Skrivanek Plus – “sever”

sever

Skrivanek Plus to ogólnie dostępny kurs językowy, jakiego szukałeś! Zespół Szkoły Językowej Skrivanek w każdy wtorek będzie publikować słówko wraz z objaśnieniem, a następnie na koniec każdego miesiąca przygotujemy ćwiczenia, których wynik będziesz mógł otrzymać drogą mailową. Śledź nasze posty i ucz się angielskiego razem z nami.

sever / ˈsev.ər / verb (czasownik)

Definition: to separate or break off sth

Definicja: odcinać się od czegoś lub zrywać

Example: In case of any illegal or unregulated fishing, the European Commission will be forced to sever relations with the country concerned.

Przykład: W przypadku jakiegokolwiek nielegalnego lub nieuregulowanego połowu ryb, Komisja Europejska będzie zmuszona zerwać relacje z krajem, którego to dotyczy.

chatsimple