Nauka japo艅skiego.
Kursy j臋zykowe online. stacjonarne. dla firm. dla Ciebie.
SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK
NAUKA JAPO艃SKIEGO
POMO呕EMY CI ZREALIZOWA膯 TWOJE CELE J臉ZYKOWE, ABY艢 TY M脫G艁 OSI膭GN膭膯 SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE!

Ka偶da z os贸b, kt贸re trafiaj膮 do naszej szko艂y, chce zrealizowa膰 sw贸j w艂asny cel zawodowy b膮d藕 osobisty. To w艂a艣nie od sprecyzowania Twojego celu j臋zykowego zaczynamy nasz膮 wsp贸艂prac臋. Ma to ogromny wp艂yw na Twoj膮 motywacj臋 do nauki i to, 偶e wytrwasz w swoim postanowieniu. P贸藕niej wsp贸艂tworzymy ten proces. Ty masz sw贸j cel, a my towarzyszymy Ci w jego realizacji.

Pomagamy, regularnie informujemy, na jakim etapie jego realizacji jeste艣. W zale偶no艣ci od Twoich potrzeb zorganizujemy dla Ciebie kurs og贸lny j臋zyka japo艅skiego, biznesowy lub bran偶owy. Zbadamy te偶 Tw贸j obecny poziom j臋zyka japo艅skiego 鈥 podczas rozmowy ustnej, za pomoc膮 testu online lub z wykorzystaniem kompleksowego narz臋dzia do audyt贸w j臋zykowych FOCUS.

loga szkola grey
Je艣li jeste艣 zainteresowany wsp贸艂prac膮, chcesz dowiedzie膰 si臋 wi臋cej na temat naszych rozwi膮za艅 j臋zykowych lub sprawdzi膰, czy s膮 one odpowiednie dla Ciebie lub Twojej firmy, napisz do nas lub sprawd藕 ofert臋 sklepu online.

Formularz kontaktowy

Aby wype艂ni膰 ten formularz, w艂膮cz obs艂ug臋 JavaScript w przegl膮darce.

Kursy聽japo艅skiego聽ciesz膮 si臋 coraz wi臋ksz膮 popularno艣ci膮. W艣r贸d naszych kursant贸w s膮 osoby, kt贸re:

  • zosta艂y skierowane na szkolenie przez pracodawc臋 (firmowe聽kursy聽japo艅skiego, indywidualne lub grupowe, w miejscu pracy, w naszej siedzibie w Warszawie lub online);
  • same podj臋艂y decyzj臋 o inwestycji w j臋zyk japo艅ski (indywidualne lub grupowe kursy j臋zykajapo艅skiego,聽z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie lub Lublinie, online).

No dobrze. Podj膮艂e艣 decyzj臋. Bierzesz si臋 za聽nauk臋 japo艅skiego! Wci膮偶 jeszcze jednak zastanawiasz si臋, jak powiniene艣 si臋 uczy膰, by osi膮gn膮膰 jak najlepsze efekty. Kt贸r膮 szko艂臋 j臋zykow膮 wybra膰? Kt贸ra metoda i forma聽nauki japo艅skiego b臋dzie dla Ciebie odpowiednia? Ile czasu po艣wi臋ci膰 na nauk臋 japo艅skiego?

Mamy nadziej臋, 偶e poni偶sze informacje pomog膮 odpowiedzie膰 na te pytania. Mo偶esz te偶 skontaktowa膰 si臋 z nami, a my zaproponujemy Ci rozwi膮zanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i cel贸w.

To zale偶y od celu, kt贸ry chcesz osi膮gn膮膰.

Przygotowanie do聽wa偶nego zadania w j臋zyku聽japo艅skim聽(np. prezentacja, przem贸wienie lub spotkanie z klientem) 鈥 kilka spotka艅 w ci膮gu miesi膮ca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

Realizowanie聽konkretnych wyzwa艅 osobistych lub zawodowych wymagaj膮cych pos艂ugiwania si臋 japo艅skim聽鈥撀lekcje japo艅skiego聽odbywaj膮ce si臋 cyklicznie przez kilka miesi臋cy. Pami臋taj, 偶e praca nad konkretnym celem j臋zykowym nie mo偶e trwa膰 latami.

