Szkoła językowa Dąbrowa Górnicza

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Dąbrowa Górnicza

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Dąbrowie Górniczej

  Dąbrowa Górnicza wchodzi w skład utworzonej w 2017 roku Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii jako miasto zajmujące jej największą powierzchnię. Do prowadzenia biznesu w mieście zachęca niewielka odległość od ważnych szlaków drogowych, ogromny rynek zbytu, wykształcona kadra i liczne udogodnienia dla przemysłu, m.in. obecność specjalnej strefy ekonomicznej. Te warunki zachęciły już do inwestowania ważne firmy z branży hutnictwa i przemysłu koksowniczego, takie jak ThyssenKrupp Energostal, Koksownia Przyjaźń, ArcelorMittal Poland, Saint Gobain Glass Polska, CUTIRON Shared Service Centre Europe i Stalprofil, oraz motoryzacji, budownictwa, przetwórstwa tworzyw sztucznych, elektronicznej oraz logistycznej. Większość dużych producentów swoje siedziby ma w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, w samym mieście działa zaś wiele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

  Atrakcje w Dąbrowie Górniczej

  Jedną z ważniejszych atrakcji Dąbrowy Górniczej jest leżąca częściowo w obrębie miasta Pustynia Błędowska – największy w Europie obszar, na którym są wydmy śródlądowe i piaski. Uwagę miłośników przyrody zwraca również Pojezierze Dąbrowskie, czyli cztery zbiorniki Pogoria, utworzone w dawnych miejscach wyrobisk piasku. Można tam wypocząć, a także oddać się uprawianiu sportów wodnych. Będąc w Dąbrowie Górniczej, warto również odwiedzić dziewiętnastowieczną neogotycką bazylikę Najświętszej Maryi Panny Anielskiej, socrealistyczny Pałac Kultury Zagłębia i stary młyn wodny nad Białą Przemszą.

  Muzea i instytucje kulturalne w Dąbrowie Górniczej

  W Dąbrowie Górniczej działa Muzeum Miejskie „Sztygarka”, które posiada ekspozycje dotyczące kultury i historii regionu Zagłębia Dąbrowskiego, a także bogate zbiory geologiczne, archeologiczne i przyrodnicze. Do eksponatów muzeum należą zrekonstruowany piec hutniczy, płuczka polska oraz tzw. Skarb Hutnika, czyli srebrne monety i srebro z XII wieku. Na dąbrowskie muzeum składa się również Park Militarno-Historyczny „Reduta”, a w nim: czołgi, moździerze i armaty z II wojny światowej oraz rekonstrukcje trzech bunkrów niemieckich, które wchodziły w skład umocnień z 1944 roku. Częścią muzeum jest również Kopalnia Ćwiczebna, która pokazuje pracę górników.

  Źródło: http://muzeum-dabrowa.pl