Szko艂a j臋zykowa Pozna艅

PROFESJONALNE SZKOLENIA J臉ZYKOWE DLA PRACOWNIK脫W TWOJEJ FIRMY
Szukasz sprawdzonej szko艂y j臋zykowej w Poznaniu? Napisz do nas! Wsp贸lnie dobierzemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb.
1
Aby wype艂ni膰 ten formularz, w艂膮cz obs艂ug臋 JavaScript w przegl膮darce.

Klikaj膮c 鈥濸rze艣lij鈥 akceptujesz zasady ochrony prywatno艣ci Skrivanek sp. z o.o.

Nasi klienci:

loga klient贸w
}}

Pn-Pt: 8:00 鈥 17:00

Szko艂a j臋zykowa Pozna艅 鈥 kursy dla firm

Oszcz臋dzaj czas i pieni膮dze, inwestuj膮c w profesjonalne kursy j臋zykowe dla pracownik贸w Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia j臋zykowe (j臋zyk angielski, j臋zyk niemiecki, j臋zyk w艂oski i inne) z zakresu og贸lnego lub z uwzgl臋dnieniem s艂ownictwa bran偶owego oraz najbardziej istotnych umiej臋tno艣ci w ramach m贸wienia, czytania i pisania.

W zale偶no艣ci od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy do艣wiadczeni lektorzy (polscy i native speakerzy), kt贸rych zatrudnia nasza szko艂a j臋zykowa Skrivanek, poprowadz膮 dla Ciebie kursy online lub zaj臋cia stacjonarne na terenie ca艂ego kraju (w siedzibie naszej szko艂y j臋zykowej i innych miejscach). Dost臋pne s膮 zaj臋cia grupowe i lekcje indywidualne.

Oferujemy kursy og贸lne i biznesowe oraz audyty j臋zykowe, r贸wnie偶 poziomuj膮ce i rekrutacyjne.

Angielski dla firm Pozna艅

Nauka j臋zyka angielskiego dla firm to idealne rozwi膮zanie dla Twojej firmy. Pa艅stwa firma mo偶e prze艂ama膰 barier臋 j臋zykow膮 i z powodzeniem odkrywa膰 nowe rynki dzi臋ki naszym specjalistycznym kursom English for Business. Nasz zesp贸艂 ekspert贸w stosuje unikalne, zindywidualizowane podej艣cie, kt贸re skupia si臋 na rzeczywistych materia艂ach, aby w pe艂ni odpowiada艂y celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale te偶 by艂y dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownik贸w. Ponadto mamy dost臋p do szerokiej gamy tre艣ci, dzi臋ki czemu mo偶emy tworzy膰 rozwi膮zania dostosowane do potrzeb, niezale偶nie od tego, jak du偶a lub ma艂a jest klasa! Dzi臋ki temu b臋d膮 Pa艅stwo mogli swobodnie porozumiewa膰 si臋 w j臋zyku angielskim. W ramach kurs贸w angielski dla firm prowadzimy szkolenia j臋zykowe z j臋zyka og贸lnego (codziennego), biznesowego j臋zyka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (j臋zyk angielski w obr臋bie danej dziedziny b膮d藕 bran偶y).

Pozna艅 Nauka j臋zyka; szko艂a j臋zykowa, szko艂a j臋zyk贸w obcych, zaj臋cia indywidualne, j臋zyk angielski, szko艂y j臋zykowe
Pozna艅 angielski dla firm; szko艂a j臋zykowa, szko艂y j臋zykowe, szkole j臋zykowej, kurs j臋zykowy, kursy grupowe, ranking szk贸艂 j臋zykowych

Nauka j臋zyka angielskiego Pozna艅

Na dzisiejszym rynku pracy bieg艂a znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego nie jest ju偶 atutem, lecz konieczno艣ci膮. W zwi膮zku z tym osoby, kt贸re chc膮 rozwija膰 swoj膮 karier臋 i by膰 bardziej atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy 鈥 nawet je偶eli znaj膮 ju偶 r贸偶ne aspekty j臋zyka angielskiego z wcze艣niejszej nauki lub do艣wiadczenia zawodowego 鈥 powinny aktywnie poszukiwa膰 sposob贸w na podniesienie swoich kwalifikacji, korzystaj膮c z intensywnych kurs贸w j臋zyka angielskiego lub indywidualnych zaj臋膰, kt贸re umo偶liwiaj膮 dostosowanie si臋 do potrzeb kursanta poprzez testy mierz膮ce poziom jego umiej臋tno艣ci. Niezale偶nie od tego, czy chc膮 Pa艅stwo poprawi膰 swoj膮 pozycj臋 w obecnej pracy, czy te偶 szukaj膮 nowej, warto podszkoli膰 swoj膮 znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego!

Nauka j臋zyka niemieckiego Pozna艅

Nauka j臋zyka niemieckiego mo偶e otworzy膰 przed Pa艅stwa pracownikami nowe mo偶liwo艣ci, a inwestycja op艂aca si臋 w stu procentach. Firmy zdaj膮 sobie z tego spraw臋 i inwestuj膮 w kursy j臋zykowe, aby przyci膮gn膮膰 ambitnych profesjonalist贸w, kt贸rzy chc膮 mie膰 przewag臋 w staraniach o awans lub karier臋. Wysokiej jako艣ci kurs j臋zykowy z niemieckiego to co艣 wi臋cej ni偶 tylko znajomo艣膰 j臋zyka obcego 鈥 podnosi morale poprzez okazanie uznania ze strony pracodawcy, zwi臋ksza produktywno艣膰 poprzez lepsz膮 komunikacj臋 z mi臋dzynarodowymi kolegami/klientami, a tak偶e zapewnia nieocenione korzy艣ci w zakresie rozwoju osobistego! Zach臋camy do zainwestowania w przysz艂y sukces Pa艅stwa zespo艂u.

