SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK

Dlaczego warto uczy膰 si臋 j臋zyka czeskiego?

D藕wi臋k聽j臋zyka czeskiego聽wywo艂uje u艣miech na twarzach Polak贸w. Bawi膮 nas zwroty, kt贸re pozornie przypominaj膮 j臋zyk polski, co sprawia, 偶e traktujemy j臋zyk czeski z przymru偶eniem oka i rzadko wybieramy go jako j臋zyk obcy do nauki. Jest to jednak b艂膮d 鈥撀nauka czeskiego mo偶e by膰 bardzo op艂acalna i 艂atwiejsza dla osoby, kt贸ra ma ju偶 opanowany j臋zyk polski. Nale偶y pami臋ta膰, 偶e j臋zyk czeski jest j臋zykiem biznesu 鈥 wiele wa偶nych 艣wiatowych firm (mowa g艂贸wnie o przemy艣le samochodowym) ma swoje siedziby w艂a艣nie w Czechach. Du偶o polskich firm na sta艂e wsp贸艂pracuje z importerami i eksporterami z Czech, co sprawia, 偶e osoby znaj膮ce oba j臋zyki mog膮 liczy膰 na naprawd臋 艣wietne oferty pracy. Pomy艣l o zwi臋kszeniu swojej konkurencyjno艣ci na rynku pracy i postaw na聽nauk臋 j臋zyka czeskiego聽w szkole j臋zykowej Skrivanek!

Rozwi艅 skrzyd艂a w biznesie i 偶yciu prywatnym z naszymi kursami j臋zykowymi!
Maturalne
Konwersacyjne
Dla firm i Ciebie
Indywidualne
Online
Grupowe
0
kursant贸w w 2023
0
dost臋pnych j臋zyk贸w
0
zrealizowanych lekcji w 2023
Napisz do nas!

Aby wype艂ni膰 ten formularz, w艂膮cz obs艂ug臋 JavaScript w przegl膮darce.

Klikaj膮c 鈥濸rze艣lij鈥 akceptujesz zasady ochrony prywatno艣ci Skrivanek sp. z o.o.

Szukasz konkretnego kursu j臋zykowego? Sprawd藕 sklep szko艂y j臋zykowej.

NAUKA CZESKIEGO DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

POMO呕EMY CI ZREALIZOWA膯 TWOJE ZA艁O呕ENIA J臉ZYKOWE, ABY艢 TY M脫G艁 OSI膭GN膭膯 SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE!

Witaj w Skrivanek, gdzie ka偶dy – czy to dzia艂aj膮c indywidualnie, czy w grupie – znajdzie drog臋 do realizacji swoich cel贸w. Jeste艣my tutaj, aby wspiera膰 Ci臋 w drodze do osobistego i zawodowego sukcesu, oferuj膮c elastyczne kursy online dostosowane do Twoich potrzeb. Nasza oferta skierowana jest do os贸b na r贸偶nych poziomach zaawansowania i dostosowana jest do konkretnych bran偶y, co umo偶liwia nauk臋 w komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu.

Korzystaj膮c z naszych kurs贸w, zyskujesz dost臋p do najwy偶szej jako艣ci materia艂贸w edukacyjnych i mo偶liwo艣膰 pracy z do艣wiadczonymi lektorami. W Skrivanek wierzymy, 偶e nauka j臋zyk贸w otwiera przed Tob膮 艣wiat nowych mo偶liwo艣ci. Do艂膮cz do nas i odkryj, jak mo偶emy pom贸c Ci osi膮gn膮膰 Twoje cele. Twoja przysz艂o艣膰 rozpoczyna si臋 tutaj, w miejscu, gdzie pasja do nauki i profesjonalizm 艂膮cz膮 si臋, tworz膮c idealne warunki dla Twojego rozwoju i osi膮gania sukces贸w.

Poszukujesz sposobu na zwi臋kszenie kompetencji j臋zykowych w swoim zespole? Szkolajezyk.pl oferuje wi臋cej ni偶 kursy j臋zykowe 鈥 to inwestycja w rozw贸j Twojej firmy. Nasze programy j臋zykowe, dostosowane do specyfiki bran偶owej, og贸lnej wiedzy biznesowej lub konkretnych potrzeb Twojego zespo艂u, s膮 kluczem do globalnego sukcesu. Dzi臋ki profesjonalnemu wsparciu i regularnemu raportowaniu post臋p贸w b臋dziesz na bie偶膮co z osi膮gni臋ciami swoich pracownik贸w. Przeprowadzimy r贸wnie偶 szczeg贸艂ow膮 analiz臋 poziomu j臋zykowego Twojego zespo艂u, wykorzystuj膮c rozmowy, testy online oraz narz臋dzie audytowe FOCUS, aby dostosowa膰 program nauczania do Waszych potrzeb. Zarezerwuj spotkanie online i odkryj, jak nasza oferta mo偶e wspiera膰 Tw贸j biznes. Razem przekroczymy barier臋 j臋zykow膮, otwieraj膮c drzwi do nowych mo偶liwo艣ci!

loga szkola grey
Opinie naszych uczni贸w i klient贸w
Ich pozytywne do艣wiadczenia 艣wiadcz膮 o skuteczno艣ci naszych metod i indywidualnym podej艣ciu.
Nasz cel to zapewnienie bogatej wiedzy i umiej臋tno艣ci komunikacji w j臋zyku obcym.

