Kursy językowe i szkolenia dla firm

Dobierzemy i wdrożymy rozwiązania, które są odpowiedzią
na wyzwania i potrzeby Twojej firmy i Twoich pracowników.

1555

Autorska metoda EFFECTO zapewnia maksymalną
skuteczność nauki języków obcych.

10369

Działamy zgodnie z normą
ISO 29991 – Usługi nauki języków
poza edukacją formalną

10178

Uczciwość, terminowość
i wiarygodność potwierdzona
certyfikatem rzetelności

11386

Dostarczamy wysokiej jakości szkolenia od ponad 15 lat.

Jak organizujemy kursy językowe?

10268

Kursy stacjonarne dla firm

Kursy stacjonarne dopasowujemy do celu pracodawcy oraz indywidualnych potrzeb pracowników.
Są najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje w sposób systematyczny doskonalić biegłość
posługiwania się danym językiem obcym.

Głównym założeniem kursów stacjonarnych jest rozwój wszystkich kompetencji językowych: mówienia, pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu. Nasz zespół metodyczny opracowuje indywidualny program nauczania i dobiera materiały dydaktyczne tak, aby pasowały do profilu zajęć i stopnia zaawansowania językowego kursanta lub grupy. Podczas zajęć pracujemy również na realnych materiałach, które stanowią wyzwanie dla naszych klientów w codziennej pracy. Wykorzystujemy różnorodne treści i narzędzia, aby personalizować rozwiązania nawet w przypadku zajęć grupowych. W ramach kursów stacjonarnych prowadzimy szkolenia z języka ogólnego (codziennego), biznesowego oraz specjalistycznego (w obrębie danej dziedziny bądź branży).

Kursy online dla firm

Pracodawcy, którzy wybierają kursy online, zapewniają pracownikom zajęcia w dogodnym czasie i miejscu.
Mogą również zaproponować naukę niszowych języków obcych.

Dodatkowo zmniejszają wysokie koszty szkoleń indywidualnych i zwiększają dostępność sal konferencyjnych
lub innych pomieszczeń biurowych często wykorzystywanych do zajęć stacjonarnych.

Lekcje prowadzone online dają możliwość utworzenia grup składających się z osób przebywających w różnych lokalizacjach co znacznie przyspiesza organizację szkoleń. Niewątpliwą zaletą zajęć online jest oszczędność czasu- kursanci i lektorzy nie muszą dojeżdżać na miejsce spotkań. Zajęcia prowadzone są na żywo, a dzięki udostępnionym przez lektora interaktywnym ćwiczeniom kursanci pozostają aktywni i  zaangażowani w lekcje.

Nasza oferta zajęć online obejmuje również szkolenia z zakresu języka biznesowego podczas, których uczestnicy koncentrują się na języku wykorzystywanym w środowisku pracy. Ten wariant polecamy
szczególnie osobom, które aktywnie używają języka obcego w codziennej pracy.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę języków obcych?

 • Zapewniamy kompleksową obsługę administracyjną projektów.
 • Jesteśmy otwarci na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania z zakresu szkoleń językowych.
 • Nasi lektorzy są wykwalifikowani i posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu.
 • Dobieramy i wdrażamy rozwiązania, które są odpowiedzią na potrzeby Twojej firmy oraz Twoich pracowników.
 • Zapewniamy naszym klientom pełen pakiet usług językowych.
 • Jasno określone procedury i polityka jakości pomagają nam osiągnąć cel, którym jest Twoja satysfakcja.
 • Metoda nauczania EFFECTO sprawia, że nauka w Skrivanku jest skuteczna, naturalna i przyjemna.

Czekamy
na wiadomość
od Państwa!
 

  Firma (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  10304

  Najczęściej zadawane pytania

  Jakich języków uczycie?

  Statystycznie, najczęściej organizujemy zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego. Jednak jesteśmy w stanie zorganizować kurs każdego języka obcego.

  Czy organizujecie kursy dostosowane do branży?

  Podczas wstępnej analizy potrzeb poznajemy specyfikę pracy klienta, dzięki temu mamy pewność, że program dostosowany jest tematycznie do branży, w której działa dana firma.

  Czy uczycie Business English?

  W ofercie szkoły językowej Skrivanek znajdziesz: szkolenia z języka ogólnego (General English), biznesowego (Business English) lub specjalistycznego z tematyką dostosowaną do danej dziedziny czy

  Ile osób liczą grupy zajęciowe?

  Zazwyczaj rekomendujemy grupy liczące nie więcej niż pięciu uczestników. Z doświadczenia wiemy, że taka ilość kursantów jest optymalna i umożliwia aktywny udział w lekcji każdej z osób.

  Jaką metodę nauczania stosujecie?

  Opracowaliśmy autorską metodę nauki EFECTO, która zapewnia maksymalną skuteczność nauczania języków obcych. Jest efektywna, inspirująca, zabawna, innowacyjna oraz aktywnie angażuje w proces nauki zarówno uczestników, jak i nauczycieli.

  Czym jest metoda EFFECTO?

  Nasza metoda łączy w sobie pięć podstawowych elementów: aktywność, inspirację, zabawę, indywidualne podejście oraz gwarancję skuteczności, które umożliwiają uczestnikom osiąganie zamierzonych rezultatów oraz doskonalenie umiejętności językowych.

  Co wyróżnia Waszą szkołę na tle innych?

  Wiemy doskonale, że nie wystarczy mówić w językach, by dobrze się zrozumieć, dlatego każdy projekt traktujemy jako osobne wyzwanie. Nasz zespół czuwa nad przebiegiem każdego szkolenia, nieważne czy jest to kurs indywidualny, czy zajęcia grupowe. Zapewniamy stały kontakt z dedykowanym opiekunem projektu, który na bieżąco będzie odpowiadał na Twoje pytania i pomagał we wszystkich kwestiach związanych z kursem.

  Jak są wyznaczane cele szkoleniowe?

  Kluczowym elementem jest wstępna analiza potrzeb klienta. Przed rozpoczęciem kursu określamy wspólnie cele nauki. Dzięki temu wiemy jak przygotować program nauczania, żeby spełnić oczekiwania kursantów.

  Czy Wasze metody nauczania sprawdzają się w 100%? Możecie zagwarantować szybkie postępy w nauce języków obcych?

  Na sukces składają się dwie równie ważne rzeczy: po pierwsze- aktywny udział w zajęciach, po drugie- samodzielna praca. Jeśli na którymś etapie brakuje zaangażowania, to trudno o duże postępy w nauce. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że po kilku miesiącach każdy kursant stanie się biegły w posługiwaniu się wybranym językiem obcym, niemniej, dajemy Wam wszystkie narzędzia do tego żeby tak właśnie się stało. Reszta zależy od Was.

  Ile kosztują lekcje? W jaki sposób rozliczam się ze szkołą?

  Cennik zajęć zleży od kilku czynników, dlatego, przed rozpoczęciem kursu, poprosimy Cię o doprecyzowanie kilku kwestii (m.in. preferowana forma zajęć, długość jednostki lekcyjnej). Jak tylko ustalimy jakie są Twoje oczekiwania, będziemy mogli przygotować ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

  Czy wystawiacie faktury?

  Jako szkoła językowa mamy możliwość wystawiania faktur w trybie miesięcznym lub z góry za cały kurs (w zależności od preferencji klienta).

  Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych lub sprawdzić,
  czy są one odpowiednie dla Ciebie i Twoich pracowników zadzwoń lub napisz do nas!

  9489

  Mateusz Małachowski

  Doradca klienta

  5790

  Aleksandra Śnitko

  Key Account Manager