Szko艂a j臋zykowa Gda艅sk

PROFESJONALNE SZKOLENIA J臉ZYKOWE DLA PRACOWNIK脫W TWOJEJ FIRMY
Szukasz sprawdzonej szko艂y j臋zykowej w Gda艅sku? Napisz do nas! Wsp贸lnie dobierzemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb.
1
Aby wype艂ni膰 ten formularz, w艂膮cz obs艂ug臋 JavaScript w przegl膮darce.

Klikaj膮c 鈥濸rze艣lij鈥 akceptujesz zasady ochrony prywatno艣ci Skrivanek sp. z o.o.

Nasi klienci:

loga klient贸w
}}

Pn-Pt: 8:00 鈥 17:00

Kursy j臋zykowe dla firm 鈥 Gda艅sk

Oszcz臋dzaj czas i pieni膮dze, inwestuj膮c w profesjonalny kurs j臋zykowy dla pracownik贸w Twojej firmy. Jako szko艂a j臋zykowa zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia j臋zykowe z zakresu og贸lnego lub z uwzgl臋dnieniem s艂ownictwa bran偶owego oraz najbardziej istotnych umiej臋tno艣ci w ramach m贸wienia, czytania i pisania.

W zale偶no艣ci od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy do艣wiadczeni lektorzy, kt贸rych zatrudnia nasza szko艂a j臋zykowa, poprowadz膮 dla Ciebie kursy online lub zaj臋cia stacjonarne na terenie ca艂ego kraju.

Oferujemy kursy og贸lne i biznesowe oraz audyty j臋zykowe, r贸wnie偶 poziomuj膮ce i rekrutacyjne.

Angielski dla firm Gda艅sk

Nauka j臋zyka angielskiego dla firm to idealne rozwi膮zanie dla Twojej firmy. Pa艅stwa firma mo偶e prze艂ama膰 barier臋 j臋zykow膮 i z powodzeniem odkrywa膰 nowe rynki dzi臋ki naszym specjalistycznym kursom English for Business. Nasz zesp贸艂 ekspert贸w stosuje unikalne, zindywidualizowane podej艣cie, kt贸re skupia si臋 na rzeczywistych materia艂ach, aby w pe艂ni odpowiada艂y celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale te偶 by艂y dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownik贸w. Ponadto mamy dost臋p do szerokiej gamy tre艣ci, dzi臋ki czemu mo偶emy tworzy膰 rozwi膮zania dostosowane do potrzeb, niezale偶nie od tego, jak du偶a lub ma艂a jest klasa! Dzi臋ki temu b臋d膮 Pa艅stwo mogli swobodnie porozumiewa膰 si臋 w j臋zyku angielskim. W ramach kurs贸w angielski dla firm prowadzimy szkolenia j臋zykowe z j臋zyka og贸lnego (codziennego), biznesowego j臋zyka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (j臋zyk angielski w obr臋bie danej dziedziny b膮d藕 bran偶y).

szko艂a j臋zykowa Gda艅sk Nauka j臋zyka, kurs j臋zyka angielskiego, kursy j臋zyka angielskiego, chc膮cych przetestowa膰 zaj臋cia zapisy, zaj臋cia zapraszamy dzieci, umiej臋tno艣ci j臋zykowe, kursy egzaminacyjne

Nauka j臋zyka angielskiego Gda艅sk

Na dzisiejszym rynku pracy bieg艂a znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego nie jest ju偶 atutem, lecz konieczno艣ci膮. W zwi膮zku z tym osoby, kt贸re chc膮 rozwija膰 swoj膮 karier臋 i by膰 bardziej atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy 鈥 nawet je偶eli znaj膮 ju偶 r贸偶ne aspekty j臋zyka angielskiego z wcze艣niejszej nauki lub do艣wiadczenia zawodowego 鈥 powinny aktywnie poszukiwa膰 sposob贸w na podniesienie swoich kwalifikacji, korzystaj膮c z intensywnych kurs贸w j臋zyka angielskiego lub indywidualnych, kt贸re umo偶liwiaj膮 dostosowanie si臋 do potrzeb kursanta poprzez testy mierz膮ce poziom jego umiej臋tno艣ci. Niezale偶nie od tego, czy chc膮 Pa艅stwo poprawi膰 swoj膮 pozycj臋 w obecnej pracy, czy te偶 szukaj膮 nowej, warto podszkoli膰 swoj膮 znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego! Szko艂a j臋zykowa Skrivanek pomo偶e Pa艅stwu osi膮gn膮膰 za艂o偶one cele.

Nauka j臋zyka niemieckiego Gda艅sk

Nauka j臋zyka niemieckiego mo偶e otworzy膰 przed Pa艅stwa pracownikami nowe mo偶liwo艣ci, a inwestycja op艂aca si臋 w stu procentach. Firmy zdaj膮 sobie z tego spraw臋 i inwestuj膮 w kursy j臋zykowe, aby przyci膮gn膮膰 ambitnych profesjonalist贸w, kt贸rzy chc膮 mie膰 przewag臋 w staraniach o awans lub karier臋. Wysokiej jako艣ci kurs j臋zyka niemieckiego to co艣 wi臋cej ni偶 tylko znajomo艣膰 j臋zyka obcego 鈥 podnosi morale poprzez okazanie uznania ze strony pracodawcy, zwi臋ksza produktywno艣膰 poprzez lepsz膮 komunikacj臋 z mi臋dzynarodowymi kolegami/klientami, a tak偶e zapewnia nieocenione korzy艣ci w zakresie rozwoju osobistego! Zach臋camy do zainwestowania w przysz艂y sukces Pa艅stwa zespo艂u.