Mia艂em korepetycje z angielskiego dla programist贸w i jestem bardzo zadowolony. Na zaj臋cia ucz臋szcza艂em przez kilka miesi臋cy z olbrzymim entuzjazmem. Pan Karol (Korepetytor) przygotowywa艂 艣wietne materia艂y oraz prowadzi艂 zaj臋cia w bardzo ciekawy spos贸b. Opr贸cz angielskiego posiada wiedz臋 z najnowszych technologii, tak偶e by艂o co przerabia膰 pos艂uguj膮c si臋 angielskim

Bardzo jestem zadowolona z lekcji, lektor z kt贸rym mamy zaj臋cia jest bardzo zaanga偶owany i prowadzi zaj臋cia w ciekawy spos贸b. Na zajeciach robimy r贸偶norodne formaty kt贸re nie pozwalaj膮 na nud臋. Wyj膮tkowo uda艂o mi si臋 wi臋c podtrzyma膰 moj膮 wewn臋trzn膮 motywacj臋 i z tego si臋 najbardziej ciesz臋, bo jest to niezmiernie trudne Zaj臋cia mam ju偶 prawie rok, dwa razy w tygodniu po jednej godzinie zegarowej. Zaj臋cia s膮 w biurze zaraz po pracy wi臋c jest to du偶e u艂atwienie.

Mam przyjemno艣膰 wsp贸艂pracowa膰 ze Szko艂膮 J臋zykowa Skrivanek. Szko艂a oferuje ciekawe kursy , przygotowane do indywidualnych potrzeb kursant贸w. Jest rzeteln膮 i profesjonaln膮 firm膮, z kt贸r膮 wsp贸艂praca na ka偶dym etapie jest przyjemno艣ci膮. Polecam !

Z us艂ug Szko艂y J臋zykowej Skrivanek korzysta艂am w ramach zaj臋膰 grupowych, organizowanych przez firm臋, w kt贸rej pracowa艂am. Gdy poszukiwa艂am platformy e-learningowej do nauki j臋zyka, a nast臋pnie lektora do zaj臋膰 indywidualnych wybra艂am r贸wnie偶 Skrivanka. Doceniam bardzo dobry kontakt z firm膮 i otwarto艣膰 na klienta.

Wysoko oceniamy wsp贸艂prac臋 z zespo艂em szko艂y j臋zykowej Skrivanek pod k膮tem organizacji. administracji i komunikacji na poszczeg贸lnych etapach projektu. Polecamy szko艂臋 j臋zykow膮 Skrivanek jako rzetelnego partnera, kt贸ry 艣wiadczy oferowane us艂ugi z nale偶yt膮 staranno艣ci膮 oraz na najwy偶szym poziomie.

Stosowane rozwi膮zania oraz odpowiednio dobrana kadra lektorska korzystnie wp艂ywaj膮 na rozw贸j kompetencji j臋zykowych pracownik贸w bior膮cych udzia艂 w szkoleniach. Proces organizacji oraz administracji projektu umo偶liwia bardzo dobr膮 komunikacj臋 i realizacj臋 cel贸w biznesowych naszej organizacji.

Cenimy spos贸b monitorowania przebiegu procesu szkole艅 i sprawn膮 komunikacj臋 z zespo艂em szko艂y. Pracownicy biura za ka偶dym razem wspieraj膮 Dzia艂 HR w ustaleniu harmonogramu zaj臋膰 , dostosowuj膮c si臋 do naszych wytycznych i potrzeb. Pozostaj膮 te偶 w sta艂ym kontakcie z uczestnikami zaj臋膰 i s膮 otwarci na informacje zwrotne z ich strony.

SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK
CO NAS WYR脫呕NIA
Elastyczno艣膰
Form臋 oraz tre艣膰 kurs贸w z angielskiego dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta
Informacje na temat zaj臋膰, grafiku, zada艅 domowych oraz materia艂贸w zrealizowanych podczas zaj臋膰.
Odwo艂anie zaj臋膰
Umo偶liwiamy bezp艂atne odwo艂anie zaj臋膰 na 24 godziny przed planowanym spotkaniem.
Strefa firmy
Monitoring realizacji cel贸w, ankiety satysfakcji, raporty frekwencji oraz post臋p贸w w jednym miejscu.
Certyfikaty
Udzia艂 w kursach angielskiego zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skal膮 CEFR.
Metoda Effecto
Metoda, kt贸ra k艂adzie nacisk na praktyczny trening kompetencji j臋zykowych podczas zaj臋膰.

Nauka j臋zyka czeskiego cieszy si臋 coraz wi臋ksz膮 popularno艣ci膮聽w naszej szkole. W艣r贸d naszych kursant贸w s膮 osoby, kt贸re:

  • 聽zosta艂y skierowane na szkolenie przez pracodawc臋 (kursy firmowe czeskiego, indywidualne lub grupowe, w miejscu pracy, w naszej siedzibie= w Warszawie lub online);
  • 聽same podj臋艂y decyzj臋 o inwestycji w聽lekcje czeskiego (kursy indywidualne lub grupowa nauka j臋zyka czeskiego, z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie lub Lublinie, online).

Chcesz nauczy膰 si臋 czeskiego? Zapoznaj si臋 z nasz膮 ofert膮!

No dobrze. Podj膮艂e艣 decyzj臋. Bierzesz si臋 za聽nauk臋 czeskiego! Wci膮偶 jeszcze jednak zastanawiasz si臋, jak powiniene艣 si臋 uczy膰, by osi膮gn膮膰 jak najlepsze efekty. Kt贸r膮 szko艂臋 j臋zykow膮 wybra膰? Kt贸ra metoda i forma聽nauki czeskiego聽b臋dzie dla Ciebie odpowiednia? Ile czasu po艣wi臋ci膰 na nauk臋?

Mamy nadziej臋, 偶e poni偶sze informacje pomog膮 odpowiedzie膰 na te pytania. Mo偶esz te偶 skontaktowa膰 si臋 z nami, a my zaproponujemy Ci rozwi膮zanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i cel贸w.

To zale偶y od celu, kt贸ry chcesz osi膮gn膮膰.

Przygotowanie do聽wa偶nego wydarzenia w j臋zyku czeskim聽(np. prezentacja, przem贸wienie lub spotkanie z klientem)聽聽kilka spotka艅 w ci膮gu miesi膮ca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

Realizowanie聽konkretnych wyzwa艅 osobistych lub zawodowych聽wymagaj膮cych pos艂ugiwania si臋 j臋zykiem czeskim聽kilka miesi臋cy. Pami臋taj, 偶e praca nad konkretnym celem j臋zykowym nie mo偶e trwa膰 latami, ale w bardzo kr贸tkim czasie nie opanujesz te偶 kompleksowo j臋zyka.

Og贸lne doskonalenie swoich umiej臋tno艣ci pos艂ugiwania si臋 czeskim鈥撀regularny dwusemestralny聽kurs j臋zyka czeskiego.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Je艣li z g贸ry wiesz, 偶e nie b臋dziesz mia艂 czasu na regularne spotkania z lektorem, rozwa偶 kurs angielskiego na platformie e-learningowej.

Dzi臋ki metodzie inteligentnych powt贸rek ca艂y proces nauki przebiega sprawniej, a proces skuteczno艣ci zapami臋tywania spe艂nia nasze oczekiwania.

Nasz tutor online, pomo偶e Ci ustali膰 plan nauki, b臋dzie wyja艣nia艂 trudne dla Ciebie zagadnienia j臋zykowe, a tak偶e motywowa艂 Ci臋 do nauki angielskiego.

SPOTKANIA Z LEKTOREM

Je艣li cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci zaj臋cia stacjonarne lub nauk臋 angielskiego online indywidualnie lub w grupie.

Lektor j臋zyka angielskiego lub native speaker na bie偶膮co pracuje z Tob膮 nad konkretnym celem j臋zykowym, wykorzystuje materia艂y, kt贸re Ciebie dotycz膮, na bie偶膮co przekazuje Ci feedback.

Terminy i miejsce spotka艅 dostosowujemy do Twoich potrzeb.

BLENDED-LEARNING

Co, je艣li powy偶sze formy nauki nie do ko艅ca Ci臋 przekonuj膮? Nie masz czasu na regularne spotkania z lektorem j臋zyka angielskiego, ale obawiasz si臋, 偶e samodzielna nauka j臋zyka online nie przyniesie efekt贸w?

Blended-learning mo偶e by膰 rozwi膮zaniem dla Ciebie.

Otrzymasz dost臋p do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie b臋dziesz wykonywa艂 膰wiczenia.

Dzi臋ki spotkaniom z lektorem skupisz si臋 na konwersacjach w j臋zyku angielskim.

