zaproponujemy Ci rozwi膮zanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i cel贸w.

To zale偶y od celu, kt贸ry chcesz osi膮gn膮膰.

Przygotowanie do聽wa偶nego zadania w j臋zyku聽japo艅skim聽(np. prezentacja, przem贸wienie lub spotkanie z klientem) 鈥 kilka spotka艅 w ci膮gu miesi膮ca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

Realizowanie聽konkretnych wyzwa艅 osobistych lub zawodowych wymagaj膮cych pos艂ugiwania si臋 japo艅skim聽鈥撀lekcje japo艅skiego聽odbywaj膮ce si臋 cyklicznie przez kilka miesi臋cy. Pami臋taj, 偶e praca nad konkretnym celem j臋zykowym nie mo偶e trwa膰 latami.

Og贸lne doskonalenie umiej臋tno艣ci w pos艂ugiwaniu si臋 j臋zykiem聽japo艅skim聽鈥 regularny dwusemestralny聽kurs j臋zyka japo艅skiego.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Je艣li z g贸ry wiesz, 偶e nie b臋dziesz mia艂 czasu na regularne spotkania z lektorem, rozwa偶 kurs angielskiego na platformie e-learningowej.

Dzi臋ki metodzie inteligentnych powt贸rek ca艂y proces nauki przebiega sprawniej, a proces skuteczno艣ci zapami臋tywania spe艂nia nasze oczekiwania.

Nasz tutor online, pomo偶e Ci ustali膰 plan nauki, b臋dzie wyja艣nia艂 trudne dla Ciebie zagadnienia j臋zykowe, a tak偶e motywowa艂 Ci臋 do nauki angielskiego.

SPOTKANIA Z LEKTOREM

Je艣li cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci zaj臋cia stacjonarne lub nauk臋 angielskiego online indywidualnie lub w grupie.

Lektor j臋zyka angielskiego lub native speaker na bie偶膮co pracuje z Tob膮 nad konkretnym celem j臋zykowym, wykorzystuje materia艂y, kt贸re Ciebie dotycz膮, na bie偶膮co przekazuje Ci feedback.

Terminy i miejsce spotka艅 dostosowujemy do Twoich potrzeb.

BLENDED-LEARNING

Co, je艣li powy偶sze formy nauki nie do ko艅ca Ci臋 przekonuj膮? Nie masz czasu na regularne spotkania z lektorem j臋zyka angielskiego, ale obawiasz si臋, 偶e samodzielna nauka j臋zyka online nie przyniesie efekt贸w?

Blended-learning mo偶e by膰 rozwi膮zaniem dla Ciebie.

Otrzymasz dost臋p do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie b臋dziesz wykonywa艂 膰wiczenia.

Dzi臋ki spotkaniom z lektorem skupisz si臋 na konwersacjach w j臋zyku angielskim.

SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK
KURS J臉ZYKA JAPO艃SKIEGO

Nauka podstaw j臋zyka japo艅skiego聽jest konieczna dla wszystkich os贸b planuj膮cych podr贸偶 do Japonii. Warto pami臋ta膰 o tym, 偶e j臋zyk angielski niewiele pomo偶e w komunikacji z miejscowymi 鈥 Japo艅czycy bardzo s艂abo znaj膮 ten j臋zyk.

Nauka j臋zyka japo艅skiego聽zaowocuje r贸wnie偶 w sytuacjach zawodowych. Wiele du偶ych mi臋dzynarodowych korporacji ma oddzia艂y za granic膮, wi臋c nauka drugiego j臋zyka, takiego jak聽j臋zyk japo艅ski, mo偶e stworzy膰 wi臋cej mo偶liwo艣ci pracy.

Na聽nauk臋 j臋zyk贸w obcych, w tym japo艅skiego, trzeba po艣wi臋ci膰 sporo czasu. Na pocz膮tek jednak z pewno艣ci膮 przyda si臋 znajomo艣膰 kilku u偶ytecznych zwrot贸w, takich jak np.:

銇亜聽[hai]聽鈥 tak
銇勩亜銇聽[iie]聽鈥 nie
銇傘倞銇屻仺銇聽[arigat艒]聽鈥 Dzi臋kuj臋.
銇┿亞銇勩仧銇椼伨銇椼仸聽[d艒itashimashite]聽鈥 Prosz臋 bardzo. Nie ma za co.

銇娿伅銈堛亞銇斻仏銇勩伨銇聽[ohay艒 gozaimasu]聽鈥 Dzie艅 dobry (rano).
浠婃棩銇聽[konnichiwa]聽鈥 Dzie艅 dobry (po po艂udniu).

銇樸們銇聽[ja ne]聽鈥 Cze艣膰! Pa! (po偶egnanie)

Japonia jest staro偶ytn膮 krain膮 o ciekawej historii i tradycjach. Ze wzgl臋du na lokalizacj臋 i odci臋cie od wp艂yw贸w europejskich, ameryka艅skich i azjatyckich kraj ten wypracowa艂 w艂asn膮, unikaln膮 kultur臋, w kt贸rej bardzo ci臋偶ko odnale藕膰 jakiekolwiek wp艂ywy z zewn膮trz. Dlatego zwyczaje i tradycje w Japonii s膮 tak r贸偶ne w stosunku do tego, co znamy.

Planuj膮c podr贸偶 do Kraju Kwitn膮cej Wi艣ni, trzeba wzi膮膰 pod uwag臋 nast臋puj膮ce czynniki:

  • Podr贸偶owanie latem mo偶e by膰 (ze wzgl臋du na wysok膮 temperatur臋 i wilgotno艣膰) uci膮偶liwe dla ma艂ych dzieci i os贸b starszych. Z tego powodu najlepsze pory roku dla turyst贸w to wiosna i jesie艅.
  • Nale偶y liczy膰 si臋 z ogromnymi korkami na drogach i autostradach, w miejscach atrakcyjnych turystycznie (np. 艣wi膮tynie w okresie 艣wi膮t), brakiem miejsc w komunikacji publicznej oraz hotelach, w okre艣lonych regionach, porach roku i miesi膮cach
  • Wiza nie jest wymagana w przypadku wyjazd贸w turystycznych trwaj膮cych do 90 dni oraz wyjazd贸w s艂u偶bowych (konferencje, spotkania biznesowe itp.).

W Japonii mieszka a偶 127 milion贸w os贸b, i to na powierzchni niewiele wi臋kszej ni偶 ta zajmowana przez Polsk臋. Szczeg贸lnie du偶e zag臋szczenie ludno艣ci jest oczywi艣cie w du偶ych miastach. W Tokio jest to oko艂o 6363,90 os./km虏. Wi臋kszo艣膰 os贸b porusza si臋 po mie艣cie komunikacj膮 publiczn膮, a zw艂aszcza metrem. T艂umy s膮 tak du偶e, 偶e w godzinach szczytu pracownicy tokijskiego metra, nazywani聽oshiya聽dos艂ownie upychaj膮 pasa偶er贸w tak, aby do wagonik贸w zmie艣ci艂o si臋 wi臋cej os贸b.

Jeste艣 zainteresowany nasz膮 ofert膮?
Z przyjemno艣ci膮 przygotujemy ofert臋 kurs贸w dla Twojej firmy.
chatsimple