Angielski dla managerów


Jesteś managerem lub kierownikiem i chcesz podnieść swoje umiejętności językowe? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!
cover

Co wyróżnia kursy, które organizuje szkoła językowa Skrivanek?

1

Elastyczność – Dopasowujemy formę i zakres merytoryczny nauki, w taki sposób, aby cały proces był jak najbardziej efektywny i odpowiadał wzywaniom zawodowym.

Strefa firmy – Zarządzanie kursami nigdy nie było takie proste: monitoring realizacji celów i założeń projektowych, ankiety satysfakcji z zajęć oraz raporty frekwencji oraz postępów w jednym miejscu.

Opieka koordynatora projektu – który dobierze kadrę prowadzącą kursy, na bieżąco monitoruje przebieg szkolenia i optymalizuje koszty szkolenia.

Unikalna metoda EFFECTO – Metoda została opracowana przez szkołę językową Skrivanek i kładzie nacisk na praktyczny trening kompetencji językowych podczas zajęć.

Audyty językowe – Niezależna weryfikacja poziomu językowego pracowników przed kursem językowym i po nim.

Bezpłatne materiały edukacyjnedostęp do strefy e-learningu programu LangLion, a w niej do różnorodnych materiałów edukacyjnych

Angielski dla managerów

1

Zwykłe kursy angielskiego często nie spełniają oczekiwań osób zajmujących stanowiska kierownicze. W takim przypadku proponujemy zapisanie się na zajęcia, które są specjalnie tak przygotowane, żeby pomóc osobom na wysokich stanowiskach w podniesieniu swoich umiejętności językowych.

Czego nauczysz się na kursie angielskiego dla kadry kierowniczej?

1

Angielski dla managerów to kurs, który obejmuje takie zagadnienia jak:

 • wewnętrzna komunikacja w obrębie organizacji
 • komunikacja i budowanie bliższych relacji z pracownikami
 • innowacyjne sposoby rozwiązywania problemów
 • przeprowadzanie spotkań i efektywne uczestniczenie w nich
 • wygłaszanie prezentacji
 • negocjacje z zagranicznymi klientami
 • reprezentacja firmy na zagranicznych rynkach
 • komunikacja biznesowa

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie, a przygotujemy ofertę kursów języka angielskiego dla Ciebie lub Twojej firmy.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, którzy nam zaufali
1
klienci szkoła językowa

Jakie opcje są do wyboru?

1

Tak jak w przypadku ogólnych kursów angielskiego, kursy dla kadry kierowniczej mogą być prowadzone stacjonarnie lub online. Liczba uczestników również może zostać dostosowana do Twoich potrzeb – organizujemy zarówno zajęcia indywidualne, jak i kursy grupowe. Długość kursu także może być dopasowana do Twoich oczekiwań. Kursy angielskiego dla kierowników będą prowadzone przez osobę, która nie tylko specjalizuje się w uczeniu angielskiego, ale również ma doświadczenie pracy w różnych środowiskach biznesowych.

Po zakończeniu kursu zauważysz znaczną poprawę swoich umiejętności językowych – wyrażanie swoich myśli i pomysłów w języku angielskim stanie się łatwe i przyjemne.

Angielski dla managerów – czego można oczekiwać?

1

Angielski dla kierowników to kurs, po którym osoby zajmujące wysokie stanowiska mogą się spodziewać poprawy umiejętności komunikacyjnych, które są kluczowe, gdy chodzi o przeprowadzanie spotkań, wygłaszanie prezentacji, negocjacje z klientami itp.

Zajęcia z angielskiego dla kadry kierowniczej mogą stanowić doskonałe narzędzie do zrealizowania osobistych wyzwań związanych z biznesem. Jeżeli więc uważasz, że tradycyjny kurs angielskiego nie spełni Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami i razem znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Dlaczego warto wybrać nasze zajęcia z angielskiego dla managerów?

1
 • Są dostosowane do potrzeb osób zajmujących wysokie stanowiska w firmach
 • Prowadzi je wykwalifikowana kadra, która w prosty sposób wytłumaczy skomplikowane zagadnienia i pomoże osiągnąć założone cele
 • Zajęcia skupiają się na praktycznych aspektach języka, związanych z sytuacjami biznesowymi, które można napotkać, piastując stanowisko kierownicze.
 • Na zajęciach wykorzystywane są autentyczne materiały – artykuły, raporty, dokumenty handlowe, studia przypadków.

Sprawdź, czy angielski dla managerów to opcja dla Ciebie!

1

Jeżeli nie jesteś pewien, czy angielski dla kadry kierowniczej to kurs dla Ciebie, skorzystaj z opcji darmowej lekcji demonstracyjnej. Nie będą to jeszcze typowe zajęcia z lektorem, lecz spotkanie, na którym skupimy się na przedstawieniu takich kwestii jak metoda nauczania, materiały, wybór lektora.

Podczas 60-minutowego spotkania online zaprezentujemy Ci kluczowe etapy przygotowania skutecznego kursu językowego, przedstawimy naszą autorską metodę nauczania, wyjaśnimy, jakie rozwiązania edukacyjne proponujemy naszym Partnerom, oraz opowiemy, jak w zależności od ich potrzeb i celów strategicznych dobieramy specjalistyczne materiały szkoleniowe.

W ramach lekcji demonstracyjnej powiemy Ci, na jakie sprawności i kompetencje językowe kładziemy szczególny nacisk oraz w jaki sposób stale monitorujemy postępy czynione przez naszych kursantów. A na zakończenie, podczas sesji pytań i odpowiedzi, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące naszych zajęć.

Aby wziąć udział w bezpłatnej lekcji demonstracyjnej, wypełnij formularz zgłoszeniowy i podaj preferowany termin spotkania online.

Konkretną datę spotkania potwierdzimy w mailowej wiadomości zwrotnej (lekcje mogą być prowadzone w dniach: poniedziałek – piątek, między godziną 8:00 a 15:00, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Preferowana data lekcji demonstracyjnej

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

chatsimple