Kursy językowe za granicą
ze szkołą językową Skrivanek

Połącz przyjemne z pożytecznym – poznaj nie tylko język,
ale i kulturę i czuj się wszędzie jak w domu.
Kursy biznesowe indywidualne
1

Szeroki pakiet indywidualnych, spersonalizowanych kursów, umożliwiających naukę języka branżowego za granicą. W tym nawet śniadania biznesowe, spotkania networkingowe czy dodatkowe warsztaty z zaproszonym gościem ze świata biznesu, nauki, polityki lub mediów.

Kursy dla firm
i korporacji
1

Sprawdzona metoda dla grup zorganizowanych z firm, którym zależy, by pracownicy w sposób systematyczny i intensywny zwiększali swoje umiejętności językowe w praktyce. Nieograniczony dostęp do baz materiałów w obcym języku, doświadczona kadra i program dopasowany do grafiku.

Kursy
intensywne
1

Wyjazdy językowe skutecznie ugruntują Twoje umiejętności, a dzięki codziennemu obcowaniu z językiem obcym zarówno w szkole językowej, jak i w czasie wolnym przyswajanie nowej wiedzy będzie wyjątkowo skuteczne i proste. Korzystaj z dostępności lektorów bez ograniczeń.

Kursy
kulturoznawcze
1

Spośród tysięcy dostępnych opcji wybraliśmy najbardziej wartościowe kursy wyjazdowe. Nie ma lepszego rozwiązania niż połączenie przyjemnego z pożytecznym. Kursy językowe za granicą to fantastyczny sposób na naukę, poznanie kultury i tradycji danego kraju.

Chcesz przeżyć przygodę swojego życia, a przy okazji udoskonalić umiejętności językowe? Wypróbuj nasze propozycje kursów językowych za granicą. Podczas wyjazdu językowego nie tylko nauczysz się języka obcego (angielskiego, niemieckiego, czeskiego czy hiszpańskiego), ale zdobędziesz też niezbędną w kontaktach z ludźmi pewność siebie, dowiesz się bardzo wiele o kraju, panujących w nim zwyczajach i jego tradycjach. Poznasz wspaniałych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie. Wyjazdy językowe to zdecydowanie najlepszy sposób na naukę języka obcego. Dlatego już teraz sprawdź naszą ofertę i zaplanuj najlepszy wyjazd w swoim życiu.

W cenie oferty uwzględnimy dla Ciebie:
  • Koszty transferu
  • Atrakcyjne ubezpieczenie
  • Dobierzemy wspólnie dogodną lokalizację
  • Zatrzymaj się tam, gdzie będzie Ci najbardziej komfortowo (hotel, pobyt u rodziny lub wynajęte lokum)
  • Wybierzemy wspólnie z Tobą dodatkowe atrakcje poza szkoleniem
W naszej ofercie znajdziesz:
  • KURSY BIZNESOWE, INDYWIDUALNE
  • KURSY DLA FIRM I KORPORACJI
  • KURSY INTENSYWNE
  • KURSY KULTUROZNAWCZE

Nasza oferta to nie tylko wakacyjne kursy językowe za granicą. Oferujemy specjalistyczne szkolenia językowe w najpiękniejszych lokalizacjach. Zapewniamy wygodne zakwaterowanie i niezwykle interesującą ofertą kulturalną. Z nami nie musisz się również martwić, że nie poradzisz sobie za granicą, znając język na aktualnym poziomie. Przeprowadzimy z Tobą dokładny test znajomości języka i zaproponujemy najlepiej dopasowane do Twoich umiejętności wyjazdy językowe. Sprawdź naszą ofertę i szlifuj swoje umiejętności językowe za granicą.

Nasza oferta obejmuje m.in. szkolenia w:

• Londyn
  • Monachium
  • Ryga
  • Canterbury
  • Berlin
  • Praga
  • Zurych
  • Wiedeń
  • Hamburg
  • Malta
  • Dusseldorf
  • Malaga
  • Barcelona
KURSY ZAGRANICZNE

Oferujemy również kursy zagraniczne na Litwie. Są one możliwe dzięki współpracy z litewskim oddziałem Skrivanka (Skrivanek kalbų mokykla).

Proponujemy udział w kursach wyjazdowych:

• z nauką języka ogólnego, biznesowego lub specjalistycznego,
  • w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych,
  • z możliwością wypoczynku i nauki dla pozostałych członków rodziny
  • z bogatą ofertą rozrywkowo-kulturalną, obejmującą wycieczki, zajęcia sportowe, imprezy i wiele innych atrakcji