Kursy językowe i szkolenia dla firm


Język obcy jest niezbędnym narzędziem w Twojej pracy?
Skontaktuj się z nami, wspólnie dobierzemy i wdrożymy rozwiązania,
które będą odpowiedzią na potrzeby Twojej firmy
cover
29991

Działamy zgodnie z normą
ISO 29991 – Usługi nauki języków
poza edukacją formalną

rzetelna

Uczciwość, terminowość
i wiarygodność potwierdzona
certyfikatem rzetelności

gpl

Dostarczamy wysokiej jakości szkolenia od ponad 20 lat.

Jak organizujemy kursy językowe?

1
how it works LS

Kursy online dla firm

1

Pracodawcy, którzy wybierają kursy online, zapewniają pracownikom zajęcia w dogodnym czasie i miejscu. Mogą również zaproponować naukę niszowych języków obcych. Dodatkowo zmniejszają wysokie koszty szkoleń indywidualnych i zwiększają dostępność sal konferencyjnych lub innych pomieszczeń biurowych często wykorzystywanych do zajęć stacjonarnych.

Lekcje prowadzone online dają możliwość utworzenia grup składających się z osób przebywających w różnych lokalizacjach, co znacznie przyspiesza organizację szkoleń. Niewątpliwą zaletą zajęć online jest oszczędność czasu- kursanci i lektorzy nie muszą dojeżdżać na miejsce spotkań. Zajęcia prowadzone są na żywo, a dzięki udostępnionym przez lektora interaktywnym ćwiczeniom kursanci pozostają aktywni i  zaangażowani w lekcje.

Nasza oferta zajęć online obejmuje również szkolenia z zakresu języka biznesowego, podczas których uczestnicy koncentrują się na języku wykorzystywanym w środowisku pracy. Ten wariant polecamy szczególnie osobom, które aktywnie używają języka obcego w codziennej pracy.

Kursy stacjonarne dla firm

1

Kursy stacjonarne dopasowujemy do celu pracodawcy oraz indywidualnych potrzeb pracowników. Są najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje w sposób systematyczny doskonalić biegłość posługiwania się danym językiem obcym.

Głównym założeniem kursów stacjonarnych jest rozwój wszystkich kompetencji językowych: mówienia, pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu. Nasz zespół metodyczny opracowuje indywidualny program nauczania i dobiera materiały dydaktyczne tak, aby pasowały do profilu zajęć i stopnia zaawansowania językowego kursanta lub grupy. Podczas zajęć pracujemy również na realnych materiałach, które stanowią wyzwanie dla naszych klientów w codziennej pracy. Wykorzystujemy różnorodne treści i narzędzia, aby personalizować rozwiązania nawet w przypadku zajęć grupowych. W ramach kursów stacjonarnych prowadzimy szkolenia z języka ogólnego (codziennego), biznesowego oraz specjalistycznego (w obrębie danej dziedziny bądź branży).

Czekamy na wiadomość od Państwa!

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości captcha

  Nasi klienci:

  loga klientów

  Dla Ciebie

  • Zrealizujesz indywidualne wyzwania
  • Nauczysz się jak wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce
  • Podniesiesz swoje kompetencje zawodowe
  • Zwiększysz swoją konkurencyjność w środowisku biznesowym

  Dla Firmy

  • Przygotujemy plan nauczania dopasowany do założeń pracodawcy oraz do indywidualnych potrzeb uczestników
  • Dobierzemy materiały dydaktyczne do profilu zajęć oraz do stopnia zaawansowania kursantów
  • Oferujemy różnorodne formy szkoleń
  • Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług

  Dla HR

  • Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji i administracji kursów
  • Przygotujemy raporty zawierające dane statystyczne i finansowe dotyczące szkoleń
  • Regularnie przeprowadzamy ankiety satysfakcji z kursu i raportujemy o wynikach
  • Na bieżąco monitorujemy frekwencję, oceny oraz postępy poczynione przez kursantów.

  Dlaczego warto wybrać naszą szkołę języków obcych?

  1
  • Zapewniamy kompleksową obsługę administracyjną projektów.
  • Jesteśmy otwarci na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania z zakresu szkoleń językowych.
  • Nasi lektorzy są wykwalifikowani i posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu.
  • Zapewniamy naszym klientom pełen pakiet usług językowych.
  • Metoda nauczania EFFECTO sprawia, że nauka w Skrivanku jest skuteczna, naturalna i przyjemna.
  • Jasno określone procedury i polityka jakości pomagają nam osiągnąć cel, którym jest Twoja satysfakcja.