Og贸lne doskonalenie umiej臋tno艣ci w pos艂ugiwaniu si臋 j臋zykiem聽japo艅skim聽鈥 regularny dwusemestralny聽kurs j臋zyka japo艅skiego.

SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK
CO NAS WYR脫呕NIA?
Elastyczno艣膰
Form臋 oraz tre艣膰 kurs贸w z japo艅skiego dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta
Informacje na temat zaj臋膰, grafiku, zada艅 domowych oraz materia艂贸w zrealizowanych podczas zaj臋膰.
Odwo艂anie zaj臋膰
Umo偶liwiamy bezp艂atne odwo艂anie zaj臋膰 na 24 godziny przed planowanym spotkaniem.
Strefa firmy
Monitoring realizacji cel贸w, ankiety satysfakcji, raporty frekwencji oraz post臋p贸w w jednym miejscu.
Certyfikaty
Udzia艂 w kursach japo艅skiego zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skal膮 CEFR.
Metoda Effecto
Metoda, kt贸ra k艂adzie nacisk na praktyczny trening kompetencji j臋zykowych podczas zaj臋膰.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Je艣li z g贸ry wiesz, 偶e nie b臋dziesz mia艂 czasu na regularne spotkania z lektorem, rozwa偶聽nauk臋 j臋zyka japo艅skiego na platformie e-learningowej.

Dzi臋ki metodzie inteligentnych powt贸rek platformy SuperMemo ca艂y proces nauki przebiega sprawniej, a skuteczno艣膰 zapami臋tywania spe艂nia nasze oczekiwania.

Nasz tutor online pomo偶e Ci ustali膰 plan nauki, b臋dzie wyja艣nia艂 trudne dla Ciebie zagadnienia j臋zykowe, a tak偶e motywowa艂 Ci臋 do聽nauki japo艅skiego.

SPOTKANIA Z LEKTOREM

Je艣li cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci聽zaj臋cia stacjonarne聽lub聽nauk臋 j臋zyka japo艅skiegoonline聽鈥 indywidualnie lub w grupie.

Lektor j臋zyka japo艅skiego, kt贸rego j臋zykiem ojczystym jest j臋zyk polski, lub native speaker na bie偶膮co pracuje z Tob膮 nad konkretnym celem j臋zykowym, wykorzystuje materia艂y, kt贸re Ciebie dotycz膮, na bie偶膮co przekazuje Ci feedback.

Terminy i miejsce spotka艅 dostosowujemy do Twoich potrzeb.

BLENDED-LEARNING

Co, je艣li powy偶sze formy nauki j臋zyka nie do ko艅ca Ci臋 przekonuj膮? Nie masz czasu na regularne spotkania z聽lektorem j臋zyka japo艅skiego, ale obawiasz si臋, 偶e samodzielna聽nauka j臋zyka japo艅skiego online聽nie przyniesie efekt贸w.

Nauka j臋zyka obcego w formie聽blended-learning聽mo偶e by膰 rozwi膮zaniem dla Ciebie.

Otrzymasz dost臋p do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie b臋dziesz wykonywa艂 膰wiczenia i po艣wi臋ca艂聽nauce japo艅skiego聽tyle czasu, ile b臋dziesz chcia艂 i m贸g艂.

Dzi臋ki spotkaniom z lektorem skupisz si臋 na konwersacjach w j臋zyku japo艅skim.

SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK
KURS J臉ZYKA JAPO艃SKIEGO

Nauka podstaw j臋zyka japo艅skiego聽jest konieczna dla wszystkich os贸b planuj膮cych podr贸偶 do Japonii. Warto pami臋ta膰 o tym, 偶e j臋zyk angielski niewiele pomo偶e w komunikacji z miejscowymi 鈥 Japo艅czycy bardzo s艂abo znaj膮 ten j臋zyk.

