SZKOŁA JĘZYKOWA SKRIVANEK

Dlaczego warto uczyć się języka rumuńskiego?

Nauka języka rumuńskiego może znacznie wzbogacić Twoje możliwości zawodowe, otwierając dostęp do rynków wschodnioeuropejskich, zwłaszcza w dynamicznie rozwijającej się gospodarce Rumunii. Znajomość rumuńskiego jest cenna w branżach takich jak IT, energia odnawialna czy turystyka, ułatwiając nawiązywanie biznesowych relacji i zrozumienie lokalnych specyfik. Posiadanie tej umiejętności językowej wyróżnia na tle konkurencji i jest cenione przez pracodawców poszukujących osób zdolnych do wspierania ekspansji na nowe rynki. Ponadto, nauka rumuńskiego rozwija umiejętności miękkie, jak adaptacyjność i zrozumienie kulturowe, kluczowe w międzynarodowych relacjach biznesowych. To strategiczna inwestycja w Twoją karierę, która otwiera przed Tobą nowe, ekscytujące ścieżki zawodowe.

Odkryj nieograniczone możliwości w biznesie i życiu prywatnym, rozwijając swoje umiejętności komunikacyjne z naszymi wszechstronnymi kursami językowymi. Nasze kursy z języka rumuńskiego zapewniają nie tylko znajomość języka, ale także narzędzia niezbędne do budowania międzynarodowych relacji i osiągania osobistego sukcesu w coraz bardziej globalizującym się świecie.
Maturalne
Konwersacyjne
Dla firm i Ciebie
Indywidualne
Online
Grupowe
0
kursantów w 2023
0
dostępnych języków
0
zrealizowanych lekcji w 2023
Rozpocznij swoją edukacyjną podróż z nami i odkryj, jak płynna znajomość języka rumuńskiego może zmienić Twoje życie. Nie czekaj, wypełnij formularz lub sprawdź ofertę ➡️ kursów z rumuńskiego ️⭐ w naszym sklepie online
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Szukasz konkretnego kursu językowego? Sprawdź sklep szkoły językowej.

NAUKA RUMUŃSKIEGO DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

POMOŻEMY CI ZREALIZOWAĆ TWOJE ZAŁOŻENIA JĘZYKOWE, ABYŚ TY MÓGŁ OSIĄGNĄĆ SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE!

Witaj w Skrivanku, gdzie każdy – czy to działając indywidualnie, czy w grupie – znajdzie drogę do realizacji swoich celów. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w drodze do osobistego i zawodowego sukcesu, oferując elastyczne kursy online dostosowane do Twoich potrzeb. Nasza oferta skierowana jest do osób na różnych poziomach zaawansowania i dostosowana jest do konkretnych branży, co umożliwia naukę w komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu.

Korzystając z naszych kursów, zyskujesz dostęp do najwyższej jakości materiałów edukacyjnych i możliwość pracy z doświadczonymi lektorami. W Skrivanku wierzymy, że nauka rumuńskiego i innych języków otwiera przed Tobą świat nowych możliwości. Dołącz do nas i odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele. Twoja przyszłość rozpoczyna się tutaj, w miejscu, gdzie pasja do nauki i profesjonalizm łączą się, tworząc idealne warunki dla Twojego rozwoju i osiągania sukcesów.

Poszukujesz sposobu na zwiększenie kompetencji językowych w swoim zespole? Szkolajezyk.pl oferuje więcej niż kursy językowe – to inwestycja w rozwój Twojej firmy. Nasze programy językowe, dostosowane do specyfiki branżowej, ogólnej wiedzy biznesowej lub konkretnych potrzeb Twojego zespołu, są kluczem do globalnego sukcesu. Dzięki profesjonalnemu wsparciu i regularnemu raportowaniu postępów będziesz na bieżąco z osiągnięciami swoich pracowników. Przeprowadzimy również szczegółową analizę poziomu językowego Twojego zespołu, wykorzystując rozmowy, testy online oraz narzędzie audytowe FOCUS, aby dostosować program nauczania do Waszych potrzeb. Zarezerwuj spotkanie online i odkryj, jak nasza oferta może wspierać Twój biznes. Razem przekroczymy barierę językową, otwierając drzwi do nowych możliwości!

loga szkola grey
Opinie naszych uczniów i klientów
Ich pozytywne doświadczenia świadczą o skuteczności naszych metod i indywidualnym podejściu.
Nasz cel to zapewnienie bogatej wiedzy i umiejętności komunikacji w języku obcym.

Miałem korepetycje z angielskiego dla programistów i jestem bardzo zadowolony. Na zajęcia uczęszczałem przez kilka miesięcy z olbrzymim entuzjazmem. Pan Karol (Korepetytor) przygotowywał świetne materiały oraz prowadził zajęcia w bardzo ciekawy sposób. Oprócz angielskiego posiada wiedzę z najnowszych technologii, także było co przerabiać posługując się angielskim

Bardzo jestem zadowolona z lekcji, lektor z którym mamy zajęcia jest bardzo zaangażowany i prowadzi zajęcia w ciekawy sposób. Na zajeciach robimy różnorodne formaty które nie pozwalają na nudę. Wyjątkowo udało mi się więc podtrzymać moją wewnętrzną motywację i z tego się najbardziej cieszę, bo jest to niezmiernie trudne Zajęcia mam już prawie rok, dwa razy w tygodniu po jednej godzinie zegarowej. Zajęcia są w biurze zaraz po pracy więc jest to duże ułatwienie.

Mam przyjemność współpracować ze Szkołą Językowa Skrivanek. Szkoła oferuje ciekawe kursy , przygotowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Jest rzetelną i profesjonalną firmą, z którą współpraca na każdym etapie jest przyjemnością. Polecam !

Z usług Szkoły Językowej Skrivanek korzystałam w ramach zajęć grupowych, organizowanych przez firmę, w której pracowałam. Gdy poszukiwałam platformy e-learningowej do nauki języka, a następnie lektora do zajęć indywidualnych wybrałam również Skrivanka. Doceniam bardzo dobry kontakt z firmą i otwartość na klienta.

Wysoko oceniamy współpracę z zespołem szkoły językowej Skrivanek pod kątem organizacji. administracji i komunikacji na poszczególnych etapach projektu. Polecamy szkołę językową Skrivanek jako rzetelnego partnera, który świadczy oferowane usługi z należytą starannością oraz na najwyższym poziomie.

Stosowane rozwiązania oraz odpowiednio dobrana kadra lektorska korzystnie wpływają na rozwój kompetencji językowych pracowników biorących udział w szkoleniach. Proces organizacji oraz administracji projektu umożliwia bardzo dobrą komunikację i realizację celów biznesowych naszej organizacji.

Cenimy sposób monitorowania przebiegu procesu szkoleń i sprawną komunikację z zespołem szkoły. Pracownicy biura za każdym razem wspierają Dział HR w ustaleniu harmonogramu zajęć , dostosowując się do naszych wytycznych i potrzeb. Pozostają też w stałym kontakcie z uczestnikami zajęć i są otwarci na informacje zwrotne z ich strony.

SZKOŁA JĘZYKOWA SKRIVANEK
CO NAS WYRÓŻNIA?
Elastyczność
Formę oraz treść kursów z rumuńskiego dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta
Informacje na temat zajęć, grafiku, zadań domowych oraz materiałów zrealizowanych podczas zajęć.
Odwołanie zajęć
Umożliwiamy bezpłatne odwołanie zajęć na 24 godziny przed planowanym spotkaniem.
Strefa firmy
Monitoring realizacji celów, ankiety satysfakcji, raporty frekwencji oraz postępów w jednym miejscu.
Certyfikaty
Udział w kursach rumuńskiego zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skalą CEFR.
Metoda Effecto
Metoda, która kładzie nacisk na praktyczny trening kompetencji językowych podczas zajęć.

Język rumuński jest językiem ojczystym dla około 24 milionów ludzi, głównie w Rumunii i Mołdawii. Zauważają to:

  •  firmy, które kierują do nas swoich pracowników na kursy języka rumuńskiego in-company (indywidualne lub grupowe, nauka rumuńskiego w miejscu pracy, w naszej siedzibie w Warszawie lub online);
  • osoby, dla których rumuński to podstawa do realizowania celów międzynarodowej współpracy i rozpoczynają w naszej szkole kursy indywidualne lub grupowe języka rumuńskiego – z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie lub Lublinie, online.

Zachęcony do rozpoczęcia nauki rumuńskiego? Świetnie – okazji do wykorzystania znajomości języka rumuńskiego z pewnością Ci nie zabraknie. Teraz tylko zdecyduj, jak chcesz rozwijać swoje umiejętności, by osiągnąć jak najlepsze efekty. Która metoda i forma nauki rumuńskiego będzie dla Ciebie odpowiednia?

Skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy Ci rozwiązanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i celów.

To zależy od celu, który chcesz osiągnąć.

