Język angielski dla firm

Dobierzemy i wdrożymy rozwiązania, które są odpowiedzią
na wyzwania i potrzeby Twojej firmy i Twoich pracowników.

Poznaj nasze rozwiązania językowe dla biznesu!

Kursy stacjonarne

Chcesz rozwijać systematycznie kompetencje językowe?

Dowiedz się więcej!

Szkolenia online

Chcesz być w stałym kontakcie z lektorem „face to face” a nie możesz uczestniczyć w kursach stacjonarnych?

Dowiedz się więcej!

Kursy e-learningowe

Chcesz sam decydować gdzie
i kiedy się uczysz?

Dowiedz się więcej!

Język polski dla obcokrajowców

Chcesz poznać język polski i naszą kulturę?

Dowiedz się więcej!

Kursy zagraniczne

Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym?

Dowiedz się więcej!

Kursy językowe dla firm – wierzymy w indywidualne podejście

Znajomość języków obcych na dzisiejszym, globalnym rynku jest siłą napędową sukcesu w biznesie. Firmy, które działają na arenie międzynarodowej lub zamierzają rozpocząć współpracę z zagranicznym partnerem dbają o to, żeby pracownicy posiadali wysokie umiejętności językowe. Warto jednak zadać sobie pytanie,
czy firma jest w pełni przygotowana do działalności i komunikowania się w innych językach?

Globalny biznes mówi po angielsku

Nie ulega wątpliwości, że język angielski jest obecnie globalnym językiem biznesu. Badania wykazują bardzo silną korelację między znajomością języka angielskiego,
a osiąganymi przez przedsiębiorstwa wynikami. Język angielski otwiera bowiem przed firmami nowe rynki sprzedaży oraz pozwala im rozpocząć oferowanie swoich produktów bądź usług w krajach na całym świecie.

Język angielski jest przepustką do nawiązywania współpracy z zagranicznymi partnerami na całym świecie. Niestety pamięciowe opanowywanie reguł gramatycznych zazwyczaj nie gwarantuje, że komunikacja w biznesowym języku angielskim będzie efektywna.

W dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym rola języka angielskiego w codziennej komunikacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej!

Pozwól nam przygotować Twoich pracowników na każdą sytuację!

Skuteczna komunikacja jest istotna w każdej firmie działającej na arenie międzynarodowej. Umożliwia bowiem przedsiębiorstwom i ich pracownikom realizację celów operacyjnych i budowanie produktywnych relacji biznesowych
z kluczowymi partnerami. Jeśli angielski nie jest pierwszym językiem pracowników Twojej firmy, poruszanie się po biznesowych niuansach językowych może być dla nich poważnym wyzwaniem.

W firmach międzynarodowych, w których angielski jest drugim językiem dla wielu pracowników, efektywna komunikacja ze współpracownikami i klientami może być problematyczna.

Kursy języka angielskiego dla firm – prawdziwy język w prawdziwych sytuacjach biznesowych

W szkole językowej Skrivanek wiemy, że zależy Państwu na tym, aby pracownicy posiadali umiejętności językowe, dzięki którym będą mogli odnaleźć się w każdej sytuacji i godnie reprezentować firmę na zewnątrz. W trakcie naszych kursów rocznie szkolimy ponad 3000 osób, u których doskonalimy podstawowe umiejętności komunikacyjne, które z powodzeniem wykorzystują w różnych aspektach działalności zawodowej, w szczególności:

 • rozwijamy umiejętności językowe przydatne w: rozmowach telefonicznych, wymianie korespondencji mailowej, spotkaniach i prezentacjach, obsłudze klienta, sprzedaży i negocjacjach;
 • stawiamy na naukę nowego słownictwa branżowego z zakresu: marketingu, finansów, prawa, logistyki, księgowości, PR, technologii, HR, IT i wielu innych dziedzin;
 • rozwijamy umiejętności miękkie: zarządzanie konfliktami w zespole, komunikację międzypokoleniową czy asertywność w miejscu pracy;
 • doskonalimy umiejętności pisania raportów, wiadomości e-mail, ofert i CV.
9613
Nasze szkolenia językowe wyróżnia indywidualne i kompleksowe podejście do każdego klienta. Formy nauki zawsze dobieramy w taki sposób, aby w pełni odpowiadały celom i oczekiwaniom klienta, ale też były dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników.
 

Naszym celem w przypadku kursów językowych dla firm jest ułatwienie pracownikom komunikacji w biznesowym języku angielskim.