Szko艂a j臋zykowa 鈥 Sprawd藕 nasz膮 ofert臋:

Je偶eli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj si臋 z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pe艂ni spersonalizowan膮 ofert臋 i udzielimy szczeg贸艂owych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kursy online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zaj臋膰 wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narz臋dzi wspomagaj膮cych skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywaj膮 si臋 zdalnie, wed艂ug ustalonego harmonogramu, dzi臋ki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystuj膮 czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiej臋tno艣ci.

Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotka艅 w okre艣lonym miejscu i czasie. Spotkania mog膮 si臋 odbywa膰 w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzi臋ki czemu pracownicy zaoszcz臋dz膮 czas, kt贸ry musieliby przeznaczy膰 na dojazd na zaj臋cia organizowane poza miejscem pracy.

Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dost臋pnej przez ca艂膮 dob臋 platformie, kt贸ra umo偶liwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezb臋dnych umiej臋tno艣ci j臋zykowych, we w艂asnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

Specjalizujemy si臋 w organizacji profesjonalnych szkole艅 z angielskiego dla firm z r贸偶nych bran偶. Wsp贸艂pracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, kt贸rzy s膮 fachowcami z zakresu nauczania os贸b doros艂ych.

Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i mo偶liwo艣膰 zdobycia rzetelnej wiedzy j臋zykowej oraz kluczowych sprawno艣ci pod okiem do艣wiadczonego specjalisty z zakresu j臋zyka angielskiego, przy za艂o偶eniu, 偶e j臋zykiem t艂umaczenia zagadnie艅 mo偶e nadal pozostawa膰 j臋zyk ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi si臋 w Twojej firmie dla pracownik贸w, kt贸rzy potrzebuj膮 wsparcia w j臋zyku polskim.

Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i prze艂amywania barier w skutecznym wypowiadaniu si臋 w j臋zyku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracownik贸w Twojej firmy, kt贸rzy pos艂uguj膮 si臋 angielskim w stopniu umo偶liwiaj膮cym swobodne porozumiewanie si臋 i kt贸rzy stawiaj膮 na efektywn膮 komunikacj臋 w 艣rodowisku biznesowym.

Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracownik贸w i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pe艂ni spersonalizowane szkolenie z j臋zyka angielskiego.

Biznes w Gda艅sku

Ze wzgl臋du na po艂o偶enie nad Zatok膮 Gda艅sk膮 i dost臋p do Morza Ba艂tyckiego Gda艅sk stanowi wa偶ny o艣rodek biznesowy w Polsce. To tutaj znajduje si臋 jeden z najwi臋kszych ba艂tyckich port贸w, kt贸ry oferuje regularne po艂膮czenia 偶eglugowe a偶 do 17 kraj贸w. W porcie dzia艂a Stocznia Gda艅ska, jeden z najwi臋kszych obiekt贸w tego typu w kraju. Najbardziej biznesowa dzielnica Gda艅ska to Oliwa. Mieszcz膮 si臋 tam m.in. Olivia Business Centre (z najwy偶szym budynkiem Tr贸jmiasta, Olivia Star), Kompleks Alchemia i centrum biznesowe Arko艅ska Business Park. W mie艣cie swoje siedziby ma wiele wa偶nych firm, m.in. Grupa Lotos czy sie膰 sklep贸w Jysk, i to tutaj odbywaj膮 si臋 najwi臋ksze na 艣wiecie mi臋dzynarodowe targi bursztynu i wyrob贸w bursztynowych Amberif.

Atrakcje w Gda艅sku

Szczeg贸lnym zainteresowaniem turyst贸w odwiedzaj膮cych Gda艅sk cieszy si臋 Fontanna Neptuna, pi臋kna gotycko-renesansowa budowla znajduj膮ca si臋 obok Ratusza G艂贸wnego Miasta. Na wie偶y budynku znajduje si臋 galeria, z kt贸rej rozci膮ga si臋 pi臋kny widok na miasto. Symbolem nie tylko Gda艅ska, ale i ca艂ej Polski, jest Brama 呕uraw 鈥 najwi臋kszy i najstarszy zachowany d藕wig portowy 艣redniowiecznej Europy. Warto wybra膰 si臋 na spacer po mie艣cie 鈥 przej艣膰 Drog膮 Kr贸lewsk膮, kt贸ra zaczyna si臋 od Z艂otej Bramy, prowadzi ul. D艂ug膮 i D艂ugim Targiem, a ko艅czy si臋 Bram膮 Zielon膮, przez kt贸r膮 przechodzi si臋 na D艂ugie Pobrze偶e.

Muzea i instytucje kulturalne w Gda艅sku

B臋d膮c w Gda艅sku, warto odwiedzi膰 Muzeum Bursztynu i pozna膰 histori臋 tego surowca, jego zastosowanie i sposoby obrabiania. W zbiorach muzeum znajduj膮 si臋 niezwykle oryginalne eksponaty z ca艂ego 艣wiata, z zatrzymanymi w 偶ywicy historycznymi okazami flory i fauny. Wa偶n膮 instytucj膮 na mapie Gda艅ska jest te偶 Muzeum II Wojny 艢wiatowej, charakteryzuj膮ce si臋 nowoczesnym stylem. Odwiedzaj膮cy oprowadzani s膮 po ekspozycji przez wirtualnego przewodnika i z jego pomoc膮 mog膮 pozna膰 histori臋 wojny.

殴r贸d艂o: https://www.bialystok.pl/

chatsimple