Nauka hiszpańskiego

Sprawd┼║, jak mo┼╝emy Ci pom├│c osi─ůgn─ů─ç Twoje cele zawodowe
i osobiste zwi─ůzane z nauk─ů j─Özyka hiszpa┼äskiego.
cover

NAUKA J─śZYKA hiszpa┼äskiego

1

Komunikuj si─Ö skutecznie po hiszpa┼äsku, rozwijaj swoje kompetencje, awansuj, wzmacniaj relacje oraz buduj zaufanie w┼Ťr├│d wsp├│┼épracownik├│w zagranicznych dzi─Öki nauce j─Özyka hiszpa┼äskiego ze szko┼é─ů j─Özykow─ů Skrivanek!

Sprawd┼║ jak mo┼╝emy Ci pom├│c osi─ůgn─ů─ç cele zawodowe oraz osobiste zwi─ůzane z nauk─ů j─Özyka hiszpa┼äskiego!

Elastyczno┼Ť─ç ÔÇô form─Ö oraz tre┼Ť─ç kurs├│w z hiszpa┼äskiego dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta ÔÇô ka┼╝dy Kursant otrzymuje dost─Öp do swojego profilu, w kt├│rym znajduj─ů si─Ö informacje na temat zaj─Ö─ç z j─Özyka hiszpa┼äskiego, grafiku, zada┼ä domowych oraz materia┼é├│w zrealizowanych podczas zaj─Ö─ç.
Bezp┼éatne odwo┼éanie zaj─Ö─ç ÔÇô umo┼╝liwiamy bezp┼éatne odwo┼éanie zaj─Ö─ç na 24 godziny przed planowanym spotkaniem.
Certyfikaty ÔÇô udzia┼é w kursach hiszpa┼äskiego zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skal─ů CEFR.
Unikalna metoda EFFECTO ÔÇô nasi lektorzy j─Özyka hiszpa┼äskiego pracuj─ů w oparciu o metod─Ö opracowan─ů przez szko┼é─Ö j─Özykow─ů Skrivanek, kt├│ra k┼éadzie nacisk na praktyczny trening kompetencji j─Özykowych podczas zaj─Ö─ç.

Poznaj nasz─ů unikaln─ů metod─Ö nauczania

metoda effecto

Je┼Ťli jeste┼Ť zainteresowany wsp├│┼éprac─ů, chcesz dowiedzie─ç si─Ö wi─Öcej na temat naszych rozwi─ůza┼ä j─Özykowych lub sprawdzi─ç, czy s─ů one odpowiednie dla Ciebie lub Twojej firmy, napisz do nas lub sprawd┼║ ofert─Ö sklepu online.

Aby wype┼éni─ç ten formularz, w┼é─ůcz obs┼éug─Ö JavaScript w przegl─ůdarce.
Zaufali nam:
klienci szkoła językowa

NAUKA HISZPAŃSKIEGO
ÔÇô DLA KOGO I GDZIE?

1

Nauka j─Özyka hiszpa┼äskiego cieszy si─Ö popularno┼Ťci─ů┬áw naszej szkole. W┼Ťr├│d naszych kursant├│w s─ů osoby, kt├│re:

 • ┬ázosta┼éy skierowane na szkolenie przez pracodawc─Ö
  (kursy firmowe hiszpańskiego, indywidualne
  lub grupowe, w miejscu pracy, w naszej siedzibie
  w Warszawie lub online);
 • ┬ásame podj─Ö┼éy decyzj─Ö o inwestycji w hiszpa┼äski
  (kursy indywidualne lub grupowe języka hiszpańskiego, z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie lub Lublinie, online).

KURS HISZPAŃSKIEGO
ÔÇô JAK D┼üUGO?

1

To zale┼╝y od celu, kt├│ry chcesz osi─ůgn─ů─ç.

Przygotowanie do┬áwa┼╝nego wydarzenia w j─Özyku hiszpa┼äskim┬á(np. prezentacja, przem├│wienie lub spotkanie z klientem hiszpa┼äskoj─Özycznym)┬áÔÇô┬ákilka spotka┼ä w ci─ůgu miesi─ůca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

Realizowanie┬ákonkretnych wyzwa┼ä osobistych lub zawodowych wymagaj─ůcych pos┼éugiwania si─Ö j─Özykiem hiszpa┼äskim ÔÇô kilka miesi─Öcy. Pami─Ötaj, ┼╝e praca nad konkretnym celem j─Özykowym nie mo┼╝e trwa─ç latami.

Og├│lne doskonalenie swoich umiej─Ötno┼Ťci w j─Özyku hiszpa┼äskim ÔÇô regularny dwusemestralny kurs j─Özyka hiszpa┼äskiego.

WYBRA┼üE┼Ü KURS HISZPA┼âSKIEGO ÔÇô CO DALEJ?

1

No dobrze. Podj─ů┼ée┼Ť decyzj─Ö. Bierzesz si─Ö za┬ánauk─Ö hiszpa┼äskiego! Wci─ů┼╝ jeszcze jednak zastanawiasz si─Ö, jak powiniene┼Ť si─Ö uczy─ç, by osi─ůgn─ů─ç jak najlepsze efekty? Kt├│r─ů szko┼é─Ö j─Özykow─ů wybra─ç? Kt├│ra metoda i forma┬ánauki j─Özyka hiszpa┼äskiego b─Ödzie dla Ciebie odpowiednia? Ile czasu po┼Ťwi─Öci─ç na nauk─Ö j─Özyka obcego?

Mamy nadziej─Ö, ┼╝e poni┼╝sze informacje pomog─ů odpowiedzie─ç na te pytania. Mo┼╝esz te┼╝ skontaktowa─ç si─Ö z nami, a my zaproponujemy Ci rozwi─ůzanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i cel├│w.

POMO┼╗EMY CI ZREALIZOWA─ć TWOJE CELE J─śZYKOWE,
ABY┼Ü TY M├ôG┼ü OSI─äGN─ä─ć SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE

Ka┼╝da z os├│b, kt├│re trafiaj─ů do naszej szko┼éy, chce zrealizowa─ç sw├│j w┼éasny cel zawodowy b─ůd┼║ osobisty:

 • potrzebuje hiszpa┼äskiego do pracy,
 • chce m├│wi─ç p┼éynniej po hiszpa┼äsku,
 • chce, by kurs hiszpa┼äskiego otworzy┼é jej drzwi do kariery,
 • uwielbia podr├│┼╝owa─ç i chce swobodnie kontaktowa─ç si─Ö z obcokrajowcami.

To w┼éa┼Ťnie od sprecyzowania Twojego celu j─Özykowego zaczynamy nasz─ů wsp├│┼éprac─Ö. Ma to ogromny wp┼éyw na Twoj─ů motywacj─Ö do nauki i to, ┼╝e wytrwasz w swoim postanowieniu. P├│┼║niej wsp├│┼étworzymy ten proces. Ty masz sw├│j cel, a my towarzyszymy Ci w jego realizacji. Pomagamy, regularnie informujemy, na jakim etapie jego realizacji jeste┼Ť. Jednym s┼éowem, ca┼éy czas trzymamy r─Ök─Ö na pulsie.

W zale┼╝no┼Ťci od Twoich potrzeb zorganizujemy dla Ciebie kurs og├│lny j─Özyka hiszpa┼äskiego, biznesowy lub bran┼╝owy.

Zbadamy te┼╝ Tw├│j obecny poziom j─Özyka hiszpa┼äskiego ÔÇô podczas rozmowy ustnej, za pomoc─ů testu online lub z wykorzystaniem kompleksowego narz─Ödzia do audyt├│w j─Özykowych FOCUS.

JAK B─śDZIE WYGL─äDA┼üA TWOJA NAUKA j─Özyka HISZPA┼âSKIEGO?

Kolej na okre┼Ťlenie formy szkolenia. Jak my┼Ťlisz, kt├│ra opcja b─Ödzie dla Ciebie najwygodniejsza?

SPOTKANIA Z LEKTOREM

1

Je┼Ťli cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci zaj─Öcia stacjonarne lub nauk─Ö hiszpa┼äskiego online ÔÇö indywidualnie lub w grupie.

Lektor j─Özyka hiszpa┼äskiego lub native speaker na bie┼╝─ůco pracuje z Tob─ů nad konkretnym celem j─Özykowym, wykorzystuje materia┼éy, kt├│re Ciebie dotycz─ů, na bie┼╝─ůco przekazuje Ci feedback.

Terminy i miejsce spotkań dostosowujemy do Twoich potrzeb.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

1

Je┼Ťli z g├│ry wiesz, ┼╝e nie b─Ödziesz mia┼é czasu na regularne spotkania z lektorem, rozwa┼╝ kurs j─Özyka hiszpa┼äskiego na platformie e-learningowej.

Dzi─Öki metodzie inteligentnych powt├│rek platformy SuperMemo ca┼éy proces nauki hiszpa┼äskiego przebiega sprawniej, a proces skuteczno┼Ťci zapami─Ötywania spe┼énia nasze oczekiwania.

