Szkoła językowa Warszawa

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Warszawa

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Warszawie

  Warszawa to drugie w Polsce miasto pod względem ilości przedsiębiorstw z sektora nowoczesnych usług biznesowych. Działają tutaj centra usług wspólnych, ITO oraz BPO, m.in. BNP Paribas czy Avon. Swoje zakłady produkcyjne ulokowały tu m.in. takie firmy jak Polpharma, Coca-Cola czy Procter&Gamble. To w Warszawie również centra badawcze mają Google i Samsung. W mieście swoją karierę zaczyna wielu obiecujących przedsiębiorców. Programy i inicjatywy spółki Google na rzecz startupów technologicznych w Polsce i innych państwach Europy wspiera działające tutaj od 2015 roku Google for Startups Campus Warsaw. W Warszawie funkcjonuje kilka przestrzeni targowo-konferencyjnych – m.in. Warszawskie Centrum Expo XXI czy Ptak Warsaw Expo. Odbywa się tam wiele ważnych wydarzeń.

  Atrakcje w Warszawie

  Atrakcje Warszawy to m.in. Stare Miasto z odrestaurowanym po wojnie Zamkiem Królewskim i znajdującą się obok Kolumną Zygmunta, Łazienki Królewskie czy wybudowany w 1955 roku Pałac Kultury i Nauki. Będąc w Warszawie, warto odwiedzić Centrum Nauki Kopernik, które pozwala poznawać skomplikowany świat nauki poprzez doświadczenia, a także Multimedialny Park Fontann. Wieczorami odbywają się w nim niezwykłe spektakle wodno-świetlno-muzyczne.

  Muzea i instytucje kulturalne w Warszawie

  Obecnie za najważniejsze muzeum Warszawy uznaje się Muzeum Powstania Warszawskiego, przedstawiające w multimedialny sposób historię walki o wolność. W jednym z najładniejszych w mieście budynków znajduje się inna ważna instytucja – Muzeum Historii Żydów Polskich. Muzeum w Wilanowie gromadzi kolekcję antyków z całego świata. Ciekawe miejsce na mapie Warszawy to Be Happy Muzeum, prezentujące oryginalne scenerie nadające się do fotografowania. W Warszawie swoje siedziby ma też ok. 30 teatrów stałych, w tym Teatr Narodowy, a także filharmonia i liczne kina.