Kursy językowe i szkolenia dla firm

Język obcy jest niezbędnym narzędziem w Twojej pracy?
Zależy Ci na swobodnej komunikacji w międzynarodowym zespole?

Skontaktuj się z nami, wspólnie dobierzemy i wdrożymy rozwiązania,
które będą odpowiedzią na potrzeby Twojej firmy

1555

Autorska metoda EFFECTO zapewnia maksymalną
skuteczność nauki języków obcych.

10369

Działamy zgodnie z normą
ISO 29991 – Usługi nauki języków
poza edukacją formalną

10178

Uczciwość, terminowość
i wiarygodność potwierdzona
certyfikatem rzetelności

11386

Dostarczamy wysokiej jakości szkolenia od ponad 20 lat.

Jak organizujemy kursy językowe?

10268

Kursy online dla firm

Pracodawcy, którzy wybierają kursy online, zapewniają pracownikom zajęcia w dogodnym czasie i miejscu.
Mogą również zaproponować naukę niszowych języków obcych.

Dodatkowo zmniejszają wysokie koszty szkoleń indywidualnych i zwiększają dostępność sal konferencyjnych
lub innych pomieszczeń biurowych często wykorzystywanych do zajęć stacjonarnych.

Lekcje prowadzone online dają możliwość utworzenia grup składających się z osób przebywających w różnych lokalizacjach co znacznie przyspiesza organizację szkoleń. Niewątpliwą zaletą zajęć online jest oszczędność czasu- kursanci i lektorzy nie muszą dojeżdżać na miejsce spotkań. Zajęcia prowadzone są na żywo, a dzięki udostępnionym przez lektora interaktywnym ćwiczeniom kursanci pozostają aktywni i  zaangażowani w lekcje.

Nasza oferta zajęć online obejmuje również szkolenia z zakresu języka biznesowego podczas, których uczestnicy koncentrują się na języku wykorzystywanym w środowisku pracy. Ten wariant polecamy
szczególnie osobom, które aktywnie używają języka obcego w codziennej pracy.

Kursy stacjonarne dla firm

Kursy stacjonarne dopasowujemy do celu pracodawcy oraz indywidualnych potrzeb pracowników.
Są najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje w sposób systematyczny doskonalić biegłość
posługiwania się danym językiem obcym.

Głównym założeniem kursów stacjonarnych jest rozwój wszystkich kompetencji językowych: mówienia, pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu. Nasz zespół metodyczny opracowuje indywidualny program nauczania i dobiera materiały dydaktyczne tak, aby pasowały do profilu zajęć i stopnia zaawansowania językowego kursanta lub grupy. Podczas zajęć pracujemy również na realnych materiałach, które stanowią wyzwanie dla naszych klientów w codziennej pracy. Wykorzystujemy różnorodne treści i narzędzia, aby personalizować rozwiązania nawet w przypadku zajęć grupowych. W ramach kursów stacjonarnych prowadzimy szkolenia z języka ogólnego (codziennego), biznesowego oraz specjalistycznego (w obrębie danej dziedziny bądź branży).

Czekamy na wiadomość od Państwa!
 

  Firma (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  10304

  Dla Ciebie

  • Zrealizujesz indywidualne wyzwania
  • Nauczysz się jak wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce
  • Podniesiesz swoje kompetencje zawodowe
  • Zwiększysz swoją konkurencyjność w środowisku biznesowym

  Dla Firmy

  • Przygotujemy plan nauczania dopasowany do założeń pracodawcy oraz do indywidualnych potrzeb uczestników
  • Dobierzemy materiały dydaktyczne do profilu zajęć oraz do stopnia zaawansowania kursantów
  • Oferujemy różnorodne formy szkoleń
  • Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług

  Dla HR

  • Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji i administracji kursów
  • Przygotujemy raporty zawierające dane statystyczne i finansowe dotyczące szkoleń
  • Regularnie przeprowadzamy ankiety satysfakcji z kursu i raportujemy o wynikach
  • Na bieżąco monitorujemy frekwencję, oceny oraz postępy poczynione przez kursantów.

  Dlaczego warto wybrać naszą szkołę języków obcych?

  • Zapewniamy kompleksową obsługę administracyjną projektów.
  • Jesteśmy otwarci na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania z zakresu szkoleń językowych.
  • Nasi lektorzy są wykwalifikowani i posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu.
  • Zapewniamy naszym klientom pełen pakiet usług językowych.
  • Metoda nauczania EFFECTO sprawia, że nauka w Skrivanku jest skuteczna, naturalna i przyjemna.
  • Jasno określone procedury i polityka jakości pomagają nam osiągnąć cel, którym jest Twoja satysfakcja.

  Najczęściej zadawane pytania

  Jakich języków uczycie?

  Statystycznie, najczęściej organizujemy zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego. Jednak jesteśmy w stanie zorganizować kurs każdego języka obcego.

  Czy organizujecie kursy dostosowane do branży?

  Podczas wstępnej analizy potrzeb poznajemy specyfikę pracy klienta, dzięki temu mamy pewność, że program dostosowany jest tematycznie do branży, w której działa dana firma.

  Czy uczycie Business English?

  W ofercie szkoły językowej Skrivanek znajdziesz: szkolenia z języka ogólnego (General English), biznesowego (Business English) lub specjalistycznego z tematyką dostosowaną do danej dziedziny czy

  Ile osób liczą grupy zajęciowe?

  Zazwyczaj rekomendujemy grupy liczące nie więcej niż pięciu uczestników. Z doświadczenia wiemy, że taka ilość kursantów jest optymalna i umożliwia aktywny udział w lekcji każdej z osób.

  Jaką metodę nauczania stosujecie?

  Opracowaliśmy autorską metodę nauki EFECTO, która łączy w sobie pięć podstawowych elementów: aktywność,  inspirację, zabawę, indywidualne podejście oraz gwarancję skuteczności, które umożliwiają uczestnikom osiąganie zamierzonych rezultatów oraz doskonalenie umiejętności językowych.

  Czym jest metoda EFFECTO?

  Nasza metoda łączy w sobie pięć podstawowych elementów: aktywność, inspirację, zabawę, indywidualne podejście oraz gwarancję skuteczności, które umożliwiają uczestnikom osiąganie zamierzonych rezultatów oraz doskonalenie umiejętności językowych.

  Co wyróżnia Waszą szkołę na tle innych?

  Wiemy doskonale, że nie wystarczy mówić w językach, by dobrze się zrozumieć, dlatego każdy projekt traktujemy jako indywidualne wyzwanie. Zapewniamy personalizację rozwiązań oraz wsparcie ze strony zespołu szkoły. Na cały okres współpracy dedykujemy opiekuna metodycznego, który dba o komunikację oraz czuwa nad realizacją założeń projektowych. Niezbędnym elementem efektywnych szkoleń jest analiza potrzeb klientów, co pozwala precyzyjnie dopasować rozwiązania językowe. Wiemy też jak istotna dla każdego klienta jest informacja zwrotna. Skupiamy się na regularnym monitorowaniu procesu szkoleń, co gwarantuje możliwość szybkiej reakcji oraz elastycznego działania w czasie współpracy.

  Jak są wyznaczane cele szkoleniowe?

  Kluczowym elementem jest wstępna analiza potrzeb klienta. Przed rozpoczęciem kursu określamy wspólnie cele nauki. Dzięki temu wiemy jak przygotować program nauczania, żeby spełnić oczekiwania kursantów.

  Czy Wasze metody nauczania sprawdzają się w 100%? Możecie zagwarantować szybkie postępy w nauce języków obcych?

  Na sukces wpływa wiele czynników. Przede wszystkim predyspozycje, zaangażowanie oraz praca własna każdego kursanta. Jako jednostka szkoleniowa z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, wiemy jak pomagać oraz wpływać na motywację i aktywność kursantów. Nasza metoda nauczania składa się z odpowiednio dobranych elementów, które umożliwiają efektywne dotarcie do odbiorcy i zmotywowanie do nauki. Dbamy też o odpowiednie przeszkolenie naszej kadry lektorskiej, która odpowiada za dobór najlepszych rozwiązań językowych. Materiały oraz narzędzia wspierające naukę dobierane są w taki sposób, aby aktywizowały wszystkich kursantów podczas zajęć.

  Ile kosztują lekcje? W jaki sposób rozliczam się ze szkołą?

  Cennik zajęć zleży od wielu czynników dlatego przed rozpoczęciem kursu, podczas analizy potrzeb, zbierzemy kluczowe informacje i wówczas opracujemy ofertę cenową.

  Z klientami biznesowymi rozliczamy się na podstawie faktur, a z osobami prywatnymi na podstawie paragonów. Termin  płatności uzależniony jest od formy współpracy oraz innych czynników, które określamy z klientami podczas analizy potrzeb.

  Czy wystawiacie faktury?

  Jako szkoła językowa mamy możliwość wystawiania faktur w trybie miesięcznym lub z góry za cały kurs (w zależności od preferencji klienta).

  Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych lub sprawdzić,
  czy są one odpowiednie dla Ciebie i Twoich pracowników zadzwoń lub napisz do nas!

  5788

  Justyna Rożniecka

  Kierownik szkoły językowej

  5790

  Aleksandra Śnitko

  Key Account Manager