ClickMeeting – spotkajmy się online!

Online meetings with Clickmeeting

W dobie pracy zdalnej i spotkań online platformy webinarowe cieszą się dużą popularnością. Jedną z nich jest ClickMeeting, miejsce stworzone z myślą o organizacji webinarów, czyli multimedialnych spotkań, w którym obie strony mogą komunikować się ze sobą nawzajem.

Pandemia koronawirusa pokazała nam, ile rzeczy da się załatwić bez wychodzenia z domu. Można tu wskazać nie tylko rozmaite typy prac biurowych, ale także spotkania, konferencje czy szkolenia dla pracowników firm.

Platforma ClickMeeting została stworzona w celu organizacji webinarów różnego typu. W szkole językowej Skrivanek wykorzystuje się ją m.in. do prowadzenia e-korepetycji językowych.

Czym jest ClickMeeting?

Niczym innym niż wirtualnym miejscem stworzonym do organizacji rozmaitych spotkań, konferencji i szkoleń zarówno dla wąskiego, jak i szerokiego grona odbiorców. Mogą to być wydarzenia realizowane w czasie rzeczywistym albo przechowywane w chmurze do odtworzenia w czasie dogodnym dla odbiorcy.

Spotkania online także w Twojej firmie
Virtual conference room
Online events for your company, specific day and hour, participants are able to hear each other in video streaming quality

Jakie działania można zorganizować dzięki platformie ClickMeeting?

ClickMeeting umożliwia użytkownikom działania na różnych polach:

  • Może być miejscem, w którym prezentowane są produkty i usługi sprzedawane przez daną firmę.
  • Może być wykorzystywana do prowadzenia szkoleń i kursów online.
  • Może być pomocna w organizowaniu biznesowych spotkań online między partnerami biznesowymi i współpracownikami przebywającymi w różnych miejscach.
  • Pomaga w dystrybucji wydarzeń online i docieraniu z nimi do najdalszych zakątków świata.

Co jeszcze zyskujesz, korzystając z ClickMeeting?

ClickMeeting to nie tylko możliwość transmisji obrazu i dźwięku, lecz także zestaw narzędzi do tworzenia webinarów, udostępniania różnorodnych dokumentów oraz dzielenia pulpitu z uczestnikami szkolenia czy spotkania. Wszystko po to, by maksymalnie ułatwić współpracę i bez problemu przekazywać sobie np. materiały edukacyjne.

Your online event available every moment for small and medium companies to achieve their goals
Organisation of huge virtual events easier than you think
Clickmeeting – strona internetowa i aplikacja mobilna, spotkania online

Kim są użytkownicy ClickMeeting?

ClickMeeting przydaje się w dużym stopniu prowadzącym wirtualne szkolenia i kursy online, zwłaszcza że umożliwia stały kontakt między prowadzącym a uczestnikami spotkań online. Z platformy korzystają też marketerzy, których zadaniem jest docieranie z prezentacją produktów i usług do klientów na całym świecie. ClickMeeting to także duża pomoc dla firm międzynarodowych, które dostają możliwość prowadzenia wideokonferencji, a tym samym realizacji projektów przez zespoły, których członkowie znajdują się np. w różnych oddziałach firmy.

Jak zostać użytkownikiem platformy?

ClickMeeting działa na zasadzie płatnej subskrypcji. Użytkownicy rozliczani są za korzystanie z platformy w cyklu miesięcznym lub rocznym. Istnieje też możliwość wypróbowania systemu przez 30 dni za darmo lub umówienia się na sesję wersji demo platformy. Prócz standardowej strony internetowej dostępna jest też aplikacja mobilna umożliwiająca korzystanie z platformy np. na smartfonie czy tablecie. Aplikację można pobrać z App Store lub Google Play.

Dodatkowo ClickMeeting umożliwia integrację z innymi aplikacjami używanymi w firmie, jak np. WordPress, a także transmisję materiałów w serwisach społecznościowych typu Youtube czy Facebook. Na stronie internetowej clickMeeting.com dostępne są materiały edukacyjne i instruktaże pomocne dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki na platformie.

Clickmeeting - automated webinars for you and your trade or business partners
Join online events whenever you want!
Thanks to Clickmeeting it is possible to organise online meetings in your company

O czym należy pamiętać przy organizacji spotkań online na platformie ClickMeeting?

Aby dołączyć do spotkania online, należy po prostu kliknąć link nadesłany przez organizatora wydarzenia, a następnie zalogować się za pomocą przekazanych przez niego danych. Zaleca się, by na czas korzystania z ClickMeeting wyłączyć inne komunikatory typu Skype.

Udogodnienia dla użytkowników ClickMeeting

Do najważniejszych funkcji platformy należy możliwość prowadzenia wideokonferencji na naprawdę szeroką skalę. Jeden z webinarów trwał przez 9 godzin, prezentowany był na 3 kontynentach przez 29 prezenterów i zgromadził 2 tys. uczestników.

ClickMeeting to też niezwykle użyteczne narzędzie do prowadzenia multimedialnych szkoleń i kursów. Umożliwia prowadzącym zajęcia korzystanie z tablic multimedialnych udostępnianych uczestnikom kursu, a także przeprowadzanie egzaminów za pomocą ankiet i testów.

Platforma ClickMeeting stanowi również duże wsparcie dla handlowców, którzy podczas spotkań online z potencjalnymi klientami mają szansę na zaprezentowanie własnych produktów w możliwie najbardziej atrakcyjny sposób. Dodatkowym atutem ClickMeeting jest możliwość nagrywania webinarów automatycznych, które mogą zostać odtworzone w wybranym przez klienta czasie.

Korzystanie z platform takich jak ClickMeeting powoli staje się standardem cechującym współczesne firmy, które docierają do tysięcy ludzi na całym świecie dzięki stosowaniu najnowocześniejszych narzędzi i technologii.

Online courses and online teachers from now
Online meetings with Clickmeeting
Events creation module

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia prezentacji, którą chcesz podzielić się z partnerami biznesowymi za pomocą platformy ClickMeeting, zapoznaj się z ofertą Biura Tłumaczeń i Szkoły Językowej Skrivanek Sp. z o.o. Służymy także pomocą w tłumaczeniach ustnych spotkań realizowanych za pomocą tej lub innej aplikacji. Zapraszamy do kontaktu!

chatsimple