Nauka japo艅skiego

Sprawd藕, jak mo偶emy Ci pom贸c osi膮gn膮膰 Twoje cele zawodowe
i osobiste zwi膮zane z j臋zykiem japo艅skim.
cover

NAUKA J臉ZYKA Japo艅skiego

1

Komunikuj si臋 skutecznie po japo艅sku, rozwijaj swoje kompetencje, awansuj, wzmacniaj relacje oraz buduj zaufanie w艣r贸d wsp贸艂pracownik贸w zagranicznych dzi臋ki nauce j臋zyka japo艅skiego ze szko艂膮 j臋zykow膮 Skrivanek!

Sprawd藕 jak mo偶emy Ci pom贸c osi膮gn膮膰 cele zawodowe oraz osobiste zwi膮zane z nauk膮 j臋zyka japo艅skiego!

Elastyczno艣膰 鈥 form臋 oraz tre艣膰 kurs贸w z japo艅skiego dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta 鈥 ka偶dy Kursant otrzymuje dost臋p do swojego profilu, w kt贸rym znajduj膮 si臋 informacj臋 na temat zaj臋膰 z j臋zyka japo艅skiego, grafiku, zada艅 domowych oraz materia艂贸w zrealizowanych podczas zaj臋膰.
Bezp艂atne odwo艂anie zaj臋膰 鈥 umo偶liwiamy bezp艂atne odwo艂anie zaj臋膰 na 24 godziny przed planowanym spotkaniem.
Certyfikaty 鈥 udzia艂 w kursach japo艅skiego zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skal膮 CEFR.
Unikalna metoda EFFECTO 鈥 nasi lektorzy j臋zyka japo艅skiego pracuj膮 w oparciu o metod臋 opracowan膮 przez szko艂臋 j臋zykow膮 Skrivanek, kt贸ra k艂adzie nacisk na praktyczny trening kompetencji j臋zykowych podczas zaj臋膰.

Poznaj nasz膮 unikaln膮 metod臋 nauczania

metoda effecto

Je艣li jeste艣 zainteresowany wsp贸艂prac膮, chcesz dowiedzie膰 si臋 wi臋cej na temat naszych rozwi膮za艅 j臋zykowych lub sprawdzi膰, czy s膮 one odpowiednie dla Ciebie lub Twojej firmy, napisz do nas lub sprawd藕 ofert臋 sklepu online.

  Firma / Imi臋 i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Tre艣膰 wiadomo艣ci
  Zaufali nam:
  klienci szko艂a j臋zykowa

  NAUKA JAPO艃SKIEGO 鈥
  DLA KOGO I GDZIE?

  1

  Kursy聽japo艅skiego聽ciesz膮 si臋 coraz wi臋ksz膮 popularno艣ci膮. W艣r贸d naszych kursant贸w s膮 osoby, kt贸re:

  • zosta艂y skierowane na szkolenie przez pracodawc臋 (firmowe聽kursy聽japo艅skiego, indywidualne lub grupowe, w miejscu pracy, w naszej siedzibie w Warszawie lub online);
  • same podj臋艂y decyzj臋 o inwestycji w j臋zyk japo艅ski (indywidualne lub grupowe kursy j臋zyka japo艅skiego,聽z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie lub Lublinie, online).

  KURS JAPO艃SKIEGO 鈥
  JAK D艁UGO?

  1

  To zale偶y od celu, kt贸ry chcesz osi膮gn膮膰.

  Przygotowanie do聽wa偶nego zadania w j臋zyku聽japo艅skim (np. prezentacja, przem贸wienie lub spotkanie z klientem) 鈥 kilka spotka艅 w ci膮gu miesi膮ca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

  Realizowanie聽konkretnych wyzwa艅 osobistych lub zawodowych wymagaj膮cych pos艂ugiwania si臋 japo艅skimlekcje japo艅skiego odbywaj膮ce si臋 cyklicznie przez kilka miesi臋cy. Pami臋taj, 偶e praca nad konkretnym celem j臋zykowym nie mo偶e trwa膰 latami.

  Og贸lne doskonalenie umiej臋tno艣ci w pos艂ugiwaniu si臋 j臋zykiem聽japo艅skim 鈥 regularny dwusemestralny kurs j臋zyka japo艅skiego.

  WYBRA艁E艢 KURS JAPO艃SKIEGO
  鈥 CO DALEJ?

  1

  No dobrze. Podj膮艂e艣 decyzj臋. Bierzesz si臋 za聽nauk臋 j臋zyka japo艅skiego! Jednak nadal zastanawiasz si臋, jak powiniene艣 si臋 uczy膰, by osi膮gn膮膰 jak najlepsze efekty? Kt贸ra metoda i forma聽nauki聽japo艅skiego b臋dzie dla Ciebie odpowiednia? Ile czasu po艣wi臋ci膰 na nauk臋 japo艅skiego?

  Mamy nadziej臋, 偶e poni偶sze informacje pomog膮 odpowiedzie膰 na te pytania. Mo偶esz te偶 skontaktowa膰 si臋 z nami, a my zaproponujemy Ci rozwi膮zanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i cel贸w zwi膮zanych z wyzwaniem, jakim jest nauka j臋zyka japo艅skiego.

  POMO呕EMY CI WYBRA膯 NAJLEPSZE ROZWI膭ZANIA J臉ZYKOWE,
  ABY艢 TY M脫G艁 OSI膭GN膭膯 SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE

  Ka偶da z os贸b, kt贸re trafiaj膮 do naszej szko艂y, chce zrealizowa膰 sw贸j w艂asny cel zawodowy b膮d藕 osobisty:

  • potrzebuje j臋zyka japo艅skiego do pracy (negocjacje, spotkania biznesowe),
  • chce m贸wi膰 p艂ynniej po japo艅sku,
  • chce, by kurs japo艅skiego otworzy艂 jej drzwi do nowych obszar贸w dzia艂ania,
  • uwielbia podr贸偶owa膰 i chce swobodnie kontaktowa膰 si臋 z obcokrajowcami w j臋zyku japo艅skim.

  To w艂a艣nie od sprecyzowania celu j臋zykowego przy艣wiecaj膮cego Twojej nauce j臋zyka japo艅skiego zaczynamy nasz膮 wsp贸艂prac臋. Ma to ogromny wp艂yw na Twoj膮 motywacj臋 do nauki j臋zyka i to, 偶e wytrwasz w swoim postanowieniu. P贸藕niej wsp贸艂tworzymy ten proces. Ty masz sw贸j cel, a my towarzyszymy Ci w jego realizacji. Pomagamy, regularnie informujemy, na jakim etapie jego realizacji jeste艣. Jednym s艂owem, ca艂y czas trzymamy r臋k臋 na pulsie.

  W zale偶no艣ci od Twoich potrzeb zorganizujemy dla Ciebie聽og贸lny, biznesowy lub bran偶owy kurs japo艅skiego.

  Zbadamy te偶 Tw贸j obecny poziom znajomo艣ci j臋zyka japo艅skiego 鈥 podczas rozmowy ustnej, za pomoc膮 testu online lub z wykorzystaniem kompleksowego narz臋dzia do audyt贸w j臋zykowych FOCUS.

  Dlaczego warto uczy膰 si臋 j臋zyka japo艅skiego?

  Nauka podstaw j臋zyka japo艅skiego jest konieczna dla wszystkich os贸b planuj膮cych podr贸偶 do Japonii. Warto pami臋ta膰 o tym, 偶e j臋zyk angielski niewiele pomo偶e w komunikacji z miejscowymi 鈥 Japo艅czycy bardzo s艂abo znaj膮 ten j臋zyk.

