Szkoła językowa Warszawa

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Szukasz sprawdzonej szkoły językowej w Warszawie? Napisz do nas! Wspólnie dobierzemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Nasi klienci:

loga klientów
}}

Pn-Pt: 8:00 – 17:00

Kursy językowe dla firm – Warszawa

Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy doświadczeni lektorzy, których zatrudnia szkoła językowa Skrivanek, poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju. Dostępne są zajęcia indywidualne i kursy grupowe.

Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

Angielski dla firm Warszawa

Nauka języka angielskiego dla firm to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Państwa firma może przełamać barierę językową i z powodzeniem odkrywać nowe rynki dzięki naszym specjalistycznym kursom English for Business. Nasz zespół ekspertów stosuje unikalne, zindywidualizowane podejście, które skupia się na rzeczywistych materiałach, aby w pełni odpowiadały celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale też były dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników. Ponadto mamy dostęp do szerokiej gamy treści, dzięki czemu możemy tworzyć rozwiązania dostosowane do potrzeb, niezależnie od tego, jak duża lub mała jest klasa! Dzięki temu będą Państwo mogli swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. W ramach kursów angielski dla firm prowadzimy szkolenia językowe z języka ogólnego (codziennego), biznesowego języka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (język angielski w obrębie danej dziedziny bądź branży).

Warszawa angielski dla firm, szkoła języka angielskiego, kursy angielskiego, szkoła języków obcych
Warszawa Nauka języka; szkoła języka angielskiego, szkoła języków obcych, szkoła językowa, kursy językowe, umiejętności językowe

Nauka języka angielskiego Warszawa

Na dzisiejszym rynku pracy język angielski nie jest już atutem, lecz koniecznością. W związku z tym osoby, które chcą rozwijać swoją karierę i być bardziej atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy – nawet jeżeli znają już różne aspekty języka angielskiego z wcześniejszej nauki lub doświadczenia zawodowego – powinny aktywnie poszukiwać sposobów na podniesienie swoich kwalifikacji, korzystając z intensywnych kursów języka angielskiego lub indywidualnych zajęć, które umożliwiają dostosowanie się do potrzeb kursanta poprzez testy mierzące poziom jego umiejętności. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo poprawić swoją pozycję w obecnej pracy, czy też szukają nowej, warto podszkolić swoją znajomość języka angielskiego!

W naszej szkole wspieramy kursantów w przełamywaniu barier językowych. Cechuje nas indywidualne podejście do każdej osoby.

Nauka języka niemieckiego Warszawa

Nauka języka niemieckiego może otworzyć przed Państwa pracownikami nowe możliwości, a inwestycja opłaca się w stu procentach. Firmy zdają sobie z tego sprawę i inwestują w kursy językowe, aby przyciągnąć ambitnych profesjonalistów, którzy chcą mieć przewagę w staraniach o awans lub karierę. Wysokiej jakości kurs języka niemieckiego to coś więcej niż tylko znajomość języka obcego – podnosi morale poprzez okazanie uznania ze strony pracodawcy, zwiększa produktywność poprzez lepszą komunikację z międzynarodowymi kolegami/klientami, a także zapewnia nieocenione korzyści w zakresie rozwoju osobistego! Zachęcamy do zainwestowania w przyszły sukces Państwa zespołu.

nauka języków, zajęcia indywidualne, szkoła english for you, język angielski, języków obcych
nauka języków, język angielski, języków obcych, szkół językowych, speak up, indywidualne podejście
polskiego lektora, w centrum Warszawy, autorskie materiały, obcym języku, native speakers
Sprawdź naszą ofertę:

Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

Kursy angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

Kurs angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

Biznes w Warszawie

Warszawa to drugie w Polsce miasto pod względem ilości przedsiębiorstw z sektora nowoczesnych usług biznesowych. Działają tutaj centra usług wspólnych, ITO oraz BPO, m.in. BNP Paribas czy Avon. Swoje zakłady produkcyjne ulokowały tu m.in. takie firmy jak Polpharma, Coca-Cola czy Procter&Gamble. To w Warszawie również centra badawcze mają Google i Samsung. W mieście swoją karierę zaczyna wielu obiecujących przedsiębiorców. Programy i inicjatywy spółki Google na rzecz startupów technologicznych w Polsce i innych państwach Europy wspiera działające tutaj od 2015 roku Google for Startups Campus Warsaw. W Warszawie funkcjonuje kilka przestrzeni targowo-konferencyjnych – m.in. Warszawskie Centrum Expo XXI czy Ptak Warsaw Expo. Odbywa się tam wiele ważnych wydarzeń.

Atrakcje w Warszawie

Atrakcje Warszawy to m.in. Stare Miasto z odrestaurowanym po wojnie Zamkiem Królewskim i znajdującą się obok Kolumną Zygmunta, Łazienki Królewskie czy wybudowany w 1955 roku Pałac Kultury i Nauki. Będąc w Warszawie, warto odwiedzić Centrum Nauki Kopernik, które pozwala poznawać skomplikowany świat nauki poprzez doświadczenia, a także Multimedialny Park Fontann. Wieczorami odbywają się w nim niezwykłe spektakle wodno-świetlno-muzyczne.

Muzea i instytucje kulturalne w Warszawie

Obecnie za najważniejsze muzeum Warszawy uznaje się Muzeum Powstania Warszawskiego, przedstawiające w multimedialny sposób historię walki o wolność. W jednym z najładniejszych w mieście budynków znajduje się inna ważna instytucja – Muzeum Historii Żydów Polskich. Muzeum w Wilanowie gromadzi kolekcję antyków z całego świata. Ciekawe miejsce na mapie Warszawy to Be Happy Muzeum, prezentujące oryginalne scenerie nadające się do fotografowania. W Warszawie swoje siedziby ma też ok. 30 teatrów stałych, w tym Teatr Narodowy, a także filharmonia i liczne kina.

chatsimple