Szkoła językowa Gdańsk

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Gdańsk

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Gdańsku

  Ze względu na położenie nad Zatoką Gdańską i dostęp do Morza Bałtyckiego Gdańsk stanowi ważny ośrodek biznesowy w Polsce. To tutaj znajduje się jeden z największych bałtyckich portów, który oferuje regularne połączenia żeglugowe aż do 17 krajów. W porcie działa Stocznia Gdańska, jeden z największych obiektów tego typu w kraju. Najbardziej biznesowa dzielnica Gdańska to Oliwa. Mieszczą się tam m.in. Olivia Business Centre (z najwyższym budynkiem Trójmiasta, Olivia Star), Kompleks Alchemia i centrum biznesowe Arkońska Business Park. W mieście swoje siedziby ma wiele ważnych firm, m.in. Grupa Lotos czy sieć sklepów Jysk, i to tutaj odbywają się największe na świecie międzynarodowe targi bursztynu i wyrobów bursztynowych Amberif.

  Atrakcje w Gdańsku

  Szczególnym zainteresowaniem turystów odwiedzających Gdańsk cieszy się Fontanna Neptuna, piękna gotycko-renesansowa budowla znajdująca się obok Ratusza Głównego Miasta. Na wieży budynku znajduje się galeria, z której rozciąga się piękny widok na miasto. Symbolem nie tylko Gdańska, ale i całej Polski, jest Brama Żuraw – największy i najstarszy zachowany dźwig portowy średniowiecznej Europy. Warto wybrać się na spacer po mieście – przejść Drogą Królewską, która zaczyna się od Złotej Bramy, prowadzi ul. Długą i Długim Targiem, a kończy się Bramą Zieloną, przez którą przechodzi się na Długie Pobrzeże.

  Muzea i instytucje kulturalne w Gdańsku

  Będąc w Gdańsku, warto odwiedzić Muzeum Bursztynu i poznać historię tego surowca, jego zastosowanie i sposoby obrabiania. W zbiorach muzeum znajdują się niezwykle oryginalne eksponaty z całego świata, z zatrzymanymi w żywicy historycznymi okazami flory i fauny. Ważną instytucją na mapie Gdańska jest też Muzeum II Wojny Światowej, charakteryzujące się nowoczesnym stylem. Odwiedzający oprowadzani są po ekspozycji przez wirtualnego przewodnika i z jego pomocą mogą poznać historię wojny.

  Źródło: https://www.bialystok.pl/