Kurs angielskiego Warszawa

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc osiągnąć Twoje cele zawodowe

i osobiste związane z językiem angielskim.

DLA KOGO I GDZIE?

 

Kursy angielskiego cieszą się największą popularnością w naszej szkole. Wśród naszych kursantów są osoby, które:

zostały skierowane na szkolenie przez pracodawcę
(kursy firmowe angielskiego, indywidualne
lub grupowe, w miejscu pracy, w naszej siedzibie
w Warszawie lub online);
 
same podjęły decyzję o inwestycji w angielski
(kursy indywidualne lub grupowe języka angielskiego,
z dojazdem do ucznia, w naszych salach w Warszawie
lub Lublinie, online).

JAK DŁUGO?

 

To zależy od celu, który chcesz osiągnąć.

Przygotowanie do ważnego wydarzenia w języku angielskim (np. prezentacja, przemówienie lub spotkanie z klientem anglojęzycznym) – kilka spotkań w ciągu miesiąca (2-6) lub 1-dniowe warsztaty.

Realizowanie konkretnych wyzwań osobistych lub zawodowych wymagających posługiwania się językiem angielskim – kilka miesięcy. Pamiętaj, że praca nad konkretnym celem językowym nie może trwać latami.

Ogólne doskonalenie swoich umiejętności w języku angielskim – regularny kurs dwusemestralny.

CO DALEJ?

 

No dobrze. Podjąłeś decyzję. Bierzesz się za naukę języka angielskiego! Wciąż jeszcze jednak zastanawiasz się, jak powinieneś się uczyć, by osiągnąć jak najlepsze efekty. Którą szkołę językową wybrać? Która metoda i forma nauki języka angielskiego będzie dla Ciebie odpowiednia? Ile czasu poświęcić na naukę?

Mamy nadzieję, że poniższe informacje pomogą odpowiedzieć na te pytania. Możesz też skontaktować się z nami, a my zaproponujemy Ci rozwiązanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i celów.

POMOŻEMY CI ZREALIZOWAĆ TWOJE CELE JĘZYKOWE,
ABYŚ TY MÓGŁ OSIĄGNĄĆ SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE
 

Każda z osób, która trafia do naszej szkoły chce zrealizować swój własny cel zawodowy bądź osobisty:
 
potrzebują angielskiego do pracy (negocjacje, spotkania biznesowe, rozmowy telefoniczne),
chcą mówić płynniej po angielsku,
chcą czuć się pewniej podczas small talk po angielsku,
chcą, by kurs języka angielskiego otworzył im drzwi do nowych obszarów biznesowych,
uwielbiają podróżować i chcą swobodnie kontaktować się z obcokrajowcami w języku angielskim.
 
To właśnie od sprecyzowania Twojego celu językowego zaczynamy naszą współpracę. Ma to ogromny wpływ na Twoją motywację do nauki i to, że wytrwasz w swoim postanowieniu. Później współtworzymy ten proces. Ty masz swój cel, a my towarzyszymy Ci w jego realizacji. Pomagamy, regularnie informujemy, na jakim etapie jego realizacji jesteś. Jednym słowem, cały czas trzymamy rękę na pulsie.
 

W zależności od Twoich potrzeb zorganizujemy dla Ciebie kurs ogólny języka angielskiego,
biznesowy lub branżowy
.

Zbadamy też Twój obecny poziom języka angielskiego – podczas rozmowy ustnej, za pomocą testu online
lub z wykorzystaniem kompleksowego narzędzia do audytów językowych FOCUS.

7985

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ KURS ANGIELSKIEGO?

Kolej na określenie formy szkolenia. Jak myślisz, która opcja będzie dla Ciebie najwygodniejsza?

SPOTKANIA Z LEKTOREM

Jeśli cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci zajęcia stacjonarne lub naukę angielskiego online – indywidualnie lub w grupie.

Lektor języka angielskiego lub native speaker – na bieżąco pracuje z Tobą nad konkretnym celem językowym, wykorzystuje materiały, które Ciebie dotyczą, na bieżąco przekazuje Ci feedback.

Terminy i miejsce spotkań dostosowujemy do Twoich potrzeb.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Jeśli z góry wiesz, że nie będziesz miał czasu na regularne spotkania z lektorem rozważ kurs angielskiego na platformie e-learningowej.

Wówczas uczysz się, kiedy masz na to czas i ochotę. Platforma Rosetta Stone Advantage jest dostępna 24h na dobę z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

Nasz tutor online, pomoże Ci ustalić plan nauki, będzie wyjaśniał trudne dla Ciebie zagadnienia językowe, a także motywował Cię do nauki języka angielskiego.

