Nauka hiszpańskiego.
Kursy j─Özykowe online. stacjonarne. dla firm. dla Ciebie.
SZKO┼üA J─śZYKOWA SKRIVANEK
NAUKA HISZPAŃSKIEGO
POMO┼╗EMY CI ZREALIZOWA─ć TWOJE CELE J─śZYKOWE, ABY┼Ü TY M├ôG┼ü OSI─äGN─ä─ć SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE!

Ka┼╝da z os├│b, kt├│re trafiaj─ů do naszej szko┼éy, chce zrealizowa─ç sw├│j w┼éasny cel zawodowy b─ůd┼║ osobisty. To w┼éa┼Ťnie od sprecyzowania Twojego celu j─Özykowego zaczynamy nasz─ů wsp├│┼éprac─Ö. Ma to ogromny wp┼éyw na Twoj─ů motywacj─Ö do nauki i to, ┼╝e wytrwasz w swoim postanowieniu. P├│┼║niej wsp├│┼étworzymy ten proces. Ty masz sw├│j cel, a my towarzyszymy Ci w jego realizacji.

Pomagamy, regularnie informujemy, na jakim etapie jego realizacji jeste┼Ť. W zale┼╝no┼Ťci od Twoich potrzeb zorganizujemy dla Ciebie kurs og├│lny j─Özyka hiszpa┼äskiego, biznesowy lub bran┼╝owy. Zbadamy te┼╝ Tw├│j obecny poziom j─Özyka hiszpa┼äskiego ÔÇö podczas rozmowy ustnej, za pomoc─ů testu online lub z wykorzystaniem kompleksowego narz─Ödzia do audyt├│w j─Özykowych FOCUS.

loga szkola grey
Je┼Ťli jeste┼Ť zainteresowany wsp├│┼éprac─ů, chcesz dowiedzie─ç si─Ö wi─Öcej na temat naszych rozwi─ůza┼ä j─Özykowych lub sprawdzi─ç, czy s─ů one odpowiednie dla Ciebie lub Twojej firmy, napisz do nas lub sprawd┼║ ofert─Ö sklepu online.

Formularz kontaktowy

Aby wype┼éni─ç ten formularz, w┼é─ůcz obs┼éug─Ö JavaScript w przegl─ůdarce.

Nauka j─Özyka hiszpa┼äskiego cieszy si─Ö popularno┼Ťci─ů┬áw naszej szkole. W┼Ťr├│d naszych kursant├│w s─ů osoby, kt├│re:

  • ┬ázosta┼éy skierowane na szkolenie przez pracodawc─Ö (kursy firmowe hiszpa┼äskiego, indywidualne lub grupowe, w miejscu pracy, w naszej siedzibie w Warszawie lub online);
  • ┬ásame podj─Ö┼éy decyzj─Ö o inwestycji w hiszpa┼äski (kursy indywidualne┬álub grupowe j─Özyka hiszpa┼äskiego,┬áz dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie lub Lublinie, online).

No dobrze. Podj─ů┼ée┼Ť decyzj─Ö. Bierzesz si─Ö za┬ánauk─Ö hiszpa┼äskiego! Wci─ů┼╝ jeszcze jednak zastanawiasz si─Ö, jak powiniene┼Ť si─Ö uczy─ç, by osi─ůgn─ů─ç jak najlepsze efekty? Kt├│r─ů szko┼é─Ö j─Özykow─ů wybra─ç? Kt├│ra metoda i forma┬ánauki j─Özyka hiszpa┼äskiego┬áb─Ödzie dla Ciebie odpowiednia? Ile czasu po┼Ťwi─Öci─ç na nauk─Ö j─Özyka obcego?

Mamy nadziej─Ö, ┼╝e poni┼╝sze informacje pomog─ů odpowiedzie─ç na te pytania. Mo┼╝esz te┼╝ skontaktowa─ç si─Ö z nami, a my zaproponujemy Ci rozwi─ůzanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i cel├│w.

To zale┼╝y od celu, kt├│ry chcesz osi─ůgn─ů─ç.

Przygotowanie do┬áwa┼╝nego wydarzenia w j─Özyku hiszpa┼äskim┬á(np. prezentacja, przem├│wienie lub spotkanie z klientem hiszpa┼äskoj─Özycznym)┬áÔÇô┬ákilka spotka┼ä w ci─ůgu miesi─ůca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

Realizowanie┬ákonkretnych wyzwa┼ä osobistych lub zawodowych┬áwymagaj─ůcych pos┼éugiwania si─Ö j─Özykiem hiszpa┼äskim┬áÔÇô┬ákilka miesi─Öcy. Pami─Ötaj, ┼╝e praca nad konkretnym celem j─Özykowym nie mo┼╝e trwa─ç latami.