Przełamywanie barier językowych

Doskonale rozumiemy, że nie wszyscy w Państwa zespole będą na takim samym poziomie umiejętności porozumiewania się w języku angielskim. Dlatego szkolenia każdorazowo rozpoczynamy od przeprowadzenia testu poziomującego, na podstawie którego zespół lektorów realizujących kurs opracowuje indywidualny plan dopasowany do wymagań i możliwości uczestników szkolenia.

Realizując kurs angielskiego dla firm, wykorzystujemy sprawdzoną metodę nauczania języków obcych EFFECTO. Metoda ta łączy w sobie pięć podstawowych elementów: aktywność, inspirację, zabawę, indywidualne podejście, gwarancję skuteczności.

Zadaniem naszych kursów jest rozwinięcie u pracowników ogólnego zrozumienia biznesowego języka angielskiego i przekazanie im praktycznych strategii językowych, które mogą wykorzystać do efektywnej komunikacji w różnych ważnych kontekstach biznesowych.

Nie tylko angielski!

Język angielski otwiera wiele drzwi w zakresie współpracy międzynarodowej, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że Państwa firma może skupiać się na współpracy z konkretnym partnerem zagranicznym. Dlatego prowadzimy szkolenia dla firm we wszystkich językach europejskich, a na życzenie klienta także w językach pozaeuropejskich.

Na stałe współpracujemy z 300 lektorami oraz audytorami, niezależnie więc od tego, na jaki język obcy się Państwo zdecydują, możemy zaproponować formę współpracy dopasowaną do potrzeb i specyfiki działalności firmy.

Każdorazowo służymy radą i pomocą w zakresie wyboru najlepszej formy szkolenia.

Wsparcie dla działu HR

Zdajemy sobie sprawę z tego, że na barkach działów HR spoczywa wiele obowiązków. W większości przypadków to właśnie specjaliści od kadr i płac są odpowiedzialni za wybór kursów językowych dla pracowników firmy, ich koordynowanie oraz monitorowanie efektów. Zarządzanie całym procesem szkoleniowym, działania związane z frekwencją i ewaluacją są niezwykle czasochłonne, dlatego do każdego organizowanego przez nas szkolenia przydzielamy:
 • koordynatora projektu, który nie tylko dobiera kadrę prowadzącą kursy językowe, ale także na bieżąco monitoruje przebieg szkolenia i optymalizuje koszty;
 • zespół metodyków, którzy dbają o sprawne udostępnianie bazy materiałów i inne kwestie merytoryczne;
 • zespół lektorów, którzy nie tylko prowadzą zajęcia, ale również na bieżąco konsultują przebieg szkolenia z kadrą odpowiedzialną za realizację projektu.
Z myślą o zespołach HR przygotowaliśmy na naszej platformie online specjalną strefę firmy, za pomocą której mogą Państwo z łatwością zarządzać i weryfikować informacje związane z przeprowadzanymi w firmie kursami i szkoleniami. Strefa firmy została wyposażona w szereg rozwiązań mających na celu usprawnienie Państwa pracy. Umożliwia między innymi:
 • bieżącą weryfikację frekwencji uczestników szkolenia z podziałem na grupy;
 • analizę kosztów związanych z przeprowadzanymi kursami;
 • śledzenie postępów w nauce kursantów z Państwa firmy;
 • generowanie raportów zawierających dane statystyczne i finansowe Państwa szkoleń.

Strefa firmy to praktyczne i skuteczne narzędzie do oceny i rozwoju umiejętności językowych Państwa pracowników.

Jasna komunikacja

Ćwiczenie języka biznesowego jest niezwykle istotne. W naszej pracy bardzo często spotykamy się z sytuacją, że nawet osoby, których znajomość języka obcego jest na zaawansowanym poziomie czują się niekomfortowo używając go w sytuacjach formalnych i biznesowych. Wielu kursantów obawia się niepoprawnego wymawiania słów lub ich błędnej interpretacji przez odbiorcę.

Aby pomóc Państwa pracownikom przezwyciężyć to wyzwanie i poprawić ich komfort posługiwania się językiem obcym, w naszych kursach językowych stawiamy na przekazanie praktycznych strategii językowych, które mogą zostać wykorzystane do efektywnej komunikacji w różnych, ważnych kontekstach biznesowych.

Jeżeli zatem chcieliby Państwo wyposażyć swoich pracowników w umiejętności językowe umożliwiające im pewną komunikację w kontekście biznesowym – zapraszamy do kontaktu!

9489

Mateusz Małachowski

Doradca klienta

5790

Aleksandra Śnitko

Key Account Manager

Ocena Google
4.9
Na podstawie 460 recenzji
×
Skontaktuj się z nami!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych, czy są one odpowiednie dla Ciebie oraz Twoich pracowników napisz do nas!

Firma/Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Telefon:

Temat

Treść wiadomości

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT