Pytania i odpowiedzi

cover

Jaki jest koszt zajęć? W jaki sposób rozliczam się ze szkołą?

Cennik zajęć zależy od wielu czynników, dlatego przed rozpoczęciem kursu, podczas analizy potrzeb, zbierzemy kluczowe informacje i wówczas opracujemy ofertę cenową.

Z klientami biznesowymi rozliczamy się na podstawie faktur, a z osobami prywatnymi na podstawie paragonów. Termin płatności uzależniony jest od formy współpracy oraz innych czynników, które określamy z klientami podczas analizy potrzeb.


Na jakie konto dokonać wpłaty?

Dla płatności w PLN: PL49114000260000386149001001

Dla płatności w EUR: PL22 1140 0026 0000 3861 4900 1002


Jakie są godziny pracy szkoły?

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem szkoły językowej Skrivanek, możesz kontaktować się z naszym zespołem telefonicznie lub mailowo. Wszystkie dane znajdziesz w zakładce KONTAKT.

Możesz skontaktować się z nami w robocze dni tygodnia między 8:00 a 16:00.

Jeśli zechcesz skontaktować się z nami poza standardowymi godzinami pracy, zostaw nam wiadomość – pytanie oraz swoje dane kontaktowe, a my odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Jeżeli jesteś klientem szkoły językowej Skrivanek, kontaktuj się bezpośrednio ze swoim opiekunem metodycznym.

Wszystkie dane znajdziesz w Strefie Klienta lub Strefie Kursanta programu LangLion.


Prowadzicie zajęcia również dla dzieci?

Specjalizujemy się w zajęciach dla osób dorosłych, nie organizujemy kursów dla dzieci.


Czy po ukończeniu kursu otrzymam jakiś certyfikat?

Tak, po zakończeniu kursu wystawiamy certyfikat potwierdzający znajomość języka na danym poziomie, zgodnie z CEFR.


Czy przygotowujecie do międzynarodowych egzaminów językowych?

Na życzenie klienta organizujemy kursy przygotowujące do egzaminów językowych.


Jaką metodę nauczania stosujecie?

Opracowaliśmy autorską metodę nauki EFECTO. Łączy ona w sobie pięć podstawowych elementów: aktywność, inspirację, zabawę, indywidualne podejście oraz gwarancję skuteczności, które umożliwiają uczestnikom osiąganie zamierzonych rezultatów oraz doskonalenie umiejętności językowych.


Co wyróżnia Waszą szkołę na tle innych?

Wiemy doskonale, że nie wystarczy mówić w językach, by dobrze się zrozumieć, dlatego każdy projekt traktujemy jako indywidualne wyzwanie. Zapewniamy personalizację rozwiązań oraz wsparcie ze strony zespołu szkoły. Na cały okres współpracy dedykujemy opiekuna metodycznego, który dba o komunikację oraz czuwa nad realizacją założeń projektowych. Niezbędnym elementem efektywnych szkoleń jest analiza potrzeb klientów, co pozwala precyzyjnie dopasować rozwiązania językowe. Wiemy też, jak istotna dla każdego klienta jest informacja zwrotna. Skupiamy się na regularnym monitorowaniu procesu szkoleń, co gwarantuje możliwość szybkiej reakcji oraz elastycznego działania w czasie współpracy.


Jak są wyznaczane cele szkoleniowe?

Kluczowym elementem jest wstępna analiza potrzeb klienta. Przed rozpoczęciem kursu określamy wspólnie cele nauki. Dzięki temu wiemy, jak przygotować program nauczania, żeby spełnić oczekiwania kursantów.


Czy Wasze metody nauczania sprawdzają się w 100%? Możecie zagwarantować szybkie postępy w nauce języków obcych?

Na sukces wpływa wiele czynników. Przede wszystkim predyspozycje, zaangażowanie oraz praca własna każdego kursanta. Jako jednostka szkoleniowa z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem wiemy, jak pomagać oraz wpływać na motywację i aktywność kursantów. Nasza metoda nauczania składa się z odpowiednio dobranych elementów, które umożliwiają efektywne dotarcie do odbiorcy i zmotywowanie do nauki. Dbamy też o odpowiednie przeszkolenie naszej kadry lektorskiej, która odpowiada za dobór najlepszych rozwiązań językowych. Materiały oraz narzędzia wspierające naukę dobierane są w taki sposób, aby aktywizowały wszystkich kursantów podczas zajęć.

Nadal nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Śmiało, napisz do nas już teraz! – Kontakt

chatsimple