Dziękujemy za wypełnienie testu!

Wyniki testu otrzymasz na swój e-mail. Jeśli nie otrzymałeś maila, zajrzyj do folderu ze spamem lub skontaktuj się z nami, wysyłając e-mail na adres szkola@skrivanek.pl.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych lub sprawdzić, czy są one odpowiednie dla Ciebie lub Twojej firmy, już dziś skontaktuj się z nami! Naszym głównym celem jest pomaganie kursantom w jak najlepszym wykorzystaniu wiedzy zdobytej podczas szkolenia, dlatego lektorzy prowadzący kursy to wyłącznie doświadczeni profesjonaliści.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat naszej firmy? Ściągnij nasz folder!

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, być może znajdą Państwo odpowiedź w naszym FAQ.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Niezależnie od tego, czy masz pytania dotyczące kursu językowego, audytów językowych lub potrzebujesz tłumaczeń, nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Sprawdź również nasze inne usługi:

Audyt językowy dla firm

Szybka i skuteczna ocena poziomu umiejętności językowych Twoich pracowników lub kandydatów do pracy.

Tłumaczenia i inne usługi językowe dla firm

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje wysokiej jakości tłumaczenia i inne usługi językowe dopasowane do potrzeb dużych i małych firm.