Nasz tutor online pomo┼╝e Ci ustali─ç plan nauki, b─Ödzie wyja┼Ťnia┼é trudne dla Ciebie zagadnienia j─Özykowe, a tak┼╝e motywowa┼é Ci─Ö do nauki j─Özyka hiszpa┼äskiego.

BLENDED-LEARNING

1

Co, je┼Ťli powy┼╝sze formy nauki hiszpa┼äskiego nie do ko┼äca Ci─Ö przekonuj─ů? Nie masz czasu na regularne spotkania z lektorem j─Özyka hiszpa┼äskiego, ale obawiasz si─Ö, ┼╝e samodzielna nauka j─Özyka hiszpa┼äskiego online nie przyniesie efekt├│w?

Blended-learning mo┼╝e by─ç rozwi─ůzaniem dla Ciebie.

Otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie będziesz wykonywał ćwiczenia.

Dzięki spotkaniom z lektorem skupisz się na konwersacjach w języku hiszpańskim.

Idealna dla Ciebie szkoła hiszpańskiego w Warszawie

Szukasz szko┼éy hiszpa┼äskiego w Warszawie, w kt├│rej nauka j─Özyka obcego b─Ödzie przyjemna i skuteczna? Skrivanek dba o efektywno┼Ť─ç i dobr─ů atmosfer─Ö za pomoc─ů nowoczesnych metod wsp├│┼épracy z uczestnikami. Wszystkie osoby bior─ůce udzia┼é w kursie j─Özyka obcego mog─ů swobodnie korzysta─ç z naszej platformy online, kt├│ra zosta┼éa podzielona na kilka kategorii. Jedn─ů z nich jest Strefa Kursanta. To miejsce, w kt├│rym umieszczamy wszystkie informacje dotycz─ůce indywidualnych osi─ůgni─Ö─ç uczestnik├│w. Wystarczy, ┼╝e zalogujesz si─Ö na swoje konto, aby uzyska─ç dost─Öp do listy ocen, zrealizowanych zaj─Ö─ç czy informacji o obecno┼Ťci. W Strefie Kursanta znajdziesz te┼╝ harmonogram zaj─Ö─ç z j─Özyka obcego, dzi─Öki czemu na pewno nie zapomnisz, kiedy si─Ö one odbywaj─ů.

Platforma online to r├│wnie┼╝ spos├│b na prost─ů komunikacj─Ö z lektorami. Nie musisz odwiedza─ç naszej szko┼éy hiszpa┼äskiego w Warszawie, aby porozmawia─ç z osob─ů prowadz─ůc─ů kurs j─Özyka hiszpa┼äskiego ÔÇô z ┼éatwo┼Ťci─ů zadasz dodatkowe pytania lub skonsultujesz kwestie organizacyjne przez internet. T─ů sam─ů drog─ů skontaktujesz si─Ö z naszymi koordynatorami.

Konto kursanta daje te┼╝ dost─Öp do wielu pomocy dydaktycznych przygotowanych z my┼Ťl─ů o uczestnikach. E-learning obejmuje mi─Ödzy innymi testy i quizy oraz wirtualne lekcje j─Özyka obcego, kt├│re ┼Ťwietnie sprawdzaj─ů si─Ö jako uzupe┼énienie podstawowych zaj─Ö─ç ÔÇö to prawdziwa gratka dla ambitnych kursant├│w! W cz─Ö┼Ťci e-learningowej znajduj─ů si─Ö tak┼╝e materia┼éy z zaj─Ö─ç. Mo┼╝esz po nie si─Ögn─ů─ç, je┼Ťli nie uda Ci si─Ö dotrze─ç na lekcje lub w┼éasne notatki oka┼╝─ů si─Ö niewystarczaj─ůce.

