Skrivanek Plus – “providential”

providential

Skrivanek Plus to ogólnie dostępny kurs językowy jakiego szukałeś! Zespół Szkoły Językowej Skrivanek w każdy wtorek będzie publikować słówko wraz z objaśnieniem, a następnie na koniec każdego miesiąca przygotujemy ćwiczenia, których wynik będziesz mógł otrzymać drogą mailową. Śledź nasze posty i ucz się języka razem z nami.

providential / ˌprɒv.ɪˈden.ʃəl / adjective (przymiotnik)

Definition: lucky or happy

Definicja: pomyślny lub szczęśliwy

Example: It was a truly providential year for our community, because we were granted substantial government subsidies to build a new hardened road.

Przykład: To był prawdziwie pomyślny rok dla naszej społeczności, bo przyznano nam znaczne rządowe dotacje na wybudowanie nowej, utwardzonej drogi.

chatsimple