Kursy otwarte – rejestracja

Rozpocznij swoją edukacyjną podróż z nami i odkryj, jak płynna znajomość języka obcego może zmienić Twoje życie.
cover
Małe grupy
dzięki kameralnym grupom (od 5 do 10 osób) każdy uczestnik otrzymuje indywidualną uwagę i wsparcie, co pozytywnie wpływa na motywację do nauki.
Lektorzy
Doświadczeni i wykwalifikowani lektorzy zapewniają wysoki poziom nauczania oraz cenną wiedzę praktyczną, którą można przełożyć na codzienne wyzwania zawodowe.
Wypełnij poniższy formularz, aby zgłosić swoją chęć dołączenia do grupy kursowej.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Preferowane dni tygodnia
Preferowana pora dnia

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Opinie naszych uczniów i klientów

Lektorka, z którą mam zajęcia jest bardzo dobra, nieco wymagająca ale jest to potrzebne aby zmobilizować uczestników kursu do robienia postępów.

Jestem bardzo zadowolona z pani lektor, prowadzi zajęcia ciekawie i profesjonalnie

Moja nauczycielka jest rewelacyjna, bardzo dobrze przekazuje wiedzę, a najważniejsze zostaje to w głowie 🙂 Będę polecać każdemu, taki nauczyciel to skarb 🙂

Nauczycielka, u której jestem w grupie,  jest fantastyczną osobą. Bardzo cierpliwa i elastyczna. Nauka języka stała się przyjemnością. Lektorka zaszczepiła we mnie chęć do prawidłowego używania form gramatycznych i czasów. Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze co pomaga pozbyć się blokady językowej i stwarza odpowiednie warunki do rozwoju. Inne grupy mogą nam pozazdrościć lektora 🙂

Lektor bardzo przygotowany do każdych zajęć, zajęcia prowadzone są w sposób zrozumiały i bardzo ciekawy, wiele aspektów cierpliwie tłumaczonych, świetny kontakt z lektorem. Prowadząca zajęcia w sposób elastyczny dostosowuje zajęcia do naszych potrzeb oraz umiejętności- jeśli jest potrzeba przećwiczenia, powtórzenia materiału to jest to realizowane na bieżąco.

Lektorka  jest niezwykle cierpliwą, dokładną i zawsze perfekcyjnie przygotowaną do zajęć nauczycielką, lekcje przebiegają w przyjaznej atmosferze a tempo pracy jest dostosowane do kursantów. Lektorka przekazuje nam mnóstwo wskazówek i dodatkowych materiałów do samodzielnej nauki, przez co efekty po kilku miesiącach nauczania są widoczne u wszystkich uczestniczek. dziękuję i pozdrawiam 🙂

Uczę się języka hiszpańskiego w Państwa szkole od lipca 2019 roku. Jestem bardzo zadowolony ze swojej lektorki. Bardzo cenię sobie sposób prowadzenia zajęć nastawiony na konwersację.

Bardzo dziękuję za sposób prowadzenia zajęć i dostosowanie materiału/tempa do moich/naszych możliwości. Jest idealny poziom intensywności – należy być skupionym, trzeba pracować, uważać i myśleć ale z drugiej strony się nie zniechęca.

chatsimple