Witaj w naszej strefie online!

Jeśli jeszcze się nie znamy, wypełnij jeden z poniższych formularzy online, a my skontaktujemy się z Tobą.
Jeśli współpracujesz już z naszą szkołą, to tutaj możesz zalogować się do wybranej strefy – kursanta, lektora lub firmy.
CHCĘ UCZYĆ SIĘ W SZKOLE JĘZYKOWEJ SKRIVANEK
1

Wypełnij formularz, jeśli jesteś zainteresowany nauką języka i chcesz przekazać nam swoje oczekiwania — skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy konkretne rozwiązanie językowe. Jeśli podasz nam swoje dane i przekażesz informacje o Twoich potrzebach, będziesz mógł wypełnić test poziomujący w wybranym języku.

CHCĘ PRACOWAĆ JAKO LEKTOR
1

Realizujemy ciekawe projekty, pracujemy dla świetnych klientów
i nieustannie rozwijamy nasz zespół lektorów i native speakerów.

Chcesz być jego częścią i realizować
się w nauczaniu języków obcych?

Wypełnij formularz aplikacyjny, aby otrzymywać od nas propozycje pracy.

JESTEM ZAINTERESOWANY
OFERTĄ DLA FIRM
1

Chcesz dofinansować szkolenia językowe swoim pracownikom?

Szukasz rozwiązań na to, by skutecznie oceniać i rozwijać umiejętności językowe w firmie?

Chętnie pomożemy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami lub wypełnisz formularz.

JESTEM JUŻ ZAREJESTROWANY
1

Zaloguj się do strefy online kursanta, lektora lub firmy, aby uzyskać dostęp do bieżących informacji dotyczących naszej współpracy i realizowanych kursów językowych oraz dodatkowych materiałów edukacyjnych.

Poniżej dowiesz się, jak nasz system wspiera wszystkie strony projektu językowego.

STREFA KURSANTA
1

To tutaj możesz podejrzeć wszystkie informacje związane z Twoim szkoleniem: harmonogram, oceny, informacje o obecnościach i zrealizowanych zajęciach. W Strefie Kursanta możesz bez ograniczeń korzystać z naszej oferty e-learningowej (testy online, quizy, materiały z zajęć, dodatkowe wsparcie językowe, wirtualne lekcje).

Strefa kursanta to też miejsce, w którym możesz kontaktować się ze swoim lektorem i naszymi koordynatorami — jesteśmy tu dla Ciebie.

Jeśli rozliczasz się samodzielnie za kurs — możesz również podejrzeć status swoich płatności i wystawione dokumenty.

STREFA LEKTORA
1

To miejsce, gdzie nasza kadra wygodnie i w jednym miejscu może uzupełnić wszystkie informacje na temat prowadzonego szkolenia. W Strefie lektora możesz oznaczyć obecności, sprawdzić harmonogram, dodać materiały do zajęć lub skorzystać z narzędzia do prowadzenia zajęć online.

To tutaj będziesz też na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej szkole. Strefa lektora daje Ci również możliwość potwierdzenia, ile wyniesie Twoje wynagrodzenie za dany miesiąc.

Aby pobrać aplikację mobilną do prowadzenia ewidencji obecności uczniów, kliknij tutaj! — Android.

STREFA FIRMY
1

Tutaj możesz z łatwością zarządzać wszystkimi danymi dotyczącymi szkolenia realizowanego dla Twojej firmy. W Strefie firmy sprawdzisz, ilu uczestników bierze udział w szkoleniach, jakie są koszty Twojego szkolenia oraz jak wygląda frekwencja w poszczególnych grupach.

Możesz tu analizować dane finansowe i statystyczne Twojego szkolenia, a także generować potrzebne raporty.

To miejsce, gdzie na bieżąco możesz śledzić postępy w nauce Twoich pracowników.

Strefa firmy powstała z myślą o optymalizacji wszystkich procesów związanych z organizacją szkolenia — wiemy jednak, że poznanie nowego narzędzia wymaga czasu, dlatego jeśli masz jakiekolwiek pytania lub po prostu chcesz sprawdzić, czy mamy funkcjonalność, która Cię interesuje — napisz do nas, a my postaramy się jak najlepiej pokazać, jak działa system.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych lub sprawdzić, czy są one odpowiednie dla Ciebie i Twoich pracowników zadzwoń lub napisz do nas — kontakt!