Og├│lne doskonalenie swoich umiej─Ötno┼Ťci w j─Özyku hiszpa┼äskim┬áÔÇô┬áregularny dwusemestralny┬ákurs j─Özyka hiszpa┼äskiego

SZKO┼üA J─śZYKOWA SKRIVANEK
CO NAS WYRÓŻNIA?
Elastyczno┼Ť─ç
Form─Ö oraz tre┼Ť─ç kurs├│w z hiszpa┼äskiego dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta
Informacje na temat zajęć, grafiku, zadań domowych oraz materiałów zrealizowanych podczas zajęć.
Odwołanie zajęć
Umożliwiamy bezpłatne odwołanie zajęć na 24 godziny przed planowanym spotkaniem.
Strefa firmy
Monitoring realizacji cel├│w, ankiety satysfakcji, raporty frekwencji oraz post─Öp├│w w jednym miejscu.
Certyfikaty
Udzia┼é w kursach hiszpa┼äskiego zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skal─ů CEFR.
Metoda Effecto
Metoda, która kładzie nacisk na praktyczny trening kompetencji językowych podczas zajęć.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Je┼Ťli z g├│ry wiesz, ┼╝e nie b─Ödziesz mia┼é czasu na regularne spotkania z lektorem, rozwa┼╝┬ákurs j─Özyka hiszpa┼äskiego na┬áplatformie e-learningowej.

Dzi─Öki metodzie inteligentnych powt├│rek platformy SuperMemo ca┼éy proces┬ánauki hiszpa┼äskiego┬áprzebiega sprawniej, a proces skuteczno┼Ťci zapami─Ötywania spe┼énia nasze oczekiwania.

Nasz tutor online pomo┼╝e Ci ustali─ç plan nauki, b─Ödzie wyja┼Ťnia┼é trudne dla Ciebie zagadnienia j─Özykowe, a tak┼╝e motywowa┼é Ci─Ö do┬ánauki j─Özyka hiszpa┼äskiego.

SPOTKANIA Z LEKTOREM

Je┼Ťli cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci┬ázaj─Öcia stacjonarne┬álub┬ánauk─Ö hiszpa┼äskiego┬áonline┬áÔÇö┬áindywidualnie lub w grupie.

Lektor┬áj─Özyka hiszpa┼äskiego┬álub native speaker na bie┼╝─ůco pracuje z Tob─ů nad konkretnym celem j─Özykowym, wykorzystuje materia┼éy, kt├│re Ciebie dotycz─ů, na bie┼╝─ůco przekazuje Ci feedback.

Terminy i miejsce spotkań dostosowujemy do Twoich potrzeb.

BLENDED-LEARNING

Co, je┼Ťli powy┼╝sze formy┬ánauki hiszpa┼äskiego┬ánie do ko┼äca Ci─Ö przekonuj─ů? Nie masz czasu na regularne spotkania z┬álektorem j─Özyka hiszpa┼äskiego, ale obawiasz si─Ö, ┼╝e samodzielna┬ánauka j─Özyka hiszpa┼äskiego online┬ánie przyniesie efekt├│w?

Blended-learning┬ámo┼╝e by─ç rozwi─ůzaniem dla Ciebie.

Otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie będziesz wykonywał ćwiczenia.

Dzięki spotkaniom z lektorem skupisz się na konwersacjach w języku hiszpańskim.

SZKO┼üA J─śZYKOWA SKRIVANEK
KURS J─śZYKA hiszpa┼äSKIEGO

Szukasz szko┼éy hiszpa┼äskiego w Warszawie, w kt├│rej nauka j─Özyka obcego b─Ödzie przyjemna i skuteczna?┬áSkrivanek dba o efektywno┼Ť─ç i dobr─ů atmosfer─Ö za pomoc─ů nowoczesnych metod wsp├│┼épracy z uczestnikami. Wszystkie osoby bior─ůce udzia┼é w kursie j─Özyka obcego mog─ů swobodnie korzysta─ç z naszej platformy online, kt├│ra zosta┼éa podzielona na kilka kategorii. Jedn─ů z nich jest Strefa Kursanta. To miejsce, w kt├│rym umieszczamy wszystkie informacje dotycz─ůce indywidualnych osi─ůgni─Ö─ç uczestnik├│w. Wystarczy, ┼╝e zalogujesz si─Ö na swoje konto, aby uzyska─ç dost─Öp do listy ocen, zrealizowanych zaj─Ö─ç czy informacji o obecno┼Ťci. W Strefie Kursanta znajdziesz te┼╝ harmonogram zaj─Ö─ç z j─Özyka obcego, dzi─Öki czemu na pewno nie zapomnisz, kiedy si─Ö one odbywaj─ů.

