Szkoła językowa Chorzów

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Chorzów

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Chorzowie

  Chorzów jest obecnie w trakcie przemiany gospodarczej prowadzącej do ograniczenia roli przemysłu ciężkiego na rzecz nowoczesnego biznesu i nowych technologii. Inwestorzy przyjeżdżający do miasta mogą liczyć na bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną, liczną wykształconą kadrę oraz klimat przyjazny prowadzeniu biznesu. Na terenach poprzemysłowych znajdujących się w mieście działa specjalna strefa ekonomiczna, a przy Uniwersytecie Śląskim – Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych, którego jedną z gałęzi badań są te wspierające rozwój nowoczesnych technologii w biznesie. W Chorzowie swoje siedziby mają nowoczesna fabryka taboru szynowego Alstom-Konstal, koncern produkujący gazy techniczne Messer Group, dystrybutor części samochodowych Moto Profil, Huta Królewska, hurtownia szkła budowlanego Amber-Glass oraz Prologis, globalny deweloper terenów poprzemysłowych.

  Atrakcje w Chorzowie

  Do najważniejszych atrakcji Chorzowa należy największy w kraju park miejski, położony w samym centrum miasta. Ma on ponad 600 ha, na których znajdują się m.in. słynne wesołe miasteczko, planetarium, skansen i zoo. Na terenie dawnej kopalni Sztygarka istnieje z kolei kompleks biznesowo-rekreacyjny, a także położona na Szlaku Zabytków Techniki wieża wyciągowa dawnego szybu Prezydent. Będąc w Chorzowie, warto również odwiedzić budynek Poczty Głównej, nowoczesny Stadion Śląski, Żabie Doły i Teatr Rozrywki.

  Muzea i instytucje kulturalne w Chorzowie

  Muzeum w Chorzowie pozwala zwiedzającym pogłębić wiedzę o historii i kulturze Śląska. Organizowane są w nim też różne wykłady i koncerty. W centrum miasta jest Górnośląski Park Etnograficzny, który pokazuje warunki życia i tradycje śląskiej wsi oraz małych, śląskich miasteczek. Inne instytucje kultury działające w Chorzowie to Teatr Rozrywki i Chorzowskie Centrum Kultury. Od 2007 roku w mieście odbywa się letni festiwal artystyczny Chorzowski Teatr Ogrodowy.

  Źródło: http://www.chorzow.eu/