Skrivanek Plus – “mindfully”

mindfully

Skrivanek Plus to ogólnie dostępny kurs językowy jakiego szukałeś! Zespół Szkoły Językowej Skrivanek w każdy wtorek będzie publikować słówko wraz z objaśnieniem, a następnie na koniec każdego miesiąca przygotujemy ćwiczenia, których wynik będziesz mógł otrzymać drogą mailową. Śledź nasze posty i ucz się języka razem z nami.

mindfully /ˈmaɪnd.fəlli/ adverb (przysłówek)

Definition: consciously, carefully

Definicja: świadomie, rozważnie, ostrożnie

Example: All infected blood specimens from the endangered area have been mindfully preserved and wiill be stored in the laboratory for further analysis.

Przykład: Wszystkie zakażone próbki krwi z zagrożonego terenu zostały ostrożnie zabezpieczone i będą przechowane w laboratorium do dalszej analizy.

chatsimple