BLENDED-LEARNING

Co, jeśli powyższe formy nauki nie do końca Cię przekonują? Nie masz czasu na regularne spotkania z lektorem języka angielskiego, ale obawiasz się, że samodzielna nauka języka online nie przyniesie efektów.

Blended-learning może być rozwiązaniem dla Ciebie.

Otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie będziesz wykonywał ćwiczenia.

Dzięki spotkaniom z lektorem skupisz się na konwersacjach w języku angielskim.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?
 

Język angielski należy do rodziny języków germańskich. Obecnie jest to najbardziej popularny język na świecie, współczesna lingua franca. Używa się go między innymi w handlu i biznesie (angielski biznesowy). Jest międzynarodowym językiem sztuki i wymiany myśli dlatego też kursy angielskiego cieszą się obecnie ogromnym powodzeniem.

Angielski to język ojczysty dla ponad 330 milionów ludzi. Jako drugim językiem lub językiem obcym posługuje się nim ponad 1,5 miliarda osób, które ukończyły kursy języka angielskiego. Językiem urzędowym angielski jest w 54 krajach. Pod względem liczby rodzimych użytkowników plasuje się on na trzecim miejscu na świecie, po mandaryńskim oraz hiszpańskim. Obecny rozwój technologii informatycznej sprawił, że nauka angielskiego online jest dostępna na szerszą skalę. Inna opcją nauki języka biznesowego dla firm są kursy konwersacyjne języka angielskiego.

Minirozmówki w podróży

Podróżując po krajach anglojęzycznych z pewnością przyda się znajomość kilku podstawowych zwrotów, takich jak np.:

Pomocy.                           Help me.                                       /help mi/

Nie rozumiem.               I don’t understand.                  /aɪ dəʊnt ˌʌn.dəˈstænd/

Zgubiłem się.                  I got lost.                                      /aɪ ɡɒt lɒst/

Gdzie jest szpital / bankomat / dworzec kolejowy?     Where is a hospital / a cash machine / a railway station?

/weər ɪz ə ˈhɒs.pɪ.təl / ˈkæʃ məˌʃiːn / ˈreɪl.weɪ ˌsteɪ.ʃən/?

Dziękuję.                          Thank you.                                  /θæŋk juː/

Wypróbuj nasze rozmówki z języka angielskiego.

Ciekawostki

Angielski w wersji brytyjskiej rożni się od angielskiego w wersji amerykańskiej. Warto poznać kilka podstawowych słów, które różnią się od siebie, a oznaczają to samo. Na przykład toaleta, czyli toilets w wersji brytyjskiej to rest rooms w wersji amerykańskiej. Bankomat to a cash machine lub cash dispenser w wersji brytyjskiej i an ATM w wersji amerykańskiej. Natomiast a road house to amerykański zajazd, czyli an inn po brytyjsku. Lekcje angielskiego stacjonarne lub kursy online z rodzimym użytkownikiem (native speaker) pomagają nauczyć się języka ogólnego w różnych jego odmianach i dialektach.

Miniprzewodnik

Kraje anglojęzyczne to istny raj dla zwiedzających. Warto odwiedzić nie tylko stolice i największe miasta, ale również pojechać w inne zachwycające zakątki. W Wielkiej Brytanii możemy trafić do parku safari Knowsley lub do teatru Minack Theatre wykutego w skale niedaleko miejscowości Porthcurno. Warto wybrać się też na półwysep Lizard – najbardziej wysunięty na południe punkt Wielkiej Brytanii.

Stany Zjednoczone to kraj różnorodny i obfitujący w ciekawe zakątki, zarówno te kultowe (jak Route 66), jak i te mniej znane (jak na przykład: Salt Flats, osada o dziwacznej nazwie Zzyzx w Kaliforni, czy wioska Amiszów w Pensylwanii). Miłośnicy wina odwiedzą zapewne winny park rozrywki z winnicą Francisa Forda Coppoli, a zapaleni podróżnicy pojadą aż na „skrzyżowanie dróg świata”, czyli do Anchorage na Alasce.

Kanada, ta mniej znana, to na przykład mała osada Alert. Jest to najdalej na północ wysunięte, stale zamieszkałe miejsce na kuli ziemskiej.

Natomiast Australia poszczycić się może najdłuższym płotem chroniącym przed psami dingo. Zaś podróżując po Sydney, warto mieć ze sobą GPS, ponieważ na żadnym przystanku nie znajdziemy ani jego nazwy, ani tym bardziej trasy żadnego z autobusów.

5788

Justyna Różniecka

Koordynator ds. szkoleń językowych

5790

Aleksandra Śnitko

Key Account Manager

Ocena Google
×
Skontaktuj się z nami!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych, czy są one odpowiednie dla Ciebie oraz Twoich pracowników napisz do nas!

Firma/Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Telefon:

Temat

Treść wiadomości

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT