Kursy językowe dla firm – wierzymy w indywidualne podejście

Kursy tworzymy w taki sposób, aby w pełni odpowiadały celom i oczekiwaniom klienta, ale też były dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników.
cover

Kursy stacjonarne

1

Chcesz systematycznie rozwijać kompetencje językowe?

Szkolenia online

1

Zależy Ci na stałym kontakcie z lektorem, ale nie możesz uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych?

Kursy e-learningowe

1

Chcesz sam decydować, gdzie i kiedy się uczysz?

Język polski dla obcokrajowców

1

Chcesz poznać język polski i naszą kulturę?

Kursy językowe dla firm – wierzymy w indywidualne podejście

1

Znajomość języków obcych na dzisiejszym, globalnym rynku jest siłą napędową sukcesu w biznesie. Firmy, które działają na arenie międzynarodowej lub zamierzają rozpocząć współpracę z zagranicznym partnerem, dbają o to, żeby pracownicy posiadali wysokie umiejętności językowe.

Warto więc przemyśleć proces przygotowania firmy oraz pracowników do działalności i komunikowania się w języku obcym tak, aby dobrać najlepsze dla nich szkolenia językowe z języka angielskiego.

Globalny biznes mówi po angielsku
1

Nie ulega wątpliwości, że język angielski jest obecnie globalnym językiem biznesu. Znajomość języka angielskiego otwiera przed firmami nowe rynki sprzedaży i  jest przepustką do współpracy z zagranicznymi partnerami na całym świecie. Niestety, ograniczanie się do opanowywania wyłącznie suchych reguł gramatycznych nie gwarantuje efektywnej komunikacji w środowisku biznesowym. Dlatego szkolenia językowe (kurs angielskiego) są koniecznością.

W dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym rola języka angielskiego w codziennej komunikacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej!
Przygotujemy Twoich pracowników na każdą sytuację!
1

Skuteczna komunikacja jest istotna w każdej firmie działającej na arenie międzynarodowej. Umożliwia bowiem przedsiębiorstwom i ich pracownikom realizację celów operacyjnych i budowanie produktywnych relacji biznesowych
z kluczowymi partnerami. Jeśli angielski nie jest pierwszym językiem pracowników Twojej firmy, poruszanie się po biznesowych niuansach językowych może być dla nich poważnym wyzwaniem.

W firmach międzynarodowych, w których angielski jest drugim językiem dla wielu pracowników, efektywna komunikacja ze współpracownikami i klientami może być problematyczna.
Łamańce językowe; język angielski, na rynku szkoleń językowych, kursy indywidualne, inwestycja w rozwój swoich pracowników, platformy online
liczebniki po angielsku; obowiązki zawodowe; szczególne znaczenie posługiwania się językiem obcym, ogromne doświadczenie, języku angielskim, liczby po angielsku
sposoby nauki języków online; indywidualnymi potrzebami, możliwości nauki
Przełamywanie barier językowych
1

Szkolenia językowe rozpoczynamy od przeprowadzenia testu poziomującego, na podstawie którego zespół szkoły językowej Skrivanek opracowuje indywidualny program nauczania dopasowany do wymagań i możliwości uczestników szkolenia.

Realizując kursy językowe dla firm, szkoła języków obcych Skrivanek wykorzystuje autorską metodę nauczania języków obcych EFFECTO.

Celem organizowanych przez nas kursów języka angielskiego jest rozwinięcie ogólnego zrozumienia języka obcego u pracowników i przekazanie im praktycznych umiejętności językowych, które później będą wykorzystywane w samodzielnej komunikacji codziennej.

Zadaniem naszych kursów jest rozwinięcie u pracowników ogólnego zrozumienia biznesowego języka angielskiego i przekazanie im praktycznych strategii językowych, które mogą wykorzystać do efektywnej komunikacji w różnych ważnych kontekstach biznesowych.

NAsza szkoła językowa to Nie tylko język angielski!
1

Oferujemy szkolenia dla firm obejmujące wszystkie języki europejskie, a na życzenie klienta także pozaeuropejskie.

Niezależnie od wybranego języka szkoła języków obcych Skrivanek zaproponuje taką formę współpracy, która będzie dopasowana do potrzeb i specyfiki działalności danej firmy.

Na stałe współpracujemy z 300 lektorami oraz audytorami, niezależnie więc od tego, na jaki język obcy się Państwo zdecydują, możemy zaproponować formę współpracy dopasowaną do potrzeb i specyfiki działalności firmy.

Każdorazowo służymy radą i pomocą w zakresie wyboru najlepszej formy szkolenia.

kursy językowe dla firm, audyty językowe
kursy jezykowe dla firm
kursy jezykowe dla firm
Wsparcie dla działu HR
1

Zarządzanie procesem szkoleniowym wiąże się z przygotowywaniem raportów frekwencji, monitorowaniem progresu poczynionego przez kursantów oraz innymi działaniami administracyjnymi.

Każdym projektem zajmuje się doświadczony zespół pracowników, w którego skład wchodzą:

Z myślą o zespołach HR szkoła językowa Skrivanek przygotowała na naszej platformie online specjalną strefę firmy, za pomocą której mogą Państwo z łatwością weryfikować informacje związane z przeprowadzanymi w firmie szkoleniami.

  • koordynator projektu przydzielony do każdego szkolenia, który nie tylko dobiera kadrę prowadzącą kursy językowe, ale także na bieżąco monitoruje przebieg szkolenia;
  • metodyk szkoły językowej, który dba o dostosowanie programu nauczania oraz materiałów dydaktycznych do potrzeb i oczekiwań kursantów języka angielskiego;
  • zespół lektorów, którzy nie tylko prowadzą zajęcia, ale również konsultują przebieg szkolenia z osobami odpowiedzialnymi za realizację projektu.

Strefa firmy to praktyczne i skuteczne narzędzie, które sprawdzi poziom znajomości języka obcego oraz umożliwi tworzenie raportów i monitorowanie postępów poczynionych przez kursantów.

Jasna komunikacja – szkoła językowa Skrivanek
1

Używanie języka obcego w środowisku zawodowym na co dzień staje się coraz powszechniejsze. Znajomość angielskiego słownictwa biznesowego jest już niemal koniecznością. Często spotykamy się z sytuacją, w której nawet zaawansowani użytkownicy języka obcego czują się niepewnie, używając go w sytuacjach formalnych i biznesowych. Wielu kursantów odczuwa obawę przed niepoprawnym wymawianiem poszczególnych słów lub tym, że zostaną niezrozumiani przez rozmówcę.

Wychodząc naprzeciw tym obawom, podczas naszych kursów stawiamy głównie na  przekazanie uczestnikom praktycznych strategii językowych, które będą umieli wykorzystać w efektywnej komunikacji zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i w życiu codziennym.

Jeśli chcesz wyposażyć swoich pracowników w nowe umiejętności językowe, które będą mogli wykorzystać na co dzień – zapraszamy do kontaktu!

chatsimple