Kursy językowe i szkolenia dla firm


Język obcy jest niezbędnym narzędziem w Twojej pracy?
Skontaktuj się z nami, wspólnie dobierzemy i wdrożymy rozwiązania,
które będą odpowiedzią na potrzeby Twojej firmy
cover
29991

Działamy zgodnie z normą
ISO 29991 – Usługi nauki języków
poza edukacją formalną

rzetelna

Uczciwość, terminowość
i wiarygodność potwierdzona
certyfikatem rzetelności

gpl

Dostarczamy wysokiej jakości szkolenia od ponad 20 lat.

Jak organizujemy kursy językowe?

1
how it works LS

Kursy online dla firm

1

Pracodawcy, którzy wybierają kursy online, zapewniają pracownikom zajęcia w dogodnym czasie i miejscu. Mogą również zaproponować naukę niszowych języków obcych. Dodatkowo zmniejszają wysokie koszty szkoleń indywidualnych i zwiększają dostępność sal konferencyjnych lub innych pomieszczeń biurowych często wykorzystywanych do zajęć stacjonarnych.

Lekcje prowadzone online dają możliwość utworzenia grup składających się z osób przebywających w różnych lokalizacjach, co znacznie przyspiesza organizację szkoleń. Niewątpliwą zaletą zajęć online jest oszczędność czasu- kursanci i lektorzy nie muszą dojeżdżać na miejsce spotkań. Zajęcia prowadzone są na żywo, a dzięki udostępnionym przez lektora interaktywnym ćwiczeniom kursanci pozostają aktywni i  zaangażowani w lekcje.

Nasza oferta zajęć online obejmuje również szkolenia z zakresu języka biznesowego, podczas których uczestnicy koncentrują się na języku wykorzystywanym w środowisku pracy. Ten wariant polecamy szczególnie osobom, które aktywnie używają języka obcego w codziennej pracy.

Kursy stacjonarne dla firm

1

Kursy stacjonarne dopasowujemy do celu pracodawcy oraz indywidualnych potrzeb pracowników. Są najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje w sposób systematyczny doskonalić biegłość posługiwania się danym językiem obcym.

Głównym założeniem kursów stacjonarnych jest rozwój wszystkich kompetencji językowych: mówienia, pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu. Nasz zespół metodyczny opracowuje indywidualny program nauczania i dobiera materiały dydaktyczne tak, aby pasowały do profilu zajęć i stopnia zaawansowania językowego kursanta lub grupy. Podczas zajęć pracujemy również na realnych materiałach, które stanowią wyzwanie dla naszych klientów w codziennej pracy. Wykorzystujemy różnorodne treści i narzędzia, aby personalizować rozwiązania nawet w przypadku zajęć grupowych. W ramach kursów stacjonarnych prowadzimy szkolenia z języka ogólnego (codziennego), biznesowego oraz specjalistycznego (w obrębie danej dziedziny bądź branży).

Umów się na rozmowę, jeśli chcesz omówić swój projekt. Chętnie omówimy szczegóły, abyśmy mogli Ci pomóc najlepiej, jak potrafimy.
Wybierz jeden z dostępnych terminów, klikając tutaj - 📅 Umów spotkanie 📞
Czekamy na wiadomość od Państwa!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Nasi klienci:

loga klientów

Dla Ciebie

 • Zrealizujesz indywidualne wyzwania
 • Nauczysz się jak wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce
 • Podniesiesz swoje kompetencje zawodowe
 • Zwiększysz swoją konkurencyjność w środowisku biznesowym

Dla Firmy

 • Przygotujemy plan nauczania dopasowany do założeń pracodawcy oraz do indywidualnych potrzeb uczestników
 • Dobierzemy materiały dydaktyczne do profilu zajęć oraz do stopnia zaawansowania kursantów
 • Oferujemy różnorodne formy szkoleń
 • Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług

Dla HR

 • Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji i administracji kursów
 • Przygotujemy raporty zawierające dane statystyczne i finansowe dotyczące szkoleń
 • Regularnie przeprowadzamy ankiety satysfakcji z kursu i raportujemy o wynikach
 • Na bieżąco monitorujemy frekwencję, oceny oraz postępy poczynione przez kursantów.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę języków obcych?

1
 • Zapewniamy kompleksową obsługę administracyjną projektów.
 • Jesteśmy otwarci na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania z zakresu szkoleń językowych.
 • Nasi lektorzy są wykwalifikowani i posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu.
 • Zapewniamy naszym klientom pełen pakiet usług językowych.
 • Metoda nauczania EFFECTO sprawia, że nauka w Skrivanku jest skuteczna, naturalna i przyjemna.
 • Jasno określone procedury i polityka jakości pomagają nam osiągnąć cel, którym jest Twoja satysfakcja.
chatsimple