Platforma online to r├│wnie┼╝ spos├│b na prost─ů komunikacj─Ö z lektorami.┬áNie musisz odwiedza─ç naszej szko┼éy hiszpa┼äskiego w Warszawie, aby porozmawia─ç z osob─ů prowadz─ůc─ů┬ákurs j─Özyka hiszpa┼äskiego┬áÔÇô z ┼éatwo┼Ťci─ů zadasz dodatkowe pytania lub skonsultujesz kwestie organizacyjne przez internet. T─ů sam─ů drog─ů skontaktujesz si─Ö z naszymi koordynatorami.

Konto kursanta daje te┼╝ dost─Öp do wielu pomocy dydaktycznych przygotowanych z my┼Ťl─ů o uczestnikach. E-learning obejmuje mi─Ödzy innymi testy i quizy oraz wirtualne lekcje j─Özyka obcego, kt├│re ┼Ťwietnie sprawdzaj─ů si─Ö jako uzupe┼énienie podstawowych zaj─Ö─ç┬áÔÇö┬áto prawdziwa gratka dla ambitnych kursant├│w! W cz─Ö┼Ťci e-learningowej znajduj─ů si─Ö tak┼╝e materia┼éy z zaj─Ö─ç. Mo┼╝esz po nie si─Ögn─ů─ç, je┼Ťli nie uda Ci si─Ö dotrze─ç na lekcje lub w┼éasne notatki oka┼╝─ů si─Ö niewystarczaj─ůce.

Nie musisz wyje┼╝d┼╝a─ç z kraju, aby poczu─ç potrzeb─Ö poznania nowego j─Özyka. Szczeg├│lnie je┼Ťli chodzi o jeden z najpopularniejszych j─Özyk├│w na ┼Ťwiecie. Z angielskim stykamy si─Ö codziennie w kontaktach z lud┼║mi, ale nie tylko. Jest on obecny w telewizji, ksi─ů┼╝kach, reklamach, sloganach, nazwach firm i produkt├│w. Angielskie frazy zast─Öpuj─ů nieraz swoje polskie odpowiedniki, wprowadzaj─ůc zam─Öt w┼Ťr├│d os├│b, kt├│re nie znaj─ů j─Özyka angielskiego. Dobrze by┼éoby wiedzie─ç, co oznaczaj─ů tak popularne, cz─Östo powtarzane zwroty, jak ÔÇ×sensitiveÔÇŁ na opakowaniach ┼Ťrodk├│w do prania czy ÔÇ×spring/summerÔÇŁ, gdy mowa o kolekcjach odzie┼╝y w sklepach, prawda? Niezrozumienie mo┼╝e by─ç uci─ů┼╝liwie, a czasami nawet znacz─ůco utrudni─ç ┼╝ycie. Takich przyk┼éad├│w mo┼╝na poda─ç niezliczon─ů ilo┼Ť─ç.

Wniosek jest jeden: kurs angielskiego w Warszawie to bardzo praktyczny i życiowy prezent dla samego siebie.

Opr├│cz cz─Ö┼Ťci przeznaczonej dla kursant├│w na naszej platformie online znajduj─ů si─Ö Strefa Lektora stworzona dla naszych pracownik├│w oraz Strefa Firmy ÔÇô┬ádla przedsi─Öbiorc├│w, kt├│rzy zdecydowali si─Ö wykupi─ç kursy hiszpa┼äskiego dla swoich pracownik├│w. Dzi─Öki narz─Ödziom udost─Öpnionym w tym dziale ┼éatwo sprawdzisz, czy nasza szko┼éa wywi─ůzuje si─Ö z umowy i czy Twoi pracownicy rzeczywi┼Ťcie┬ástaraj─ů si─Ö aktywnie przyswoi─ç j─Özyk hiszpa┼äski. Warszawa jest zbyt du┼╝ym miastem, aby wszystkie sprawy formalne ustala─ç osobi┼Ťcie. Za pomoc─ů konta firmowego mo┼╝esz zarz─ůdza─ç swoimi danymi lub sprawdza─ç, ilu uczestnik├│w wzi─Ö┼éo udzia┼é w poszczeg├│lnych zaj─Öciach z j─Özyka obcego oraz jak kszta┼étuj─ů si─Ö koszty. Modu┼é firmowy uzupe┼énili┼Ťmy tak┼╝e o opcj─Ö raportowania┬áÔÇö┬áprzydatn─ů w wewn─Ötrznych firmowych rozliczeniach i analizach.

Nasze do┼Ťwiadczenie nie pozostawia w─ůtpliwo┼Ťci, ┼╝e takie metody┬ánauki hiszpa┼äskiego┬ádaj─ů wy┼Ťmienite rezultaty. Kursanci ucz─ů si─Ö pos┼éugiwania j─Özykiem hiszpa┼äskim w jego naturalnej, aktualnej formie i w kontek┼Ťcie wsp├│┼éczesnej komunikacji.

Na zaj─Öciach dbamy o przyjazn─ů atmosfer─Ö i dobre samopoczucie uczestnik├│w, a nierzadko wr─Öcz doskonale si─Ö bawimy podczas odgrywania scenek czy wsp├│lnego powtarzania hiszpa┼äskich przeboj├│w, co pomaga w nauczeniu si─Ö, jak m├│wi─ç po hiszpa┼äsku. Te przyjemne formy┬ánauki hiszpa┼äskiego┬áid─ů jednak w parze z konsekwentnymi analizami skuteczno┼Ťci kurs├│w. Na bie┼╝─ůco ┼Ťledzimy post─Öpy kursant├│w w odniesieniu do przyj─Ötego planu nauczania. Wszyscy uczestnicy bior─ů udzia┼é w testach okresowych, semestralnych oraz ko┼äcowych, a wraz z wynikami otrzymuj─ů wyczerpuj─ůc─ů informacj─Ö zwrotn─ů od lektora. Dzi─Öki temu ka┼╝dy kursant dok┼éadnie wie, jakie s─ů jego mocne i s┼éabe strony oraz na czym powinien si─Ö skupi─ç.

Dla danej grupy staramy si─Ö dobra─ç program najlepiej spe┼éniaj─ůcy oczekiwania uczestnik├│w. Dbamy te┼╝ o to, aby ka┼╝de zaj─Öcia mia┼éy jasn─ů struktur─Ö┬áÔÇö┬ákursanci dok┼éadnie wiedz─ů, co jest celem zaj─Ö─ç i jakich nowych umiej─Ötno┼Ťci naucz─ů si─Ö podczas kursu.┬áTaka przejrzysto┼Ť─ç sprawia, ┼╝e post─Öpy w przyswajaniu j─Özyka hiszpa┼äskiego s─ů doskonale widoczne, a pokonywanie kolejnych etap├│w daje wiele satysfakcji.

Opr├│cz dumy i rado┼Ťci z nabytej wiedzy nasi kursanci otrzymuj─ů r├│wnie┼╝ namacalny dow├│d nowych umiej─Ötno┼Ťci. S─ů nim certyfikaty potwierdzaj─ůce,┬á┼╝e uczestnik we wskazanym zakresie opanowa┼é j─Özyk hiszpa┼äski. Warszawa jest pe┼éna firm, kt├│re doceniaj─ů taki dokument┬ápodczas rekrutacji. Ponadto prowadzimy te┼╝ zaj─Öcia przygotowuj─ůce do mi─Ödzynarodowych egzamin├│w j─Özykowych.

J─Özyk hiszpa┼äski nale┼╝y do rodziny j─Özyk├│w roma┼äskich i jest drugim (pierwszy to┬áj─Özyk angielski)┬ánajcz─Ö┼Ťciej u┼╝ywanym j─Özykiem na ┼Ťwiecie. Zgodnie z konstytucj─ů Hiszpanii znajomo┼Ť─ç kastylijskiej odmiany┬áj─Özyka hiszpa┼äskiego┬áto obowi─ůzek ka┼╝dego Hiszpana.┬áKursy stacjonarne┬áoraz┬álekcje hiszpa┼äskiego online┬áumo┼╝liwiaj─ů poszerzenie liczbyos├│b pos┼éuguj─ůcych si─Ö j─Özykiem hiszpa┼äskim i jego upowszechnienie.

