Szkoła językowa Poznań

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Poznań

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Poznaniu

  Ze względu na to, że Poznań znajduje się mniej więcej w połowie drogi między Warszawą a Berlinem, stanowi on ważne biznesowo miasto, w którym spotykają się zarówno polscy, jak i zagraniczni biznesmeni. Takie spotkania umożliwiają m.in. Międzynarodowe Targi Poznańskie, przodujące wśród tego typu obiektów w Polsce, jak i w całej Europie Środkowo-Wschodniej. W Poznaniu mieszczą się siedziby wielu ważnych firm polskich i światowych – to m.in. Selgros, Allegro czy Amazon, który ma swoje centrum logistyczne w podpoznańskich Sadach. Najbardziej znany biurowiec w mieście to Bałtyk, ulokowany przy Rondzie Kaponiera, w samym centrum miasta. Jest on otoczony restauracjami i hotelami, chętnie goszczącymi odwiedzających miasto przedsiębiorców.

  Atrakcje w Poznaniu

  Podczas wizyty w Poznaniu w samo południe trzeba wybrać się na Stary Rynek, aby zobaczyć koziołki trykające się rogami na wieży ratuszowej. Inne obowiązkowe punkty wycieczki to przejazd kolejką parkową „Maltanka”, dojeżdżającą aż do Nowego Zoo, i odwiedzenie mieszczącego się w danym Zamku Cesarskim Centrum Kultury Zamek. Warto również przejechać się jednym z zabytkowych tramwajów lub autobusów.

  Muzea i instytucje kulturalne w Poznaniu

  Ważne muzea Poznania to Rogalowe Muzeum Poznania, w którym samodzielnie można przygotować ten słynny wypiek, a także Muzeum Narodowe, mające w swoich zbiorach bogatą kolekcję malarstwa europejskiego. Poznań to siedziba wielu teatrów, takich jak Teatr Nowy, Teatr Polski, Teatr Muzyczny czy amatorski Teatr „U Przyjaciół” połączony z oryginalną kawiarnią, w której spotykają się miłośnicy sztuki. Odwiedzając Poznań zimą, warto wybrać się na wyciąg narciarski Malta-Ski nad Jeziorem Maltańskim. Ciekawą propozycją spędzenia czasu jest również wzięcie udziału w grze miejskiej.