nauka języka hiszpańskiego
nauka języka hiszpańskiego
nauka języka hiszpańskiego

┼üatwe zarz─ůdzanie kursami hiszpa┼äskiego dla firm

Opr├│cz cz─Ö┼Ťci przeznaczonej dla kursant├│w na naszej platformie online znajduj─ů si─Ö Strefa Lektora stworzona dla naszych pracownik├│w oraz Strefa Firmy ÔÇô dla przedsi─Öbiorc├│w, kt├│rzy zdecydowali si─Ö wykupi─ç kursy hiszpa┼äskiego dla swoich pracownik├│w. Dzi─Öki narz─Ödziom udost─Öpnionym w tym dziale ┼éatwo sprawdzisz, czy nasza szko┼éa wywi─ůzuje si─Ö z umowy i czy Twoi pracownicy rzeczywi┼Ťcie staraj─ů si─Ö aktywnie przyswoi─ç j─Özyk hiszpa┼äski. Warszawa jest zbyt du┼╝ym miastem, aby wszystkie sprawy formalne ustala─ç osobi┼Ťcie. Za pomoc─ů konta firmowego mo┼╝esz zarz─ůdza─ç swoimi danymi lub sprawdza─ç, ilu uczestnik├│w wzi─Ö┼éo udzia┼é w poszczeg├│lnych zaj─Öciach z j─Özyka obcego oraz jak kszta┼étuj─ů si─Ö koszty. Modu┼é firmowy uzupe┼énili┼Ťmy tak┼╝e o opcj─Ö raportowania ÔÇö przydatn─ů w wewn─Ötrznych firmowych rozliczeniach i analizach.

Nasze do┼Ťwiadczenie nie pozostawia w─ůtpliwo┼Ťci, ┼╝e takie metody nauki hiszpa┼äskiego daj─ů wy┼Ťmienite rezultaty. Kursanci ucz─ů si─Ö pos┼éugiwania j─Özykiem hiszpa┼äskim w jego naturalnej, aktualnej formie i w kontek┼Ťcie wsp├│┼éczesnej komunikacji.

Gwarancja skutecznej nauki hiszpańskiego w Warszawie

Na zaj─Öciach dbamy o przyjazn─ů atmosfer─Ö i dobre samopoczucie uczestnik├│w, a nierzadko wr─Öcz doskonale si─Ö bawimy podczas odgrywania scenek czy wsp├│lnego powtarzania hiszpa┼äskich przeboj├│w, co pomaga w nauczeniu si─Ö, jak m├│wi─ç po hiszpa┼äsku. Te przyjemne formy nauki hiszpa┼äskiego id─ů jednak w parze z konsekwentnymi analizami skuteczno┼Ťci kurs├│w. Na bie┼╝─ůco ┼Ťledzimy post─Öpy kursant├│w w odniesieniu do przyj─Ötego planu nauczania. Wszyscy uczestnicy bior─ů udzia┼é w testach okresowych, semestralnych oraz ko┼äcowych, a wraz z wynikami otrzymuj─ů wyczerpuj─ůc─ů informacj─Ö zwrotn─ů od lektora. Dzi─Öki temu ka┼╝dy kursant dok┼éadnie wie, jakie s─ů jego mocne i s┼éabe strony oraz na czym powinien si─Ö skupi─ç.

Dla danej grupy staramy si─Ö dobra─ç program najlepiej spe┼éniaj─ůcy oczekiwania uczestnik├│w. Dbamy te┼╝ o to, aby ka┼╝de zaj─Öcia mia┼éy jasn─ů struktur─Ö ÔÇö kursanci dok┼éadnie wiedz─ů, co jest celem zaj─Ö─ç i jakich nowych umiej─Ötno┼Ťci naucz─ů si─Ö podczas kursu. Taka przejrzysto┼Ť─ç sprawia, ┼╝e post─Öpy w przyswajaniu j─Özyka hiszpa┼äskiego s─ů doskonale widoczne, a pokonywanie kolejnych etap├│w daje wiele satysfakcji.

Opr├│cz dumy i rado┼Ťci z nabytej wiedzy nasi kursanci otrzymuj─ů r├│wnie┼╝ namacalny dow├│d nowych umiej─Ötno┼Ťci. S─ů nim certyfikaty potwierdzaj─ůce, ┼╝e uczestnik we wskazanym zakresie opanowa┼é j─Özyk hiszpa┼äski. Warszawa jest pe┼éna firm, kt├│re doceniaj─ů taki dokument podczas rekrutacji. Ponadto prowadzimy te┼╝ zaj─Öcia przygotowuj─ůce do mi─Ödzynarodowych egzamin├│w j─Özykowych.

nauka hiszpańskiego
język hiszpański warszawa
szkoła hiszpańskiego warszawa

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

J─Özyk hiszpa┼äski nale┼╝y do rodziny j─Özyk├│w roma┼äskich i jest drugim (pierwszy to j─Özyk angielski)┬ánajcz─Ö┼Ťciej u┼╝ywanym j─Özykiem na ┼Ťwiecie. Zgodnie z konstytucj─ů Hiszpanii znajomo┼Ť─ç kastylijskiej odmiany j─Özyka hiszpa┼äskiego to obowi─ůzek ka┼╝dego Hiszpana. Kursy stacjonarne oraz lekcje hiszpa┼äskiego online umo┼╝liwiaj─ů poszerzenie liczbyos├│b pos┼éuguj─ůcych si─Ö j─Özykiem hiszpa┼äskim i jego upowszechnienie.

