Szkoła językowa Bielsko-Biała

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Szkoła językowa Bielsko-Biała

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Bielsku-Białej

  Według miesięcznika „Forbes” znajdująca się na południu województwa śląskiego Bielsko-Biała to od kilku lat jedno z bardziej atrakcyjnych miast dla biznesu. Bliskość granic czeskiej i słowackiej oraz korzystne warunki prowadzenia biznesu, na które składają się m.in. specjalna strefa ekonomiczna, Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji oraz inkubatory przedsiębiorczości, zachęcają do inwestowania w tym mieście i sprawiają, że jest to prężnie rozwijający się ośrodek przemysłowy, idealny zwłaszcza dla branż motoryzacyjnej, lotniczej i informatycznej.

  Atrakcje w Bielsku-Białej

  Bielsko-Biała to miasto pełne ciekawych zabytków, takich jak Zamek książąt Sułkowskich, secesyjne kamienice nawiązujące klimatem do architektury Wiednia, jedyny w Polsce pomnik Marcina Lutra, pochodzące z XII wieku grodzisko w Starym Bielsku, dawne fabryki sukienników czy cmentarz żydowski. W tym mieście swoją siedzibę ma również teatr Banialuka – jeden z największych teatrów lalek w Europie. Dzięki bliskości Beskidów Bielsko-Biała to także idealne miejsce na wypoczynek dla miłośników chodzenia po górach, a także jeżdżenia na nartach czy snowboardzie.

  Muzea i instytucje kulturalne w Bielsku-Białej

  Najistotniejszym muzeum Bielska-Białej jest Muzeum Historyczne, miejsce wielu wydarzeń artystycznych, takich jak spotkania ze starym kinem prowadzone przez Stanisława Janickiego. W skład muzeum wchodzi Zamek książąt Sułkowskich, a w nim m.in. okazały Salon Muzyczny (miejsce wielu koncertów), Salon Biedermeierowski oraz cenne zbiory broni, malarstwa, fotografii i grafiki. Inne oddziały muzeum to np. Fałatówka, poświęcona twórczości Juliana Fałata, Dom Tkacza, który zamieszkiwali niegdyś bielscy sukiennicy czy Stara Fabryka. Przebywając w Bielsku-Białej, warto również odwiedzić Muzeum Motoryzacji i Muzeum Minerałów „Skarby Ziemi”, a także wybrać się do Jaworza, gdzie znajduje się Muzeum Fauny i Flory Morskiej i Śródlądowej.

  Źródło: http://www.um.bielsko.pl