SZKO艁A J臉ZYKOWA SKRIVANEK
KURS J臉ZYKA CZESKIEGO

D藕wi臋k聽j臋zyka czeskiego聽wywo艂uje u艣miech na twarzach Polak贸w. Bawi膮 nas zwroty, kt贸re pozornie przypominaj膮 j臋zyk polski, co sprawia, 偶e traktujemy j臋zyk czeski z przymru偶eniem oka i rzadko wybieramy go jako j臋zyk obcy do nauki. Jest to jednak b艂膮d 鈥撀nauka czeskiego聽mo偶e by膰 bardzo op艂acalna i 艂atwiejsza dla osoby, kt贸ra ma ju偶 opanowany j臋zyk polski. Nale偶y pami臋ta膰, 偶e j臋zyk czeski jest j臋zykiem biznesu 鈥 wiele wa偶nych 艣wiatowych firm (mowa g艂贸wnie o przemy艣le samochodowym) ma swoje siedziby w艂a艣nie w Czechach.

Du偶o polskich firm na sta艂e wsp贸艂pracuje z importerami i eksporterami z Czech, co sprawia, 偶e osoby znaj膮ce oba j臋zyki mog膮 liczy膰 na naprawd臋 艣wietne oferty pracy.

Pomy艣l o zwi臋kszeniu swojej konkurencyjno艣ci na rynku pracy i postaw na聽nauk臋 j臋zyka czeskiego (膷e拧tina pro cizince) w szkole j臋zykowej Skrivanek!

Wed艂ug聽Banku 艢wiatowego聽Czechy nale偶膮 do 31 najbogatszych kraj贸w 艣wiata pod wzgl臋dem dochod贸w na jednego mieszka艅ca. Bezrobocie聽jest od d艂u偶szego czasu na niskim poziomie, znacznie poni偶ej 艣redniej kraj贸w rozwini臋tych. Na podstawie danych Institute for Economics and Peace zawartych w Global Peace Index Czechy s膮 10. najbezpieczniejszym krajem 艣wiata pod wzgl臋dem zagro偶enia wojn膮 i wyst臋powania przest臋pczo艣ci fizycznej.

Warto r贸wnie偶 wspomnie膰, 偶e Czechy s膮 jednym z trzech (obok Niemiec i Wielkiej Brytanii) g艂贸wnych kraj贸w, do kt贸rych Polska eksportuje swoje towary, co stanowi naprawd臋 dobry pow贸d, aby powa偶nie rozwa偶y膰聽nauk臋 j臋zyka czeskiego na kursie j臋zykowym.

Przed podr贸偶膮 do Czech warto zadba膰 przynajmniej o podstawowy zas贸b s艂ownictwa i pozna膰 kilka podstawowych zwrot贸w, takich jak np.:

Ano 鈥 tak
Ne 鈥撀爊ie
D臅kuji lub D臅kuju. 鈥撀燚zi臋kuj臋.
Nen铆 za膷 / lub / Za m谩lo / lub / R谩do se stalo. 鈥 Prosz臋 bardzo / Nie ma za co.
Pros委m. 鈥 Prosz臋.
Ahoj! 鈥撀燙ze艣膰! (powitanie)
膶au! 鈥撀燩a!

B臋d膮c w Pradze 鈥 stolicy kraju 鈥 warto odwiedzi膰: Hradczany z zamkiem oraz gotyck膮 katedr膮 艣w. Wita, 艣w. Wac艂awa i 艣w. Wojciecha (艣w. Adalberta), Z艂ot膮 Uliczk臋 oraz Most Karola.

Czechy 艢rodkowe to obszar s艂yn膮cy z zamk贸w. Warto tam zobaczy膰: Karl拧tejn 鈥 s艂ynny zamek kr贸la Karola IV, Koivokl谩tsko 鈥 zamek otoczony rezerwatem przyrody (UNESCO) oraz Konopi拧ti 鈥 stary zamek w malowniczym otoczeniu.

Fani skok贸w narciarskich powinni wybra膰 si臋 w Karkonosze i zobaczy膰 s艂ynn膮 skoczni臋 mamuci膮 w Harrachovie.

Czechy s膮 pi臋knym krajem, kt贸ry warto odwiedzi膰. Przed zaplanowaniem podr贸偶y pomy艣l r贸wnie偶 o聽nauce czeskiego聽鈥 dzi臋ki znajomo艣ci j臋zyka lepiej poznasz ten wspania艂y kraj oraz jego mieszka艅c贸w.

Jeste艣 zainteresowany nasz膮 ofert膮?
Z przyjemno艣ci膮 przygotujemy ofert臋 kurs贸w dla Twojej firmy.
chatsimple