Nauka j臋zyka japo艅skiego聽zaowocuje r贸wnie偶 w sytuacjach zawodowych. Wiele du偶ych mi臋dzynarodowych korporacji ma oddzia艂y za granic膮, wi臋c nauka drugiego j臋zyka, takiego jak聽j臋zyk japo艅ski, mo偶e stworzy膰 wi臋cej mo偶liwo艣ci pracy.

Na聽nauk臋 j臋zyk贸w obcych, w tym japo艅skiego, trzeba po艣wi臋ci膰 sporo czasu. Na pocz膮tek jednak z pewno艣ci膮 przyda si臋 znajomo艣膰 kilku u偶ytecznych zwrot贸w, takich jak np.:

銇亜聽[hai]聽鈥 tak
銇勩亜銇聽[iie]聽鈥 nie
銇傘倞銇屻仺銇聽[arigat艒]聽鈥 Dzi臋kuj臋.
銇┿亞銇勩仧銇椼伨銇椼仸聽[d艒itashimashite]聽鈥 Prosz臋 bardzo. Nie ma za co.

銇娿伅銈堛亞銇斻仏銇勩伨銇聽[ohay艒 gozaimasu]聽鈥 Dzie艅 dobry (rano).
浠婃棩銇聽[konnichiwa]聽鈥 Dzie艅 dobry (po po艂udniu).

銇樸們銇聽[ja ne]聽鈥 Cze艣膰! Pa! (po偶egnanie)

Japonia jest staro偶ytn膮 krain膮 o ciekawej historii i tradycjach. Ze wzgl臋du na lokalizacj臋 i odci臋cie od wp艂yw贸w europejskich, ameryka艅skich i azjatyckich kraj ten wypracowa艂 w艂asn膮, unikaln膮 kultur臋, w kt贸rej bardzo ci臋偶ko odnale藕膰 jakiekolwiek wp艂ywy z zewn膮trz. Dlatego zwyczaje i tradycje w Japonii s膮 tak r贸偶ne w stosunku do tego, co znamy.

Planuj膮c podr贸偶 do Kraju Kwitn膮cej Wi艣ni, trzeba wzi膮膰 pod uwag臋 nast臋puj膮ce czynniki:

  • Podr贸偶owanie latem mo偶e by膰 (ze wzgl臋du na wysok膮 temperatur臋 i wilgotno艣膰) uci膮偶liwe dla ma艂ych dzieci i os贸b starszych. Z tego powodu najlepsze pory roku dla turyst贸w to wiosna i jesie艅.
  • Nale偶y liczy膰 si臋 z ogromnymi korkami na drogach i autostradach, w miejscach atrakcyjnych turystycznie (np. 艣wi膮tynie w okresie 艣wi膮t), brakiem miejsc w komunikacji publicznej oraz hotelach, w okre艣lonych regionach, porach roku i miesi膮cach
  • Wiza nie jest wymagana w przypadku wyjazd贸w turystycznych trwaj膮cych do 90 dni oraz wyjazd贸w s艂u偶bowych (konferencje, spotkania biznesowe itp.).

W Japonii mieszka a偶 127 milion贸w os贸b, i to na powierzchni niewiele wi臋kszej ni偶 ta zajmowana przez Polsk臋. Szczeg贸lnie du偶e zag臋szczenie ludno艣ci jest oczywi艣cie w du偶ych miastach. W Tokio jest to oko艂o 6363,90 os./km虏. Wi臋kszo艣膰 os贸b porusza si臋 po mie艣cie komunikacj膮 publiczn膮, a zw艂aszcza metrem. T艂umy s膮 tak du偶e, 偶e w godzinach szczytu pracownicy tokijskiego metra, nazywani聽oshiya聽dos艂ownie upychaj膮 pasa偶er贸w tak, aby do wagonik贸w zmie艣ci艂o si臋 wi臋cej os贸b.

Jeste艣 zainteresowany nasz膮 ofert膮?
Z przyjemno艣ci膮 przygotujemy ofert臋 kurs贸w dla Twojej firmy.