SZKOŁA JĘZYKOWA SKRIVANEK

Dlaczego warto uczyć się języka rosyjskiego?

Nauka języka obcego to coś, co zawsze przynosi korzyści. Ale dlaczego warto się uczyć właśnie rosyjskiego?

Język rosyjski należy do grupy języków wschodniosłowiańskich i jest językiem urzędowym w Rosji, Kirgistanie, Kazachstanie i na Białorusi. Ponadto jest on także używany w krajach, w których nie ma statusu oficjalnego, czyli między innymi w Uzbekistanie, na Łotwie, Ukrainie, Mołdawii, Litwie czy Estonii. Zajmując piąte miejsce na świecie pod względem ilości użytkowników, rosyjski zyskuje ciągle na popularności, o czym świadczy rosnąca liczba osób uczęszczających na kurs rosyjskiego. Dzięki nauce języka rosyjskiego i później jego znajomości możemy więc zyskać możliwość komunikacji z naprawdę dużą grupą ludzi.

Odkryj nieograniczone możliwości w biznesie i życiu prywatnym, rozwijając swoje umiejętności komunikacyjne z naszymi wszechstronnymi kursami językowymi. Nasze kursy zapewniają nie tylko znajomość języka, ale także narzędzia niezbędne do budowania międzynarodowych relacji i osiągania osobistego sukcesu w coraz bardziej globalizującym się świecie.
Maturalne
Konwersacyjne
Dla firm i Ciebie
Indywidualne
Online
Grupowe
0
kursantów w 2023
0
dostępnych języków
0
zrealizowanych lekcji w 2023
Rozpocznij swoją edukacyjną podróż z nami i odkryj, jak płynna znajomość angielskiego może zmienić Twoje życie. Nie czekaj, wypełnij formularz lub sprawdź ofertę ➡️ kursów z rosyjskiego ️⭐ w naszym sklepie online

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Szukasz konkretnego kursu językowego? Sprawdź sklep szkoły językowej.

NAUKA ROSYJSKIEGO DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

POMOŻEMY CI ZREALIZOWAĆ TWOJE ZAŁOŻENIA JĘZYKOWE, ABYŚ TY MÓGŁ OSIĄGNĄĆ SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE!

Witaj w Skrivanek, gdzie każdy – czy to działając indywidualnie, czy w grupie – znajdzie drogę do realizacji swoich celów. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w drodze do osobistego i zawodowego sukcesu, oferując elastyczne kursy online dostosowane do Twoich potrzeb. Nasza oferta skierowana jest do osób na różnych poziomach zaawansowania i dostosowana jest do konkretnych branży, co umożliwia naukę w komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu.

Korzystając z naszych kursów, zyskujesz dostęp do najwyższej jakości materiałów edukacyjnych i możliwość pracy z doświadczonymi lektorami. W Skrivanek wierzymy, że nauka rosyjskiego i innych języków otwiera przed Tobą świat nowych możliwości. Dołącz do nas i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele. Twoja przyszłość rozpoczyna się tutaj, w miejscu, gdzie pasja do nauki języka rosyjskiego i innych języków i profesjonalizm łączą się, tworząc idealne warunki dla Twojego rozwoju i osiągania sukcesów.

Poszukujesz sposobu na zwiększenie kompetencji językowych w swoim zespole? Szkolajezyk.pl oferuje więcej niż kursy językowe – to inwestycja w rozwój Twojej firmy. Nasze programy językowe, dostosowane do specyfiki branżowej, ogólnej wiedzy biznesowej lub konkretnych potrzeb Twojego zespołu, są kluczem do globalnego sukcesu. Dzięki profesjonalnemu wsparciu i regularnemu raportowaniu postępów będziesz na bieżąco z osiągnięciami swoich pracowników. Przeprowadzimy również szczegółową analizę poziomu językowego Twojego zespołu, wykorzystując rozmowy, testy online oraz narzędzie audytowe FOCUS, aby dostosować program nauczania do Waszych potrzeb. Zarezerwuj spotkanie online i odkryj, jak nasza oferta może wspierać Twój biznes. Razem przekroczymy barierę językową, otwierając drzwi do nowych możliwości!

loga szkola grey
Opinie naszych uczniów i klientów
Ich pozytywne doświadczenia świadczą o skuteczności naszych metod i indywidualnym podejściu.
Nasz cel to zapewnienie bogatej wiedzy i umiejętności komunikacji w języku obcym.

Miałem korepetycje z angielskiego dla programistów i jestem bardzo zadowolony. Na zajęcia uczęszczałem przez kilka miesięcy z olbrzymim entuzjazmem. Pan Karol (Korepetytor) przygotowywał świetne materiały oraz prowadził zajęcia w bardzo ciekawy sposób. Oprócz angielskiego posiada wiedzę z najnowszych technologii, także było co przerabiać posługując się angielskim

Bardzo jestem zadowolona z lekcji, lektor z którym mamy zajęcia jest bardzo zaangażowany i prowadzi zajęcia w ciekawy sposób. Na zajeciach robimy różnorodne formaty które nie pozwalają na nudę. Wyjątkowo udało mi się więc podtrzymać moją wewnętrzną motywację i z tego się najbardziej cieszę, bo jest to niezmiernie trudne Zajęcia mam już prawie rok, dwa razy w tygodniu po jednej godzinie zegarowej. Zajęcia są w biurze zaraz po pracy więc jest to duże ułatwienie.