  Nauka j臋zyka japo艅skiego zaowocuje r贸wnie偶 w sytuacjach zawodowych. Wiele du偶ych mi臋dzynarodowych korporacji ma oddzia艂y za granic膮, wi臋c nauka drugiego j臋zyka, takiego jak j臋zyk japo艅ski, mo偶e stworzy膰 wi臋cej mo偶liwo艣ci pracy.

  Minirozm贸wki w podr贸偶y po Japonii

  Na nauk臋 j臋zyk贸w obcych, w tym japo艅skiego, trzeba po艣wi臋ci膰 sporo czasu. Na pocz膮tek jednak z pewno艣ci膮 przyda si臋 znajomo艣膰 kilku u偶ytecznych zwrot贸w, takich jak np.:

  銇亜 [hai] 鈥 tak
  銇勩亜銇 [iie] 鈥 nie
  銇傘倞銇屻仺銇 [arigat艒] 鈥 Dzi臋kuj臋.
  銇┿亞銇勩仧銇椼伨銇椼仸 [d艒itashimashite] 鈥 Prosz臋 bardzo. Nie ma za co.

  銇娿伅銈堛亞銇斻仏銇勩伨銇 [ohay艒 gozaimasu] 鈥 Dzie艅 dobry (rano).
  浠婃棩銇 [konnichiwa] 鈥 Dzie艅 dobry (po po艂udniu).

  銇樸們銇 [ja ne] 鈥 Cze艣膰! Pa! (po偶egnanie)

  nauka japo艅skiego
  nauka japo艅skiego
  nauka japo艅skiego

  Japo艅ska kultura w pigu艂ce

  Japonia jest staro偶ytn膮 krain膮 o ciekawej historii i tradycjach. Ze wzgl臋du na lokalizacj臋 i odci臋cie od wp艂yw贸w europejskich, ameryka艅skich i azjatyckich kraj ten wypracowa艂 w艂asn膮, unikaln膮 kultur臋, w kt贸rej bardzo ci臋偶ko odnale藕膰 jakiekolwiek wp艂ywy z zewn膮trz. Dlatego zwyczaje i tradycje w Japonii s膮 tak r贸偶ne w stosunku do tego, co znamy.

  Warto wiedzie膰!

  Planuj膮c podr贸偶 do Kraju Kwitn膮cej Wi艣ni, trzeba wzi膮膰 pod uwag臋 nast臋puj膮ce czynniki:

  • Podr贸偶owanie latem mo偶e by膰 (ze wzgl臋du na wysok膮 temperatur臋 i wilgotno艣膰) uci膮偶liwe dla ma艂ych dzieci i os贸b starszych. Z tego powodu najlepsze pory roku dla turyst贸w to wiosna i jesie艅.
  • Nale偶y liczy膰 si臋 z ogromnymi korkami na drogach i autostradach, w miejscach atrakcyjnych turystycznie (np. 艣wi膮tynie w okresie 艣wi膮t), brakiem miejsc w komunikacji publicznej oraz hotelach, w okre艣lonych regionach, porach roku i miesi膮cach
  • Wiza nie jest wymagana w przypadku wyjazd贸w turystycznych trwaj膮cych do 90 dni oraz wyjazd贸w s艂u偶bowych (konferencje, spotkania biznesowe itp.).

  Ciekawostka zwi膮zana z Japoni膮

  W Japonii mieszka a偶 127 milion贸w os贸b, i to na powierzchni niewiele wi臋kszej ni偶 ta zajmowana przez Polsk臋. Szczeg贸lnie du偶e zag臋szczenie ludno艣ci jest oczywi艣cie w du偶ych miastach. W Tokio jest to oko艂o 6363,90 os./km虏. Wi臋kszo艣膰 os贸b porusza si臋 po mie艣cie komunikacj膮 publiczn膮, a zw艂aszcza metrem. T艂umy s膮 tak du偶e, 偶e w godzinach szczytu pracownicy tokijskiego metra, nazywani oshiya dos艂ownie upychaj膮 pasa偶er贸w tak, aby do wagonik贸w zmie艣ci艂o si臋 wi臋cej os贸b.