Szkoła językowa Dąbrowa Górnicza

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Szukasz sprawdzonej szkoły językowej w Dąbrowie Górniczej? Napisz do nas! Wspólnie dobierzemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Nasi klienci:

loga klientów
}}

Pn-Pt: 8:00 – 17:00

Kursy językowe dla firm – Dąbrowa Górnicza

Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

Angielski dla firm Dąbrowa Górnicza

Nauka języka angielskiego dla firm to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Państwa firma może przełamać barierę językową i z powodzeniem odkrywać nowe rynki dzięki naszym specjalistycznym kursom English for Business. Nasz zespół ekspertów stosuje unikalne, zindywidualizowane podejście, które skupia się na rzeczywistych materiałach, aby w pełni odpowiadały celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale też były dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników. Ponadto mamy dostęp do szerokiej gamy treści, dzięki czemu możemy tworzyć rozwiązania dostosowane do potrzeb, niezależnie od tego, jak duża lub mała jest klasa! Dzięki temu będą Państwo mogli swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. W ramach kursów angielski dla firm prowadzimy szkolenia językowe z języka ogólnego (codziennego), biznesowego języka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (język angielski w obrębie danej dziedziny bądź branży).

Dąbrowa Nauka języka
Dąbrowa angielski dla firm

Nauka języka angielskiego Dąbrowa Górnicza

Na dzisiejszym rynku pracy biegła znajomość języka angielskiego nie jest już atutem, lecz koniecznością. W związku z tym osoby, które chcą rozwijać swoją karierę i być bardziej atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy – nawet jeżeli znają już różne aspekty języka angielskiego z wcześniejszej nauki lub doświadczenia zawodowego – powinny aktywnie poszukiwać sposobów na podniesienie swoich kwalifikacji, korzystając z intensywnych kursów języka angielskiego lub indywidualnych, które umożliwiają dostosowanie się do potrzeb kursanta poprzez testy mierzące poziom jego umiejętności. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo poprawić swoją pozycję w obecnej pracy, czy też szukają nowej, warto podszkolić swoją znajomość języka angielskiego!

Nauka języka niemieckiego Dąbrowa Górnicza

Nauka języka niemieckiego może otworzyć przed Państwa pracownikami nowe możliwości, a inwestycja opłaca się w stu procentach. Firmy zdają sobie z tego sprawę i inwestują w kursy językowe, aby przyciągnąć ambitnych profesjonalistów, którzy chcą mieć przewagę w staraniach o awans lub karierę. Wysokiej jakości kurs języka niemieckiego to coś więcej niż tylko znajomość języka obcego – podnosi morale poprzez okazanie uznania ze strony pracodawcy, zwiększa produktywność poprzez lepszą komunikację z międzynarodowymi kolegami/klientami, a także zapewnia nieocenione korzyści w zakresie rozwoju osobistego!   Zachęcamy do zainwestowania w przyszły sukces Państwa zespołu.

Sprawdź naszą ofertę:

Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

Biznes w Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza wchodzi w skład utworzonej w 2017 roku Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii jako miasto zajmujące jej największą powierzchnię. Do prowadzenia biznesu w mieście zachęca niewielka odległość od ważnych szlaków drogowych, ogromny rynek zbytu, wykształcona kadra i liczne udogodnienia dla przemysłu, m.in. obecność specjalnej strefy ekonomicznej. Te warunki zachęciły już do inwestowania ważne firmy z branży hutnictwa i przemysłu koksowniczego, takie jak ThyssenKrupp Energostal, Koksownia Przyjaźń, ArcelorMittal Poland, Saint Gobain Glass Polska, CUTIRON Shared Service Centre Europe i Stalprofil, oraz motoryzacji, budownictwa, przetwórstwa tworzyw sztucznych, elektronicznej oraz logistycznej. Większość dużych producentów swoje siedziby ma w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, w samym mieście działa zaś wiele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Atrakcje w Dąbrowie Górniczej

Jedną z ważniejszych atrakcji Dąbrowy Górniczej jest leżąca częściowo w obrębie miasta Pustynia Błędowska – największy w Europie obszar, na którym są wydmy śródlądowe i piaski. Uwagę miłośników przyrody zwraca również Pojezierze Dąbrowskie, czyli cztery zbiorniki Pogoria, utworzone w dawnych miejscach wyrobisk piasku. Można tam wypocząć, a także oddać się uprawianiu sportów wodnych. Będąc w Dąbrowie Górniczej, warto również odwiedzić dziewiętnastowieczną neogotycką bazylikę Najświętszej Maryi Panny Anielskiej, socrealistyczny Pałac Kultury Zagłębia i stary młyn wodny nad Białą Przemszą.

Muzea i instytucje kulturalne w Dąbrowie Górniczej

W Dąbrowie Górniczej działa Muzeum Miejskie „Sztygarka”, które posiada ekspozycje dotyczące kultury i historii regionu Zagłębia Dąbrowskiego, a także bogate zbiory geologiczne, archeologiczne i przyrodnicze. Do eksponatów muzeum należą zrekonstruowany piec hutniczy, płuczka polska oraz tzw. Skarb Hutnika, czyli srebrne monety i srebro z XII wieku. Na dąbrowskie muzeum składa się również Park Militarno-Historyczny „Reduta”, a w nim: czołgi, moździerze i armaty z II wojny światowej oraz rekonstrukcje trzech bunkrów niemieckich, które wchodziły w skład umocnień z 1944 roku. Częścią muzeum jest również Kopalnia Ćwiczebna, która pokazuje pracę górników.

Źródło: http://muzeum-dabrowa.pl

chatsimple