Mam przyjemność współpracować ze Szkołą Językowa Skrivanek. Szkoła oferuje ciekawe kursy , przygotowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Jest rzetelną i profesjonalną firmą, z którą współpraca na każdym etapie jest przyjemnością. Polecam !

Z usług Szkoły Językowej Skrivanek korzystałam w ramach zajęć grupowych, organizowanych przez firmę, w której pracowałam. Gdy poszukiwałam platformy e-learningowej do nauki języka, a następnie lektora do zajęć indywidualnych wybrałam również Skrivanka. Doceniam bardzo dobry kontakt z firmą i otwartość na klienta.

Wysoko oceniamy współpracę z zespołem szkoły językowej Skrivanek pod kątem organizacji. administracji i komunikacji na poszczególnych etapach projektu. Polecamy szkołę językową Skrivanek jako rzetelnego partnera, który świadczy oferowane usługi z należytą starannością oraz na najwyższym poziomie.

Stosowane rozwiązania oraz odpowiednio dobrana kadra lektorska korzystnie wpływają na rozwój kompetencji językowych pracowników biorących udział w szkoleniach. Proces organizacji oraz administracji projektu umożliwia bardzo dobrą komunikację i realizację celów biznesowych naszej organizacji.

Cenimy sposób monitorowania przebiegu procesu szkoleń i sprawną komunikację z zespołem szkoły. Pracownicy biura za każdym razem wspierają Dział HR w ustaleniu harmonogramu zajęć , dostosowując się do naszych wytycznych i potrzeb. Pozostają też w stałym kontakcie z uczestnikami zajęć i są otwarci na informacje zwrotne z ich strony.

SZKOŁA JĘZYKOWA SKRIVANEK
CO NAS WYRÓŻNIA
Elastyczność
Formę oraz treść kursów z rosyjskiego dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta
Informacje na temat zajęć, grafiku, zadań domowych oraz materiałów zrealizowanych podczas zajęć.
Odwołanie zajęć
Umożliwiamy bezpłatne odwołanie zajęć na 24 godziny przed planowanym spotkaniem.
Strefa firmy
Monitoring realizacji celów, ankiety satysfakcji, raporty frekwencji oraz postępów w jednym miejscu.
Certyfikaty
Udział w kursach rosyjskiego zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skalą CEFR.
Metoda Effecto
Metoda, która kładzie nacisk na praktyczny trening kompetencji językowych podczas zajęć.

Język rosyjski cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.  Kursy tego języka wybierają w naszej szkole osoby, które:

  • zostały skierowane na szkolenie przez pracodawcę (kursy firmowe rosyjskiego, indywidualne
    lub grupowe, w miejscu pracy, w naszej siedzibie
    w Warszawie lub online);
  •  same podjęły decyzję o inwestycji w rosyjski
    (kursy indywidualne lub grupowe języka rosyjskiego, z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie lub Lublinie, online).

No dobrze. Podjąłeś decyzję. Bierzesz się za naukę rosyjskiego! Wciąż jeszcze jednak zastanawiasz się, jak powinieneś się uczyć, by osiągnąć jak najlepsze efekty? Którą szkołę językową wybrać? Która metoda i forma nauki rosyjskiego będzie dla Ciebie odpowiednia? Ile czasu poświęcić na naukę? Od czego zacząć naukę rosyjskiego?

Mamy nadzieję, że poniższe informacje pomogą odpowiedzieć na to pytanie. Możesz też skontaktować się z nami, a my zaproponujemy Ci rozwiązanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i celów.

To zależy od celu, który chcesz osiągnąć.

Przygotowanie do ważnego wydarzenia w języku rosyjskim (np. negocjacje lub spotkanie z klientem rosyjskojęzycznym) — kilka spotkań w ciągu miesiąca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

Realizowanie konkretnych wyzwań osobistych lub zawodowych wymagających posługiwania się językiem rosyjskim — kilka miesięcy. Jeśli skupimy się na konkretnych celach językowych, nauka języka rosyjskiego z pewnością nie będzie trwała latami!

Ogólne doskonalenie swoich umiejętności w języku rosyjskim — regularny kurs dwusemestralny, który nauczy posługiwania się rosyjskim w życiu codziennym.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Jeśli z góry wiesz, że nie będziesz miał czasu na regularne spotkania z lektorem, rozważ kurs rosyjskiego na platformie e-learningowej.

Dzięki metodzie inteligentnych powtórek cały proces nauki języka rosyjskiego przebiega sprawniej, a proces skuteczności zapamiętywania spełnia nasze oczekiwania.

