KARIERA

Chcesz pracować w młodym, zgranym zespole i zdobywać
doświadczenie w zawodzie lektora, audytora lub tłumacza?
Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy w naszej szkole językowej.

LEKTORÓW JĘZYKÓW OBCYCH

Chcesz uczyć języków obcych (angielskiego lub innego) w międzynarodowym środowisku i przy wykorzystaniu nowoczesnych i innowacyjnych metod? Zapewniamy wsparcie ze strony metodyka i koordynatorów, którzy wdrożą Cię w proces szkolenia, zapewnią dostęp do aktualnej bazy materiałów oraz pracy przy projektach polskich i zagranicznych. Jesteś zainteresowany współpracą — skontaktują się z nami, a chętnie pomożemy Ci nawiązać współpracę.

LEKTORZY JĘZYKÓW OBCYCH (cała Polska)
LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO
LEKTOR JĘZYKA NIEMIECKIEGO
LEKTOR JĘZYKA FRANCUSKIEGO
LEKTOR JĘZYKA ROSYJSKIEGO
LEKTOR JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO
LEKTOR JĘZYKA SZWEDZKIEGO
LEKTOR JĘZYKA NORWESKIEGO
LEKTOR JĘZYKA FIŃSKIEGO
LEKTOR JĘZYKA DUŃSKIEGO
LEKTOR JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO
LEKTOR JĘZYKA WŁOSKIEGO
LEKTOR JĘZYKA CZESKIEGO
LEKTOR JĘZYKA CHIŃSKIEGO
LEKTOR JĘZYKA JAPOŃSKIEGO

NATIVE SPEAKERS

You’re open to modern technologies and treat your profession as a passion? We’re looking for qualified and experienced teachers, who love to work with adult learners. We specialize in corporate courses, focused on business language and dedicated to specific branches. We provide wide range of consulting — from our methodologist to coordinators, who will help you find ways to optimize cost and give efficient performance.

Nie znalazłeś oferty pracy odpowiadającej Twoim kwalifikacjom?

Jeśli uważasz, że koniecznie powinniśmy sprawdzić Twoje CV, to napisz na szkola@skrivanek.pl

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.