Szko艂a j臋zykowa Pozna艅 鈥 Sprawd藕 nasz膮 ofert臋:

Je偶eli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj si臋 z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pe艂ni spersonalizowan膮 ofert臋 i udzielimy szczeg贸艂owych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zaj臋膰 wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narz臋dzi wspomagaj膮cych skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywaj膮 si臋 zdalnie, wed艂ug ustalonego harmonogramu, dzi臋ki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystuj膮 czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiej臋tno艣ci.

Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotka艅 w okre艣lonym miejscu i czasie. Spotkania mog膮 si臋 odbywa膰 w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzi臋ki czemu pracownicy zaoszcz臋dz膮 czas, kt贸ry musieliby przeznaczy膰 na dojazd na zaj臋cia organizowane poza miejscem pracy.

Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dost臋pnej przez ca艂膮 dob臋 platformie, kt贸ra umo偶liwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezb臋dnych umiej臋tno艣ci j臋zykowych, we w艂asnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

Specjalizujemy si臋 w organizacji profesjonalnych szkole艅 z angielskiego dla firm z r贸偶nych bran偶. Wsp贸艂pracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, kt贸rzy s膮 fachowcami z zakresu nauczania os贸b doros艂ych.

Kurs j臋zykowy z angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i mo偶liwo艣膰 zdobycia rzetelnej wiedzy j臋zykowej oraz kluczowych sprawno艣ci pod okiem do艣wiadczonego specjalisty z zakresu j臋zyka angielskiego, przy za艂o偶eniu, 偶e j臋zykiem t艂umaczenia zagadnie艅 mo偶e nadal pozostawa膰 j臋zyk ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi si臋 w Twojej firmie dla pracownik贸w, kt贸rzy potrzebuj膮 wsparcia w j臋zyku polskim.

Kursy j臋zykowe z angielskiego聽z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i prze艂amywania barier w skutecznym wypowiadaniu si臋 w j臋zyku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracownik贸w Twojej firmy, kt贸rzy pos艂uguj膮 si臋 angielskim w stopniu umo偶liwiaj膮cym swobodne porozumiewanie si臋 i kt贸rzy stawiaj膮 na efektywn膮 komunikacj臋 w 艣rodowisku biznesowym.

Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracownik贸w i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pe艂ni spersonalizowane szkolenie z j臋zyka angielskiego.

Biznes w Poznaniu

Ze wzgl臋du na to, 偶e Pozna艅 znajduje si臋 mniej wi臋cej w po艂owie drogi mi臋dzy Warszaw膮 a Berlinem, stanowi on wa偶ne biznesowo miasto, w kt贸rym spotykaj膮 si臋 zar贸wno polscy, jak i zagraniczni biznesmeni. Takie spotkania umo偶liwiaj膮 m.in. Mi臋dzynarodowe Targi Pozna艅skie, przoduj膮ce w艣r贸d tego typu obiekt贸w w Polsce, jak i w ca艂ej Europie 艢rodkowo-Wschodniej. W Poznaniu mieszcz膮 si臋 siedziby wielu wa偶nych firm polskich i 艣wiatowych 鈥 to m.in. Selgros, Allegro czy Amazon, kt贸ry ma swoje centrum logistyczne w podpozna艅skich Sadach. Najbardziej znany biurowiec w mie艣cie to Ba艂tyk, ulokowany przy Rondzie Kaponiera, w samym centrum miasta. Jest on otoczony restauracjami i hotelami, ch臋tnie goszcz膮cymi odwiedzaj膮cych miasto przedsi臋biorc贸w.

Atrakcje w Poznaniu

Podczas wizyty w Poznaniu w samo po艂udnie trzeba wybra膰 si臋 na Stary Rynek, aby zobaczy膰 kozio艂ki trykaj膮ce si臋 rogami na wie偶y ratuszowej. Inne obowi膮zkowe punkty wycieczki to przejazd kolejk膮 parkow膮 鈥濵altanka鈥, doje偶d偶aj膮c膮 a偶 do Nowego Zoo, i odwiedzenie mieszcz膮cego si臋 w danym Zamku Cesarskim Centrum Kultury Zamek. Warto r贸wnie偶 przejecha膰 si臋 jednym z zabytkowych tramwaj贸w lub autobus贸w.

Muzea i instytucje kulturalne w Poznaniu

Wa偶ne muzea Poznania to Rogalowe Muzeum Poznania, w kt贸rym samodzielnie mo偶na przygotowa膰 ten s艂ynny wypiek, a tak偶e Muzeum Narodowe, maj膮ce w swoich zbiorach bogat膮 kolekcj臋 malarstwa europejskiego. Pozna艅 to siedziba wielu teatr贸w, takich jak Teatr Nowy, Teatr Polski, Teatr Muzyczny czy amatorski Teatr 鈥濽 Przyjaci贸艂鈥 po艂膮czony z oryginaln膮 kawiarni膮, w kt贸rej spotykaj膮 si臋 mi艂o艣nicy sztuki. Odwiedzaj膮c Pozna艅 zim膮, warto wybra膰 si臋 na wyci膮g narciarski Malta-Ski nad Jeziorem Malta艅skim. Ciekaw膮 propozycj膮 sp臋dzenia czasu jest r贸wnie偶 wzi臋cie udzia艂u w grze miejskiej.

chatsimple