Nasz tutor online, pomoże Ci ustalić plan nauki, będzie wyjaśniał trudne dla Ciebie zagadnienia językowe, a także motywował Cię do samodzielnej nauki rosyjskiego.

SPOTKANIA Z LEKTOREM

Jeśli cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci zajęcia stacjonarne lub naukę rosyjskiego online indywidualnie lub w grupie.

Lektor języka rosyjskiego lub native speaker na bieżąco pracuje z Tobą nad konkretnym celem językowym, wykorzystuje materiały, które Ciebie dotyczą, na bieżąco przekazuje Ci feedback.

Terminy i miejsce spotkań dostosowujemy do Twoich potrzeb.

BLENDED-LEARNING

Co, jeśli powyższe formy nauki nie do końca Cię przekonują? Nie masz czasu na regularne spotkania z lektorem języka rosyjskiego, ale obawiasz się, że samodzielna nauka rosyjskiego online nie przyniesie efektów?

Blended-learning może być rozwiązaniem dla Ciebie.

Otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie będziesz wykonywał ćwiczenia.

Dzięki spotkaniom z lektorem skupisz się na konwersacjach w języku rosyjskim.

SZKOŁA JĘZYKOWA SKRIVANEK
KURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Nauka języka obcego to coś, co zawsze przynosi korzyści. Ale dlaczego warto się uczyć właśnie rosyjskiego?

Język rosyjski należy do grupy języków wschodniosłowiańskich i jest językiem urzędowym w Rosji, Kirgistanie, Kazachstanie i na Białorusi. Ponadto jest on także używany w krajach, w których nie ma statusu oficjalnego, czyli między innymi w Uzbekistanie, na Łotwie, Ukrainie, Mołdawii, Litwie czy Estonii. Zajmując piąte miejsce na świecie pod względem ilości użytkowników, rosyjski zyskuje ciągle na popularności, o czym świadczy rosnąca liczba osób uczęszczających na kurs rosyjskiego. Nauka języka rosyjskiego i później jego znajomości pozwala więc zyskać możliwość komunikacji z naprawdę dużą grupą ludzi.

Język rosyjski jest używany przez prawie 300 milionów ludzi, z czego około 150 mln osób posługuje się nim jako pierwszym językiem. Rosyjski to również jeden z pięciu oficjalnych i jednocześnie jeden z sześciu konferencyjnych języków Organizacji Narodów Zjednoczonych, którego można się skutecznie nauczyć w ramach tradycyjnych lekcji języka rosyjskiego.

Podczas podróży po terenach Federacji Rosyjskiej czy krajach byłego Związku Radzieckiego z pewnością przyda się znajomość kilku podstawowych zwrotów, takich jak np.:

Pomocy. – Помогите мне. /Pomogite mnie!/

Nie rozumiem. – Я не понимаю. /Ja ne ponimaju/

Zgubiłem się. – Я потерялся. /Ja potjeralsja/

Gdzie jest szpital / bankomat / dworzec kolejowy? – Где находится больница / Банкомат/ Железнодорожная станция? /Gdje nahodjtsja balnica/ bankomat/ żeljeznorożnaja stancja/

Dziękuję. – Благодарю вас/Спасибо. /blagadarju was/ spasiba/

Wypróbuj nasze rozmówki z języka rosyjskiego.

Współczesny język rosyjski posługuje się pismem zwanym grażdanką, czyli graficzną i uproszczoną odmianą cyrylicy, której można nauczyć się na lekcjach języka rosyjskiego z lektorem polskim lub rodowitym użytkownikiem. W języku tym nie występuje słowo „lub”, gdyż może prowadzić ono do nieporozumień. Rosyjskie mur, mur oznacza polskie „miau, miau”, a językiem ter na półwyspie Kola, posługuje się obecnie zaledwie dwóch starszych użytkowników. Co ciekawe, Rosjanie nie posługują się także słowem „proszę”.

Moskwa, czyli największe miasto w Europie, słynie z 33 drapaczy chmur oraz prawie 500 mostów i najlepszego systemu metra na świecie. U podnóży góry Ałtaj na Syberii warto zwiedzić zamarznięte grobowce, a w Petersburgu, zwanym Wenecją północy, zobaczyć najwyższy budowany obecnie wieżowiec w Europie, czyli Łachta Centr. Podróżując po Federacji Rosyjskiej, np. Koleją Transsyberyjską, należy pamiętać o istniejącej w Moskwie tzw. policji turystycznej, o występujących w Rosji 10 strefach czasowych oraz o 15 tajnych tzw. miastach zamkniętych, do których turyści nie mają wstępu. Warto pojechać także do Jekaterynburga, który należy do grona 12 idealnych miast świata według UNESCO, a porozumiewanie się z Rosjanami umożliwi nam znajomość ich języka ojczystego, którą można doskonalić na kursach konwersacyjnych podczas nauki z języka rosyjskiego. Już teraz zapisz się na kurs i rozpocznij naukę tego pięknego języka!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Z przyjemnością przygotujemy ofertę kursów dla Twojej firmy.
chatsimple