Szacuje si─Ö, ┼╝e┬áj─Özyk hiszpa┼äski┬áto j─Özyk ojczysty dla oko┼éo 500 mln ludzi. S─ů to przede wszystkim mieszka┼äcy Ameryki P├│┼énocnej, ┼Ürodkowej i Po┼éudniowej, ale r├│wnie┼╝ Europy oraz Afryki Zachodniej. Kolejne 100ÔÇô150 mln stanowi─ů osoby ucz─ůce si─Ö w ramach┬ákurs├│w┬áindywidualnych i grupowych kurs├│w hiszpa┼äskiego. Ponadto stosuje si─Ö go w roli j─Özyka urz─Ödowego w wielu organizacjach politycznych, gospodarczych czy sportowych, mi─Ödzy innymi w: ONZ, UNICEF, FIFA, UEFA oraz w Unii Europejskiej.

Podczas podr├│┼╝owania po krajach hiszpa┼äskoj─Özycznych z pewno┼Ťci─ů przyda si─Ö znajomo┼Ť─ç kilku podstawowych zwrot├│w:

Pomocy. ÔÇô Ayuda. [aiuda]

Nie rozumiem. ÔÇô No entiendo. [no entiendo]

Zgubi┼éem si─Ö. ÔÇô Estoy perdido. [estoi perdido]

Gdzie jest szpital? ÔÇô ┬┐D├│nde est├í el hospital? [donde esta el ospital]

Gdzie jest najbli┼╝szy bankomat? ÔÇô ┬┐D├│nde est├í el cajero autom├ítico m├ís cercano? [donde esta el cahero automatiko mas ╬Şerkano]

Gdzie jest dworzec kolejowy? ÔÇô ┬┐D├│nde est├í la estaci├│n de trenes? [donde esta la esta╬Şion de trenes]

Dzi─Ökuj─Ö. ÔÇô Gracias. [gra╬Şias]

Marka Chupa Chups pochodzi z Hiszpanii, a nazwa wywodzi si─Ö od czasownika┬áchupar, co po hiszpa┼äsku oznacza ÔÇ×ssa─çÔÇŁ. Logo popularnego lizaka zaprojektowa┼é sam Salvador Dal├ş. Podr├│┼╝uj─ůc po Meksyku lub Ameryce ┼üaci┼äskiej, warto zwr├│ci─ç uwag─Ö na r├│┼╝ne znaczenia okre┼Ťlenia┬áGringo. Mo┼╝e ono oznacza─ç osob─Ö, dla kt├│rej hiszpa┼äski nie jest j─Özykiem ojczystym (w Ameryce ┼üaci┼äskiej) lub by─ç pogardliwym okre┼Ťleniem Amerykanina zza p├│┼énocnej granicy (w Meksyku). Hiszpanie maj─ů dwucz┼éonowe nazwiska. Pierwszy cz┼éon odnosi si─Ö do pierwszego nazwiska ojca, a drugi do pierwszego nazwiska matki. Poznanie takich niuans├│w j─Özykowych umo┼╝liwi uczestniczenie w┬ákursach konwersacyjnych z j─Özyka hiszpa┼äskiego.

Hiszpani─Ö kojarzy si─Ö g┼é├│wnie z corrid─ů, s┼éynn─ů gonitw─ů byk├│w w Pampelunie oraz bitw─ů na pomidory podczas ┼Ťwi─Öta La Tomatina w miasteczku Bu├▒ol w Walencji. Hiszpania to tak┼╝e najwi─Ökszy producent oliwy i banan├│w.

Na Wyspach Kanaryjskich mo┼╝na us┼éysze─ç j─Özyk gwizdany, kt├│ry zosta┼é wpisany na list─Ö ┼Ťwiatowego dziedzictwa UNESCO. Natomiast na przyl─ůdku Fisterra odkryjemy legendarny koniec ziemi. Mi┼éo┼Ťnicy boulderingu, czyli wspinaczki bez zabezpiecze┼ä po wysokich, wolnostoj─ůcych ska┼éach, z pewno┼Ťci─ů odwiedz─ů Albarracin w Aragonii, a entuzja┼Ťci ciekawej architektury b─Öd─ů mogli podziwia─ç wisz─ůce domy zbudowane na samej kraw─Ödzi klifu w mie┼Ťcie Cuenca.

Jeste┼Ť zainteresowany nasz─ů ofert─ů?
Z przyjemno┼Ťci─ů przygotujemy ofert─Ö kurs├│w dla Twojej firmy.