Przygotowanie do ważnego wydarzenia w języku rumuńskim (np. udział w targach, przemówienie lub spotkanie z klientem rumuńskojęzycznym) – kilka spotkań w ciągu miesiąca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

Realizowanie konkretnych wyzwań osobistych lub zawodowych wymagających posługiwania się językiem rumuńskim – kilka miesięcy kursu rumuńskiego.

Ogólne doskonalenie swoich umiejętności w języku rumuńskim – 2 semestry regularnego kursu języka rumuńskiego.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Jeśli z góry wiesz, że nie będziesz miał czasu na regularne spotkania z lektorem, rozważ kurs rumuńskiego na platformie e-learningowej.

Dzięki metodzie inteligentnych powtórek cały proces nauki przebiega sprawniej, a proces skuteczności zapamiętywania spełnia nasze oczekiwania.

Nasz tutor online, pomoże Ci ustalić plan nauki, będzie wyjaśniał trudne dla Ciebie zagadnienia językowe, a także motywował Cię do nauki rumuńskiego.

SPOTKANIA Z LEKTOREM

Jeśli cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci zajęcia stacjonarne lub naukę rumuńskiego online indywidualnie lub w grupie.

Lektor języka rumuńskiego lub native speaker na bieżąco pracuje z Tobą nad konkretnym celem językowym, wykorzystuje materiały, które Cię dotyczą, na bieżąco przekazuje Ci feedback.

Terminy i miejsce spotkań dostosowujemy do Twoich potrzeb.

BLENDED-LEARNING

Co, jeśli powyższe formy nauki nie do końca Cię przekonują? Nie masz czasu na regularne spotkania z lektorem języka rumuńskiego, ale obawiasz się, że samodzielna nauka języka rumuńskiego nie przyniesie efektów?

Blended-learning może być rozwiązaniem dla Ciebie.

Otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie będziesz wykonywał ćwiczenia.

Dzięki spotkaniom z lektorem skupisz się na konwersacjach w języku rumuńskim.

SZKOŁA JĘZYKOWA SKRIVANEK
KURS JĘZYKA rumuńskiego

Rumuński, pełen poetyckiej melodii i bogatej historii, otwiera przed pracownikami i pracodawcami nowe perspektywy na rynkach wschodzących. Znajomość rumuńskiego może być kluczowa dla firm pragnących nawiązać stosunki handlowe z Rumunią, krajem o dynamicznie rozwijającej się gospodarce i bogatej kulturze. Oferowanie kursów rumuńskiego stanowi istotną wartość dodaną dla przedsiębiorstw, umożliwiając rozwój osobisty i zawodowy pracowników.

Tradycyjne metody nauczania, opierające się głównie na słuchaniu i zapamiętywaniu, często okazują się nieefektywne. Dlatego w naszej szkole stawiamy na interaktywne podejście, które angażuje kursantów do czynnego uczestnictwa w procesie nauki. Zajęcia obejmują różnorodne ćwiczenia komunikacyjne, role-play, dyskusje oraz projekty grupowe, które pomagają w naturalny sposób przyswajać nową wiedzę.

Przekonanie, że nauka języka rumuńskiego musi być trudna i stresująca, jest dalekie od prawdy. W naszej szkole języków obcych każdy kursant znajdzie przestrzeń do swobodnego wyrażania siebie i eksplorowania języka w przyjaznym otoczeniu. Małe grupy, liczące zwykle od 5 do 10 osób, pozwalają na indywidualne podejście do każdego ucznia, co zdecydowanie przyspiesza proces nauki.

Język rumuński, należący do rodziny języków romańskich, zachowuje wiele cech wspólnych z włoskim, francuskim, hiszpańskim i portugalskim, będąc jednocześnie unikatowym świadectwem historii i kultury Rumunii. Znajomość rumuńskiego otwiera przed kursantami nie tylko drzwi do Rumunii, ale również do rozumienia innych kultur romańskich. Z tego względu nauka języka rumuńskiego to coś, co zdecydowanie warto podjąć.

Język rumuński jest językiem ojczystym dla około 24 milionów ludzi, głównie w Rumunii i Mołdawii. Jako język mniejszości jest obecny również w wielu innych krajach Europy. Jego znajomość jest cenna nie tylko na rynku pracy, ale również w turystyce, kulturze i dyplomacji.

Język rumuński jest jedynym językiem romańskim, który rozwinął się na terenie dawnego Imperium Rzymskiego na wschód od linii Adriatyki. Posiada unikatowe słownictwo i gramatykę, które odzwierciedlają zarówno wpływy romańskie, jak i elementy słowiańskie, tureckie czy greckie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Z przyjemnością przygotujemy ofertę kursów dla Twojej firmy.
chatsimple