Ministatystyki

Szacuje si─Ö, ┼╝e j─Özyk hiszpa┼äski to j─Özyk ojczysty dla oko┼éo 500 mln ludzi. S─ů to przede wszystkim mieszka┼äcy Ameryki P├│┼énocnej, ┼Ürodkowej i Po┼éudniowej, ale r├│wnie┼╝ Europy oraz Afryki Zachodniej. Kolejne 100ÔÇô150 mln stanowi─ů osoby ucz─ůce si─Ö w ramach kurs├│w indywidualnych i grupowych kurs├│w hiszpa┼äskiego. Ponadto stosuje si─Ö go w roli j─Özyka urz─Ödowego w wielu organizacjach politycznych, gospodarczych czy sportowych, mi─Ödzy innymi w: ONZ, UNICEF, FIFA, UEFA oraz w Unii Europejskiej.

Minirozm├│wki w podr├│┼╝y

Podczas podr├│┼╝owania po krajach hiszpa┼äskoj─Özycznych z pewno┼Ťci─ů przyda si─Ö znajomo┼Ť─ç kilku podstawowych zwrot├│w:

Pomocy. ÔÇô Ayuda. [aiuda]

Nie rozumiem. ÔÇô No entiendo. [no entiendo]

Zgubi┼éem si─Ö. ÔÇô Estoy perdido. [estoi perdido]

Gdzie jest szpital? ÔÇô ┬┐D├│nde est├í el hospital? [donde esta el ospital]

Gdzie jest najbli┼╝szy bankomat? ÔÇô ┬┐D├│nde est├í el cajero autom├ítico m├ís cercano? [donde esta el cahero automatiko mas ╬Şerkano]

Gdzie jest dworzec kolejowy? ÔÇô ┬┐D├│nde est├í la estaci├│n de trenes? [donde esta la esta╬Şion de trenes]

Dzi─Ökuj─Ö. ÔÇô Gracias. [gra╬Şias]

Ciekawostki

Marka Chupa Chups pochodzi z Hiszpanii, a nazwa wywodzi si─Ö od czasownika chupar, co po hiszpa┼äsku oznacza ÔÇ×ssa─çÔÇŁ. Logo popularnego lizaka zaprojektowa┼é sam Salvador Dal├ş. Podr├│┼╝uj─ůc po Meksyku lub Ameryce ┼üaci┼äskiej, warto zwr├│ci─ç uwag─Ö na r├│┼╝ne znaczenia okre┼Ťlenia Gringo. Mo┼╝e ono oznacza─ç osob─Ö, dla kt├│rej hiszpa┼äski nie jest j─Özykiem ojczystym (w Ameryce ┼üaci┼äskiej) lub by─ç pogardliwym okre┼Ťleniem Amerykanina zza p├│┼énocnej granicy (w Meksyku). Hiszpanie maj─ů dwucz┼éonowe nazwiska. Pierwszy cz┼éon odnosi si─Ö do pierwszego nazwiska ojca, a drugi do pierwszego nazwiska matki. Poznanie takich niuans├│w j─Özykowych umo┼╝liwi uczestniczenie w kursach konwersacyjnych z j─Özyka hiszpa┼äskiego.

Miniprzewodnik

Hiszpani─Ö kojarzy si─Ö g┼é├│wnie z corrid─ů, s┼éynn─ů gonitw─ů byk├│w w Pampelunie oraz bitw─ů na pomidory podczas ┼Ťwi─Öta La Tomatina w miasteczku Bu├▒ol w Walencji. Hiszpania to tak┼╝e najwi─Ökszy producent oliwy i banan├│w.

Na Wyspach Kanaryjskich mo┼╝na us┼éysze─ç j─Özyk gwizdany, kt├│ry zosta┼é wpisany na list─Ö ┼Ťwiatowego dziedzictwa UNESCO. Natomiast na przyl─ůdku Fisterra odkryjemy legendarny koniec ziemi. Mi┼éo┼Ťnicy boulderingu, czyli wspinaczki bez zabezpiecze┼ä po wysokich, wolnostoj─ůcych ska┼éach, z pewno┼Ťci─ů odwiedz─ů Albarracin w Aragonii, a entuzja┼Ťci ciekawej architektury b─Öd─ů mogli podziwia─ç wisz─ůce domy zbudowane na samej kraw─Ödzi klifu w mie┼Ťcie Cuenca.