Język angielski dla firm

Dobierzemy i wdrożymy rozwiązania, które są odpowiedzią
na wyzwania i potrzeby Twojej firmy i Twoich pracowników.

Poznaj nasze rozwiązania językowe dla biznesu!

Kursy stacjonarne

Chcesz rozwijać systematycznie kompetencje językowe?

Dowiedz się więcej!

Szkolenia online

Chcesz być w stałym kontakcie z lektorem „face to face” a nie możesz uczestniczyć w kursach stacjonarnych?

Dowiedz się więcej!

Kursy e-learningowe

Chcesz sam decydować gdzie
i kiedy się uczysz?

Dowiedz się więcej!

Język polski dla obcokrajowców

Chcesz poznać język polski i naszą kulturę?

Dowiedz się więcej!

Kursy zagraniczne

Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym?

Dowiedz się więcej!

Kursy językowe dla Ciebie i Twoich pracowników to:
  • Indywidualne programy nauczania
  • Różnorodne formy szkoleń
  • Materiały dydaktyczne dostosowane do potrzeb i możliwości kursantów
  • Dodatkowe materiały wspierające naukę i rozwój
  • Wykwalifikowana kadra z doświadczeniem w nauczaniu osób dorosłych w ramach szkoleń językowych dla firm
Rozwiązania jakie oferuje Ci szkoła językowa Skrivanek
w zakresie kursów językowych dla firm to:
  • KURSY STACJONARNE
  • KURSY ONLINE
  • KURSY E-LEARNINGOWE
  • JĘZYK POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW
  • KURSY ZAGRANICZNE

Kurs angielskiego dla firm

Sprawna komunikacja w biznesie to reguła, która warunkuje rozwój firmy. W wyniku globalizacji ważną rolę odgrywa dialog międzynarodowy. Absolutną podstawą jest znajomość języków obcych – szczególnie angielskiego, który gwarantuje możliwość porozumiewania się w wielu miejscach na świecie. Odpowiednie umiejętności lingwistyczne pozwalają prowadzić interesy oraz czerpać doświadczenie od zagranicznych partnerów. Kurs angielskiego dla firm to w obecnych czasach doskonałe rozwiązanie. Pracownicy otrzymają istotne narzędzie, dzięki któremu będą mogli odnaleźć się w każdej sytuacji i godnie reprezentować swoją firmę na zewnątrz. Szkoła językowa Skrivanek ma bogate doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Kurs angielskiego dla firm przynosi efekty, o czym świadczy liczba osób uczestniczących w naszych szkoleniach.

Język angielski dla firm – wybierz dobrze!

kurs angielskiego dla firmNasze szkolenia językowe wyróżnia indywidualne i kompleksowe podejście do każdego klienta. Planując kurs angielskiego dla firm dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Formy nauki zawsze dobieramy w bardzo przemyślany sposób, tak aby były adekwatne do celu i oczekiwań pracodawcy oraz indywidualnych potrzeb pracowników. Materiały dydaktyczne za każdym razem są dostosowane do wymagań i możliwości uczestników szkolenia. Dzięki temu nasz kurs angielskiego dla firm jest skuteczny, a cel nauki zawsze zostaje osiągnięty. Efekt wspólnej pracy będzie widoczny już po kilku zajęciach. Katalog naszych usług jest bardzo bogaty. Oferujemy klientom do wyboru kurs angielskiego dla firm przeprowadzony stacjonarnie, szkolenia online lub w systemie e-learningowym, a nawet naukę za granicą. W razie potrzeby służymy radą i pomocą w zakresie wyboru najlepszej opcji.

Jak wygląda kurs angielskiego dla firm?

Szkolenie językowe dla firm może odbyć się w dowolnym miejscu na terenie całego kraju. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla grup liczących kilkuset pracowników, jak i kilkuosobowych. W naszej ofercie znajduje się również indywidualny kurs angielskiego dla firm. Dzięki temu każdy może wybrać taką formę nauki, jaka mu najbardziej odpowiada. Realizując kurs angielskiego dla firm, wykorzystujemy sprawdzoną metodę nauczania języków obcych EFFECTO. Metoda ta łączy w sobie pięć podstawowych elementów: aktywność, inspirację, zabawę, indywidualne podejście oraz gwarancję skuteczności. Dlatego nauka w szkole Skrivanek jest naturalna i przyjemna. Szczególny nacisk kładziemy na komunikację i przełamywanie barier językowych, czyli o wiele ważniejsze aspekty niż pamięciowe opanowywanie reguł gramatycznych. Nasze rozwiązania cechuje kompleksowość i elastyczność. Wdrożenie szkoleń z cyklu język angielski dla firm zawsze rozpoczynamy od wspólnego określenia celów i planu edukacji.

Kurs angielskiego dla firm – zaufaj profesjonalistom!

Szkoła językowa Skrivanek już od 20 lat działa na rynku szkoleń językowych. Mamy wykwalifikowaną kadrę i na stałe współpracujemy z 300 lektorami oraz audytorami. Realizujemy profesjonalne i skuteczne kursy językowe dla firm. Oferujemy wsparcie zespołu składające się z metodyka, opiekunów oraz lektorów. Współpracę w ramach szkoleń z zakresu język angielski dla firm zaczynamy od wyznaczenia opiekuna metodycznego, który zarządza całym procesem, monitoruje realizację wyznaczonych celów i zadań oraz dba o jasną, rzeczową komunikację pomiędzy pracodawcą, uczestnikami zajęć oraz lektorami. Jest to zawsze osoba z wykształceniem filologicznym, która sama zaczynała swoją karierę zawodową od uczenia języka obcego. Lektorzy realizujący kurs angielskiego dla firm to osoby na wysokim poziomie przygotowania merytorycznego oraz z dużym doświadczeniem w nauczaniu osób dorosłych.

Język angielski dla firm to nie wszystko – oferujemy kursy dla każdego

język angielski dla firmKurs angielskiego dla firm otwiera wiele drzwi, zapewniając możliwość współpracy na arenie międzynarodowej. Efekty szkolenia będą widoczne bardzo szybko. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że firma może chcieć skupić swoje działania na określonych partnerach biznesowych. Dlatego oprócz kursów angielskiego dla firm prowadzimy szkolenia dla pracowników ze wszystkich języków europejskich, a na życzenie klienta także z pozaeuropejskich. W naszej ofercie znajdują się kursy: niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego, duńskiego, fińskiego, holenderskiego, hiszpańskiego, czeskiego, słowackiego, portugalskiego, rumuńskiego, szwedzkiego i norweskiego. Uczymy także obcokrajowców języka polskiego. Każdy z kursów realizowany jest na tak samo wysokim poziomie. W szkole językowej Skrivanek kursanci zdobędą wiedzę i umiejętności, które pomogą im w kontaktach zawodowych bez względu na to, w jakim miejscu na świecie się znajdą.

Poznaj najważniejsze korzyści kursów językowych dla firm z poziomu pracodawcy i pracownika:

Szkolenia w dowolnie wybranej lokalizacji – jednolite standardy
Różnorodne rozwiązania językowe dopasowane do Twoich potrzeb
Kompleksowa obsługa administracyjna projektu
Świadome kreowanie wizerunku Twojej firmy opartej o rozwój pracowników
Możliwość rozwoju kompetencji językowych
Większa swoboda w komunikacji biznesowej
Budowanie pozycji w środowisku zawodowym
Motywacja do nauki
0

lat na rynku szkoleń językowych

0

lektorów i audytorów współpracujących na stałe

0

kursantów tylko w 2019 r

Nasze kursy językowe zdobyły zaufanie wielu klientów.

Poznaj ich historie i sprawdź, jakie rozwiązania językowe wspólnie wdrożyliśmy.

6260

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych lub sprawdzić,
czy są one odpowiednie dla Ciebie i Twoich pracowników zadzwoń lub napisz do nas!

9489

Mateusz Małachowski

Doradca klienta

5790

Aleksandra Śnitko

Key Account Manager

Ocena Google
4.9
Na podstawie 459 recenzji
×
Skontaktuj się z nami!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych, czy są one odpowiednie dla Ciebie oraz Twoich pracowników napisz do nas!

Firma/Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Telefon:

Temat

Treść wiadomości

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT